Házená - Extraliga muži - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Jičín : Dukla - 23. září 2017   18:00

Jičín
Jičín
3' Krahulec  • 4' Šulc  • 11' Wolski  • 14' Bareš  • 15' Horut  • 19' Krahulec  • 23' Krahulec  • 27' Wolski  • 30' Drbohlav  • 32' Král  • 35' Horut  • 37' Drbohlav  • 39' Krahulec  • 40' Šulc  • 42' Čurda  • 47' Čurda  • 49' Šulc  • 55' Šulc  • 57' Šulc
22:20
(10:8)
Dukla
Dukla
2' Kastner   • 4' Sviták   • 8' Režnický   • 9' Kastner   • 9' Kastner   • 12' Blecha   • 14' Syřínek   • 31' Kastner   • 36' Blecha   • 37' Šůstek   • 38' Sviták   • 42' Syřínek   • 46' Blecha   • 48' Šůstek   • 49' Šůstek   • 54' Kastner   • 55' Patzel   • 56' Patzel   • 60' Režnický
Jičín
Veverka, Štefanič – Rychna, Krahulec, Král, Bareš, Horut, Hlava, Wolski, Bíšek, Miľko, Šulc, Drbohlav, Groh, Čurda.
Hájek, Macho
Dukla

60'
Daniel Režnický snižuje na 22:20.
57'
Ondřej Šulc navyšuje vedení Jičína tři minuty před koncem.
56'
A je to opět Vojtěch Patzel, kdo rozvlnil síť jičínské branky.
55'
Ondřej Šulc to vzal na sebe a střelou do protipohybu brankáře Dukly vrací Jičínu vedení o 3 branky.
55'
Dukla snižuje, tvrdou střelou se prosadil Vojtěch Patzel.
54'
Máme sníženo, z rychlého brejku se prosazuje Jakub Kastner.
52'
David Krahulec proměňuje další sedmičku Jičína.
51'
Tomáš Petržala vychytal Radka Krále při sedmimetrovém hodu.
49'
Individuální akci se na levé spojce prosadil David Šůstek.
49'
Dominik Čurda našel ve výskoku Ondřeje Šulce a ten svou šanci využil dokonale.
48'
David Šůstek, ač faulován, snižuje na 18:15.
47'
Dominik Čurda se dostal k odraženému míči a vsítil 18. branku Jičínských.
46'
Rychlý protiútok Dukly zakončil 14. brankou Jan Blecha.
42'
Dominik Čurda vymetl šibenici branky Tomáše Petržaly. Jičínští vedou o čtyři branky.
42'
Z rychlého protiútoku snižuje Jan Syřínek.
40'
Ondřej Šulc přidává další branku Jičína, když si všiml, že Dukla hraje bez brankáře.
39'
Přesilovku využívá z pravého křídla David Krahulec.
39'
Ondřej Šimůnek je vyloučen za tahání za dres.
38'
V téže minutě se do vzduchu zavěsil Jakub Sviták a vymetl pavučinky v domácí brance.
38'
Radek Král zvyšuje na 14:11 z nařízené sedmičky.
37'
David Šůstek se dokázal prosadit individuální akcí.
37'
Ondřej Šulc je vyloučen na 2 minuty.
37'
Jiří Drbohlav z pivota zvyšuje vedení Jičína na rozdíl 3 branek.
36'
Jan Blecha technickou střelou z levého křídla snižuje na 12:10.
35'
Libor Horut se dokázal individuálně prosadit na levé spojce a Jičínští vedou o 3 góly.
32'
Prakticky vzápětí odpovídá z levého křídla Radek Král.
31'
Jakub Kastner snižuje z rychlého protiútoku.
31'
30'
30'
Jiří Drbohlav se prosazuje střelou z pivota 10 vteřin před koncem.
27'
Mateusz Wolski střelou ze střední spojky posílá Jičínské poprvé v zápase do vedení.
24'
Filip Veverka vychytal ze sedmimetrového hodu Jakuba Kastnera.
24'
Dominik Čurda je vyloučen na dvě minuty.
23'
Ten však skóroval z odraženého míče.
22'
Tomáš Petržala vychytal ze sedmičky Davida Krahulce.
22'
Na dvě minuty je vyloučen hráč Dukly David Křístek.
19'
Z pravého křídla však na druhé straně odpovídá David Krahulec.
19'
Jakub Kastner proměňuje nařízenou sedmičku.
18'
David Krahulec překonal Tomáše Petržalu ze sedmimetrového hodu s velkým štěstím.
17'
Dieudonné Mubenzem napomínám žlutou kartou.
15'
Libor Horut se prosadil na pravé spojce individuální akci a přehozem překonal Tomáše Petržalu.
14'
Vzápětí je však domácí kapitán vyloučen na 2 minuty.
14'
Martin Bareš snižuje na 4:7.
14'
Jakub Syřínek z pravého křídla zvyšuje vedení Dukly.
12'
Na konci 12. minuty se z brejku prosazuje posila z Plzně, Jan Blecha. Dukla tak vede rozdílem 3 branek.
12'
Autorem třetí jičínské žluté karty je Mateusz Wolski.
11'
Mateusz Wolski snižuje při signalizované pasivní hře.
11'
Se střelou Ondřeje Šulce si poradil Tomáš Petržala.
10'
David Šůstek viděl za přistrčení protihráče žlutou kartu.
9'
A je to opět Jakub Kastner, kdo se prosazuje po samostatném úniku.
9'
A rázem je to 2:4 z pohledu domácích. Další rychlou akci zakončil Jakub Kastner.
8'
Z rychlého brejku dostává Duklu do vedení Daniel Režnický.
7'
Druhým domácím hráčem, který viděl žlutou kartu, je Radek Král.
4'
Ondřej Šulc rychle srovnává.
4'
Jakub Sviták vrací Dukle vedení z pravé spojky.
3'
Z rychlého brejku srovnává David Krahulec.
3'
V dresu Dukly je napomínán Ondřej Šimůnek, na karty máme srovnáno.
2'
V téže minutě je napomínán domácí Libor Horut.
2'
Jakub Kastner z pravého křídla otevírá skóre.
1'

HBC Ronal Jičín: Veverka, Štefanič – Rychna, Krahulec, Král, Bareš, Horut, Hlava, Wolski, Bíšek, Miľko, Šulc, Drbohlav, Groh, Čurda, Herzán.

HC Dukla Praha: Zavázal, Petržala – Hradecký, Režnický, Šimůnek, Sviták, Medenčević, Krouský, Patzel, Mubenzem, Křístek, Syřínek, Hlavatý, Kastner, Šůstek, Blecha..
Dnešní utkání 3. kole Extraligy házené mužů mezi Jičínem a Duklou budou rozhodovat pánové Milan Hájek a Karel Macho.

Delegátem je pak pan Petr Pešek.
Oba dnešní soupeři vstoupí do zápasu s 2 body. Jičínští házenkáři je získali za vítězství na hřišti nováčka ze Strakonic (26:36). Hráči Dukly Praha uspěli rovněž ve 2. kole, když na svém hřišti porazili rozdílem 4 branek Frýdek-Místek (31:27).

V 1. kole nového ročníku Extraligy házené mužů podlehli Jičínští v domácím prostředí Zubří nejtěsněji 23:24. Nevedlo se ani Dukle, která v dohrávce podlehla před televizními kamerami Lovosicím na jejich půdě 29:26.
Hezký sobotní den přeji příznivcům házené z Jičína, kde se od 18.00 hodin uskuteční zápas 3. kola Extraligy mužů mezi domácím celkem HBC Ronal Jičín a Duklou Praha.