Házená - Extraliga muži - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kopřivnice : Královo Pole - 11. listopadu 2017   18:00

Kopřivnice
Kopřivnice
1'   • 6'   • 7'   • 8'   • 10'   • 13'   • 14'   • 15'   • 18'   • 22'   • 23'   • 24'   • 26'   • 27'   • 30'   • 37' Hanus  • 39' Rachač  • 40' Bukovský  • 42' Krpelík  • 43' Petřík  • 45' Bukovský  • 47' Hardt  • 48' Fulnek  • 49' Rachač  • 49' Rachač  • 50' Hardt  • 51' Fulnek  • 53' Hanus  • 54' Fulnek  • 55' Rachač
31:31
(16:15)
Královo Pole
5'    • 8'    • 11'    • 12'    • 13'    • 17'    • 17'    • 19'    • 21'    • 23'    • 24'    • 26'    • 28'    • 28'    • 30'    • 36' Hanták   • 38' Hastík   • 38' Burget   • 40' Hastík   • 41' Hanták   • 42' Adamčík   • 42' Ipser   • 45' Hastík   • 46' Hanták   • 47' Hanták   • 49' Kučera   • 52' Hastík   • 56'    • 60' J. Hanták
Kopřivnice
Kuba, Žingor, Chalupa – Střelec, Očkovič, Rachač, Veřmiřovský, D. Zima, Jan Gřes, Mička, Petřík, Jonák, Unger, Hardt, Fulnek, Antes, Švébiš, Krpelík, Mráz, Hanus, Mynář, Bukovský, Karban.
Horáček, Novotný
750 diváků
Koňařík, B. Pšenica – Hlípala, Žďánský, Číž, Popelka, T. Mičola, Havlát, Bolješik, Cáb, T. Musil, Koubek, Petrović, Burget, Kučera, Mrnuštík, Hastík, Ipser, Adamčík, J. Hanták, Hanták, Cabák, Stein, Kukla.

KH Kopřivnice – SKKP Handball Brno 31:31 (16:15)
Nejvíce branek: Fulnek 7, Hanus 5, Rachač 5, Bukovský 4 – J. Hanták 12, Hastík 4, Burget 4.
Diváci: 750
Nakonec celkem překvapivý výsledek utkání. Favorizovaná Kopřivnice bere pouze bod a před zítřkem se posune před Plzeň a bude mít stejně bodů jako Jičín, Karviná a Lovosice, které nečekaně prohrály s Frýdkem-Místkem. Brno se dotáhne na Strakonice, které se díky výhře v Novém Veselí dostaly z poslední příčky, která teď náleží Hranicím.
Neskutečný druhý poločas a oba týmy nakonec berou bod! Brno mělo výtečný vstup do druhé půle, vypracovalo si až čtyřbrankový náskok, který dlouho drželo. Poté však domácí vstřelili čtyři branky v řadě, srovnali na 28:28. Kopřivnice poté hostům dokonce odskočila na 31:29, už se zdálo, že si pohlídá dva body, ale nakonec hostující Hanták dokázal srovnat v poslední vteřině!
60'
Jozef Hanták se stává hostujícím hrdinou! V poslední vteřině dostal míč do sítě a upravuje konečný stav utkání na 31:31! Hosté rychle rozehráli devítimetrový hod a nakonec stihli před závěrečnou sirénou srovnat.
60'
Do konce utkání zbývá třicet vteřin, domácí u míče!
60'
Ani jednomu z týmů se teď nedaří prosadit, Kopřivnice si bere oddechový čas.
57'
Brno si bere timeout, zbývají necelé čtyři minuty do konce.
56'
Hosté však rychle snižují a ještě se budou chtít porvat o body.
55'
Po brance Rachače je to o dva, tady se nám možná utkání láme!
54'
Poprvé od začátku poločasu se do vedení znovu dostávají domácí, další gól dává Fulnek!
53'
Necelých osm minut do konce, znovu srovnáno, branku střílí Hanus.
52'
Hastík vrací vedení Brnu.
51'
Fulnek srovnává a startujeme od začátku!!
50'
Tři branky v řadě pro Kopřivnici, na rozdíl jediné branky dává Hardt!
49'
Rachač dává další branku a je to jen o dva!
49'
Rachač snižuje.
49'
Kučera dává branku, Brno si drží náskok.
48'
Útoky obou mužstev jsou teď úspěšné, za domácí se trefuje Fulnek.
47'
Ještě v této minutě dává další branku znovu Hanták.
47'
Domácí se nevzdávají, trefuje se Hardt.
46'
Brnu ve druhé půli famózně funguje útok, trefuje se Hanták a je to opět o čtyři.
45'
Avšak Bukovský ihned snižuje a drží Kopřivnici v kontaktu.
45'
Hastík dává svou třetí branku ve druhém poločase!
43'
Další branku střílí Petřík a Brno si bere Timeout!
42'
Druhý poločas je opravdu velice divoký, domácí se však těžko prosazují, teď se to povedlo Krpelíkovi.