Házená - Extraliga muži - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Karviná : Nové Veselí - 24. září 2017   10:30

Karviná
Karviná
1' Monczka  • 4' Monczka  • 6' Zbránek  • 6' Brůna  • 8' Zbránek  • 9' Nedoma  • 16' Nedoma  • 19' Brůna  • 25' S. Mlotek  • 28' Brůna  • 29' S. Mlotek  • 32' Brůna  • 33' Zbránek  • 35' Plaček  • 37' Solák  • 40' Brůna  • 41' Piątek  • 47' Mimić  • 48' Mimić  • 53' Monczka  • 54' Monczka  • 59' Monczka  • 60' Brůna
26:33
(12:16)
Nové Veselí
Nové Veselí
3' Štohanzl   • 7'    • 11' Štohanzl   • 13'    • 15' Bartůněk   • 16' Dolejší   • 18' Štěrba   • 19' Melichar   • 20' Štěrba   • 23'    • 26' Štěrba   • 26' Štěrba   • 28' Melichar   • 30' Veselý   • 33' Melichar   • 35' Chosik   • 36' Sekulić   • 38'    • 40' Sekulić   • 43' Sekulić   • 44' Bartůněk   • 48'    • 49' Sekulić   • 50' Štěrba   • 51' Melichar   • 52' Štohanzl   • 55' Valoušek   • 57'    • 58' Veselý   • 60' Valoušek
Karviná
Nové Veselí

To je ode mě pro dnešek vše, já se s vámi loučím, přeji hezký zbytek víkendu a u dalších onlajnů se těším na počtenou.
Druhý poločas byl překvapivě jednoznačný, Nové Veselí kontrolovalo hru a dokráčelo k prvnímu vítězství, v Karviné vyhrálo nečekaně 33:26! Domácím dnes nevycházelo vůbec nic a na tento zápas budou muset rychle zapomenout. Po tomto utkání tedy mají oba celky na kontě jedno vítězství = dva body.
HCB Karviná – TJ Sokol Nové Veselí 26:33 (12:16)
Nejvíce branek: Brůna 9/3, Monczka 5, Zbránek 3 – Štěrba 8/3, Živojinović 6, Sekulić 4, Melichar 4. Sedmimetrové hody: 3/3 – 4/3. Vyloučení: 3:2.
60'
Přibyl přestřelil a duel je u konce.
60'
V závěru ještě sedmička pro Nové Veselí.
60'
Nejlepší střelec domácí Brůna rychlou ranou bez výskoku překonal Schamse.
60'
Valoušek se ještě trefuje na začátku poslední minuty duelu.
59'
Schams si připisuje dobrý zákrok, dopředu míří hosté.
59'
Monczka v závěru koriguje střelou ze spojky o zem.
58'
Rychlá kombinace na pravé křídlo, ze kterého se trefuje Ondřej Veselý.
58'
V útoku je znovu Nové Veselí.
57'
Živojinović se trefuje z pravé spojky.
56'
Brůna znovu v klidu proměňuje.
56'
Rychlý brejk Karviná nevyužila, ale bude mít k dispozici sedmičku.
56'
Dva dobré zákroky Marjanoviće, ale hosté zůstávají u míče.
55'
Brůna v pohodě proměňuje, ale utkání už je téměř rozhodnuto.
55'
Sedmička pro domácí.
55'
Valoušek dává jubilejní třicátou branku Nového Veselí.
54'
Pěkně sehraná akce na Monczku, který se znovu trefuje.
54'
Chosík nastřelil ranou z levé spojky bližší tyč.
53'
Tečovaná rána Monczky propadla až do branky, Schams už nedokázal vyrazit míč mimo.
52'
Štohanzl prostřeluje Marjanoviće, který si sice na míč sáhl, ale vytěsnit ho nedokázal.
52'
Brůna o dost přestřelil branku Nového Veselí.
51'
Domácí přišli o míč, ale Štěrba tentokrát z brejku nastřelil tyč.
51'
Oddechový čas pro domácí.
51'
Melichar nekompromisně zavěsil ze spojky pod víko.
50'
Navíc Schams na druhé straně chytá pokus Mlotka ze spojky.
50'
Štěrba dává gól z rychlého brejku a zřejmě už potvrzuje vítězství Nového Veselí!
49'
Hosté se dokázali prosadit i při pasivitě, konkrétně Sekulić z pivota.
49'
Oddechový čas pro hosty.
48'
Je to opět Mimić, který snižuje na rozdíl pěti branek.
48'
Chosík sice neuspěl, ale z dorážky se už hosté trefili.
48'
Chosík vychytaná Marjanovićem, ale hosté zůstávají u míče.
47'
Rychlou ranou ze spojky snižuje Mimić.
46'
Štěrba je ze sedmiček stoprocentní, trefil se do pravého rohu a náskok Nového Veselí je už šestibrankový!
46'
Po faulu na Sekuliće z dorážky je tu navíc sedmička pro hosty!
46'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Michal Brůna). Brůna nesmyslně fauloval Melichara při signalizované pasivitě.
45'
Nepřesná rozehrávka Karviné, která v útoku znovu neuspěla a na hráčích je znát čím dále více nervozita a frustrace.
44'
44'
Bartůněk dostal přihrávku na levé křídlo a střelou o zem překonal Mokroše, je to znovu o pět branek! Kritická situace pro Karvinou.
44'
Ani jeden z týmů v útoku neuspěl, u míče tedy znovu Nové Veselí.
43'
Schams předvedl dobrý zákrok nohou, dopředu jdou opět hosté!
43'
Na pivotu zůstal úplně volný Sekulić a nemýlil se.
42'
Veselý přestřelil, ale Karviná o míč rychle přišla.
41'
Pěkně sehraná akce na pivota na Piateka a opět je to jenom o tři branky!
41'
Kroky hostujících hráčů.
40'
Na domácí straně zatím nejvíce pálí Brůna, potvrdil to i teď další přesnou ranou z pravé spojky.
40'
Sekulić na pivotu dokázal přehodit Mokroše.
39'
Melichar vychytán Mokrošem, ale Nové Veselí zůstane u míče.
39'
Dvě rychlé ztráty v řadě na obou stranách, u míče Nové Veselí.
39'
Naopak Karviná branku netrefila.
38'
Avšak hosté se přeci jen prosazují zásluhou střely Živojinoviće.
38'
Signalizovaná pasivita hostů.
38'
Karviná teď dobře brání a nepouští hosty ke střele.
37'
Z levé spojky však snižuje Dominik Solák.
36'
Sekulić z pivota úspěšný, Nové Veselí zatím drží slušný náskok.
36'
Na druhé straně je však akce Karviné přerušena kvůli krokům.
36'
Mokroš podržel svůj tým výtečným zákrokem proti střele ze spojky.
35'
Plaček z křídla úspěšný ranou o zem.
35'
Výtečný individuální akce Chosíka a hosté dávají branku i v oslabení.
34'
Skvělý zákrok Víta Schamse proti Nedomovi z pravého křídla!
34'
Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí.
33'
Je to o tři branky, Melichar se trefuje z levé spojky.
33'
A rychlý brejk nekompromisně využil Zbránek.
33'
Technická chyba Nového Veselí.
32'
Pěkná individuální akce Brůny zakončena střelou k tyči.
32'
Chosík ze spojky přestřelil.
31'
Skvělý zákrok Mokroše proti pivotovi hostí, ale Karviná přišla rychle o míč a dopředu znovu může Nové Veselí.
31'
První půle nabídla velice překvapivý vývoj. Díky častým ztrátám míče mělo Nové Veselí spoustu rychlých brejků a vede zatím hlavně díky Jakubu Štěrbovi, který vsítil už čtyři branky, 16:12 a má dobře nakročeno k prvním bodům! Karviná se musí hodně zvednout, jestli chce pomýšlet na výhru.
Druhý poločas začne přibližně v 11:17.
30'
30'
Z levého křídla hosté neuspěli, ale z dorážky už ano, branku dává Ondřej Veselý.
30'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Michal Brůna).
29'
Rychlá akce domácích a Tomáš Mlotek snižuje na rozdíl tří branek!
29'
Na druhé straně rána o zem skončila nad brankou Karviné.
28'
Opět je to Brůna, který snižuje.
28'
Vzápětí je to však opět o pět branek, Melichar z výskoku z levé spojky trefil krásně růžek branky.
27'
Brůna sedmičku proměnil střelou k levé tyči.
27'
Sedmička pro Karvinou za nedovolené bránění v brankovišti.
26'
Štěrba je k nezastavení, nyní dává branku z rychlého brejku!
26'
Vzápětí je tu však další branka Jakuba Šterby z pravého křídla!
25'
Živojinović se dostal ke střele, ale byl faulovaný a neproměnil.
25'
25'
Mlotek tentokrát z brejku úspěšný a snižuje.
24'
Mokroš chytá střelu Živojonoviće.
24'
Rychlý brejk Karviné chytá znovu skvělý Schams!
23'
Schams si připisuje další výtečný zákrok, Nové Veselí je na koni a může vést už o pět branek!
23'
Živojinović se trefil podstřelem přesně k pravé tyči.
22'
Nepřesná přihrávka na Sekuliće, avšak Karviná z rychlého brejku neuspěla. Zatím je to trápení domácích.
21'
Navíc nepřesné rozehrávka domácích, Nové Veselí může jít do trháku.
20'
Štěrba se dostal do rychlého brejku, který s přehledem proměnil, Nové Veselí vede o tři branky!
19'
Melichar úspěšný z křídla.
19'
Brůna rychlou ranou bez výskoku nedal Schamsovi šanci.
18'
Další branka pro Nové Veselí, z dorážky se trefuje Štěrba.
17'
Ale ta však nesehrála situaci vůbec dobře a po nepřesné přihrávce o balon přišla.
17'
Melichar zahrál nohou, míč pro Karvinou.
16'
Pěkná akce na pravé křídlo na Nedomu, který Schamse s poklidem přehodil.
16'
16'
Pátá branka pro Nové Veselí v řadě, trefuje se parádně Dolejší!
15'
Schams předvedl výtečný zákrok, Nové Veselí opět u míče, navíc ještě hraje přesilovku!
15'
Karviná hrála bez brankáře, přišlo o míč a do prázdné branky dává gól Bartůněk!
14'
Štěrba znovu nekompromisní, třetí gól v řadě pro hosty!
14'
Sedmička pro Nové Veselí!
14'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Miroslav Nedoma).
14'
Karviná přišla o míč a hosté jsou znovu v útoku.
13'
Živojinović pěknou střelou ze spojky snižuje na 5:6.
12'
Mokroš vyráží střelu ze spojky zpět k hráčům Nového Veselí.
12'
Hraje se teď ze strany na stranu, spoustu rychlých brejků, ale brankáři teď drží oba celky bez inkasované branky!
11'
Štohanzl se dostal k odraženému míči a v pohodě překonal přesouvajícího se Mokroše.
10'
Štohanzl na pivotu faulovaný, avšak je tu pasivita Nového Veselí.
9'
Další brejk Karviné a Nedoma dává z pravé strany už na 6:3!
9'
Další zákrok Mokroše, ale Nové Veselí zůstává u míče.
8'
Hosté sehráli akci do křídla, proti kterému však vytáhl skvělý zákrok Mokroš. Na druhé straně poté hosté nedotáhli akci k úspěšnému konci.
8'
Na začátku osmé minuty dává Zbránek gól z levého křídla.
7'
Jednoduchá klička proti obránci a poté přesná střela Živojinoviće.
6'
Technická chyba hostů a Karviná dokonale využívá přesilovku, z rychlého brejku se trefuje Brůna.
6'
Rychlý protiútok Karviné zakončuje Zbránek.
5'
Štěrba musel při pasivitě střílej, domácí brankář vráží.
4'
Monczka sice sedmičku neproměnil, ale míč se odrazil jen k němu a napodruhé už to zvládl.
4'
Navíc dvě minuty pro Chosíka.
4'
Po faulu na pivota Piateka je tu sedmička pro Karvinou!
3'
Miroslav Štohanzl ranou z levé spojky trefuje přesně horní roh.
3'
Monczka nepřesně přihrál na pivota a dopředu může Nové Veselí.
3'
Karviná u míče, zatím však nedokázala překonat obranu hostů.
3'
Štěrba proměňuje sedmičku s přehledem.
2'
1'
Pěkná individuální akce Marka Monczky a Karviná vede.
1'
U míče začíná domácí Karviná.
1'

HCB Karviná: Mokroš, N. Marjanović – Monczka, Brůna, Piątek, Plaček, Mimić, Drzyzga, S. Mlotek, Solák, Nantl, Ji. Užek, Zbránek, Nedoma.

TJ Sokol Nové Veselí: Schams, Šimovček – Skalický, Veselý, Bartůněk, Dolejší, Melichar, Přibyl, Krčál, Štohanzl, Štěrba, Chosik, Ptáčník, Sekulić, Valoušek..
Karviná v prvním kole porazila doma Brno 31:26, v druhém kole pak prohrála v Hranicích 28:33. Veselí v prvním kole podlehlo na domácí palubovce 23:25, v druhém kole pak prohrálo doma Plzni o gól 22:23.
Házenkáři Karviné se po dvou odehraných utkání nacházejí na sedmém místě průběžné tabulky. Na svém kontě mají jedno vítězství a jednu porážku. To Veselí je na místě desátém a na první body v letošním ročníku stále čeká.
Hezký den všem sportovním fanouškům u sledování online přenosu Extraligy mužů v házené, ve kterém se proti sobě potkají házenkáři HCB Karviná a TJ Sokol Nové Veselí.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.