1. FUTSAL liga - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sparta : Česká Lípa - 17. prosince 2017   20:00

Sparta
Sparta
2' Marcelo  • 5' Koudelka  • 28' Koudelka  • 38' Belej
4:1
(2:1)
Česká Lípa
Česká Lípa
17' Kotek
Sparta
Košťál, Dragoun
Arena Sparta
Česká Lípa

40'
Bezstarosti se snažil přes celé hřiště trefit prázdnou branku, ale míč skončil pouze na tyči.
40'
Oddechový čas pro hosty.
40'
Hosté zkouší v poslední minutě power play, Kirov přestřelil branku.
39'
Po brejku hostí zůstává ležet na palubovce jejich kapitán Bejda, ale bude v pořádku a bude pokračovat ve hře.
38'
Sparta právě vstřelila branku!
MICHAL BELEJ z první trefil prázdnou branku a zřejmě definitivně rozhodl o výhře Sparty.
37'
V další velké šanci hostí byl Tvrzník, ale gólman domácích předvedl další dobrý zákrok, když se musel přesouvat od tyče k tyči.
36'
Havrda udělal zasekávačku Belejovi a bleskově vypálil, ale Bezstarosti předvedl hbitý zákrok.
33'
Hra nyní probíhá převážně u středu hrací plochy.
30'
Bezstarosti namazal hostům, ale střelu letící do prázdné branky stihl na poslední chvíli zastavit Doležal.
29'
Koudelka je při chuti, hezky uvolnil Doležala, ten ale chtěl místo střely ještě prohrávat, což nebylo dobré řešení.
28'
Po nahrávce od Sopa prostřelil Kirova trefou k zadní tyči JAN KOUDELKA. Asistence: Martin Sop.
27'
Po dlouhém nákopu Kirova byl sám před Bezstarostim kapitán Bejda, ale brankář proti jeho zakončení zasáhl.
25'
Koudelka pálil z otočky, jeho střelu ale Kirov vyrazil.
21'
20'
19'
Sparťanská standardka končí střelou Marcela do gólmana České Lípy.
18'
Oddechový čas pro domácí.
18'
Diego si narazil s Brahimim, ale jeho následný pokus brankář Kirov zlikvidoval.
17'
Marcelo mohl vzápětí vrátit Spartě dvougólové vedení, jenže minul.
17'
Démoni právě vstřelili branku!
Fichtner svou přihrávkou vyslal do samostatného úniku TOMÁŠE KOTKA, který proti Bezstarostimu uspěl. Asistence: Tomáš Fichtner.
16'
Sparťané vykombinovali obranu soupeře, jenže Česká Lípa na poslední chvíli při zakončení zastavila Koudelku.
13'
Belejovu střelu na poslední chvíli zlikvidoval brankář hostí.
13'
Na druhé straně pálil v dobré pozici Rott, ale ani on neuspěl.
12'
Po krásném průniku Sopa okořeněném zidanovkou vychytal Diega brankář Kirov.
12'
Sparta dlouho držela míč, ale hosté ji ke střele nepustili ani ve chvíli, kdy byl na útočné polovině brankář Bezstarosti.
8'
Na jedné straně pálil vedle Diego, na druhé se o nůžky pokusil Bejda, ale trefil jen boční síť.
7'
Belej chtěl vybídnout k zakončení do prázdné branky Brahimiho, hosté na poslední chvíli míč odkopli.
5'
Střelecký pokus JANA KOUDELKY ze střední vzdálenosti prošla až do sítě. Asistence: Martin Sop.
4'
Fichtnerů pas nasměroval do tyčky Rott hlavičkou.
3'
Sparta na Českou Lípu vlétla, další ránu vyslal Brahimi, ale Kirov jeho pokus zlikvidoval.
2'
Dlouhý pas Gustava podél levé postranní čáry prošel až k MARCELOVI, který poměrně brzy otevírá skóre zápasu. Asistence: Gustavo.