UEFA Youth League -  ONLINE PŘENOS -  Dudelange : Sparta - 27. září 2017   17:00

Dudelange
Dudelange
0:4
(0:2)
Sparta
Sparta
7' Mareček   • 35' Drchal   • 65' Drchal   • 90+3' Frýdek
Dudelange
Fox – David Batista, Costa, Mancini, Ahmetxjekaj, Mendes, Milot
Sparta
Pecháček – Tvaroh, Fortelný, Čajkovský, Flak, Fisl Frýdek

Fotbalisté Sparty vstoupili do UEFA Youth League velmi dobře. Na půdě lucemburského Dudelange vyhráli pohodově 4:0. Odvetný duel se hraje 18. října v Praze.
90+4'
90+3'
Sparta právě vstřelila branku!
V samotném závěru zápasu navyšuje Sparta své vedení, prosazuje se po výborné přihrávce CHRISTIAN FRÝDEK. Asistence: Daniel Mareček.
90+3'
Drchal byl nachytaný v postavení mimo hru.
90+2'
Rozehrával ho Frýdek, ale nerozehrál nejpřesněji.
90+1'
Fortelný se dostal do dobré pozice, jeho pokus byl zablokovaný. Následovat bude rohový kop.
89'
Ještě jeden rohový kop pro domácí celek. Znovu bude rozehrávat Natami.
88'
Žlutou kartu dostává Da Silva Santos (F91 Dudelange).
87'
Hezoučký se pokoušel propracovat do střelecké pozice, ale byl faulovaný Da Silvou Santosem.
85'
V poklidném tempu se dohrává zápas, Sparta vede o tři branky.
84'
Střídání v týmu F91 Dudelange: ze hřiště odchází Camara, přichází Millot.
82'
Aktivně hrající zástupce českého fotbalu získal rohový kop. Centrovat před branku bude Mareček. Následně zakončoval Drchal. Jeho pokus byl však zablokovaný.
80'
Žlutou kartu dostává Natami (F91 Dudelange). Naprosto zbytečný faul domácího Natamiho na Tvaroha. Rozehrávat tak bude Sparta.
79'
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Sedláček, přichází Frýdek.
76'
Domácí Vilar Rodrugues fauloval soupeře. Jeho nepřiměřenou hru od nesl Sedláček. Míč pro Spartu.
74'
Momentálně se hraje na středu hrací plochy, ani jeden celek se nemůže dostat do výraznější šance.
73'
Střídání v týmu F91 Dudelange: ze hřiště odchází Omosanja, přichází Mancini.
71'
Natami fauloval Marečka, a tak bude rozehrávat Sparta.
70'
Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, český celek má duel výborně rozehraný.
69'
Na druhé straně také rohový kop. Rozehraje jej domácí Vilar Rodrigues.
67'
Sparta hraje výborně, vybojovala další rohový kop, Marečkův centr ale obrana domácích odvrátila, a tak založil rychlou protiakci.
67'
Hosté mohli přidat další branku, ale Fortelného rána se odrazila od horní tyče!
65'
Sparta ustála tlak domácího celku a po rychlé akci navyšuje své vedení. Matěj Majka našel dobře postaveného VÁCLAVA DRCHALA, jehož pokus končí v síti. Gólman Esposito na míč nedosáhl. Asistence: Matěj Majka.
64'
Aktivně hrající domácí celek má k dispozici další rohový kop. Kdo jiný jej může rozehrávat než Natami.
63'
Sparta to zkoušela rychle, ale Drchal se dostal jen do postavení mimo hru.
61'
Domácí celek bude rozehrávat rohový kop. Exekuce se ujal Natami, jehož centr ale dokázala obrana Sparty pohodlně a rychle odvrátit.
59'
Sparta se dostala k rychlé akci, kterou musela domácí obrana hasit jen za cenu rohového kopu. Hezoučký bude centrovat před branku. Následně se ale on sám dostal do postavení mimo hru.
57'
Camara se protlačil do střelecké pozice, ale jeho pokus byl zablokovaný.
56'
Žlutou kartu dostává Sabotic (F91 Dudelange).
55'
Obrana Sparty si sice dokázala poradit, ale jen za cenu dalšího rohu. Natami znovu centroval před branku, defenziva českého týmu byla úspěšná.
54'
Rohový kop pro Dudelange. Rozehrávat jej bude Vilar Rodrigues.
53'
Po delší pasáži nevýrazného fotbalu jsme viděli rychlou akci domácích. Camara byl ale v postavení mimo hru, a tak zakončovat nemohl.
49'
Hostující Mareček se probojoval k zakončení, ale jeho pokus končí mimo branku.
48'
Žlutou kartu dostává Mendes (F91 Dudelange). Domácí hráč fauloval Drchala, za což vidí kartu.
48'
Natami si v souboji jeden na jednoho pomohl nedovoleně, rozehrávat tak budou hosté.
46'
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Novotný, přichází Fortelný.
46'
Úvodní poločas vyšel Spartě velmi dobře, dostala se do dvoubrankového vedení a má velmi dobrou výchozí pozici pro druhých pětačtyřicet minut.
45+2'
45+2'
Už se nic nestane.
45+2'
Camara fauloval Novotného, a tak budou rozehrávat hosté, přesněji Mareček. Poslední akce poločasu.
44'
Mírnou převahu mají fotbalisté Sparty, ale do střelecké pozice se nemohou probojovat.
42'
Sledujeme poklidný úvod prvního poločasu, hraje se na polovině.
40'
Pět minut před koncem poločasu bude Sparta rozehrávat rohový kop. Ujal se toho Mareček.
39'
Střídání v týmu F91 Dudelange: ze hřiště odchází Klica, přichází Mendes.
39'
Hezoučký byl faulovaný, rozehrávat tak bude Sparta.
37'
V poklidném tempu se první poločas dohrává, hostující celek vede o dvě branky a hraje výrazně lépe.
35'
Český celek navyšuje své vedení. Pavel Hezoučký připravil míč pro VÁCLAVA DRCHALA, který překonává domácího brankáře Esposita..
34'
Rohový kop pro Spartu, rozehrávat ho bude Mareček.
31'
Domácí Natami zakončoval rychlou akci svého týmu. Vyslal na branku střelu, která nebyla přesná.
30'
Půlhodina hry je pryč, zatím se lépe daří Spartě, která se díky povedené ráně z volného dostala do jednobrankové vedení.
29'
Sedláček se dostal do zajímavé střelecké pozice, ale branku minul.
27'
Akce hostujícího týmu tak pokračovala dál, a pak si Dudelange muselo pomoci jen za cenu rohového kopu. Ten rozehrával Mareček.
26'
De Silva Santos se dostal do souboje s Hezoučkým. Domácí hráč si mohl faulem.
24'
Po delší době se do šance dostala také Sparta. Sedláčkova střela nebyla vůbec špatná, ale minula cíl.
21'
Do zakončení se protlačil Omasanja, jehož pokus ale končí výrazně mimo branku. Gólman českého týmu zasahovat nemusel.
19'
Domácí celek se propracoval do zajímavé střelecké pozice, ale rána Vilara Rodrigueze byla zablokovaná. Následně Sparta faulovala, a tak budou rozehrávat domácí.
17'
Vilar Rodrigues se propracoval do střelecké pozice a vypálil, jeho pokus kryje brankář Bačkovský.
16'
Ta jej ale dlouho pod kontrolou neměla, neboť Šnajdr byl v souboji jeden na jednoho příliš agresivní, a tak fauloval.
15'
Domácí Camara si v osobním souboji počínal nedovoleně, míč pro Spartu.
13'
Sparťanský Drchal se propracoval do dobré střelecké pozice, jeho ránu kryje domácí gólman Esposito.
11'
Rozehrávat tak bude po faulu Šimáčka Natami.
10'
Od praporku centroval Hezoučký, ale s jeho pokusem si dokázala domácí defenziva poradit. Následně navíc Sparta faulovala na útočné polovině.
9'
Zástupce českého fotbalu je i po vstřelené brance dál aktivní, žene se do zakončení. Obrana Dudelange si dokázala poradit jen za cenu rohového kopu.
7'
Hosté se dostávají do vedení. Volný kop rozehrával DANIEL MAREČEK, jeho technicky velmi dobře zvládnutá střela zapadla do branky. Esposito na míč nedosáhl.
5'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, nikdo se nikam nežene, sledujeme taktickou hru z obou stran.
3'
Sledujeme nyní klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže propracovat do výraznější střelecké pozice.
1'
Sparta začala aktivně, jako první se do šance pokoušel dostat Novotný, ale špatně načasoval výběh, a tak je mu pískáno postavení mimo hru. Rozehrávat tedy budou domácí.
1'

F91 Dudelange: Esposito – Brandenburger, Özkan, Goncales, Da Silva Santos – Camara, Sabotic, Omosanja – Matami, Klica, Vilar Rodrigues
Náhradníci: Fox – David Batista, Costa, Mancini, Ahmetxjekaj, Mendes, Milot

AC Sparta Praha: Bačkovský – Majka, Hucek, Maksić, Šnajdr – Novotný, Sedláček, Šimáček, Hezoučký – Drchal, Mareček
Náhradníci: Pecháček – Tvaroh, Fortelný, Čajkovský, Flak, Fisl Frýdek.
Do skupinové fáze této soutěže se kvalifikuje 32 akademií týmů, které se dostaly do skupinové fáze Ligy Mistrů. Rozdělí se totožně jako kluby v Lize Mistrů. Dalších 32 týmů (vítězové domácích juniorských lig v 32 nejlepších zemích podle koeficientu UEFA) hraje playoff systémem doma – venku.
Jedná se o první zápas play-off. Odvetný duel se bude hrát 18.10 na Spartě. Oba týmy se vyhnuly základním skupinám a přímo postoupili od play-off.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky mládežnického fotbalu. V tomto zápase EUFA Youth League proti sobě nastoupí F91 DudelangeAC Sparta Praha.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.