Házená - Extraliga muži - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Karviná : Kopřivnice - 8. října 2017   10:30

Karviná
Karviná
2' Nedoma  • 6' Piątek  • 7' Brůna  • 7' Zbránek  • 9' Brůna  • 11' Nedoma  • 17' T. Mlotek  • 18' Nedoma  • 25' Zbránek  • 26' Monczka  • 27' Monczka  • 28' Piątek  • 29' Zbránek  • 31' S. Mlotek  • 33' Piątek  • 34' Zbránek  • 35' Nedoma  • 36' Brůna  • 37' Zbránek  • 41' Monczka  • 42' Monczka  • 44' Nedoma  • 46' Nedoma  • 47' Nedoma  • 50' Nedoma  • 54' Nedoma  • 55' Monczka  • 56' S. Mlotek  • 58' Pindej  • 60' T. Mlotek
36:29
(17:15)
Kopřivnice
Kopřivnice
2' Střelec   • 2' Hanus   • 5' Mynář   • 7' Jan Gřes   • 9' Střelec   • 12' Unger   • 13' Střelec   • 23' Střelec   • 24' Hardt   • 28' Fulnek   • 28'    • 29' Hanus   • 30' Jan Gřes   • 35' Bukovský   • 36' Hanus   • 37' Hanus   • 38' Hanus   • 38' Petřík   • 47' Střelec   • 51' Střelec   • 53' Petřík   • 54' Střelec   • 59'    • 59' Petřík
Karviná
Martin Kosa a Pavel Švidernoch
hala STaRS Karviná Cihelní 1652/51
Kopřivnice
Kuba, Žingor, Chalupa – Střelec, Rachač, Jan Gřes, Mička, Petřík, Unger, Hardt, Fulnek, Švébiš, Hanus, Mynář, Bukovský.

60'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Tomáš Mlotek).
60'
Probíhá poslední minuta zápasu.
59'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Miroslav Nedoma).
59'
Gól vstřelil tým KH Kopřivnice (Jaromír Petřík).
59'
Gól vstřelil tým KH Kopřivnice.
58'
Pindej v závěru navyšuje vedení domácích pohotovou střelou z pravé strany.
56'
Na gól hostí teď odpovídá Mlotek. Stav utkání je tak stále o sedm branek.
55'
Monczka teď ukázal že umí rovněž trefit prázdnou bránu přes celé hřiště.
54'
Vyloučení v týmu KH Kopřivnice (Miroslav Rachač).
54'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Tymoteusz Piątek).
54'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Miroslav Nedoma).
54'
Oddechový čas pro domácí.
54'
Rychlý protiútok hostí zakončuje Střelec.
53'
Petřík to napálil na bližší tyč a ta střela i když tam byl připravený domácí gólman skončila v bráně.
51'
Gól vstřelil tým KH Kopřivnice (Martin Střelec).
50'
Nedoma z výskoku zamířil přesně na vzdálenější tyč.
49'
Na sedmičku se tentokráte postavil Brůna a ten Chalupu překonal.
49'
Vyloučení v týmu KH Kopřivnice (Jaromír Petřík).
48'
A byl to výborný tah, neboť Chalupa chytá sedmičku Monczkovi!
48'
Kopřivnice dopisují na soupisku dalšího brankáře. Chalupu.
47'
47'
Domácí trenér vidí žlutou kartu za protesty
47'
Monczka neuspěl, k odraženému míči se dostal Nedoma a ten byl přesný.
46'
46'
Oddechový čas pro hosty.
45'
Monczka ze sedmičky opět neomylný.
45'
Unger vyloučen na dvě minuty.
44'
Nedoma střelou z dálky trefil přesně.
43'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým KH Kopřivnice (Dalibor Mynář).
43'
42'
Vyloučení v týmu KH Kopřivnice (Patrik Fulnek).
42'
Monczka se prosazuje podruhé v krátkém sledu za sebou.
41'
Monczka střelou mezi rukami brankáře Kopřivnice trefil přesně.
40'
39'
38'
Petřík využil toho že byla branka prázdná domácích a téměř přes celou hrací plochu trefuje přesně.
38'
Třetí vyloučení pro Zbránka, následuje červená karta.
38'
Gól vstřelil tým KH Kopřivnice (Jan Hanus).
37'
Zbránek střely na bližší tyč umí.
37'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Michal Brůna).
37'
36'
Domácí trefují přesně. Postaral se střelou na bližší tyč Brůna.
36'
35'
Domácí utíkají v zápase už na pět gólů. Nedoma trefil přesně.
35'
Gól vstřelil tým KH Kopřivnice (Marek Bukovský).
34'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Dominik Solák).
34'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Jan Zbránek).
33'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Tymoteusz Piątek).
32'
Žlutá karta pro realizační tým KH Kopřivnice.
32'
Hektický okamžik na hrací ploše. Hardt vyloučen na dvě minuty, což se mu nelíbilo a tak vzápětí obdržel druhý trest. Jelikož už to byl v součtu třetí, uviděl hned vzápětí červenou kartu. Domácí tak čeká čtyřminutová přesilová hra.
32'
Vyloučení v týmu KH Kopřivnice (Filip Hardt).
31'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Slavomír Mlotek).
31'
Do druhého poločasu rozehrávají domácí házenkáři.
31'
30'
30'
Gól vstřelil tým KH Kopřivnice (Jan Gřes).
30'
Probíhá poslední minuta prvního poločasu.
29'
29'
29'
28'
28'
28'
28'
Rychlý protiútok domácích skončila na břevně, od kterého se odrazil před brankovou čáru. Následně trefuje přesně Fulnek.
27'
Kopřivnice si teď nedokážou přihrát, opět ztráta.
27'
Rychlý protiútok, z kterého vznikla patnáctá branka. Postaral se o ni Michal Brůna.
26'
Tříbrankové vedení na stranu domácích teď dává Monczka.
25'
Prorážení pískáno teď i hráčům Kopřivnice. Míč pro domácí.
25'
24'
Prorážení domácích trestá Hardt. Už je to znovu jen o gól.
23'
Střelec střelou na bližší tyč trefil mezírku mezi domácím gólmanem.
23'
Monczka ze hry tentokráte trefuje připraveného brankáře Kopřivnice.
23'
Nepřesná přihrávka hostí. Dopředu se tak dostanou znovu domácí.
22'
Proměněná sedmička Monczky. To je dnes téměř jistota.
21'
20'
Monczka dneska sedmičky umí. Opět přesně k tyči.
20'
Žlutá karta pro tým KH Kopřivnice (Dalibor Mynář).
19'
Mynář z hodu ze sedmi metrů snižuje na rozdíl jediného gólu.
18'
Hostující trenér reaguje oddechovým časem.
18'
Chybu v rozehrávce hostí trestá z rychlého protiútoku Nedoma.
17'
Jaromír Petřík se uvolnil na brankovišti, ale branku netrefil.
17'
Mlotek posílá Karvinou v zápase poprvé do vedení.
16'
16'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HCB Karviná (Marek Monczka).
15'
Se štěstím proměňuje sedmičku Monczka. Hostující gólman míč zachytil, ale neudržel a ten končí v bráně.
14'
Vyloučení v týmu KH Kopřivnice (Jan Hanus).
14'
Žlutá karta pro tým KH Kopřivnice (Patrik Fulnek).
13'
Chybu domácích trestá dalším gólem Střelec.
12'
Unger vrací vedení na stranu hostí.
12'
Miroslav Nedoma z rychlého protiútoku netrefuje přesně.
11'
K nelibě samotného hráče a diváků v hale podruhé vyloučen Zbránek.
11'
Hosté ale hned na to ztratili míč, čehož trestá Nedoma. Máme opět vyrovnáno.
10'
Na straně Kopřivnice nepřesnost, na straně domácích útočný faul.
9'
Brůna orazítkoval brankovou konstrukci.
9'
Střelec ale hned vzápětí vrací vedení na stranu Kopřivnice.
9'
Na druhé straně opět vyrovnává střelou z levé strany Michal Brůna.
8'
Ze sedmičky vrací hosty do vedení Mynář.
8'
Žlutá karta pro tým HCB Karviná (Tymoteusz Piątek).
8'
Autor předchozí gólu si půjde odpočinout na dvě minuty.
7'
Chyba Kopřivnice, kterou trestá Zbránek rychlým gólem. Máme vyrovnáno.
7'
Brůna snižuje na rozdíl jediné branky.
7'
Střelou pod rukami brankáře Jan Gřes přidává čtvrtou branku svého týmu.
6'
Žlutá karta pro tým KH Kopřivnice (Filip Hardt).
6'
5'
Mynář i přes bránění dvou domácích hráčů dokázal zamířit přesně k tyči.
4'
Nyní sledujeme sérii nepřesností na obou stranách.
3'
Hostující hráči je ale hned vzápětí napodobili. Dopředu tak mohou jít hráči Baníku.
3'
Nepřesná přihrávka domácích hráčů, míč pro Kopřivnici.
2'
Rychlý protiútok Hanuse končí v bráně domácích.
2'
2'
1'
Střelu hostujících hráčů domácí gólman vytěsnil. Míč pro domácí.
1'
Do prvního poločasu budou u míče jako první hráči Kopřivnice.
1'

HCB Karviná: Mokroš, N. Marjanović – Brůna, Fulneček, Monczka, Pindej, Piątek, Plaček, S. Mlotek, Solák, T. Mlotek, Nantl, Zbránek, Nedoma, Ji. Užek.

KH Kopřivnice: Kuba, Žingor – Střelec, Rachač, Jan Gřes, Mička, Petřík, Unger, Hardt, Fulnek, Švébiš, Hanus, Mynář, Bukovský.

Rozhodčí: Martin Kosa a Pavel Švidernoch.
Kopřivnice ale nebude pro domácí házenkáře nic jednoduchého. Jejím házenkářům se daří a před sobotními zápasy v tabulce byli dokonce na první pozici. Aktuálně se nachází se šesti body na třetí pozici.
Domácí házenkáři v minulém kole nečekaně vyhráli na horké půdě Plzně a napravili tak zaváhání z posledního domácího zápasu proti Novému Veselí. Na tento výkon budou chtít navázat v tomhle zápase proti Kopřivnici.
Hezký den všem fanouškům házené. Vítáme vás u sledování online přenosu z nejvyšší soutěže mužů. V dnešním zápase na sebe narazí domácí házenkáři Karviné a ambiciozního týmu z Kopřivnice.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.