1. FUTSAL liga - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Olympik Mělník : Chrudim - 6. října 2017   20:00

Olympik Mělník
19' Sváta  • 27' Gabčo  • 27' Buzek
3:5
(1:3)
Chrudim
Chrudim
4' Max   • 8' Felipe   • 20' R.   • 39' Mareš   • 40' Max
Soumar (Rusak) – Prieložný, Malák, Prejsa, Sváta (K), Gabčo , Babovák, Němec, Koubek, Stýblo, Buzek, Surmaj, Mažári
Henych, Melničuk, Štěřík
SH Gymnázium Jana Palacha Mělník
Chrudim
Lytvynenko (Žďánský) – Felipe, Hrubý, Mareš M., Mareš R., Max, Koudelka, Drozd P., Drozd D., Doša, Sorokin, Rešetár (K), Rodek

Byli jsme svědky překrásného futsalové utkání 1. Futsalové ligy. Nováček z Mělníka byl Chrudimi vyrovnaným soupeřem po celý zápas, nakonec ale v posledních dvou minutách ztratili naději na bodový zisk.
Já se s Vámi pro dnešek loučím a přeji krásný zbytek pátečního večera.
40'
Chrudim právě vstřelila branku!

Do prázdné brány se trefuje MAX.
Asistence: Lytvynenko
40'
Koudelka byl zasažen do hlavy Surmajem, nyní je ošetřován.
40'
Nyní hraje bez brankáře Mělník.
40'
Hosté opět hrají bez brankáře.
39'
Soumar Michala Mareše vychytal!
39'
Hosté budou zahrávat desetimetrový kop.
39'

ROMANU MAREŠOVI se podařilo propálit Soumara na zadní tyč.
38'
Pavel Drozd se zjevil před Soumarem, ale vystřelil nad.
38'
Chrudim hrají powerplay.
37'
Drozd se pokusil vystřelit z velké dálky, střela šla hodně mimo.
37'
V posledních dvou minutách se toho moc neděje, míč si obě strany neustále střídají a nedokážou si vytvořit jakoukoliv šanci.
35'
Felipe tvrdě vypálil ze střední vzdálenosti, ale pouze doprostřed branky, kde byl připravený skvěle chytající Soumar
34'
Oddechový čas pro domácí.
34'
Drozdovu střelu vyrazil Soumar na břevno, od břevna se odrazil do autu.
33'
Obrovská šance Olympiku! Sváta utekl všem a Lytvynenka napálil do hlavy, míč obloučkem ještě spadl na břevnu a poté za bránu.
31'
Z volného kopu našel Koudelku, ale jeho střela šla hodně mimo.
31'
Olympik si připisuje 5. akumulovaný faul.
31'
Lytvynenko výborně kryje na přední tyči Malákovu střelu.
30'
Mareš vypálil z hranice pokutového území těsně vedle Soumarovy branky.
30'
Gabčo střílel z voleje, jeho střela šla těsně vedle pravé tyče soupeřovy branky.
29'
Malák vypálil tvrdě z půli hřiště, míč šel metr nad branku.
28'
4:4 na akumulované fauly.
27'
Mělník právě vstřelil branku!

Mělník je v laufu! Na 3:3 srovnává MICHAL BUZEK.
Asistence: Gabčo
27'

Překrásnou střelou z volného kopu se prosazuje JOSEF GABČO.
27'
Velká šance Olympiku. Nejdříve Prieložného výborně vychytal Lytvynenko a z dorážky střílel Sváta, jeho střelu zablokoval jeden z obránců.
26'
Chrudim má 2. a zároveň 3. akumulovaný faul.
25'
Výborný zákrok Aleše Soumara! Na zadní tyči obdržel přihrávku Koudelka který ihned vypálil, ale Soumar se skvěle dokázal přemístit.
24'
Velký závar před brankou Chrudimi. V největší šanci se ocitl Sváta, kterému dokázal jeho střelu z brankové čáry vyrazit Koudelka
24'
Sorokin tvrdě vypálil ze střední vzdálenosti, Soumar míč vyrazil do autu.
23'
I Chrudim si připisuje akumulovaný faul, 1. ve druhé půli.
23'
Z přímého kopu našel Koudelka střílenou přihrávkou Maxe na zadní tyči, tomu ale míč nesedl a branku přestřelil.
23'
Marek Malák obdržel žlutou kartu za řeči. Olympik má 3. akumulovaný faul.
22'
Jan Babovák obdržel žlutou kartu za faul na Maxe.
22'
Sváta fauluje na půli hřiště a tím si Olympik připisuje 1. akumulovaný faul.
21'
20'
20'

Chrudimský 3. gól obstarali bratři Marešové. Michal rozehrával z volného kopu na svého bratra ROMANA MAREŠE, kterého našel na zadní tyči a ten neměl problém vsítit branku.
Asistence: Michal Mareš
20'
20 sekund před koncem prvního poločasu si Olympik připisuje 5. akumulovaný faul.
19'

Pohlednou akci Olympiku dokončil MATĚJ SVÁTA, kdy se ocitl před prázdnou brankou.
19'
Mělnický signál z autu nevyšel, Surmaj střílel hodně mimo.
19'
19'
Střelu Maxe dokázal na poslední chvíli zablokovat a srazit Sváta na roh.
18'
Dvě obrovské šance Chrudimi. V první Felipe tvrdě vypálil, ale Soumar ho skvěle vychytal. V druhé obdržel Max přihrávku před prázdnou bránu, ale míč ve skluzu trefil nad branku.
17'
Na míči jsou pouze hráči Chrudimi, ale nikam se neženou a v klidu kombinují.
16'
4:1 na akumulované fauly pro domácí.
16'
Rešetár se uvolnil na levé straně hřiště a vystřeli, pouze do boční sítě.
15'
Josef Gabčo obdržel žlutou kartu, také za řeči směrem k rozhodčímu.
15'
Ve hře Olympiku se objevují velké hrubky a tak jsou na míči posledních pět minut spíše chrudimští.
14'
Pavel Drozd se nyní ocitl dvakrát ve velké šanci. Nejdříve ze střední vzdálenosti vystřelil k tyči, Soumar byl ale připraven. V šanci druhé opět střílel ze střední vzdálenosti a Soumar vyrazil na roh.
14'
Tomáš Koudelka obdržel žlutou kartu za řeči směrem k rozhodčímu.
13'
Pavel Drozd nastřelil pravou tyč Soumarovy branky.
13'
Koubkova střela ze střední vzdálenosti šla kousek vedle levé tyče chrudimské branky.
12'
Velmi pohlednou akci nyní předvedla Chrudim. Na konci akce stál Pavel Drozd sám před Soumarem, tomu ale střela z první nesedla a šla hodně nad.
11'
Gabčo obdržel přihrávku přes celé hřiště a z otočky vystřelil, střela ale byla slabá a Lytvynenko bez potíží chytá.
10'
Lytvynenko hledal dlouho přihrávkou Maxe, ten ale o centimetry na přihrávku nedosáhl.
9'
Mažári zachyboval a ke střele se dostal Roman Mareš, ten ale branku netrefil.
9'
Oddechový čas pro hosty.
8'

FELIPE dostal parádní přihrávku před prázdnou bránu a neměl problém trefit prázdnou bránu.
Asistence: Rešetár
7'
Sváta obral o míč posledního obránce Chrudimi, ocitl se sám před brankářem a po pravé straně se mu ocitl Surmaj, k němu se ale stihl vrátit jeden z obránců.
6'
Krásná akce Olympiku! Gabčo prošel přes tři hráče Chrudimi, poté přihrál Svátovi, který na něj ještě vracel, Gabčo ale bohužel pro Mělník netrefil míč dobře.
5'
Hrubý využil chyby v obranně a vystřelil, jeho střela ale byla slabá a Soumar v klidu vyráží.
4'
Babovák sklepl vysokou přihrávku pro Maláka, ten sám před brankářem vystřelil mimo.
4'

Max obdržel přihrávku z rohu, jeho střelu Soumar vyrazil, ale na dorážku MAXE byl krátký.
Asistence: Max
3'
Max dostal skvělou přihrávku před bránu a nikým neatakovaný vystřelil, jeho ránu mezi nohy Soumar vyrazil mimo.
2'
Surmaj byl sám na levé straně soupeřovy poloviny, jeho střelu ale zblokoval jeden z obránců, který se stihl rychle vrátit.
1'
Signál z outu, při kterém Roman Mareš našel Maxe se příliš nevyvedl. Střela Maxe šla hodně mimo.
1'
Felipe Conde trenér FK ERA-PACK Chrudim: „V následujícím zápase budeme testovat různé varianty hry a zkoušení nových složení formací. Nyní musíme začlenit dva nové hráče s největším přínosem pro náš tým. Věřím, že se čtyřky dobře sehrají. Chceme tři body, ale nejdůležitější věc je být pořádně připraven pro UEFA Futsal Cup.“
Komentář brankáře Olympiku Aleše Soumara k tomuto zápasu: Přijede nejlepší z nejlepších v Česku. Musíme zápas všichni odmakat na 100% a uvidíme, jak to dopadne. Tento zápas nás posune zase o kousek dál. Každopádně se těšíme, i když všichni víme, jak to může skončit."

Pavel Šuba trenér Olympiku: "S Chrudimí to bude podobné jako se Slavií. Aby to nebyl průšvih, musíme se vyvarovat zbytečných chyb a být zodpovědní a chytří. Samozřejmě v tomto zápasu musí BÝT VŠE NA 100%, tzn. nasazení, štěstí a ten nahoře musí mít barvy Olympiku a u Chrudimi vše obráceně."
Vítejte u onlajnu z 5. kola 1. FUTSAL ligy.
Dnes se v Mělníku utká domácí SK Olympik Mělník s nejlepším futsalovým týmem v České republice a to s Era-Packem Chrudim.
Domácí jsou v 1. FUTSAL lize nováčkem a mají ze 4 kol jednu výhru, když doma porazili ve druhém kole Helas Brno. Toto bude druhý domácí utkání a hned jedno z nejtěžších.
Chrudim je zatím suverénní a má na kontě 4 výhry ze 4 zápasů.
Navíc v týdnu ohlásila návrat Felipeho, takže se dnes bude na co dívat.

Olympik čeká určitě těžký zápas, ve kterém nemá co ztratit. Chrudim má tento zápas jako generálku před odjezdem na UEFA Futsal Cup.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.