1. FUTSAL liga - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Litoměřice : Svarog Teplice - 1. září 2017   20:30

Litoměřice
Litoměřice
6' Graciano  • 20' Hrdý  • 26' Vagnao  • 28' Hrdý  • 39' Hrdý
5:1
(2:0)
Svarog Teplice
26' Borges
Litoměřice
Trenér: Igor Vodecký.
Nagy – Čurda, Vrtal.Delegát: Kirilák
Sportovní hala Chemik, Lovosice
Trenér: Aibek Mukanov.

Radek Hrdý svým hattrickem pomohl domácím k vítězství, ze strany hostů bych vyzvedl výkon brankáře Číhala. To je pro dnešek vše, přeji hezký zbytek večera a příště zase na počtenou.
Domácí trenér (Igor Vodecký): Hrál se vyrovnaný zápas, s tím že my jsme měli větší tužbu po vítězství,rozhodl výkon brankáře,který nás podrže. Na můj vkus jsme byly příliš pasivní, soupeř měl dost času na svoje kombinace. Samozřejmě jsme zápas odmakali podle mého. Děkuji hráčům za to jak zápas od makali.
Nejdříve trenér hostů (Aibek Mukanov): V první řadě jsme nebyli horší, zápas jsme si prohráli samy svojí nezkušeností. Nás může mrzet neproměňování šancí, soupeř nás trestal z našich chyb. Rád bych pogratuloval soupeři ke třem bodům.
Ohlasy trenérů
40'
Domácí už jen drží míč na svých sálovkách.
39'
Hosté pořád hrají powerplay.
39'
Gardenline Litoměřice právě vstřelil branku! RADEK HRDÝ využil nepřesnost v soupeřově rozehrávce a zakončil přes celé hřiště do opuštěné svatyně. Bez asistence.
38'
Nacvičený roh zakončil mimo Zapletal.
37'
Hosté kombinují s míčem.
37'
Hostující tým hraje s pěti hráči v poli.
36'
Černý neproměnil 10.metrový pokutový kop.
35'
Tomáš Kunzl teď neproměnil skvělou nahrávku od Barana.
35'
Krásná souhra hostujícího týmu, když se objevil na 6 metrech sám před brankářem Černý, který však neproměnil velkou šanci.
34'
Oddechový čas pro hosty.
33'
Hosté teď skvělou akcí přečíslili domácí obranu, ale skvělý obraný zákrok předvedl Kubelka.
33'
Hra je teď neuspořádaná od obou celků.
32'
Žák se teď individuální akcí prosadil až ke střele mimo branku.
32'
Tyč bude zvonit Marešovi ještě dlouho v uších po tvrdé střele Neneho.
31'
Domácí celek hraje s Marešem v útoku.
30'
Za nemístné poznámky směrem k rozhodčímu vidí žlutou kartu Kovács.
30'
Pátý akumulovaný faul pro domácí celek.
29'
Po rohovém kopu mířil Černý mimo.
29'
Třetí akumulovaný faul pro hosty.
28'
Gardenline Litoměřice právě vstřelil branku! Z pokutového kopu se prosadil RADEK HRDÝ, střelou do středu brány.
28'
Střídání v týmu Svarog Teplice : ze hřiště odchází Číhal, přichází Novák.
28'
Čtvrtý akumulovaný faul pro domácí celek.
27'
Třetí akumulovaný faul.
27'
Tvrdá střela Kovácse skončila v náručí Číhala.
26'
Teplice právě vstřelily branku! Na skvělou přihrávku mezi obránce si seběhl LUCAS BORGES a proměnil super přihrávku od Neneho brankou. Asistence: Nene.
26'
Gardenline Litoměřice právě vstřelil branku! VAGNAO se prosadil samostatnou akcí přes tři bránící hráče a zakončil na zadní tyč. Bez asistence.
25'
Domácí nevyužili přečíslení 3 na 2 a střela Zapletala ohrozila spíš diváky než Číhala v bráně.
24'
Kubelka se teď zbavil Neneho a běžel sám na Číhala, ten se však překonat nenechal a šanci zlikvidoval.
23'
Hosté kombinují a nakonec vystřelil Kodeš.
23'
První akumulovaný faul na domácí straně, vzápětí hned druhý.
22'
Opět skvělý Číhal, který zlikvidoval střelu Graciana.
22'
Hosté mají na svém kontě první akumulovaný faul.
22'
Domácí hráči, skvělou kombinací přečíslili obranu ale skvělý Číhal.
21'
Hostující Kulhánek se teď řítil sám na brankáře, skvělý obraný zákrok předvedl Kovács.
21'
Shrnutí první části zápasu. Oba dva týmy se snaží hrát útočný futsal. Šance jsou na obou stranách, ale skvělí brankáři zatím ukazují své kvality. Druhý poločas začne přibližně ve 21:30.
20'
20'
Gardenline Litoměřice právě vstřelil branku! RADEK HRDÝ vyslal krásnou střelu z 10 metrů, na kterou hostující brankář nestihl zareagovat. Asistence: Matouš Kubelka.
19'
Skvělí Číhal teď chytil tři střeli po sobě.
18'
Z volného kopu vystřelil tvrdou střelu Nene, domácí Mareš se překonat nenechal.
18'
Domácí tým má pátý akumulovaný faul.
17'
Krásná souhra hostujícího týmu, kterou však nezakončil Nene.
17'
Zápas zatím ovládají oba brankáři.
16'
Vagnao nastřelil tyč z ostrého úhlu.
16'
Hostující hráči kombinují kolem půlící čáry, tak vystřelil z půlky Jean.
15'
Tvrdá střela Zapletala nevystrašila hostujícího Číhala.
15'
Kovács nestihl skvělí míč od Vagnaa
14'
Hostující hráč Černý teď zkoušel přehodit domácího brankáře. Lob se však nevešel mezi tři tyče
14'
Oddechový čas pro domácí.
13'
Tvrdá střela která se jen tak tak nevešla do domácí svatyně, kterou vyslal hostující Jean.
13'
Krásné gesto fair-play teď ukázal hostující hráč, když se přiznal k teči míče, když rozhodčí odpískali dvojí hraní brankáře.
13'
Domácí teď kombinují na útočící polovině, zatím to ke střele nevedlo.
12'
Hostující tým teď skvěle presuje domácí tým a ten se nemůže dostat přes půlící čáru.
12'
Skvělý Číhal zatím drží Teplice na dostřel.
11'
Tvrdá střela Kovácse zůstala na nohách bránících obránců.
11'
Akumulované fauly 4:2.
10'
Obraný zákrok po střele Neneho si připsal Kovács.
9'
Domácí se teď krásně prokombinovali ke střele když po narážečce zůstal Matheus sám před brankářem. Číhal si však poradil.
8'
Domácí kombinují kolem půlící čáry,Radek Hrdý si obehrál hráče a byl z toho závar před hostujícím brankářem.
7'
Závar před domácí brankou hráči Teplic nevyužili.
6'
Gardenline Litoměřice právě vstřelil branku! Po pěkné souhře zůstal sám před brankářem Číhalem GRACIANO a se svojí příležitostí si poradil. Asistence: Petr Zapletal.
5'
Číhal neudržel střelu z půlky od Vagnaa a je z toho rohový kop.
5'
Číhal teď čelil dvěma rychlým střelám. S oběma si poradil.
4'
Z volného kopu se snažil Vagnao prostřelit hostujícího Číhala, ten se nachytat však nedal.
4'
Domácí brankář Mareš teď skvěle chytil šanci Černého,z následující brejku byl podražen Hrdý a domácí zahrávají standartní situaci.
3'
Hostující tým se snaží hrát hodně s míčem na útočící polovině
3'
Hostující Nene teď vystřelil z ostrého úhlu,branku však netrefil
2'
Hostují tým,nestihl včas rozehrát rohový kop a tak se připravil o zajímavou možnost.
2'
První akumulovaný faul pro domácí celek.
1'
Vagnao hledal na zadní tyči Zapletala, hostují obránce tento nástřel odklidil na aut.
1'
Hostující tým rozehrával.
1'
Domácí dnes zvolili své zelené dresy, hostující tým nastoupí v černé variantě. Rozhodčí nastoupí v modrém.

Gardenline Litoměřice: Mareš, Vavrek – Kovács (C), Vagnao, Matheus, Joan – Zapletal, Graciano, Macháček, Kubelka ,Hrdý, Krok.

Svarog FC Teplice: Číhal, Novák – Žák, Baran, Sidor, Iemelianov, Jean, Kulhánek (C) – Černý, Kunzl, Nene, Lucas Borges, Kodeš.

Rozhodčí: Nagy – Čurda, Vrtal.
Delegát: Kirilák.
Dnešní utkání bude řídit dvojice rozhodčích Nagy a Čurda. Vypomáhat jim bude v prostoru střídaček třetí rozhodčí Vrtal. V roli delegáta FAČR je přítomný Jiří Kirilák.
Martin Kulhánek, kapitán (Svarog FC Teplice): „Udělali jsme obrovský krok dopředu. Během přípravy jsme pracovali snad úplně na všem. Teď víme, že nás v pátek čeká premiéra v nejvyšší soutěži. Je to jako pohádka. Nesmírně náročná pohádka! Na úvod nás nečeká nic jednoduchého. My na zápas ale určitě nejedeme s tím pocitem, že bychom tam nemohli uspět. Půjde o historicky první prvoligové derby v našem kraji. Tak neváhejte a nenechte si tento zážitek ujít.“
Svarog FC Teplice

Teplický celek už jednou v nejvyšší futsalové soutěži působil, tehdá se po palubovkách proháněli hráči v klubu Balticflora Teplice. Tento klub existenčně zanikl a vznikl zcela nový FC Internazionale Teplice, pod jehož hlavičkou vyhrál nejprve okresní soutěž a poté také soutěž Ústeckého kraje. V tuhle dobu se také tým spojil s prezidentem teplické Balticflory Michailem Žákem a vznikl jeho nový název Svarog FC, se kterým se nastoupilo do divize. V ní sice Teplice skončily na druhém místě, ale přijali možnost nahradit v první lize odstupující Benago Zruč nad Sázavou.

Stejně jako domácí, i Teplice měly v plánu přípravné zápasy. Zvládly odehrát 3 utkání a domácí mezinárodní turnaj Svarog Open Cup. Bilance Svarogu v přípravě jsou 1 výhra, 1 remíza a 1 prohra s tím, že na pořádaném turnaji obsadili Tepličtí 3. místo.
Igor Vodecký, trenér (Gardenline Litoměřice): „Konečně nám to začíná (smích), přestávka byla příliš dlouhá. První zápas na domácí palubovce bude velmi důležitý, nečeká nás vůbec lehký soupeř. Teplice před sezonou dobře posílily a budou se snažit to potvrdit. Já samozřejmě věřím, že máme kvalitu, abychom zápas zvládli a připsali si první tři body.“
Gardenline Litoměřice

Celek Litoměřic obsadil po loňské premiérové sezóně a play-off konečnou pátou příčku. Kádr Gardenline zůstal vcelku pohromadě a naopak je posilněn o několik dalších zajímavých zahraničních jmen – Douglas Graciano, Martin Mareš, Matouš Kubelka a reprezentant Michal Kovács. Lodivodem Litoměřických se stal po odchodu Vlastimila Bartoška exsparťanský Igor Vodecký.

V přípravném období okusili hráči severočeského klubu celkem 4 přípravné duely. Ve všech čtyřech případech se jim dařilo, zaznamenali 3 vítězství a pouze jednu remízu.
Přeji příjemný večer všem futsalovým nadšencům! Dnes je na programu 1. kolo 1. FUTSAL ligy, ve kterém se mimo jiné utká celek Gardenline Litoměřice proti celku Svarog FC Teplice. Zápase se odehraje od 20:30 hod. ve sportovní hale Chemik, která se nachází v Lovosicích.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.