Házená - Extraliga muži - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Karviná : Lovosice - 15. října 2017   10:30

Karviná
Karviná
2' Zbránek  • 6' Jaščenko  • 7' Brůna  • 8' Zbránek  • 12' Piątek  • 14' Monczka  • 20' S. Mlotek  • 22' S. Mlotek  • 23' Zbránek  • 24' Zbránek  • 25' S. Mlotek  • 27' Monczka  • 33' Monczka  • 34' S. Mlotek  • 35' Piątek  • 37' Piątek  • 40' Piątek  • 42' Nedoma  • 44' Zbránek  • 47' Zbránek  • 48' Monczka  • 51' Nedoma  • 52' Nedoma  • 60' Brůna
26:26
(13:12)
Lovosice
Lovosice
2' Landa   • 13' Landa   • 14' Landa   • 15' J. Motl   • 16' Sýkora   • 18' Klimt   • 18' Bouček   • 19' Landa   • 26' J. Motl   • 27' Bouček   • 30' Bouček   • 33' Klimt   • 36' J. Motl   • 37' Bouček   • 37' Landa   • 44' Landa   • 45' Landa   • 48' J. Motl   • 49' Barth   • 51' Bičiště   • 52' J. Motl   • 55' J. Motl   • 58' Bičiště   • 60' Bouček
Karviná
Tomáš Bubeníček a Tomáš Petruška
hala STaRS Karviná Cihelní 1652/51
983 diváků
Lovosice

60'
Zápas skončil.
60'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Michal Brůna).
60'
Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Jan Landa).
60'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Michal Brůna).
60'
Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Jiří Bouček).
59'
Oddechový čas pro domácí.
58'
Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (David Bičiště).
57'
Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Jiří Bouček).
55'
Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Miloslav Sýkora).
55'
Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Jiří Motl).
52'
52'
Nedoma z rychlého protiútoku trestá dalším gólem.
51'
Nedoma vrací domácím dvoubrankové vedení.
51'
Bičiště z rychlého protiútoku snižuje na rozdíl jediné branky.
50'
Třetí vyloučení a následně červená karta v týmu HCB Karviná (Tymoteusz Piątek).
50'
Žlutá karta pro tým HCB Karviná (Tomáš Mlotek).
50'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HCB Karviná (Michal Brůna).
49'
Střelou na bližší tyč snižuje Barth.
48'
Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Jiří Semerád).
48'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Marek Monczka).
48'
47'
Z levé strany ve výskoku přidává jednadvacátou branku domácích Zbránek.
46'
45'
Landa po rychlém protiútoku snižuje na rozdíl jediné branky.
44'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Jan Zbránek).
44'
Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Jan Landa).
42'
Nedoma si vyskočil na pravé straně, kde dostal přesnou přihrávku a ve výskoku navýšil domácí vedení.
41'
Bouček ze sedmičky snižuje na rozdíl jediné branky.
40'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Tymoteusz Piątek).
37'
37'
Landa z rychlého protiútoku vyrovnává.
37'
36'
35'
Piątek dostal přesnou přihrávku na brankoviště a z tohoto místa se trefil přesně.
34'
Slavomír Mlotek přízemní střelou našel skulinku u levé tyče hostující branky.
33'
Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Václav Klimt).
33'
Marek Monczka se prosazuje střelou z dálky.
32'
Pískané kroky hostujícím hráčům.
32'
31'
30'
30'
27'
27'
26'
25'
I když byl Mlotek v tísni, tak se dokázal na brankovišti otočit kolem strážců a dává gól.
25'
Piątek vyloučen na dvě minuty, druhý trest.
24'
Další rychlý protiútok domácích a opět to byl Zbránek a opět gól.
23'
Lovosicím nevyšel rychlý protiútok, domácím následně ano. Karvinou do vedení vrátil Zbránek.
22'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Slavomír Mlotek).
21'
Bouček ze sedmičky překonal Mokroše v bráně domácích.
21'
Žlutá karta pro tým HCB Karviná (Nemanja Marjanović).
20'
Po delším čase se prosazují i domácí hráči a to v podání Slavomíra Mlotka.
19'
Další chyba domácích a Lovosice jdou v zápase poprvé do vedení! Postaral se o to Landa.
18'
V Karviné máme vyrovnáno.
18'
Zbránek trefuje tyč.
18'
16'
16'
Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Miloslav Sýkora).
15'
Lovosice dnes v utkání poznaly druhého střelce. Tím se stal Motl.
14'
Tak tohle byla paráda v podání Landy. Zády k bráně v tísni s jedním z domácích hráčů dává třetí branku v dnešním utkání.
14'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Tymoteusz Piątek).
14'
13'
Druhou branku hostí a zároveň svojí druhou v dnešním utkání dává Landa.
12'
Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Michael Konárik).
12'
Další branku domácích přidává Piątek.
11'
Brůna ze sedmičky trefil přesně k tyči.
10'
Nyní sledujeme sérii nepřesností na obou stranách a skvělé zákroky obou gólmanů.
8'
Oddechový čas pro hosty.
8'
Další ztráta míče, po kterém přišel rychlé protiútok domácích na jehož konci byl míč v bráně po průniku Zbránka.
7'
Z rychlého protiútoku se prosazuje Brůna.
7'
Žlutá karta pro tým HCB Karviná (Jan Zbránek).
6'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Michal Jaščenko).
5'
Skončilo nám oslabení domácích.
3'
První vyloučení, Solák z Karviné si půjde odpočinout na dvě minuty.
3'
Monczka ze sedmičky trefil brankovou konstrukci.
2'
Žlutá karta pro tým HK FCC Město Lovosice (Jiří Bouček).
2'
Žlutá karta pro tým HCB Karviná (Tymoteusz Piątek).
2'
2'
I přes signalizovanou pasivitu se z levé strany prosazuje přesnou střelou k tyči.