1. FUTSAL liga - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Gamaspol Jeseník : Olympik Mělník - 1. září 2017   20:00

Gamaspol Jeseník
16' Furik  • 17' Macura  • 26' Řezníček
3:1
(2:1)
Olympik Mělník
13' Rolenc
Růžička, Plhák, Řezníček, vavrušák, Furik, Macura, Mráz, Kozelský, Vavrač, Marcinov, Till
Tomáš Markovský, Marek Klečacký
Sportovní hala VŠB, Ostrava
Soumar, Jenč, Malák, Prejsa, Vokoun, Sváta, Gabčo, Šuba, Němec, Koubek, Rolenc, Šup

Jeseník si po dnešním zápase připisuje první 3 body do tabulky.
40'
Teď si málem dal Jeseník vlastní gól, ale naštěstí pro něj, míč šel jen do boční sítě.
39'
Jenč obdržel žlutou kartu, protože mu odletěl kus chrániče holení.
38'
Růžička nejdříve předvedl skvělý zákrok proti střele Gabča, jeden z obránců poté netrefil Mělnickou branku.
37'
Mělník to stále zkouší s prázdnou brankou.
36'
Kolotoč přihrávek v podání hostů, ale žádná střela.
35'
Řezníček v těžké situaci nedokázal poslat míč do odkryté branky.
34'
Mělník hraje s prázdnou brankou.
34'
Oddechový čas pro hosty.
34'
Gabčo nastřelil soupeře do ruky, dožaduje se penaltového kopu.
33'
Hra se přelívá z jedné strany na druhou, ani jeden z týmů nemá převahu.
33'
Šup dostává za nesportovní chování žlutou kartu.
32'
Šup na Růžičku nevyzrál, míč mu vykopl a následně odkopl pryč.
31'
Střela do protipohybu gólmana, kterou vyslal Malák skončila mimo 3 tyče.
30'
Rychlou přihrávku vzduchem nedokázal Furik zpracovat.
29'
Jeseník se pořád drží v rohu, nedaří se jim poslat přihrávku přes hráče Mělníku.
29'
Soumar vyrazil na roh, po zahrání rohu znovu.
29'
Gabčo po úderu loktem vidí žlutou kartu.
28'
Přímý kop Mělníku končí mimo.
27'
Gabčo v kombinaci a za podpory Šupa chtěli překvapit Růžičku, ale nepovedlo se jim to.
27'
Růžička dobře vyrazil proti kombinaci Mělníku a míč vykopl.
26'
Rozehraný roh Jeseníku nenašel příjemce přihrávky a tak míč skončil až na střídačce hostů.
26'
Gamaspol právě vstřelil branku!
ŘEZNÍČEK doklepl odražený míč za záda Soumara a zvyšuje vedení domácích.
25'
Vavrač rozjíždí akci od vlastní branky.
24'
Z rohu dostal Furik přesnou přihrávku, ale svou tvrdou střelou trefil pouze hráče před sebou.
23'
Hosté kombinují na polovině domácího Jeseníku a snaží se o vyrovnání.
22'
Vokoun z dálky orazil zábradlí na horní tribuně nad brankou.
21'
Mělník začal aktivněji, ale míč si hned bere Jeseník.
21'
20'
20'
Poslední půlminutka prvního poločasu, míč má Jeseník.
20'
Šup střílel z otočky, brankář Jeseníku byl připraven.
19'
Rolenc mohl dorážet do odkryté brány, ovšem byl pomalý a míč mu utekl.
18'
Mělník se snaží vyrovnat, ovšem domácí perfektními skluzy odvrací míče mimo nebezpečí.
17'
DAVID MACURA se dostal do běhu přes střed hřiště, až těsně u gólmana vyzkoušel střelu, která se Štěstím prošla.
16'
Plhák přeskočil míč a běžel dále do pole, Vavrač poté přesnou nahrávkou našel Furika, který se nemýlil.
16'
Plhák si staví míč, uvidíme kde střela skončí.
16'
Gabčo fauloval, vše končí domluvou od rozhodčího.
16'
Vokoun vytlačil Vavrače, tomu míč utekl.
16'
Marcinov své štěstí zkusil znovu, ale tentokrát míč končí mimo hrací plochu.
16'
Marcinova střela šla hodně mimo.
15'
Domácí gólman přes celé hřiště posílá míč do dlaní Soumara.
15'
Rohový kop pro domácí Jeseník, Mělník pořád odvrací.
13'
Mělník právě vstřelil branku!
Mělník po rychlé kombinaci střílí branku, kterou si připisuje JAN ROLENC!
12'
Rychlý přesun po pravé straně a následně špatnou přihrávku, která skončila v autu, měl nasvědomí domácí tým.
11'
Soumar měl míč už skoro v náručí, když z ničeho nic přišla výborná teč Macury, který poslal míč jen kousíček nad branku.
11'
Drobná technická pauzička, na hřišti nejdříve zůstal ležet jeden z domácích hráčů, poté je třeba utřít podlahu.
10'
Mělník dlouho předváděl kolotoč přihrávek, ale jedno nepovedené zpracování a Jeseník se osvobodil.
9'
Rychlý přesun hostů k brance Jeseníku, s prudkou střelou si domácí gólman poradil.
8'
Gabčo posunul na Vokouna, jeho střela vypadla Růžičkovi, ale obrana Jeseníku zareagovala hbitě.
7'
Ani napodruhé Furik svou tvrdou střelou netrefil branku, střela šla hodně mimo.
7'
Furik tvrdou střelou trefil Vokouna.
7'
Výborná kombinace domácích končí zásahem Soumara.
7'
Jeseník bude zahrávat přímý kop.
5'
Vokoun z dálky vyzkoušel pozornost Růžičky, který ani nemusel zasahovat
5'
Dva hráči Mělníka šli na branku sami, ale finální střela ztroskotala a míč letěl hodně vedle branky.
4'
Furik vystihl přihrávku a mohl jít do protiútoku, ale přihrávka na jeho spoluhráče nevyšla.
3'
Mělník řadou přihrávek kombinuje před brankou Růžičky.
3'
Rychlá kombinace domácích hráčů, Vokoun odkopl do zámezí.
2'
Jeseník bude zahrávat roh.
2'
Mělník bude rozehrávat z kraje hřiště, Jeseník šanci odvrací.
1'
Jeseník se dostal jako první k brance soupeře, vybojoval roh, ale dále se neposunul.
1'

AC Gamaspol Jeseník: Růžička- Vavrač, Furik – Plhák, Řezníček

SK Olympik Mělník: Soumar- Prejsa, Malák – Rolenc, Němec

Rozhodčí: Tomáš Markovský, Marek Klečacký.
Dobrý den, Vítám Vás u online přenosu mezi AC Gamaspol Jeseníkem a SK Olympik Mělníkem!
Jeseník letos své první utkání v nejvyšší soutěží zahájí domácím zápasem v Ostravě.

AC Gamaspol Jeseník bude hrát své domácí zápasy 120 kilometrů od svého působiště. Domácí se dnes budou musel obejít bez kapitána Plháka a obránce Nováka, kteří s nimi do Ostravy neodcestují.Všichni ostatní by měli být připraveni nastoupit do zahajovacího zápasu 1.ligy.

SK Olympik Mělník měl letní přípravu výbornou, tudíž do nového ročníku sezóny nastupuje se vztyčenou hlavou. Finále 2.lig v loňském ročníku Mělník s Jeseníkem prohrál, proto mají hostě dnes domácím co vracet. Utkání bude vyrovnané a uvidíme, který z týmů si do tabulky připíše první body.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.