1. FUTSAL liga - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Třinec : Plzeň - 15. září 2017   20:00

Plzeň

Světla v třinecké hale pomalu zhasínají. Nezbývá mi, než se s vámi rozloučit a popřát vám příjemně strávený blížící se víkend. Od klávesnice vám děkuje za pozornost Igor Mainka.
Další zápas sehrají domácí futsalisté už tuto středu, kdy v hale STaRS přivítají aktuálního mistra Era-pack Chrudim. Utkání začne ve 20:00.

Plzeňské čeká další zápas až v závěru září, konkrétně v pátek 29., kdy na domácí palubovce přivítají nováčka z Jeseníku.
Třinečtí futsalisté zůstávají po dnešních výsledcích s nulou na bodovém kontě na posledním místě. Plzeň se dnešním vítězstvím posune na páté místo.
Oceláři ani druhý zápas v letošním ročníku nevyhráli. Hosté i ve druhé půli dokázali rychle odpovědět na vyrovnávací třineckou branku, v závěru odolali powe-play třineckého celku a v poslední sekundě Vnuk pečetil gólem do prázdné branky tři body pro Západočechy.
39:59'
Interobal Plzeň právě vstřelil branku!
Po přihrávce Michala Holého stihl ještě před závěrečnou sirénou uklidit balón do prázdné brány TOMÁŠ VNUK – 2:4.
39:47'
Blahutova přihrávka nenašla adreásáta.
39:28'
Domácí hrají bez brankáře. Střelu Blahuta tečoval jeden z hostujících hráčů vedle brány.
38:35'
Začíná velké drama, diváci ženou domácí potleskem.
37:41'
Samek hledal před prázdnou bránou Kantora, ale před třineckým hráčem odvrátil míč vedle brány jeden z Plzeňských.
36:55'
Blahutova střela z hranice brankoviště skončila v náručí brankáře Němce.
35:55'
Přímý kop zakončil nepříliš razantní střelou do středu brány Baron.
35:50'
Oddechový čas si vzal třinecký trenér Andrea Bucciol.
35:50'
Plzeňští popáté faulovali a nyní i nad nimi visí hrozba desetimetrového kopu.
35:16'
Desetimetrový kop proměnil střelou k levé tyči MICHAL ŠTRAJT – 2:3.
35:15'
Baron fauloval ve středu pole a nabízí soupeři desetimetrový kop.
34:14'
Třinec právě vstřelil branku!
FILIP PRZYCZKO propálil z přímého kopu chumel hráčů před plzeňskou brankou a srovnává na 2:2!
34:13'
Abrham chytil Blahuta za ramena a vidí žlutou kartu.
33:59'
Třinečtí se snaží s výsledkem něco udělat, ale nedaří se jim dostat před gólmana Němce.
31:58'
Samek fauloval ve středu hřiště a osm minut před koncem mají domácí na svém kontě pět faulů.
30:45'
Za ostrý faul na Vnuka obdržel žlutou kartu Filip Buryan.
30:25'
Ale ne na dlouho. Dlouhý kop Kreželoka přeletěl plzeňskou branku.
30:18'
Przyczkovu střelu z druhé vlny vyrazil gólman Němec. Třinečtí zůstávají u míče.
29:59'
Třikrát tečovaná střela Vnuka z druhé vlny vystrašila brankáře Kreželoka, ten reflexivně rukou odhodil míč vedle brány.
29:14'
Hudaček pálil z druhé vlny těsně vedle třinecké brány.
29:12'
Na druhé straně orazítkoval brankovou konstrukci Štrajt střelou z nějakých patnácti metrů.
28:41'
Ou! Němec špatně rozehrál od vlastní brány, k míči se dostal kapitán Blahut, ale místo prázdné brány trefil pouze tyč!
27:51'
Třinečtí tlačí, hosté se brání místy i nebezpečnými skluzy.
26:55'
Třinečtí sehráli velmi dobrý signál po přímém kopu, jenže Opluštilovu střelu Baron před Němcem netečoval a plzeňský gólman míč se štěstím nohou vyrazil.
26:14'
Blahutovu střelu se snažil před Němcem tečovat Mikyska, ale plzeňský brankář míč i přes třineckou clonu chytil.
24:45'
Po střílené přihrávce Buryana se dostal k míči Przyczko, ale z otočky minul levou tyč Němcovy svatyně.
24:39'
Slámu čistě skluzem odzbrojil od balónu Kantor.
23:44'
Samek fauloval rozběhnutého Slámu.
22:58'
Hosté hrají takticky na čas, jenž to se jim může vymstít.
22:20'
Sláma odrazil Baronovu přihrávku vedle vlastní brány. Z následného rohu domácí futsalisté neohrozili plzeňskou bránu.
21:38'
Buryan napálil z přímého kopu pouze černou plzeňskou zeď.
21:21'
Przyczko tvrdě napálil Kasýka do choulostivých míst.
20:52'
Na druhé straně byl před třineckým gólmanem Vnuk, ale v pádu balón špatně usměrnil.
20:19'
Blahut se po 19 sekundách objevil před Němcem, ale vybíhajícího gólmana neprostřelil.
20:01'
V prvním poločase jsme viděli bojovný futsal s několika pohlednými akcemi na jedné či druhé straně. Plzeňští se dostali už v páté minutě do vedení po gólu Vnuka, ale klíčovým okamžikem první půle byla rychlá odpověď na Kantorovo vyrovnání v podání Kasýka. Jeho gól byl zatím poslední a Plzeň po úvodní dvacetiminutovce vede 2:1.
20:00'
19:55'
Plzeň si na posledních pět sekund vzala oddechový čas.
19:15'
Nákop Blahuta z vlastní poloviny vyrazil před Przyczkem gólman Němec.
19:06'
Oddechový čas si vzal třinecký trenér.
19:06'
Po přihrávce z levé strany pálil z druhé vlny Holý, ale Kreželok roztáhl své nohy a míč letící k pravé tyči vykopl.
18:22'
Po výpadu Vnuka po levé straně Buryan odkopl míč do autu.
17:45'
Po křížné přihrávce Barona zakončil akci hodně nepřesnou střelou Buryan.
17:13'
Kreželok zakopl balón do autu, jelikož mu nikdo ze spoluhráčů nenabíhal.
15:51'
Samek fauloval Štrajta a Třinec pomalu dorovnává stav na fauly. I v tomto srovnání vede Plzeň, ale 3:2.
14:20'
Baron si obešel stopera a zjevil se sám před gólmanem, jenže nepřesná přihrávka na Kantora celou akci zmařila.
13:59'
Křemenovu střelu z nějakých deseti metrů fantasticky vyrazil gólman Kreželok!
12:48'
Vnuk fauloval ve středu hřiště Przyczka a hosté mají na svém kontě tři fauly. Domácí jsou zatím na nule.
12:09'
Kasýk napálil balón přímo do Baronova obličeje a skácel se k zemi. Po chvíli odešel po svých na střídačku.
12:03'
Na druhé straně nastřelil míč vedle brány Samek.
11:56'
Třinecké obraně utekl po levé straně Abrham a špičkou kopačky nakopl míč těsně vedle vzdálenější tyče.
10:29'
Trocha nepřesností na obou stranách a rázem je ze zajímavého futsalu nuda.
08:48'
Po rohovém kopu se téměř ve středu hřiště opřel do míče Vnuk a málem překopl i ochrannou síť zavěšenou těsně pod stropem haly STaRS.
08:09'
Przyczkovu střelu pod břevno z nějakých dvanácti metrů vyrazil brankář Němec nad bránu.
07:22'
Plzeň je znovu ve vedení. Plzeňští nejprve orazítkovali levou tyč třinecké brány. Vzápětí se však dostal k míši ZDENĚK KASÝK a prostřelil gólmana Kreželoka – 1:2!
07:03'
Domácí celek srovnává skóre! Po přihrávce Kantora se u levé postranní čáry opřel do míče DAVID KANTOR a střelou po zemi srovnává skóre na 1:1!
06:29'
Tvrdou střelu Štrajta z pravé strany lapil do rukou gólman Kreželok.
04:26'
Kasýkovu střelu Kreželok vyrazil pouze před TOMÁŠE VNUKA a plzeňský hráč jednoduchou dorážkou posílá Plzeň do vedení – 0:1!
04:17'
Nákop Hudzieczka z vlastní poloviny před bránu byl příliš razantní.
03:10'
Po lobu Barona pálil z volného prostoru těsně nad bránu Samek.
02:44'
Abrham po rohovém kopu vystřelil z poloviny hřiště vedle brány.
02:04'
Třinecký gólman zachyboval, míč se dostal ke Slámovi, jenže jeho pokus do odkryté brány zblokoval Samek!
01:18'
Po přihrávce Kasýka pálil z hranice brankoviště Křemen, ale míč skončil těsně vedle pravé tyče Kreželokovy brány.
00:43'
Domácí začali aktivně, ale Hudzieczek se přes plzeňskou obranu nedostal.
00:01'

SKP Ocel Třinec: Kreželok (Kloda) – Blahut, Hudzieczek, Opluštil, Mikyska, Przyczko, Samek, Baron, Buryan, Kantor.

SK Interobal Plzeň: Němec (Bartůněk) – Rozboud, Kasýr, Buchta, Koc, Vnuk, Sláma, Štrajt, Havel, Abrham, Hudáček, Holý, Křemen.

Rozhodčí: Čep, Gasnárek, Slanina.
SK INTEROBAL PLZEŇ
8. místo, 1 bod, skóre 7:9

Plzeňští mají za sebou téměř dva zápasy, neboť první duel na hřišti Sparty byl za stavu 4:4 předčasně ukončen po kolapsu prezidenta domácího klubu.

Ve druhém utkání už Západočeši odehráli plných čtyřicet minut, ale na domácím hřišti podlehli Litoměřicím 3:5, když už od úvodu utkání tahali za kratší konec.

Poslední zápas

PLZEŇ – LITOMĚŘICE 3:5 (1:3)

Branky: 18. Křemen, 22: Kasýk, 39. Abrham – 20. a 31. Douglas, 3. Kovács, 10. Krok, 39. Vagnao. Rozhodčí: Kaštánek – Matyš. Žluté karty: Holý – Matheus, Zapletal. Návštěva:
270 diváků.

Plzeň: Bartůněk (Němec) – Holý, Abrham, Buchta, Štrajt, Havel, Rozboud, Sláma, Křemen, Koc, Kasýk, Vnuk, Hudaček. Trenér Petr Kučera.
FK FOTBAL TŘINEC
12. místo, 0 bodů, skóre 0:9

Na rozdíl od většiny mužstev má Třinec za sebou pouze nepovedený zápas v Teplicích, který vyhráli domácí 9:0. Odložený duel 1. kola proti Chrudimi je čeká až ve středu. Nyní se svěřenci trenéra Andrei Bucciola pilně připravují na Plzeň.

Na tohoto soupeře mají dobré vzpomínky, neboť právě vítězstvím v Plzni 3:2 gólem z poslední minuty si udrželi naději na záchranu a nakonec se z toho vyklubal postup do play-off.

Od té doby uplynulo spoustu času. Třinecký kádr doznal v létě několika změn. Tým opustil nadějný gólman Martin Sikora, Jaroslav Slavík a kapitán Lukáš Mendrok. Kapitánskou pásku převzal Jan Blahut.

Opačným směrem si to namířili Vojtěch Csikán, který se po roční odmlce vrací na palubovky, Michal Mikyska, mládežnický reprezentant, a mistr Polska a několikanásobný reprezentant Radek Polášek.

TEPLICE – TŘINEC 9:0 (4:0)

Branky: 18., 25., 28. Baran, 9. a 29. Kulhánek, 6. Černý, 17. Kodeš, 23. Nene, 35. Žák. Rozhodčí: Řeháček – Nešněra. Žluté karty: Blahut, Przyczko, Opluštil (všichni Třinec). Návštěva: 220 diváků.

Třinec: Kreželok (Kloda) – Samek, Hudzieczek, Buryan, Blahut, Baron, Mikyska, Przyczko, Kantor, Opluštil. Trenér Andrea Bucciol.
Přeji vám příjemný den z města oceli, kde v místní hale STaRS sehrají třinečtí futsalisté své první domácí utkání v této sezóně. Soupeřem jim bude ambiciózní západočeský celek SK Interobal Plzeň.