Házená - Extraliga muži - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hranice : Zubří - 12. října 2017   18:10

Hranice
Hranice
2' Hub  • 5' Kozlovský  • 6' Andrš  • 7' Kozlovský  • 10' Magrla  • 12' Andrš  • 23' Stržínek  • 24' Indrák  • 27' Indrák  • 28' Stržínek  • 30' Pomahač  • 31' Tůma  • 36' Stržínek  • 39' Jan Šmíd  • 45' Pernička  • 49' Pernička  • 52' Pernička  • 53' Hub  • 55' Andrš  • 57' Hub  • 58' Pernička
23:31
(12:14)
Zubří
Zubří
1' Š. Zeman   • 6' Hrstka   • 11' Přikryl   • 14' Hrstka   • 17' Reček   • 19' Douda   • 22' Douda   • 24' Š. Zeman   • 25' Přikryl   • 26' Říha   • 28' Přikryl   • 29' Reček   • 30' Říha   • 32' Hrstka   • 34' Šustáček   • 35' Přikryl   • 38' Šustáček   • 39' Hrstka   • 40' Reček   • 42' Janíček   • 43' Š. Zeman   • 44' Š. Zeman   • 45' Reček   • 48' Pich   • 51' Reček   • 53' Reček   • 54' Pich   • 55' Válek   • 58' Durković   • 60' Š. Zeman
Hranice
Opava, Válek
Zubří

Hosté naprosto po zásluze berou dva body a opět vedou extraligu. Ve druhé polovině zápasu byl k nezastavení Reček na spojce. Do toho mohl trenér Titkov prostřídat valnou část kádru, zachytal si také druhý brankář Orság. Malinova úspěšnost zákroků se ve druhém poločase pochybovala okolo padesáti procent.

Ačkoliv ROBE podalo vynikající výkon a Šustáček se například prosadil ze středu krásným a nečitelným podstřelem k levé tyči, tak kouč Titkov byl nespokojený s hrou svých křídel.
TJ Cement Hranice – HC ROBE Zubří 23:31 (12:14)
Nejvíce branek: Pernička 5/1, Andrš 4/1, Hub 3 – Reček 6, Zeman 5, Hrstka 5/1. Rozhodčí: Opava, Válek. Sedmimetrové hody: 2/2 – 1/1. Vyloučení: 2:3.
60'
Janíček na sebe natáhl protihráče a Zeman ukončil zápas gólem z pivota o zem!
60'
Míč se nedostal k Doudovi na levém křídle, poté hraje Janíček.
60'
Zřejmě Durkovič nebyl faulovaný na pivotovi při dorážce. Poté neuspěl domácí celek vinou technické chyby.
59'
Andrš poté ještě snižuje o zem do pravé poloviny hostující branky pravou rukou.
59'
Andrš zakončoval brejk do pravé tyče, ale bude házet sedmičku.
59'
Reček na Janíčka na střední spojce, ten udělal kroky.
58'
Pernička z levé spojky zakončuje z výskoku do pravého horního rohu hostující branky.
58'
Domácí celek lítal v obraně jako hadr na holi, Durkovič překonává domácího brankáře z pivota!
57'
Hub z trháku z levé strany z šesti metrů po souboji s Doudou dostává míč z trháku za Orsága.
57'
Janíček diriguje hostující hru, na levé spojce Reček.
56'
Orság zasahuje proti střele soupeře k levé tyči z pohledu protihráče i proti další střele z šesti metrů.
55'
Válek dostal míč ze střední spojky na pravé spojky a poslal míč o zem do levého horního rohu domácí branky.
55'
Orság se objevuje v hostující brance, Zubří jde do útoku.
55'
Andrš z proskoku snižuje, když se balon otřel o levou ruku Maliny.
54'
Andrš s Perničkou na spojkách, hostující celek se brání s Rečkem či Říhou.
54'
Janíček na Šustáčka, ten na Picha, jenž střelou o zem z pravého křídla dostává míč do branky.
53'
Pernička nahrával na levou spojku Andrše a ten našel Huba. Hub poslal míč levého křídla k pravé tyči.
53'
Další rána Rečka ze středu do levého horního rohu domácí branky!
52'
Pernička zachytil chybu soupeře na polovině hřiště a poté zakončil trhák před Janíčkem křížem k pravé tyči.
51'
Reček dělovou ranou z pravé spojky k levé tyči překonal brankáře soupeře.
51'
Nejprve Malina vychytal jednoho z domácích, poté nezakončil dorážkou z dobré pozice Petr Magrla.
51'
Reček nahrával na pravou spojku, poté střílelo hostující pravé křídlo vedle bližší tyče.
50'
Snadný zákrok Maliny. Malina poté vyhodil míč do trháku na levou stranu na Doudu, ten ovšem udělal technickou chybu.
50'
Je tady útok hostů s Perničkou, Andršem...
49'
Pernička do protipohybu brankáře z pravé spojky k levé tyči dostává míč do sítě.
49'
Reček vystoupil z obrany a faul. Domácí celek se trápí.
49'
Pernička nahrával Indrákovi, poté byl faulovaný na levé spojce Andrš.
48'
Pich využil dohrávky do pravého křídla k zakončení k levé tyči.
48'
Šustáček přihrál Janíčkovi, toho fauloval Kozlovský. Domácí spojka dostává dvě minuty.
47'
Pernička na Tůmu, ten na pivota Brože. Brož z jasné pozice z pivota nesnižuje.
47'
Kozlovský nahrával na levou spojku Tůmu, toho fauloval Janíček, jsou z toho dvě minuty pro hostující křídlo.
46'
Technická chyba domácích na levé straně, ale Holiš nezpracoval balon.
46'
Říha fauloval Kozlovského na střední spojce, poté je u balonu Pernička.
46'
Pernička na Andrše, ten vybojoval faul. V domácí brance Karel Magrla.
45'
Reček zakončuje z pravé spojky před Andršem bombou pod víko.
45'
Pernička z druhé vlny z pravé spojky trefil prostor u levé tyče...
44'
Zeman dostal míč od Rečka na pivotovi a poslal míč k levé tyči.
44'
Na pravém křídle Janíček, na spojce u balonu Reček.
43'
Perničkova technická chyba znamená, že ROBE jde do útoku se Šustáčkem či Rečkem.
43'
Přikryl fauloval Kozlovského po ztrátě balonu a dostává dvě minuty.
43'
Cement jde do útoku s Andršem či Perničkou, levá spojka je ovšem zablokovaná.
43'
Zeman dostal přihrávku ze střední spojky, na pivotu se zbavil protihráče je z toho branka. Hranice si bere timeout.
42'
Malina chytá podstřel levé spojky domácích a je tady tím pádem postupný útok Zubří.
42'
Následuje ovšem brejk hostů zakončený Janíčkem z druhé vlny z šesti metrů.
41'
Levá spojka domácích Šmíd zůstává ležet na hrací ploše, hra pokračuje dál.
41'
Pernička zasáhl v útoku do hry, poté nezakončil Pomahač z pivota.
40'
Vynikající práce Přikryla na falešném pivotovi, Reček vyskočil na levé spojky a jeho rána spadla k pravé tyči.
40'
Hubova technická chyba, takže Zubří útočí s Rečkem, Šustáčkem....
40'
Stržínek trefil z pravé spojky levou ruku Maliny a Zubří může vést o pět branek.
39'
Hrstkova razantní střela z pravé spojky míří pod břevno!
39'
Levá spojka domácích poslala míč do protihráče, následně z pivota poslal míč do pravé poloviny branky Jan Šmíd.
38'
Cement útočí se Šmídem na spojce, v útoku také Stržínek.
38'
Reček z levé spojky na pravou spojku Šustáčka, ten vyskočil a trefil se pod břevno.
37'
Mičkal nezakončil přesně proti Malinovi, Zubří reaguje Rečkem či Šustáčkem.
37'
Jedna z hostujících spojek neuspěla a Hranice jdou do kontru se Šmídem.
37'
Holiš na levém křídle, Zubří hraje bez brankáře.
36'
Po nahrávce levé spojky zakončuje z pravé spojky Stržínek přes bránícího soupeře levačkou pod víko.
36'
Reček fauloval Šmída na levé spojce, domácí celek zůstane v útoku.
36'
Zeman zasáhl Stržínka na levé spojce do obličeje a dostává dvě minuty.
35'
Jednoduchá dohrávka hostů do pravého křídla na Přikryla, ten zakončuje technicky k levé tyči, ačkoliv si Kučerka na míč sáhl.
35'
Malina vyhodil balon, ale Hrstka nevyzrál na Kučerku. Poté se to samé povedlo Mičkalovi z levého křídla.
34'
Reček nahrával do středu na Šustáčka a ten poslal míč podstřelem k levé tyči
34'
34'
Po přihrávce Šustáčka byl Hrstka na pravé spojce zablokovaný.
33'
Po nahrávce Šustáčka z levé spojky je tady faul na pivota Zemana.
33'
Malina zasáhlo, poté hru tvoří Šustáček a Hrstka na spojkách.
32'
Šustáček nahrával z pravé spojky na střed na Hrstku a ten se prosadil z devíti metrů k levé tyči pravačkou.
32'
Stržínek hrál pouze do Maliny a je tady kontr hostů.
32'
Po nahrávce Rečka byl Šustáček vynikající jeden na jednoho, nakonec Reček střílel z levé spojky z výskoku vedle pravé tyče.
31'
Tůma poslal míč z pravé spojky přes Rečka k levé tyči.
31'
Po výhozu Pomahače začal druhý poločas.
31'
Zubří vede po prvním poločase o dvě branky. Hostům nevyšel ideálně začátek zápasu, ale postupem času vyhnalo ROBE Kučerku z branky. V závěru měl favorit zápasu lehce navrch, naopak se rozchytal Malina. Hosté mají zatím daleko více agresivní obranu, do toho jim skvěle funguje souhra s pivotem Zemanem, přes které vede hodně akcí Zubří.
30'
30'
Douda se z trháku mezi nohama brankáře Magrly trefil až po čase, první poločas končí.
30'
Říha z pivota v pádu do dolní poloviny branky dostává balon do sítě.
30'
Střžínek dostal míč dozadu na levou spojku, ta nšla na pivotu Pomahače.
30'
Indrák nepřekonal Malinu z levé spojky, domácí celek pokračuje v útoku.
29'
Domácí celek útočí, na falešném pivotovi se objevuje Stržínek, u balonu Andrš.
29'
Reček z devíti metrů vyskočil a trefil levý horní roh domácí branky, brankář Magrla bez šance.
28'
Hrstka přihrával Rečkovi, ten byl faulovaný na levé spojce, v domácí brance Magrla.
28'
Stržínek zakončil po rychlé výměně balonu se spoluhráčem levačkou z šesti metrů.
28'
Přikryl kontruje brankou z pravého křídla pod břevno.
27'
Indrák přes Hrstku zakončuje do pravého rohu branky soupeře.
27'
Malina vyrazil balon po své pravé ruce.
26'
Přikryl se dostal na levou spojku, Šustáček ze středu našel Říhu na pravé spojce a ten v pádu poslal míč k levé tyči.
26'
Pomahačova branka z pivota neplatí pro přešlap po nahrávce z levé spojky.
25'
Stržínkova dohrávka z pravé spojky našla levé křídlo Huba, ale ten narval míč do levé nohy Maliny.
25'
Zemánek nezpracoval balon na pivotovi, následuje kontr hostů a Přikryl dostává míč z levé strany o zem do pravé poloviny domácí branky.
24'
Faul Rečka na pravou spojku Stržínka, domácí celek zůstává u míče.
24'
Zeman v pádu srovnává na pivotovi mezi dvěma soupeři.
24'
Zřejmě Indrák zakončil z výskoku z levé spojky před Zemanem k levé tyči.
23'
Míč se dostal na pravé křídlo na Přikryla, ale tomu nevyšla nahazovačka s levým křídlem.
23'
Je tady útok hostů na spojce s Hrstkou, Šustáčkem a Rečkem.
23'
Po přihrávce Andrše zakončuje přesně schovanou střelou z pravé spojky levačkou Stržínek.
22'
Domácí celek hrál na pivotu se Zemánkem, ale nevyšla mu nahrávka do druhé vlny na Andrše.
22'
Nejprve Andrš střílel doprostřed branky, poté Douda se trefuje z trháku ze středu pod víko.
21'
Indrák na Andrše, ale Cement se v útoku hodně trápí a sudí opět mají ruku nahoře.
21'
Stržínek je připravený na spojce, domácí celek hraje Andršem.
20'
Šustáček či Přikryl se dotkli balonu, dělová rána Rečka ze střední spojky končí na pravé tyči a domácí můžou jít do vedení.
20'
Reček vyskočil na středu a přihrával na pivota Zemana, ten byl faulovaný.
20'
Malina nepustil míč uprostřed své branky do sítě a Zubří může reagovat Rečkem.
19'
Hrstka vystoupil proti levé spojky Andršovi, navíc sudí mají ruku nahoře.
19'
Opět faulovaný Kozlovský na středu proti dvojicí protihráčů.
19'
Velká chyba Andrše na střední spojce. Následně srovnává z trháku pravačkou do pravého horního rohu domácí branky Douda.
18'
Andrš, Kozlovský, Brož z pohledu domácích na hřišti.
18'
Kozlovský střílel mimo tři tyče, ale ani hosté nezakončili přesně z levé strany.
17'
Jeden z hostujících hráčů dostal míč do druhé vlny na Rečka, ten se dostal na šest metrů a poslal míč k pravé tyči.
17'
Technická chyba v podání Tůmy dostává balon na hostující ruce.
17'
Kozlovský byl faulovaný na levé spojce, takže další výhoz Brože.
16'
Brož vyhodil míč z pivota, hra poté plyne na spojce s Kozlovským, Tůmou a Perničkou.
16'
Po přihrávce Tůmy byl Indrák celkem nejistý na střední spojce. Následně domácí zůstanou u balonu, Cement si ovšem bere timeout.
16'
Nejprve kroky jednoho z domácích hráčů, poté nepřichází snížení z levého křídla z pravé ruky Dořičáka zřejmě pro přešlap.
15'
Sudí mají ruku nahoře, domácí celek střílel Indrákem z devíti metrů, ale Malina vyrazil balon do bezpečí.
15'
Hrstka na sebe natáhl protihráče, Zeman z pivota trefil o zem břevno domácí branky.
15'
Domácí celek se brání 1:5, na střední spojce Šustáček.
14'
Tůmova střela z levé spojky měla přistát v pravém horním rohu hostující branky, ale míč šel výrazně mimo svatyni Maliny.
14'
Šustáček poslal míč na Hrstku, ten se rozběhl na levé spojce, přes dva soupeře se dostal na šest metrů a poté přišla střela pravačkou z brankoviště k pravé tyči.
13'
Pernička naznačil střelu levačkou a poté zakončil do pravé poloviny branky Maliny.
13'
Domácí celek rozpohyboval obranu soupeře, Indrák faulovaný na levé spojce a uvidíme sedmičku.
12'
Šustáček neuspěl z pozice falešného pivota a domácí celek postupuje směrem na Malinu.
12'
Levá spojka domácích střílela z výskoku k levé tyči, Malina vyrazil balon před levé křídlo Huba, který doráží v pádu.
11'
Navíc Kozlovský fauloval Šustáčka na pozici pravé spojky a je vyloučený.
11'
Krásná křižná nahrávka Šustáčka na pravé křídlo Přikryla a ten technickou levačkou do dolní poloviny branky snižuje.
11'
Perničkova špatná přihrávka na pivota daruje míč hostům.-
10'
Pravá spojka domácích dohrávala do pravého křídla a Petr Magrla posílá míč do levého horního rohu hostující branky.
10'
Hrstka chtěl nahrávat na pivota Zemana, ten udělal útočný faul.
10'
Kozlovský obdržel kartu za faul na pivota Zemana.
9'
Hrstka uspěl ze sedmičky pravačkou do levé poloviny domácí branky, Kučerka si na balon hodně sáhl.
8'
Jednoduchá souhra s pivotem z levé spojky, následně Pernička fauluje Zemana, hráč domácích dostává kartu a navíc sedmička Hrstky.
8'
Hrstka přihrával na pravou spojku Picha, ale ten střílel křížem do pravačky Kučerky.
7'
Kozlovský obešel protihráče, vyskočil na devíti metrech na střední spojce a jeho razantní střela skončila za Malinou.
6'
Hrstka dostal míč z pravé spojky, poté na devíti metrech naznačil pohyb a zakončil pravačkou do pravého horního rohu domácí branky.
6'
Šustáček faulovaný na pozici falešného pivota, rozhodčí zatím nemají ruku nahoře.
6'
Hrstka dostal míč na pivota Zemana, ten byl faulovaný Zemánkem. Zemánek dostává žlutou kartu.
6'
Šustáček pokazil hostující útok na střední spojce, Hranice jdou do vedení trhákem Andrše a výskokem z šesti metrů při zakončení pravačkou ze středu k pravé tyči.
5'
Tůma ze středu nahrál na levou spojku Kozlovského a ten přes dva bránící hráče dostal míč do sítě díky dobré falši, kterou dal balonu.
4'
Kučerka byl ze svého pohledu připravený u pravé tyče proti střele z devíti metrů, Cement reaguje útokem s Hubem na levém křídle.
4'
Brožovi domlouvá rozhodčí po faulu na hráče hostů, hra pokračuje rozehrávkou Šustáčka.
4'
Kozlovský střílel z devíti metrů pravačkou do břevna, následuje kontr hostů po pravé straně.
3'
Šustáček se postavil na hrot hostující obrany 1:5, na domácí spojce Pernička či Kozlovský.
3'
Nejprve střela jednoho z hostů z devíti metrů zablokovaná, poté levé křídlo doráželo do břevna.
2'
Tůma ze středu na levou spojku Kozlovského, ten na levé křídlo Huba, Hub poté poslal míč mezi nohama Maliny o zem do sítě.
2'
V domácím útoku se točí vše kolem Tůmy.
2'
Tůma dirigoval domácí hru, ale poté byl faulovaný na střední spojce na devíti metrech.
1'
Šustáček ze středu na levou stranu na šest metrů na Zemana a ten zakončuje pravou rukou k pravé tyči.
1'
Zápas začal výhozem Zemana. V hostující brance Malina, v té domácí Kučerka.
1'

TJ Cement Hranice: Magrla, Kučerka – Magrla, Stržínek, Zemánek, Brož, Pernička, Pomahač, Kozlovský, Mičkal, Indrák, Tůma, J. Mičola, Andrš, Hub, Jan Šmíd.

HC ROBE Zubří: Malina, Orság – Douda, Přikryl, Holiš, Válek, Šustáček, Říha, Hrstka, Janíček, Reček, Pich, Dořičák, Polášek, Durković, Š. Zeman.

Rozhodčí: Opava, Válek.
HC ROBE Zubří
Hosté schytali debakl na Dukle, kde trenér Titkov ani tentokráte nevyhrál. Následně přišla domácí výhra proti Brnu, kdy ROBE hrálo v jednu chvíli v závěru dokonce ve třech. Svěřenci rodáka z ruského Krasnodaru ovšem situaci zvládli a i proto vyhráli nad týmem okolo spojky Hastíka zcela bez problémů.

Zubří je momentálně vedoucím celkem ligy. jedná se o obhájce bronzu z poslední sezony, kdy nejprve v semifinále prohrálo 0:3 na zápasy s Duklou. Souboj o cenný kov s Lovosicemi rozhodl skvělý reprezentační pivot Šlachta.

V dresu hostů se dnes můžeme těšit na střední spojku Šustáčka a především na razantní pravačku Rečka z pozice levé spojky. Chybět by hostům neměl ani Pich na křídle a pochopitelně další spojka Martin Hrstka.
TJ Cement Hranice
Domácí celek na jaře sotva udržel ligovou příslušnost, a sice zejména vynikajícímu levému křídlu v osobě Tomáše Mičkala. To je asi největší hrozba domácích i v této sezoně. Cement do ní vstoupil dvěma zápasy o jednom víkendu a oba prohrál – nejprve v Lovosicích, poté v Plzni.

V posledním domácím duelu Hranice nestačily na Frýdek-Místek o jednu branku. V dresu outsidera dnešního zápasu by neměli chybět hráči jako Kozlovský, Pernička či Bechný, což jsou házenkáři, jenž oblékali v posledním ligovém ročníku dres dnes již exligové Litovle.