Házená - Extraliga muži - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Jičín : Plzeň - 4. listopadu 2017   18:00

Jičín
Jičín
3' Horut  • 5' Krahulec  • 8' Bareš  • 9' Král  • 12' Wolski  • 15' Wolski  • 20' Horut  • 21' Krahulec  • 22' Král  • 23' Horut  • 24' Krahulec  • 27' Krahulec  • 28' Horut  • 29' Krahulec  • 31' Rychna  • 33' Horut  • 37' Krahulec  • 38' Horut  • 48' Krahulec  • 50' Krahulec  • 52' Krahulec  • 56' Horut  • 57' Rychna
26:25
(15:12)
Plzeň
Plzeň
5' Poloz   • 6' Poloz   • 6' Šafránek   • 10' J. Tonar   • 16' J. Tonar   • 18' Poloz   • 19' Poloz   • 21' Stehlík   • 22' J. Tonar   • 26' M. Ivancev   • 30' Šíra   • 34' J. Tonar   • 34' Šafránek   • 36' M. Ivancev   • 37' J. Tonar   • 42' Šafránek   • 43' J. Tonar   • 44' Chmelík   • 45' Jonáš   • 57' J. Tonar   • 57' J. Tonar   • 58' J. Tonar   • 59' M. Ivancev
Jičín
Králíček, Letev
Sportovní hala, Jičín
Plzeň

To je ode mě pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek dne, u dalších onlajnů se těším na počtenou.
HBC Ronal Jičín – SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň 26:25 (15:12)
Nejvíce branek: Krahulec 9, Horut 7, Král 5/3 – Tonar 9, Poloz 4, Šafránek 3. Rozhodčí: Králíček, Letev. Sedmimetrové hody: 3/3 – 3/2. Vyloučení: 3:4.
Plzeň sice dokázala ve druhém poločase otočit průběžný stav na 21:19, poté se však prosadili čtyřikrát v řadě domácí. Jičín už si závěr utkání pohlídal a bere důležité dva body.
Duel je u konce, Jičín slaví po divokém závěru vítězství 26:25!
60'
Stehlík fauloval, pasivita domácích.
59'
Ivancev se trefuje mezi nohy Veverky, začíná poslední minuta zápasu.
59'
Král proměňuje s přehledem.
59'
Hlava se protlačil přes Šíru, ten dostává dvě minuty, navíc sedmička pro Jičín!
59'
Tak budou rozehrávat domácí.
59'
Oddechový čas pro domácí. Zvuk timeoutu zazněl ještě při střele domácího hráče. Uvidíme, jak rozhodčí tuto situaci posoudí a kdo bude rozehrávat.
59'
Ale domácí nezakončili přesně.
59'
Šíra zablokoval podle rozhodčích střelu Wolskiho v devítce.
59'
Plzeň hraje vysunutou obranu a snaží se získat míč.
58'
Znovu Jakub Tonar, proskokem snižuje na rozdíl jedné branky!
58'
Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Lukáš Rychna).
58'
Šíra vybojoval míč, byl faulován, to bude ještě zajímavé!
57'
Jakub Tonar se trefuje znovu podstřelem a ještě dává Talentu naději.
57'
Rychna proskočil mezi obránci a je to znovu o tři!
57'
Jakub Tonar ze spojky dává sedmou branku a snižuje.
56'
Oddechový čas pro hosty.
56'
Zákrok na Ivanceva nebyl odpískán, Horut proměnil brejk a je to o tři!
55'
Herajt drží Plzeň skvělým zákrokem proti střele z křídla!
55'
Vyloučení v týmu SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Jakub Šíra).
55'
Další zákrok Herajta, ale Jičín znovu míč vybojoval.
55'
Herajt vyráží střelu z pravé spojky, ale Jičín zůstane u míče.
52'
Ještě jedna branka a Jičín dělá další krok k důležitým bodům! Do třetice se trefuje Krahulec!
50'
Tři branky v řadě a domácí si berou vedení zpět, znovu se trefuje Krahulec!
48'
Jičín srovnává zásluhou Krahulce!
48'
Závěr utkání bude ještě velice zajímavý, ani jeden z týmů se teď nemůže prosadit. Omluvte technické problémy, momentálně nedostáváme signál z místa konání akce, tak vám budeme alespoň přinášet změny stavu.
46'
Avšak domácí ihned snižují, proměňuje sedmičku.
45'
Plzeň jde do dvoubrankového vedení zásluhou Jonáše.
44'
Střídající Jakub Chmelík posílá Plzeň do vedení!
43'
Oddechový čas pro domácí.
43'
Šíra skvěle zakročil v obraně, Šafránek vysunul do brejku Jakuba Tonara, který srovnává! Remízový stav je tu poprvé od 22. minuty, kdy to bylo 10:10.
42'
Wolski zablokován a z brejku snižuje Šafránek na rozdíl jediné branky!
41'
Přihrávka na Šafránka však nebyla přesná.
41'
Herajt chytá, dopředu jde Plzeň.
41'
Pasivita domácích.
40'
Navíc Plzeň měla k dispozici sedmičku, kterou proměnil s přehledem Stehlík.
40'
Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Libor Horut), za stažení Jonáše.
40'
Avšak i Jičín se dopustil technické chyby, hosté mohou šetřit čas, Jakub Tonar se za okamžik vrátí na palubovku.
39'
Michal Tonar se dopustil prorážení.
39'
Pasivita hostů.
39'
Šindelář faulován, u míče zůstane Talent.
38'
Libor Horut dává už šestou brankou, na jeho podstřel si Herajt sáhl, ale nevytěsnil ho mimo tři tyče.
38'
Vyloučení v týmu SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Jakub Tonar).
37'
Jakub Tonar diriguje plzeňský útok, nyní se dokázal trefit popáté!
37'
Krahulec i takřka z nulového úhlu dokázal procedit míč za Herajta.
36'
Jakub Tonar našel pěknou přihrávkou volného Ivanceva, který z pozice falešného pivota snižuje na rozdíl dvou branek!
36'
Pokračuje se pět na pět, u míče Plzeň.
36'
Vyloučení v týmu SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Josef Jonáš).
36'
Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Martin Bareš).
35'
Hosté se znovu ubránili, dopředu vyrazil Šafránek, ale nedokázal zakončit přesně, jelikož byl faulován.
34'
Šafránek vyrazil do brejku, byl v tísni, ale i z velké dálky se dokázal trefit mimo dosah Veverky!
34'
Rychna se dopustil prorážení.
34'
Plzeň protočila sestavu, k Jakubu Tonarovi přišli na spojky Ivancev a Jonáš, trefuje se Jakub Tonar ze střední spojky přesně pod víko.
33'
Horut si spravuje chuť a dává ze spojky přesně k tyči.
32'
Ivancev při střele přešlápl, branka nemůže být uznána.
32'
Jakub Tonar trefil jen boční síť, dopředu vyrazil Horut, ale neskutečně ho vychytal Herajt!
31'
Rychna v první minutě dává gól střelou o zem.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 18:50.

První půle je u konce, Jičín předvádí výborný výkon zejména směrem dopředu a vede 15:12! Tolik inkasovaných branek opravdu není pro Talent zvykem. Hosté předvádějí nevídané ztráty a ve druhém poločase budou muset hodně zabrat! Nejlepším střelcem Plzně je zatím David Poloz (4 branky), poté Jakub Tonar (3 branky). Na domácí straně to je David Krahulec (5 gólů) a Libor Horut (4 góly).
30'
30'
Jakub Šíra z pivota snižuje, poslední minuta prvního poločasu.
29'
Z křídla se prosazuje Krahulec už popáté, je to o čtyři!
29'
28'
Stehlík nepřihrál přesně, Jičín má možnost vypracovat si zatím největší náskok!
28'
Horut proskočil hostující obranou a dává další branku.
27'
Jakubu Tonarovi utekl míč, dopředu mohou domácí.
27'
Ivancev musel být ošetřován, bude teď tedy tři útoky svému týmu chybět.
27'
Mezitím, co Ivancev zůstával ležet na hrací ploše, dává třináctou branku Jičína Krahulec.
26'
Tentokrát pálil Wolski, ale Herajt vyráží. Na druhé straně to zkusil Ivancev, ale minul.
26'
Střídající Ivancev rychlou akcí snižuje, trefil se z pravé spojky.
25'
Střelu Horuta tentokrát dokázal Herajt vyrazit.
25'
Čurda faulován, Jičín pokračuje v kombinaci.
24'
Michal Tonar tentokrát napálil břevno domácí brány!
24'
Veverka chytil podstřel Michala Tonara a Krahulec proměnil rychlý brejk!
23'
23'
Z levé spojky vrací domácím vedení Horut.
22'
Jakub Tonar však v téže minutě srovnává střelou k tyči.
22'
Pěknou akci hranic zakončil z pozice falešného pivota Král.
22'
Stehlík ranou o zem proměňuje.
21'
Sedmička pro hosty po faulu na Poloze!
21'
Avšak než se stihli domácí vrátit, branku dává David Krahulec.
21'
Stehlík ze spojky srovnává.
21'
Avšak Herajt chytá střelu Jiřího Drbohlava.
20'
Na druhé straně Jičín podržel skvělým zákrokem Veverka, domácí znovu mohou Talentu odskočit!
20'
Horut překvapivou střelou k tyči překonal Herajta.
19'
Jakub Tonar sice trefil tyč, ale odražený míč sebral Poloz a ten už se nemýlil.
18'
Herajt chytá střelu Čurdy, dopředu vyráží Plzeň.
18'
Poloz technicky z křídla překonal Veverku, už je to jen o gól.
17'
Horut to zkusil podstřelem, ale na Herajta si nepřišel.
17'
Plzeň o míč přišla.
16'
Herajt chytá střelu Čurdy, ale Šírá se poté dopustil faulu a dostává žlutou kartu.
16'
Jakub Tonar z výskoku trefuje horní roh jičínské branky.
15'
Při signalizované pasivitě se přesně k tyči podstřelem trefuje Wolski.
15'
Horut faulován při střelbě, ale je to jen devítimetrový hod pro Jičín.
14'
Veverka chytá překvapivou střelu Jakuba Tonara.
14'
Stehlík faulován, Plzeň zůstane u míče.
13'
Radek Král procedil míč skrz Herajta.
13'
Sedmička pro Jičín!
13'
Michal Tonar ze spojky trefuje jen břevno!
12'
Žlutá karta pro tým HBC Ronal Jičín (Martin Bareš).
12'
Chyba v hostující rozehrávce a Wolsku využívá brejk.
11'
Herajt vytáhl střelu Kubíka mimo tři tyče!
11'
Pasivita domácích, Jičín musí zakončit.
10'
Jakub Tonar nekompromisním podstřelem nedal Veverkovi šanci.
10'
Žlutá karta pro tým HBC Ronal Jičín (Mateusz Wolski).
9'
Čurda trefil jen břevno, ale z dorážky se trefuje Radek Král.
9'
Šafránek nezpracoval přihrávku Jakuba Tonara, dopředu vyráží domácí.
8'
Žlutá karta pro tým SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Ondřej Šafránek).
8'
Wolski posunul míč na Bareše, ten z pivota srovnává.
7'
Michal Tonar však trefuje jen břevno!
7'
Avšak rychlý brejk Jičína nebyl úspěšný, Šafránek vyrazil dopředu, byl faulován a je tu sedmička pro Plzeň.
7'
Jičín přišel o míč, ale Stehlík se dopustil prorážení.
6'
Šafránek z křídla procedil míč do sítě, Talent obrací skóre zápasu.
6'
Horut ze spojky Herajta nepřekonal.
6'
Rychlý brejk hostů zakončuje znovu přesně Poloz!
5'
Dobře sehraná akce do křídla, Poloz snižuje.
5'
Veverka znovu zasáhl a rychlý brejk proměňuje Krahulec!
4'
Michal Tonar z úhlu netrefuje, ale akce Jičína končí přešlapem.
4'
Ani jeho bratr Jakub se nedostal ke střele, pasivita Plzně.
4'
Michal Tonar se neprobil přes obranu, ale hosté zůstanou u míče.
3'
Veverka znovu zasáhl a první branku dává Horut podstřelem.
3'
Milko neprostřelil Herajta mezi nohy.
2'
Brankáři zatím čarují, Veverka vyráží střelu Michala Tonara ze spojky!
2'
Ale ani domácí se neprosazují, Herajt chytá.
1'
První zákrok předvedl domácí gólman Veverka, dopředu jde Jičín.
1'
Ještě před tím se drží minuta ticha za Karla Malého, bývalého hráče i trenéra Jičína, který zemřel před čtyřmi dny a pro Jičín odvedl nespočet práce.
U míče začnou hosté.
Hráči obou týmů postupně nastupují na hrací plochu.

HBC Ronal Jičín: Veverka, Machalický, Štefanič – Rychna, Krahulec, Král, Bareš, Horut, Hlava, Wolski, Miľko, Drbohlav, Čurda, Drbohlav, Kubík.

SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň: Štochl, Herajt, K. Šmíd – Fořt, Jonáš, Šafránek, M. Ivancev, J. Tonar, M. Tonar, Stehlík, Poloz, Chmelík, Šindelář, Šíra, Wildt.

Rozhodčí: Králíček, Letev.
Loni se tyto dva celky setkaly ve čtvrtfinále, 3:0 na zápasy zvítězila Plzeň. Kdo dokáže zvítězit v dnešním duelu, ve kterém lze těžko určit favorita?
Jičín nepředvádí vyrovnané výkony, prohrál doma se Zubřím, nečekaně v Brně, ale naopak doma dokázal porazit mistra Duklu Praha 22:20. Naposledy Jičín jen remizoval na půdě nepříjemného Nového Veselí 24:24. V tabulce se nachází na 6. místě.

Plzeň neměla přesvědčivý vstup do sezóny. Po vítězné přestřelce s Hranicemi a výhře o gól v Novém Veselí prohrála v Kopřivnici a poté i doma Karviné. Pak už však Západočeši dokázali zvládnout těžký duel v Lovosicích 30:25 a naposledy před přestávkou porazili Frýdek-Místek jasně 31:20. V tabulce se Talent nachází na 3. místě, na vedoucí Zubří ztrácí dva body. Letos se Plzeň musí obejít bez Milana Škvařila, který odešel do Švýcarska. Místo něj přišel Jan Stehlík, který předvádí povětšinou dobré výkony, ale třeba zápas doma s Karvinou mu vůbec nevyšel. Západočeši letos reprezentovali českou házenou i v kvalifikaci poháru EHF. Nejdříve si dokázali poradit s řeckým Olympiacosem (21:21 a 29:18), poté však narazili na kvalitního španělského soupeře Anaitasunu, které podlehli jasně 26:40 a 23:30.
Přeji krásný sobotní podvečer, vítejte u duelu 7. kola Extraligy házené mužů, ve kterém HBC Ronal Jičín vyzve vícemistra SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň.