Španělský pohár -  ONLINE PŘENOS -  Sevilla : Cartagena - 29. listopadu 2017   19:30

Sevilla
Sevilla
3' Ben Yedder  • 6' Ben Yedder  • 42' Ganso  • 67' Correa
4:0
(3:0)
Cartagena
Cartagena
Sevilla
Soria – Corchia, Mercado, Geis, Carole – Lasso, Krohn-Dehli, Ganso – Navas, Ben Yedder (46. Correa), Nolito (61. Muriel)
Muriel, Rico, Correa, Banega, G. Pizarro
Cartagena
Morales – Ceballos, Alberto, Mejías, M. Ruiz – Jiménez, Chavero (46. Tote) – Abalo, Kuki (61. H. Rodríguez), Ó. Martínez – Camara
Zabaco, Tote, Aketxe, H. Rodríguez, P. Torres

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je dobojováno, Sevilla vyhrává jasně 4:0 a v součtu s prvním utkání (3:0) slaví pohodlný postup do osmifinále. Cartagena dnes byla celkem blízko prvnímu gólu v tomto dvojzápase, ale proti byla jak defenziva prvoligového soupeře, tak i gólman David Soria.
90+1'
90'
Rozhodčí se rozhodl nastavit jednu minutu.
87'
Jak je ale již zvykem v dnešním utkání, Sevilla znovu branku Cartageny nedokázala ohrozit, míč ani nedolétl do vápna.
86'
Corchiův centr, z pravé strany, odhlavičkoval bránící hráč Cartageny na roh.
85'
Poslední pětiminutovka tohoto utkání, dnešní odveta je již dávno rozhodnutá.
81'
Další roh pro Sevillu z pravé strany, ale znovu nemusel Marcos Morales (Cartagena) zasahovat.
80'
Poslední desetiminutovka začíná rohovým kopem Sevilly z pravé strany.
78'
Sebastien Corchia vhazuje z levé strany, na své polovině, míč má Soria.
77'
Jesús Navas z pravé strany znovu cpal míč před branku, ale tentokrát se obránci Cartageny podařilo přihrávku zablokovat.
76'
Znovu se hosté ubránili, při rohovém kopu soupeře, to je disciplína, která se dnes opravdu prvoligové Seville nedaří.
75'
Rohový kop pro Sevillu, domácí budou rozehrávat z levé strany.
74'
Cartagena se nyní nedokáže vymanit z vlastní poloviny.
72'
Sevilla drží míč na útočné polovině, domácí mají opět chuť útočit a na hře je to vidět.
70'
Navas z pravé strany posílá míč do vápna Cartageny, ale tentokrát přihrávka nenašla nikoho v bílém.
68'
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Michael Kroh-Dehli, přichází Éver Banega.
68'
Střídání v týmu FC Cartagena: ze hřiště odchází Moussa Camara, přichází Isaac Aketxe.
67'
Sevilla právě vstřelila branku!
Corchia přihrává z pravé strany do vápna, tam se efektně zbavil obránce JOAQUÍN CORREA, který si přehodil míč na silnější nohu a neomylně skóruje.
65'
Rohové kopy se dnes domácím vůbec nedařil a bezstarostně hrající hosté jdou znovu dopředu.
64'
Sevilla v útoku, po střele Lasso je z toho roh pro domácí tým.
63'
Naproti tomu David Soria nyní dvakrát předvedl fantastický zákrok proti dvěma pokusům Camary!
62'
Ani z dalšího rohového kopu se domácí prosadit nedokázali.
61'
Střídání v týmu FC Cartagena: ze hřiště odchází Kuki, přichází Hugo Rodríguez.
61'
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Nolito, přichází Luis Muriel.
60'
Je za námi hodina hry, hosté připravují střídání, ale mezitím domácí v útoku.
58'
Moussa Camara (Cartagena) se hnal nyní sám na Soriu, ale poslal míč pouze mimo branku, Soria vyběhl a zmenšil mu úhel.
57'
Z rohového kopu se hosté prosadit nedokázali, hrají domácí.
56'
Dani Abalo (Cartagena) se dostal ve vápně Sevilly do zakončení a David Soria musel vytáhnout parádní zákrok, aby míč vytěsnil na roh! Největší šance hostům v dosavadním průběhu.
55'
Odkop od branky Cartageny, míč letí až na polovinu Sevilly, kde hrají hosté.
53'
Domácí nyní zahráli malou domů, Soria nakopává míč z první, ale ten zamířil do autu.
51'
Míč směřuje až k brance Cartageny, Morales rozehrává na levou stranu.
50'
Míč letí nad branku Cartageny, po hlavičce Geise.
49'
Následuje další roh Sevilly, tentokrát domácí rozehrají z pravé strany.
48'
Hned na úvod rohový kop Sevilly, ale bez úspěchu, Morales nemusel zasahovat.
46'
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Wissam Ben Yedder, přichází Carlos Joaquín Correa.
46'
Střídání v týmu FC Cartagena: ze hřiště odchází Alejandro Chavero, přichází Tote.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 20:31.
Je za námi první poločas, který již zřejmě definitivně rozhodl o postupu Sevilly. Ta, v součtu s prvním zápasem, vede již 6:0 a má odvetný zápas jasně ve své moci.
45'
45'
Míč se z levé strany dostal před vápno Sevilly a poté k půlící čáře a to je z první půle všechno.
45'
Alejandro Chavero (Cartagena) se nyní ve středu hřiště krásně uvolnil a založil akci, na jejímž konci je první roh pro hostující tým v zápase.
44'
Střelec třetího gólu, Brazilec Ganso, nyní nezachytil přihrávku a hrát tak mohou hosté.
43'
Domácí nyní s míčem na půlící čáře, hosté se brání v plném počtu.
42'
Nolito z levé strany poslal míč na místo pokutového kopu, kde se Brazilec GANSO zbavil obránce a tečovanou střelou poslal míč do branky.
40'
Poslední pětiminutovka první půle, domácí výrazně ubrali plyn.
38'
Akce Cartageny končí hlavičkou Camary nad branku Sorii, domácí gólman v klidu vykopává od své branky.
37'
Hosté se s míčem dostávají na vlastní polovinu, kde se snaží něco vymyslet.
36'
Cartagena zůstane na polovině Sevilly, Kuki byl faulován u středového kruhu.
35'
Odkop míče bránícího Corchii do autu, ale hosté bleskově o míč přicházejí.
32'
Centr domácích z levé strany, míč míří do vápna, kde hlavičkuje vedle Borja Lasso, odkop od branky Cartageny.
31'
Následoval rohový kop Sevilly, ale hosté se ubránili, akce Sevilly ale trvá dál.
30'
Ne, tentokrát končí míč na jednom z bránících hráčů ve zdi, poté se dopředu hnali domácí a vybojovali další aut.
29'
Další volný kop hostů, tentokrát ještě blíž k vápnu soupeře.
28'
Johannes Geis (Sevilla) fauluje na své polovině a je z toho volný kop pro Cartagenu.
27'
Další autové vhazování domácích, z levé strany, na polovině Cartageny.
25'
Ne, nevymysleli nic, míč končí v autu a vhazovat budou domácí.
24'
Nyní se hosté zkouší dostat na polovinu soupeře, což se jim daří, tak uvidíme, co vymyslí.
23'
Autové vhazování domácích, z levé strany, na útočné polovině.
21'
Gólman Cartageny nyní předvedl dobrý reflex, kdy vyrazil míč, mířící z levé strany před branku.
20'
Je za námi úvodní dvacetiminutovka, která jednoznačně patřila domácím. Ti rychle nasázeli dva góly a nyní hrají v poklidném tempu.
18'
Lionel Carole (Sevilla) centruje z pravé strany, gólman Cartageny vyboxovává míč.
17'
Cartagena s míčem na útočné polovině, ale Sevilla po chvíli získává míč zpět.
15'
David Soria (Sevilla) chytá míč, po nepřesném nákopu hostů a rozehrává na pravou stranu.
14'
Míč ale znovu získávají domácí, kteří kombinují u půlící čáry, na polovině soupeře.
13'
Domácí se z rohového kopu prosadit nedokázali.
12'
Josua Mejías (Cartagena) odehrál míč na roh, před dotírajícím Corchiou.
11'
Jesús Navas (Sevilla) nyní zahrál rukou, při zpracování míče v pokutovém území.
10'
První desetiminutovka jasně v režii domácích, zápas připomíná hru kočky s myší.
8'
Nyní se hosté snaží ve třech napadat rozehrávku Sevilly, ta ale drží míč.
7'
Dosavadní vývoj dává tušit nepříjemný debakl třetiligového soupeře...
6'
Co dodat. Domácí nyní náramně rozebrali defenzivu soupeře, míč šel z levé strany na pravou, poté zpět na levou, odkud putoval před bránu, do malého vápna, kde ho pohodlně do sítě nasměroval WISSAM BEN YEDDER.
5'
Domácí opět u vápna Cartageny, která se dostává pod drtivý tlak.
4'
Sevilla opět s míčem u půlící čáry, akce hostů skončila neúspěchem na polovině domácího týmu.
3'
WISSAM BEN YEDDER převzal míč na hranici vápna soupeře, udělal pár kroků dovnitř šestnáctky a vypálil nechytatelně k tyči, Sevilla vede 1:0.
3'
Gólman Marcos Morales (Cartagena) má míč a bude moci rozehrávat od své branky.
2'
Sevilla od úvodních vteřin na útočné polovině, hosté se zatím nedotkli míče.
1'

Sevilla FC: Soria – Corchia, Mercado, Geis, Carole – Lasso, Krohn-Dehli, Ganso – Navas, Ben Yedder, Nolito
Náhradníci: Muriel, Rico, Correa, Banega, G. Pizarro

FC Cartagena: Morales – Ceballos, Alberto, Mejías, M. Ruiz – Jiménez, Chavero – Abalo, Kuki, Ó. Martínez – Camara
Náhradníci: Zabaco, Tote, Aketxe, H. Rodríguez, P. Torres.
Odveta, která se odehraje na sevillském stadionu Ramóna Sáncheze Pizjuána, by měla být jasnou záležitostí prvoligové Sevilly. Ta totiž zvládla první utkání v Cartageně, kde vyhrála jasně 3:0. Domácí mají za sebou strhující duel Ligy mistrů s Liverpoolem, který dokázali ve druhé půli srovnat po srdcervoucích slovech kouče, který bojuje s rakovinou. Ve velkém nasazení odehrála Sevilla i následný ligový duel ve Villarrealu, kde dokázala svého tabulkového souseda porazit 3:2 a vzdálit se mu tak již na pět bodů.
Vítejte u online přenosu odvetného utkání 4. kola španělského poháru, v němž prvoligová SEVILLA FC přivítá na svém stadionu FC CARTAGENA.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.