Házená - Extraliga muži - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frýdek-M. : Královo Pole - 24. září 2017   17:00

Frýdek-M.
Frýdek-M.
1' Dyba  • 2' Petrovský  • 3' Kocich  • 5' Musálek  • 9' Gřešek  • 10' Musálek  • 11' Dyba  • 15' Kocich  • 16' Dyba  • 17' Vacula  • 19' Kichner  • 22' Dyba  • 24' Mazur  • 25' Musálek  • 26' Gřešek  • 32' Dyba  • 35' Kocich  • 37' Kichner  • 38' Mazur  • 43' Geist  • 50' Bednárek  • 54' Bosák  • 55' Kichner  • 57' Mazur
27:28
(15:13)
Královo Pole
2' Havlát   • 4' J. Hanták   • 6' Ipser   • 7' Ipser   • 8' Ipser   • 9' Ipser   • 13' Hlípala   • 14' Ipser   • 15' J. Hanták   • 21' Hlípala   • 27' Ipser   • 29' Havlát   • 31' Burget   • 35' Hastík   • 37' Hastík   • 38' Hastík   • 38' Koubek   • 41'    • 43' J. Hanták   • 43' J. Hanták   • 46' Ipser   • 49' Ipser   • 50' Hastík   • 54' Havlát   • 58' Burget   • 60' J. Hanták
Frýdek-M.
Marenčák, Pyško, Stříž, Štolcar, Kula – L. Rajnoha, Meca, Pomichálek, Horáček, Klaban, Bednárek, Petrovský, Bosák, J. Rajnoha, Gřešek, Dyba, Vacula, Kichner, Kocich, Strack, Geist, Mazur, Musálek, Žvak, Krahulík.
Fukala, Mohyla
Sportovní hala, Frýdek-Místek
Koňařík, Zaplatílek, B. Pšenica, Bavlnka – Hlípala, Hubáček, J. Musil, Žďánský, T. Zima, Mráz, Číž, Dostalík, T. Mičola, Bolješik, Havlát, Cáb, T. Musil, Koubek, Petrović, Burget, Kučera, Hastík, Mrnuštík, Ipser, Adamčík.

Pepino SKP Frýdek-Místek – SKKP Handball Brno 27:28 (15:13)
Nejvíce branek: Kocich 6/3, Dyba 5, Mazur 3 – Ipser 8, Hanták 6/1, Hastík 5/1. Rozhodčí: Fukala, Mohyla. Sedmimetrové hody: 7/3 – 3/2. Vyloučení: 2:4.
A tak se i stalo. Brno se vzepřelo dvoubrankové ztrátě z první poloviny a dobrým výkonem v té druhé dokázalo utkání otočit. SKP se ještě zlobí na rozhodčí, hrubě se jim nelíbil poslední verdikt ohledně průrazu,ale nic na tom nezmění. Ode mě je to tedy vše, s přáním hezkého zbytku víkendu se s vámi loučí Tomáš Kalas.
60'
Vypadá to, že to Brno již udrží. Čtyři sekundy před koncem je nastěhováno na útočné půlce.
60'
Byl ale pískaný průraz na Havláta a domácí sáhnou k osobní obraně!
60'
Oddechový čas pro domácí. Zbývá ještě 38 sekund hry.
60'
V signalizované pasivitě se prosazuje vůdce hry Hanták a Brno vede! Tohle bude ještě drama!
59'
Oddechový čas pro hosty. Je to jasné, zbývá minuta do konce a trenéři chtějí naordinovat svým svěřencům taktiku.
59'
Frýdek v útoku nic nevymyslel a Brno může dát důležitý gól.
58'
Mičola na sebe navázal dva obránce a Burget to už měl vskutku lehké.
58'
Pyško drží domácí celou druhou půlku. Neproměněná šance může Brno mrzet.
57'
Mazur vrací domácím vedení!
56'
Hantáka vystřídal Hastík, který již byl úspěšnější.
56'
Další sedmička pro Brno! Není úplně jasné, proč byla nařízena, ale rozhodčí jsou neoblomní.
56'
Sám faulovaný šel prozkoušet Pyška, který míč nohou vykopl až na druhou stranu haly!
55'
Hosté jsou dlouho v útoku, ale Hanták dokázal vybojovat proskokem sedmičku.
55'
Dyba nyní krásně viděl Kichnera a nabídl mu možnost ke skórování, kterou bezezbytku využil.
54'
Dvouminutový trest navíc dostal hráč Frýdku Bednárek.
54'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Jiří Havlát).
54'
Bosák využil úhel, který mu obrana nabídla a Frýdek je zase ve vedení.
53'
Pyško si připsal další zákrok a, ač se to nejprve nezdálo reálné, míč udržel u sebe v brankovišti.
53'
Hra je nyní dost rozkouskovaná, velmi často se utírá hrací plocha.
52'
Nařízena sedmička pro domácí. Na hod nastoupil do branky Bavlnka a ničemu to nepomohlo. Kocich opět skóruje.
52'
Domácí dobrou obranou získali balon a otáčí hru.
51'
Frýdek reaguje vysunutou obranou na hráče Brna.
51'
Oddechový čas pro hosty. Trenér Hanták chce svůj tým uklidnit.
50'
Brno otáčí vývoj! Hastík to vzal na sebe a trefil se nad rameno Pyška.
50'
Bednárek ale rychle odpovídá.
49'
Mazur špatnou nahrávkou dal možnost na protiútok Ipserovi, který to využil znamenitě.
49'
Hosté jsou v útoku velmi dlouho a museli to řešit střelou, kterou Pyško vykryl.
48'
Další průraz od Dyby, což se domácím tuplem nelíbí.
47'
Na druhé straně to samé provedl Dyba, ač mnohem s menší razancí střetu.
47'
Hastík přepadl přes domácího obránce a sudí signalizují průraz.
46'
Frýdek ztratil na útočné polovině míč a KP se valilo hned do rychlého útoku, který zvládli navrátilci do obrany zastavit.
46'
Oddechový čas pro domácí.
46'
Hastík prostrčil míč na Ipsera, který v pádu srovnává stav.
45'
Dyba hledal Kichnera, což se úplně nepovedlo.
44'
Domácí byli v pasivitě a stříleli, Koňařík vyrážel pouze do autu a Frýdek je na balonu zpátky.
44'
Kocich nyní dostal ránu do obličeje, sudí nemají v úmyslu vylučovat.
43'
Pyško se opět vyznamenal proti střele z křídla.
43'
Oba týmy se snaží hrát ihned po rozehrání dopředu a Geist vrací domácím náskok.
43'
Hanták nalétl do mezery mezi obránci, byl na hraně průrazu, rozhodčí gól uznali.
43'
Hanták zase vrací hostům deficit jednoho gólu.
41'
Kocich přidal další branku ze sedmičky. když prostřelil Koňaříka mezi nohy.
41'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno.
41'
Hastík se probíjel středem, kde ho zastavili hned dva hráči Frýdku.
40'
Domácí balon ztratili a hosté jsou zpět v útoku. Oba týmy hrají velmi rychle.
40'
Pyško se teď zaskvěl neskutečným zákrokem, když se dokázal přemístit na druhou stranu!
39'
Domácí vzápětí vybojovali sedmičku a Kocich si přidal další gól do konta.
38'
Koubek hned odpověděl.
38'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Matěj Mazur).
38'
Hostující prapor drží Hastík, který si nelámal hlavu s ničím.
37'
Musálek chvíli kličkoval, pak míč přihrál na Kichera, který bombou do horního růžku dává domácím 2 góly náskoku.
37'
Hastík snižuje na rozdíl jednoho gólu, ač domácí reklamovali přešlap.
35'
Kocich zužitkoval přihrávku od Dyby a prosazuje se z pivota .
35'
Brno nicméně získalo dobrou prací v obraně balón a Hastík byl tím, kdo se z brejku prosadil.
34'
Havlát trefuje podstřelem jenom Pyška.
34'
Krahulík napálil míč do břevna!
33'
Nyní dvě neproměněné šance na obou stranách.
33'
Mičola si podstřelem nepřišel na Pyška, který nastoupil do druhé půlky.
32'
Hosté nejprve vystřelil jenom do Pyška, nicméně získali míč díky faulu bránícího hráče.
32'
Dyba to vzal na sebe ze spojky a jeho pokus skončil v síti.
31'
Burget dostal přihrávku na křídlo a zužitkoval ji.
31'
Začíná druhá půlka, výhoz má Brno.
31'
Oba týmy jsou nastoupeny na ploše, čeká se jenom na hvizd.
V polovině zápasu je stav příznivější pro domácí Frýdek-Místek, který vede o dvě branky. Zápas je ale vyrovnaný a až druhá polovina napoví, jak si soupeři rozdělí bodový zisk.
30'
30'
Už po poločasové siréně zahrával sedmimetrový hod Josef Hanták, který byl úspěšný.
29'
S blížícím se závěrem Brno stahuje soupeřův náskok. Havlát snižuje na rozdíl tří branek.
28'
Koňařík zlikvidoval tvrdou střelu a do útoku jde Brno.
27'
V početní výhodě se povedlo konečně skórovat i Brnu. Opět se prosadil Ipser.
27'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Martin Kocich).
26'
Vyznamenal se i brankář hostů. Koňařík zlikvidoval trhák domácích.
26'
Adam Gřešek zakončil přesně.
25'
Musálek v početní výhodě zvyšuje už na rozdíl čtyř branek.
24'
Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Tomáš Cáb).
24'
Matěj Mazur se po kličce dostal až před brankáře a nezaváhal.
22'
Hlípalova střela do branky neprošla. Vpřed vyráží domácí.
Oddechový čas pro hosty.
22'
Dyba dostal dobrý pas a podařilo se mu přesně zakončit.
21'
Hlípala poslal dělovku na branku Frýdku-Místku, která skončila až v síti.
20'
Domácí zastavil útočný faul. Hosté se dobře brání.
19'
Pšenica zlikvidoval sedmičku Kichnerovi, který ale dokázal skórovat z dorážky.
19'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Petr Kichner).
19'
Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Viktor Hastík).
19'
Žlutá karta pro realizační tým Pepino SKP Frýdek-Místek.
19'
Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Jiří Havlát).
17'
Ač byl Vacula tísněn, tak dokázal zakončit a Frýdek-Místek jde do vedení.
17'
Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Michal Vacula).
16'
Dyba se trefil přesně pod víko.
15'
Kocich se uvolnil a střelou ke vzdálenější tyči snižuje.
15'
Josef Hanták zvyšuje na rozdíl dvou branek.
14'
Jan Ipser už popáté překonal brankáře domácích.
13'
Domácím se zatím nedaří sedmimetrové hody. Ani potřetí si hráči Frýdku-Místku na brankáře Brna nepřišli.
13'
Z dálky se ke střele odhodlal Luboš Hlípala a podařilo se mu překvapit brankáře.
11'
Domácí brankář se vyznamenal a z protiútoku míč pod víko pověsil Jaroslav Dyba.
10'
A je opět srovnáno. Šestou branku Frýdku-Místku vstřelil Musálek.
9'
Gřešek neproměnil sedmičku, ale z dorážky už dokázal procpat míč do sítě.
9'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Adam Gřešek).
9'
Jan Ipser přidává další branku!
8'
A Brnu se podařilo otočit stav. Ipser se znovu dokázal protáhnout ke střele, kterou umístil mimo dosah brankáře domácích.