Španělský pohár -  ONLINE PŘENOS -  Zaragoza : Valencia - 24. října 2017   20:30

Zaragoza
Zaragoza
0:2
(0:0)
Valencia
Valencia
81' Rodrigo   • 90+1' Parejo
Zaragoza
Ratón – Benito (56. Delmás), Valentín, Grippo, Lasure – Pombo, Zapater (70. Febas) – Guti, Buff (46. Nascimento), Papunašvili – Araújo.
Oyarzun, Febas, Delmás, Toquero, Nascimento, Zalaya.
D. Medié – A. Huerga, A. Villate
Estadio de la Romareda (Zaragoza).
16174 diváků
Valencia
Neto – Guedes, Zaza, Soler, Rodrigo, Garay.

Děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek večera, dobrou noc a na shledanou.
Domácí dlouho statečně vzdorovali, až deset minut před koncem základní hrací doby poprvé inkasovali, když propadli v obranné fázi a favorit rozhodl o své výhře, kterou v závěru zápasu pojistil proměněným pokutovým kopem. Real byl mnohdy blízko brance, ale překonat Doménecha se mu dnes nepodařilo.
90+4'
90+3'
Domácí si přihrávají na své straně a čekají na závěrečný hvizd.
90+1'
Valencia právě vstřelila branku!
DANIEL PAREJO poslal míč ze svého pohledu na pravou stranu, zatímco strážce domácí svatyně si vybral opačně. Je rozhodnuto.
90+1'
Jasný faul v pokutovém území přináší hostujícímu celku penaltu a Valencia tak může rozhodnout o svém vítězství.
90+1'
Nastavují se tři minuty.
90'
Doménech po malé domů rychle odkopává míč do bezpečné vzdálenosti.
87'
Rodrigo mohl přihrát na pravou stranu, kde stál volný spoluhráč, místo toho poslal míč pouze brankáři soupeře.
86'
Hosté spíš už jen šetří čas, jejich gólman prodlužuje rozehrávku od brány jak jen to jde.
83'
Febasovi utekl míč od kopačky a skončil za brankovou čárou, rozehrávat bude Doménech.
81'
RODRIGO si naběhl na centrovaný míč, kde jej nepohlídal bránící protihráče, a hlavou jej usměrnil k levé tyči hostující brány.
80'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Orellana, přichází Soler.
77'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Mina, přichází Guedes.
76'
Hra se teď zklidnila a děj se odehrává u středového kruhu.
72'
Pombo poslal míč obloučkem ke vzdálenější tyči, Doménech se musel pořádně natáhnout, ale přeci jen se mu podařilo míč vyrazit.
72'
Parejo po dobré přihrávce na střed pálil z voleje, ale trefil pouze protihráče.
70'
Střídání v týmu Real Zaragoza: ze hřiště odchází Zapater, přichází Febas.
70'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Pereira, přichází Rodrigo.
68'
Pěkná rána do horní části brány, ovšem Doménech byl připravený a míč udržel před brankovou čárou.
67'
Zajímavý přímý kop bude rozehrávat domácí mužstvo.
65'
Žlutou kartu dostává Vidal (Valencia CF).
63'
Hra je přerušena poté, co se v souboji o míč srazili dva hráči a zůstávají ležet na zemi.
61'
I domácí byli blízko gólu, jeden z hráčů hlavičkoval v bezprostřední blízkosti brány, ovšem mimo tři tyče. Velká škoda pro Real.
59'
Orellana to zkusil z dálky a minul bližší tyč asi o metr.
58'
Přetažený centr končí hostů za bránou Zaragozy.
56'
Střídání v týmu Real Zaragoza: ze hřiště odchází Benito, přichází Delmás.
55'
Mnoho nechybělo a domácí si dali vlastní gól, Papunašvili vracel míč svému brankáři, ovšem ten na něj nedosáhl, naštěstí pro něj skončil vedle jeho brány. Teď měli domácí velké štěstí.
53'
Na Pereirův centr se snažil vyskočit Mina, ale na míč nedosáhl a rozehrávat bude Ratón.
48'
Hostující tým zastavuje ofsajd.
46'
Střídání v týmu Real Zaragoza: ze hřiště odchází Buff, přichází Nascimento.
46'
Nijak pohledný první poločas končí, hosté v něm byli aktivnější, ale pár možností, které si vytvořili, ke gólu využít nedokázali. Domácí prakticky jejich brankáře neohrozili. Dočkáme se branky ve druhé půli?
45+1'
45'
Domácí obránce poslal hlavou míč do náruče svého brankáře, který uklidňuje hru.
43'
Držení míče: 43 % – 57 %.
42'
Orellana si zpracoval míč a z hranice pokutového území vystřelil ke vzdálenější tyči, kam by se míč dostal, kdyby jej konečky prstů nevyrazil do zámezí Ratón. Následuje roh.
40'
Žlutou kartu dostává Vezo (Valencia CF).
38'
Vidal zahrál evidentně rukou, ale hlavní arbitr nechává ve hře pokračovat.
37'
Araujo střílel z otočky pouze do boční sítě, stadion to jen zahučelo.
36'
Gil se málem dostal do samostatného úniku, ale míč mu utekl.
35'
Valencia dostala soupeře pod tlak, vše ukončila střela z dálky, o kterou se postaral Pereira, míč ale minul levou tyč domácí svatyně.
33'
Araujovi nechybělo moc, aby přihrávku před bránu doběhl, míč však končí za brankovou čárou.
32'
Hosté mohli vyrazit do brejku, ovšem pokazili přihrávku a vše tak končí.
32'
Roh pro domácí tým.
31'
Gil znovu v dobré šanci, nejprve se mu míč zamotal mezi nohama, poté střílel do protihráče před sebou.
30'
Orellana si míč rychle zpracoval a chtěl ihned střílet, ovšem protihráč byl u něj hodně brzo a balón mu sebral.
28'
Domácí jen nakopli míč na hostující bránu a stahují se na svoji stranu.
26'
Mina hezky patičkou přiťukl míč do šance Gilovi, který trestuhodně přestřeluje. Tohle šlo jistě řešit lépe.
23'
Ratón musel na druhé straně rychle vyběhnout z brankové čáry, aby míč lapil před dobíhajícím Orellanem.
22'
Nepříliš atraktivní fotbal pokračuje dál, domácím nyní utekl míč za brankovou čáru a rozehrávat bude Domenech.
19'
Pereira si nabíhal na přihrávku, mohl střílet z hranice pokutového území, ale v rozhodující chvíli podklouzl a z šance tak nebylo nic.
15'
Teď už to vypadalo nadějně pro Valencii, Mina ale míč nezpracoval a do zakončení se nedostal.
15'
Nepřesný míč končí u Ratona, zatím sledujeme spíš jen nakopávání míčů bez pořádné šance.
12'
Hosté zaútočili znovu, ale tentokrát musí po faulu míč odevzdat soupeři a stáhnout se na svoji stranu.
8'
Pereira čekal na přihrávku z levé strany, byl připraven na střelu do prázdné brány, ale míč k němu nedoputoval.
6'
Domácí rozehráli rohový kop a vznikla z toho nebezpečná situace pro Valencii, její hráči nakonec míč dokázali odvrátit.
4'
Zatím se hraje převážně u středové lajny, žádnou šanci jsme dosud neviděli.
1'

Real Zaragoza: Ratón – Benito, Valentín, Grippo, Lasure – Pombo, Zapater – Guti, Buff, Papunašvili – Araújo.
Náhradníci: Oyarzun, Febas, Delmás, Toquero, Nascimento, Zalaya.

Valencia CF: Doménech – Vidal, Paulista, Vezo, Lato – Gil, Parejo, Maksimović, Pereira – Mina, Orellana.
Náhradníci: Neto – Guedes, Zaza, Soler, Rodrigo, Garay.

Rozhodčí: D. Medié – A. Huerga, A. Villate.

Valencia

Hosté zatím v Poháru nenastoupili k žádnému zápasu, tohle bude jejich první duel. V Lalize se jim poměrně daří, patří jim druhá pozice za suverénní Barcelonou, když z devíti zápasů ani jednou neprohráli a zvítězili v šesti případech. Poslední dvě klání mimo svůj stadion vyhrála.
Real Zaragoza

Domácí byli nasazeni až do druhého kola, v tom porazili 3:0 Granadu a poté těsně 1:0 zvítězili nad Lugem, které pobývá na 2. příčce druhé nejvyšší španělské fotbalové ligy vinou horšího skóre. V ní patří Zaragoze 11. pozice se čtrnácti body, ovšem tabulka je zde velice vyrovnaná a Real ztrácí na čelo tabulky pouze šest bodů. Z pěti domácích utkání sezóny vyhrál v jednom případě a třikrát remizoval.
Dobrý den, prvními zápasy dnes startuje další kolo španělského Copa del Rey a do hry zasáhnou už i celky z nejvyšší ligy, mezi nimi i Valencia, který zavítá na hřiště druholigového Realu Zaragoza. Favorit je v tomto ohledu jasný, avšak vše může být nakonec úplně jinak.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.