Španělský pohár -  ONLINE PŘENOS -  Levante : Girona - 28. listopadu 2017   21:30

Levante
Levante
75' Morales
1:1
(0:1)
Girona
Girona
33' Mojica
Levante
Langerak – P. López (C), Postigo, Cabaco, Luna – El Id (67. Bardi), Rober – Nano (58. Morales), Samu, Jason (87. Doukouré)– E. Boateng
Campaňa, Morales, Ünal, Doukouré, R. Fernández, Bardi, Moore
Mallenco
Estadi Ciutat de València (Valencia)
Girona
Iraizoz (C)– Villa, Ramalho, Esponisa (63. Boulaya), Planas (26. Diaby), Mojica (80. Porro) – A. García, Timor, Douglas Luiz – Moreno, Olunga
Portu, Diaby, Granell, B. García, Porro, Bounou, Boulaya

Díky za pozornost, dobrou noc!
Girona končí v Copa del Rey, ačkoliv se jí vydařil první poločas, ve kterém byla lepší. V tom druhém zlepšilo Levante svůj herní projev. Nakonec si připravilo půdu pod nohama pro postup, když střídající Morales z pravé strany po zemi na zadní tyč obstřelil Iraizoze a dal tak klid domácím fotbalistům. V závěru už to odehrálo Levante velice dobře a nepustilo nováčka španělské ligy k většímu tlaku.
90+4'
90+4'
Domácí hráč na přední tyči prodloužil míč kopačkou na delší brankovou konstrukci, kde zřejmě Luiz v jasné šanci minul tři tyče.
90+3'
Po hostující souhře na levé straně ještě uvidíme standardní situaci zahranou pravačkou přes jednoho hráče ve zdi.
90+3'
Villa hrál hlavou na pravé straně, ale hosté přišli i balon ve vápně domácích. Poté jej získali zpět, ale mají málo času.
90+2'
Doukouré svojí chybou na pravé straně ještě umožnil hostům útočit a posléze jeden z jeho spoluhráčů fauloval na polovině Girony ve středovém kruhu.
90+2'
Domácí celek opět šetřil čas nahrávku z levé strany dozadu na nohu Langeraka. Následně šel útok Levante po pravé straně, kde se tak bude vhazovat zhruba z poloviny hrací plochy.
90+1'
Girona vhazovala z pravé strany z poloviny Levante pod sebe, ale domácí vyřešili jednoduše situaci, kdy museli bránit až pomohl spoluhráčům nohou Langerak.
90+1'
Samu podrazil na levé straně na polovině hřiště protihráče a obdržel kartu.
90'
Individuální akce Boatenga po levé straně skončila špatným centrem, který obrana hostů smlsla velice snadno.
90'
Zajímavá střela Bardiho z levé strany metr za vápnem pravačkou na přední tyč, kde vyrazil Iraizoz balon rukama.
89'
Domácí celek pošetřil čas rozehrávkou nakrátko, ale pak zbrklý při kříži na levou stranu, i tak vybojovali míč zpět Bardi a Morales.
89'
Protože Timor fauloval zřejmě Boatenga, tak budou domácí kopat zkrácený roh zprava. Dva hráči Girony jsou ve zdi.
88'
Hostující hráč na středu odvrátil nohou přizemní centr z pravé strany, ale Levante i tak vhazuje nedaleko vápna Girony.
87'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Jason, přichází Doukouré.
87'
Luiz centroval pravačkou na penaltu, kde vyběhl z branky Langerak, ale balon skončil i tak mimo domácí šestnáctku.
86'
Zatímco Levante chystá střídání, tak uvidíme roh Luize z levé strany.
86'
Při nahrávce z levé strany na střed se dotkl balonu Aleix García. Posléze při centru z pravého křídla byl Langerak bez práce.
85'
Boateng na levé straně pouze vrátil míč Campaňovi. Souhra domácích poté šla přes polovinu hrací plochy, kdy Girona pochopitelně presovala snažení protivníka.
85'
Iraizoz vykopával na pravou stranu, ale tam byli domácí hráči. Luna při kontur po levé straně nabral takovou rychlost až mu balon utekl.
84'
Luna si na levé straně narazil balon s Campaňou. Levante posléze přetáhl hru na pravé křídlo, kde hráč domácích daroval míč hostům.
84'
Celkem dlouhá aut Campani a následně faul na Boatenga jsou věci, které se domácím hodí při rozehrávce Luny.
83'
U balonu byli Luiz a Timor až Timorova levačka napálila zeď. Následně navíc domácí celek vhazuje z levé strany.
81'
Moreno si na středu dvacet metrů od branky domácích špatně kryl balon, ale posléze byl faulovaný Luiz Jasonem, kdy Jason dokonce dostane kartu.
81'
Po autovém vhazování Luny z levé strany se hrálo pár sekund na polovině hřiště. Na druhé straně poté byla akce zakončena centrem na Boatenga na pokutovém kopu. Boateng ovšem pálil z první vedle bližší tyče.
80'
Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Mojica, přichází Porro.
79'
Morales unikl po levé straně Luizovi a následně naservíroval míč na penaltu Boatengovi, který z otočky pálil pravačkou vedle pravé tyče přizemním pokusem.
79'
Luna nahrával z levé strany na střed. Spolupráce Samua a Boatenga na ose hřiště skončila Samuem v ofsajdu.
78'
Luna centroval z levé strany na penaltu, kde byl spoluhráč obsazený a nemohl zakončovat hlavou. Levante i tak pokračuje na balonu s Campaňou.
78'
Domácí souhra vedla přes pravou stranu, kde hosté odehráli balon do zámezí na autové vhazování.
77'
Levante ukázalo výborný presink Moralesem na levé straně a díky tomu bude vhazovat, což obstará Luna.
77'
Sledovali jsme nepřesnou rozehrávku domácího stopera na pravou stranu, Iraizoz byl připravený svýma nohama a hosté můžou rozehrávat.
76'
Dav hráči domácích svým důrazem zastavili soupeře na polovině Levante a po ztrátě balonu Girona faulovala.
75'
Levante právě vstřelilo branku!
Je to jasné. Prodloužení se dnes hrát nebude. Tam hostující hráč prohrál souboj jeden na jednoho a balon se odrazil na pravou stranu. JOSÉ LUIS MORALES následně po zemi k levé tyči obstřelil Iraizoze a vypadá to na postup Levante do osmifinále Copa del Rey.
74'
Levante za malý moment využije svého třetího střídání v tomto zápase.
74'
Pedro López byl aktivní na pravé straně, ale nikdo z domácích hráčů neodcentroval, ba dokonce ani vybojoval roh, práce pro Iraizoze.
73'
Boateng si na levé straně nerozuměl s balonem, ale domácí celek získal alespoň výhodu autového vhazování z poloviny protivníka, kdy si míč tentokráte vzal Luna.
73'
Zřejmě Villa na pravé straně hlavičkoval již mimo hrací plochu, takže hrát by měl domácí celek od Campani.
72'
Iraizoz zapsal jednoduchý zákrok a rozhodl se pro dlouhý míč na levou stranu, kde fotbalista domácích uklidil míč ve skluzem do zámezí na vhazování hostů.
71'
Olunga si nedovoleně pomohl rukama při presinku, následně byl odpískaný hostům faul na polovině hřiště při akci domácích po pravé straně.
71'
Domácí celek byl jistý v rozehrávce. Campaňa nikam nespěchal se spoluhráčem na středu až se nedostal balon k Jasonovi na levé straně.
70'
Rozehrávku Langeraka minul hlavou Luiz. Jason poté neprošel přes dva hráče zhruba dvacet metrů od branky hostů.
70'
Villa centroval z pravé strany na střed, ale odražený balon poté narval výrazně mimo tři tyče Aleix García.
69'
Aleix García odcentroval přes Jasona ve zdi na zadní tyč, kde hlavičkoval Olunga vedle přední brankové konstrukce, vykopávat bude Langerak.
68'
Po faulu na Morena na pravé straně se hostům nabízí dobrá standardín situace.
68'
Po faulu Bardiho na levé straně kombinovala Girona na polovině hrací plochy až Aleix García pokazil nahrávku na pravé křídlo.
67'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází El Id, přichází Bardi.
66'
El Id má křeče a hra je přerušena, na trávník jsou navíc povolána nosítka. A zdá se, že Levante, stejně jako Girona, bude muset udělat vynucenou změnu v sestavě.
65'
Luiz zrychlil hru, stejně tak Moreno na středu křížem na pravou stranu, ale přizemní centr snadno chytá Langerak do náruče na malém vápně.
64'
Olunga na levé straně posunul hlavou míč k protihráči. Domácí celek poté zkusil rozehrávku přes rychlou nahrávku Campani, což Girona včas přečetla.
64'
Olunga s problémy zpracoval prsama nákop Iraizoze. Načež byl domácím odpískaný faul a na polovině hřiště drží balon Ramalho.
63'
Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Esponisa, přichází Boulaya.
63'
Viděli jsme rychlé přenesení hry domácími fotbalisty na levou stranu, kde Luna adresoval svému spoluhráči pas do vápna na paty.
62'
Aleix García nenašel svojí křižnou nahrávkou spoluhráče na levé straně. Následně si ještě zahrál nohama Iraizoz, ale domácí celek nezakončil svojí akci střelou na Langeraka.
62'
Girona by měla za pár sekund poslat do boje Boulayu, otázkou je, kdo bude stažen ze hry.
61'
Cabaco podrazil po pravé straně unikajícího Morena a vyfasoval žlutou kartu.
61'
Následoval přetažený centr. Morales ještě po souboji jeden na jednoho vrátil míč z levé strany do ohně, ale Girona se za cenu skluzu ubránila.
60'
Při přizemním centru z pravé strany si na penaltu seběhl Boateng, zřejmě Esponisa zablokoval jeho tvrdou střelu na roh.
59'
Boateng nezpracoval míč na pravé straně, kdy se jednalo o rychlou nahrávku spoluhráče. Hostující akce poté vedla přes neideální přechodovou fázi.
58'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Nano, přichází Morales.
58'
Míč odvrácen na přední tyči hlavou. Ale domácí celek pokračoval na pravé straně, kde ovšem byl k vidění ofsajd.
57'
Po akci domácích po pravé straně přes Nana je z toho vinou zásahu Diabyho roh.
57'
Diaby oslovil při rozehrávce Iraizoze. Následný dlouhý míč přes pravou stranu dokázala domácí obrana bez potíží odvrátit.
56'
Mojica podražený a Girona rozehrávala z levé strany, načež se svojí kombinací snažila dostat před Langeraka, ale vše skončilo ztrátou na pravém křídle.
56'
Levante vstoupilo celkem dobře do druhého poločasu a Girona nemá takovou převahu jako v úvodním dějství.
55'
Luna sehrál akci se svým spoluhráčem na levé straně. Levante následně kombinovalo na polovině hřiště i s Postigem, který nakonec přihrával dozadu na Langeraka.
54'
Mojica si na levé straně netroufl na souboj jeden na jednoho. Při kříži na druhou stranu nezachytil Villa ani hlavou z výskoku balon na hrací ploše.
54'
Samuel úmyslu svého spoluhráče na pravé straně pouze zatleskal. Vhazovala i tak Girona a svojí kombinaci roztáhla na střed.
53'
Při rozehrávce hostů přihrál Ramalho z pravé strany pod sebe, ale útok Girony měl jepičí život. U balonu momentálně na vlastní polovině Campaňa.
53'
Výkop Langeraka spadl na pravou stranu až míč vrátil na nohu domácího brankáře, který tentokráte zvolil rozehrávku nakrátko přes Campaňu a Lunu na levé straně.
52'
Po autovém vhazování Borji Garciy zakončoval ze středu přes protihráče levačkou Timor nad branku.
51'
Boateng sehrál při centru z pravé strany na středu vápna velké divadlo po souboji se soupeřem, ale sudí odmítl písknout penaltu proti hostům.
51'
Luiz s Morenem napsali první řádky rychlého brejku na pravé straně, který faulem za žlutou kartu přerušil El Id.
50'
Luna poznal na vlastní polovině důraz Aleixe Garcíy, ale sudí Mallenco odpískal až faul na jiného hráče domácích, který zapsal Esponisa.
49'
Luiz vyhrál hlavu ve středovém kruhu na polovině soupeře. Po faulu domácího hráče nepřekvapil domácí celek rozehrávkou nakrátko Timor.
48'
Samu nezastavil Mojicu, který centroval z levé strany, ale zakončení skluzem Villy na zadní tyči bylo hodně vzdálené od toho, aby skončilo v síti.
48'
Ramalho se spoluhráčem zvládli rozehrávku. Z levé strany ovšem nehrozilo pro Levante větší nebezpečí v podobě kopačky Luize.
47'
Campańa centroval pravačkou na zadní tyč, kde byl balon prodloužen na levou stranu vápna, ale Boateng ve velké šanci trefil skluzem pouze boční síť.
47'
Protože je Campaňa faulovaný, tak se bude kopat standardní situace domácích z levé strany.
46'
Nano sice napodruhé z levé strany odcentroval, ale byl to centr přetažený. Posléze další šance Luny byla zablokovaná.
46'
Girona se rozehrávkou Olungy vrhla za srovnáním stavu tohoto dvojzápasu, ale po pár sekundách druhé půle ztratila balon.
46'
První poločas končí a platí, že Girona měla více ze hry. Levante nebylo směrem dopředu vůbec nebezpečné. Nakonec se hostům podařilo vstítit kontaktní branku, když Mojica na zadní tyči uklidil balon do sítě po centru z pravé strany. Domácí jsou špatní, nováček španělské ligy měl především převahu na držení balonu a to ještě promarnil velkou šanci Olunga.
45+3'
45+2'
Zřejmě Olunga udělal útočný faul na levé straně.
45+2'
Nákop Iraizoze směřoval na levou stranu a hosté ještě budou mít k dispozici autové vhazování pro Mojicu.
45+1'
Samu se na pravé straně hnal do zakončení, ale byl zastavený. Další útok Levante skončil ofsajdem.
45+1'
Samu byl hlídaný na pravé straně, ale i tak vybojoval alespoň aut pro svého spoluhráče Pedra Lópeze.
45+1'
Dvě minuty se nastavují!
45'
Mojica se dotkl balonu na levé straně a hosté střádali plány na to, jak srovnat stav dvojzápasu s Levante.
45'
Domácím vůbec nevyšla akce po levé straně a Girona ještě může vstřelit svojí druhou branku v zápase již v prvním poločase.
44'
Douglas Luiz zasáhl loktem Cabaca v době, kdy držel balon a dostává kartu.
44'
Jason byl na levé straně v první fázi díky své rychlosti nebezpečný, ale hostující hráči jej zdvojili až na malém vápně zasáhl rukama Iraizoz.
43'
Viděli jsme sérii krátkých přihrávek hostů na vlastní polovině i s Diabym, na středu nakonec Timor nezrychlil hru, ale Levante se nadále muselo bránit i proti Morenovi.
42'
Boateng na levé straně nezachytil kličku soupeře, Levante posléze nebylo jisté v rozehrávce, jejíž součástí byla i noha Langeraka.
42'
Chyba domácích v rozehrávce. Olunga ovšem z osy hřiště ze střední vzdálenosti napálil levačkou bránícího fotbalistu.
41'
Aleix García převzal nahrávku na středu na vlastní polovině, následně si hosté tak dlouho vyměňovali balon až Timor přihrál fotbalistovi Levante.
41'
Hostující celek hrál přes pravou stranu, nakonec pro křiži na Mojicu je tady aut pro Gironu.
40'
Campaňův signál přes Samua stojícího na středu hranice vápna byl velice špatný. Levante ještě dále pokračovalo v útoku, ale nic na levé straně nevymyslelo.
39'
Campańa vzal na středu rozehrávku domácích do svých rukou. Následný rychlý přechod Levante do útoku po levé straně s Lunou znamená roh.
38'
Středový útočník domácích byl obsazený. Z kontru rozehrával Landerak do napadajícího Olungy.
37'
A nakonec díky chybě Pedra Lópeze získala balon, Mojica vhazoval, ale hosté se dopustili útočného faulu.
37'
Diaby nepokazil rozehrávku, ale problém pro hosty přišel na levé straně na polovině hrací plochy, Girona je poté agilní při presinku.
36'
Nechybělo mnoho, aby po rozehrávce Timora z levé strany spěchal domácí celek do brejku, ale nestalo se. Girona i tak vhazuje z poloviny hrací plochy pod sebe.
36'
Iraizoz vykopával na levou stranu, kde domácí hráči dobře zhustili prostor, hosté ovšem předvedli důraznou obranu až Boateng fauloval.
35'
Rozehrávka Mojicy byla bezproblémová. Po ztrátě míče byl domácím odpískaný ofsajd.
35'
V souboji jeden na jednoho šel balon do zámezí od Diabyho a domácí celek může odpovědět souhrou přes Pedra Lópeze.
33'
Girona právě vstřelila branku!
Moreno odvedl parádní práci na pravé straně, tam rozpohyboval obranu domácích až centr šel na levou část vápna, kde JOHAN MOJICA ve skluzu k pravé tyči dává na 1:0 pro Gironu.
33'
Zajímavý útok domácích po levé straně začal Boateng, ale jeho spoluhráči si poté po nahrávce pod sebe vůbec nerozuměli na hranici šestnáctky.
32'
Opět faul na Luize na levé straně, tentokráte bude připsáný Boatengovi. Jenže hosté ztratili šanci na první branku zápasu kousek od vápna domácích.
31'
Campaňův centr byl na levou část vápna velice špatný, takže snadná práce pro Gironu v době poté, co ještě k tomu byl Luiz faulován a neodpustil s i tak debatu s rozhodčím Mallencem.
30'
Boateng nakonec byl úspěšný v hlavičkovém souboji na polovině Girony a posléze fauloval domácího hráče zřejmě Timor, takže standardní situace pro Levante z pravé strany.
29'
Douglas Luiz přetáhl hru na pravou stranu k Villovi, ale ten neměl ideální první dotek s balonem, takže tohle bude práce pro Langeraka.
29'
Samu napadal Mojicu po ztrátě balonu a následně jej fauloval. Mojica se drží za obličej, balon budou mít hosté.
28'
Také Douglas Luiz rozehrál nakrátko z poloviny domácích ve spolupráci s Timorem. Jenže v obraně pracoval na jedničku Samu.
28'
Villa přihrál na pravou stranu do druhé vlny spoluhráči, ale ten nevyužil dobré nahrávky k zakončení směrem na Langeraka.
27'
Mojica vhodil míč z levé strany do hry a po zásahu zřejmě Samua si stejnou situaci již na polovině Levante zopakuje ještě jednou.
27'
Mezitím je Boateng zpět na hrací ploše a hrát se tak bude nadále jedenáct na jedenáct při rozehrávce vedoucí přes levou stranu, kde je Diaby.
26'
Rozehrávající hráč hostů trefil protihráče při rozehrávce z vlastní poloviny, a tak se vše bude ještě jednou opakovat.
26'
Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Planas, přichází Diaby.
25'
Planas na nosítkách opouští trávník a dnes do zápasu už nezasáhne. Vypadá to, že Diaby půjde na hřiště místo něj.
25'
Na trávníku už jsou i nosítka, a tak to vypadá, že hostující celek bude donucen k prvnímu střídání v tomto zápase.
24'
Zatímco Boateng je na nohou, tak Planas je stále ošetřovaný a třeba bude muset Girona poprvé střídat v dnešním zápase.
23'
Boateng a Planas šli do hlavičkového souboje a ani jeden z hráčů na tom není vůbec dobře. Na hřiště musí lékaři, fotbalisté jsou otřeseni.
23'
Po faulu domácích rozehrával z vlastní poloviny nakrátko Planas. Pravý bek Levante poté odvedl velice dobrou práci, která znamenala, že před Langerakem byl klid.
22'
Při centru z pravé strany zůstal Olunga na malém vápně na přední tyči neobsazený a ve velké šanci trefil po zemi prostor vedle zadní brankové konstrukce. Zatím největší šance zápasu.
21'
Nahrávka Pedra Lópeze z pravé strany na střed byla celkem riskantní a na útok domácích to mělo celkem zásadní a negativní vliv.
20'
Hráč domácích nahrál z levé strany z otočky na střed Campaňovi. Z pravého křídla poté přilétl balon do vápna Girony, který hostující mužstvo zlikvidovalo z jedničky.
20'
Mojica přišel na levé straně v souboji s protihráčem o balon. Levante se rychle dostalo k brejku, ale nakonec byla hra na levém křídle zpomalena.
19'
Douglas Luiz jen tak máchal rukama na levé straně. Girona se následně s balonem dostala na polovinu Levante, ale to včas přistupovalo k hostujícím hráčům.
19'
Langerakova pravačka vrátila míč do boje. Z pravé strany šel proti dvěma soupeřům do souboje Nano a hosté z toho získali aut pro Mojicu.
18'
Planas zkusil rozehrávku přes Olungu, ale ten byl načapaný pomezním rozhodčím v ofsajdu. Rozehrávat by měl dle všeho Langerak.
17'
Esponisa se spoluhráčem si při rozehrávce vyměnili balon, ze strany Boatenga jsme viděli jakousi snahu o presink až Levante odvrátilo centr z pravé strany hlavou na přední tyči.
17'
Mojica po nahrávce dozadu byl volný na levé straně. Ale Girona hledala k cestu k brance po pravé straně, jenže ta nebyla světová. Nakonec vhazuje právě Mojica.
16'
Douglas Luiz se spoluhráčem zavinili ztrátu Girony na polovině domácích. Ti rozehrávali Nanem na pravou stranu, kde se o klid postaral Planas.
16'
Zatím hodně velká nuda a neviděli jsme pořádnou střelu na jakoukoliv branku.
15'
Boateng mohl hrozit ze středu, přihrával pod sebe, následně hru dobře četl Iraizoz, a tak se před hostující brankou nestalo nic vážnějšího...
15'
Boateng odnesl souboj s Planasem, hra se na pár sekund přerušila, ale už opět hraje hostující celek přes střed, kde je připravený právě Planas.
14'
Campaňa zasáhl hlavou v obraně na pravé straně, následně zůstal ležet na hrací ploše zřejmě Boateng, ale hra pokračovala dál.
14'
Esponisa oslovil Planase, ale hostům vůbec nefungovala přechodová fáze, takže kombinuje domácí mužstvo s Campaňou.
13'
Pedro López čekal na nahrávku na pravé straně marně, jeho spoluhráč ze středu odevzdal míč Gironě, která začala svojí kombinaci po ose Esponisa – Iraizoz.
13'
Křižný balon nezpracoval na levé straně vůbec dobře Mojica domácí celek tak má před Samem víceméně aut zadarmo z vlastní poloviny.
12'
Protože Boateng fauloval Mojicu, tak hosté přenesli hru na pravou stranu, kde také budou vhazovat po zásahu Postigy.
12'
Nejprve velice dobrý křižný balon na levou stranu, ale po centru spoluhráče si na středu stoupl do ofsajdu Nano, takže hrát budou hosté.
11'
Langerak poslal míč na polovinu Girony, kde hostující celek získal balon důraznou obranou Mojicy.
11'
Boateng vyslal v souboji s bránícím Esponisou zajímavou křižnou střelu z pravé strany, ale balon netečoval Iraizoz, který bude vykopávat.
10'
Celkem dlouhý míč na levou stranu po rozehrávce Langeraka, následně po sérii odrazů uspěl Mojica a táhl útok hostů po levé straně. Byl z toho zákrok brankáře domácích proti balonu směřujícímu na roh z druhé strany.
9'
Moreno faulovaný zezadu na polovině domácích ve středovém kruhu, ale hostující celek se neprosadil po pravé straně Luizem.
9'
Na stadionu je celkem ticho a žádná Argentina to opravdu v podání fanoušků Levante není.
8'
Mojica vhazoval z levé strany pod sebe. Langerak poté kontroval po centru na zadní tyč hlavu soupeře vedle bližší brankové konstrukce.
7'
Není to tak, že by Girona na Levante vlétla a diktovala tempo hry, nějakým způsobem přehrávala domácí celek a zatím nevyvinula na Langeraka větší tlak.
7'
Stoper domácích uspěchal rozehrávku a ve vlastním vápně vrátil míč na polovinu hrací plochy z první Iraizoz. Girona poté hraje Mojicou po levé straně.
6'
Langerak nikam nepospíchal a rozehrál na střed poloviny protivníka, posléze šel míč zřejmě od Pedra Lópeze mimo hřiště.
5'
Souhra hostujících hráčů byla zakončená aktivitou Mojicy proti Pedru Lópezovi, který zklidnil Levante dobrým obranným zákrokem. Nakonec střela hostů z osy hřiště ze střední vzdálenosti spadla do náruče Langeraka.
5'
Křižný pas z levé strany, kterého nevyužil Esponisa. Esponisu si následně obsadil Samu, protože vše končí tím, že Girona bude vhazovat.
4'
Planas nahrával z levé strany na střed, domácí celek uklidil míč do zámezí a hra se poté dostala na pravou stranu, kde vystoupil z obrany domácí bek.
3'
Mojica svedl souboj jeden na jednoho. Ale i tak jsme viděli přetažený centr z levé strany, kdy na zadní tyči neumístil míč směrem na Iraizoze ve skluzu Nano.
3'
Rozehrávka hostů vedla přes levou stranu v podání Planase, také Girona zakončila svojí akci hráčem v ofsajdu a stejně jako Iraizoz, tak i Langerak šel proti soupeři.
2'
Samu přihrával na pravou stranu, Iraizoz šel proti Nanovi z branky, ale druhý jmenovaný hráč Levante byl i tak v ofsajdu.
1'
Hostující celek byl celkem trpělivý při své rozehrávce, kterou obstaral Planas a Esponisa, Levante prakticky nenapadalo rozehrávku soupeře.
1'
První ztráta zápasu, kdy domácí nedosáhli na balon na pravé straně na polovině hřiště a vhazoval Mojica, jenže následovala také ztráta Girony.
1'
Domácí hráč měl výkop zápasu a jeho spoluhráči poté kombinovali na vlastní polovině, hosté se snažili presovat, ale Levante využilo Langeraka.
1'

Levante UD: Langerak – P. López, Postigo, Cabaco, Luna – Doukouré, Rober – Nano, Samu, Jason – E. Boateng
Náhradníci: Campaňa, Morales, Ünal, El Id, R. Fernández, Bardi, Moore

Girona FC: Iraizoz – Villa, Ramalho, Esponisa, Planas, Mojica – A. García, Timor, Douglas Luiz – Moreno, Olunga
Náhradníci: Portu, Diaby, Granell, B. García, Porro, Bounou, Boulaya.
Girona FC
Před necelým měsícem nováček španělské ligy senzačně otočil střetnutí na vlastním hřišti s Realem Madrid a připravil si tak jedno z nejsladších vítězství ve své klubové historii.

Gironu můžeme nalézt v nynější podobě tabulky La Ligy na desátém místě se ziskem sedmnácti bodů ze třinácti zápasů. Ten poslední skončil o víkendu remízou 2:2, a sice v souboji s Betisem. Jednalo se o infarktový závěr, kdy v 94. minutě poslal Gironu ke třem bodům Portu, ale z kontru v 95. minutě uzavřel skóre po nahrávce Durmisiho Tello.
Levante UD
Domácí celek schytal o víkendu debakl od Atéltica Madrid na vlastním hřišti, když prohrál jednoznačně 0:5. Především Francouzi Gameiro a Griezmann si s obranou soupeře dělali, co chtěli, a tak si finalista posledního ročníku Ligy mistrů odvezl snadné tři body.

Předtím zvítězilo Levante na stadionu Las Palmas 2:0, když o výhře rozhodli ve druhém poločase Doukoure a Jason.

Domácí mužstvo je momentálně ve španělské lize na čtrnácté pozici se ziskem patnácti bodů. Post nejlepšího střelce týmu drží Makedonec Bardi se čtyřmi přesnými zásahy na svém kontě.

Branky: 40. Boateng, 62. Doukouré
Karty: 7. Ramalho (GIR), 78. Kayode (GIR) – 1. Lukić (LVN), 31. Samu (LVN), 45. Morales (LVN), 78. Rober (LVN), 90+1. I. López (LVN)

Girona FC: Bounou – Maffeo (77. Aday), Ramalho, Muniesa, Planas, Mojica – Luiz (65. B. García), Timor, Granell (C) – Moreno, Olunga (65. Kayode)

Levante UD: Oier – Moore, Rober, Cabaco, Toño – Boateng, Doukouré – Morales (C) (70. I. López), Bardhi (65. Lerma), Samu (83. Chema) – Lukić

Diváci: 6 446
Hezký večer! Levante a Girona si to rozdají o postup ze čtvrtého kola Copa del Rey. Lepší výchozí pozici má domácí celek, který první utkání vyhrál na půdě svého soupeře poměrem 2:0.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:30.