Házená - Extraliga muži - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Lovosice : Frýdek-M. - 11. listopadu 2017   17:00

Lovosice
Lovosice
2' J. Motl  • 3' Sýkora  • 5' Bičiště  • 6' J. Motl  • 7' Konárik  • 13' Bičiště  • 15' Bouček  • 16' Bouček  • 17' Konárik  • 18' Bouček  • 20' J. Motl  • 24' Jelínek  • 26' Konárik  • 27' J. Motl  • 30' J. Motl  • 31' Bičiště  • 35' Bičiště  • 40' Klimt  • 41' Klimt  • 43' Klimt  • 53' Konárik  • 58' Bičiště  • 59' Landa  • 59' J. Motl  • 60' J. Motl
28:31
(16:17)
Frýdek-M.
Frýdek-M.
2' Kocich   • 3' Bednárek   • 4' Kocich   • 5' Petrovský   • 6' Petrovský   • 8' Bednárek   • 10' Bosák   • 10' Bosák   • 12' Bednárek   • 14' Gřešek   • 16' Strack   • 19' Bosák   • 23' Petrovský   • 25' Bosák   • 28' Bednárek   • 38' Kocich   • 41' Bednárek   • 43' Strack   • 45' Petrovský   • 49' Geist   • 51' Geist   • 57' Kichner
Lovosice
Bečička, Horák
SH Chemik
Frýdek-M.

60'
Rychlá souhra hostů končí gólem z pravé spojky.
60'
Motl z levé spojky zakončil na přední tyč.
60'
Hostující hráč na sebe natáhl na levé spojce soupeře a pak udeřil levačkou.
59'
Bosák se na levé straně individuálně neprosadil.
59'
Motl zakončil brejk z levé strany k tyči.
59'
Po výhozu Kichnera pokračoval Strack.
59'
Hostující celek sáhl k souhře s pivotem, Landa zakončil pravačkou v pádu.
58'
Bičiště fauloval, následně tvoří hru Kocich.
58'
Bičiště ještě snižuje z pravé spojky.
57'
Kichner obešel soupeře jeden na jednoho a levačkou zakončil ze středu k pravé tyči.
57'
Bičiště střílel ze středu ze střední vzdálenosti levačkou doprostřed branky, kde byl brankář.
56'
Petrovský poslal míč pravačkou k pravé tyči.
56'
Kichner propasíroval míč na pivota, ten byl faulovaný a je tady sedmička!
56'
Bouček neuspěl na středu k pravé tyči z druhé vlny ,tohle vypadá s Lovci velice špatně.
55'
Hostující hráč vyskočil na pravé spojce a zakončil na přední tyč do protipohybu brankáře.
55'
Kichner hrál na pravé spojce, posléze byl zřejmě Strack faulovaný.
54'
Bičiště nejprve levačkou naznačil střelu a pak uspěl.
54'
V době, kdy je Landa na pivotu získali domácí sedmičku díky faulu na levou spojku.
53'
Bouček spolupracoval na spojce až Konárik umístil míč do sítě z pravého křídla.
52'
Lovosice působí hodně špatným dojmem ve druhém poločase, ale nyní pokazil hostující útok Petrovský na pravé spojce.
52'
Klimt trefil pravačkou pravou nohu brankáře. Hosté berou timeout.
52'
Faul na levou spojku, takže sedmička pro domácí.
51'
Po nahrávce Petrovského z pravé spojky udeřil z pravého křídla Geist.
51'
Kichner na pravé spojce faulován. Na pravém křídle je připravený Geist, na spojce Petrovský.
50'
Tvrdá rána Motla z levé spojky zasáhla brankáře, ten zůstal otřesený. Ale vše je v pořádku.
50'
Hosté rozpohybovali obranu domácích, nevyšla jim dohrávka do pravého křídla na Geista, ale z levé spojky uspěl jeden z hostů do pravého horního rohu branky.
49'
Zřejmě Motl dohrával z levé spojky do levého křídla, ale brankář hostů ucpal přední tyč rukama.
49'
Oddechový čas pro domácí.
49'
Jelínek zablokovaný z výskoku na pravé spojce.
49'
Pravá spojka hostů dohrávala do pravého křídla a Geist zakončil na zadní tyč.
48'
Zřejmě Klimt se neprosadil a Frýdek bude útočit s Kichnerem na pravé spojce proti Motlovi.
48'
Petrovský střelou o zem pod břevno dostává hosty do vedení!
47'
Kichner spolupracoval s Petrovským až hosté získali sedmičku.
47'
Motl loboval pravačkou nad branku.
46'
Po faulu na levou spojku hází Motl sedmičku.
46'
Kichner se na pravé spojce dotkl balonu, z levé spojky poté střílel jeden z domácích hráčů mimo branku.
45'
Aktivita Kichnera na pravé spojce přinesla nahrávku na střed pro Petrovského, který srovnal k pravé tyči.
44'
Spolupráce Klimta s Boučkem končí zakončením Klimta o zem z pravé spojky do břevna.
44'
Kichner dohrával z pravé spojky do pravého křídla, ale na tohle si počkal brankář.
44'
Kichner byl hodně aktivní na pravé spojce, stejně tak Petrovský.
43'
Klimt udělal technickou chybu na levé spojce a hosté půjdou do útoku.
43'
Strack reaguje ze středu k levé tyči.
43'
Po přihrávce Boučka zakončil Klimt z pravé spojky mezi nohama brankáře.
42'
Následuje navíc prorážení Bednárka na pravé spojce.
41'
Hostující brankář toho moc neviděl při střele Klimta z výskoku z levé spojky.
41'
Bednárek kombinoval s Petrovským, až se Bednárek prosadil na pravé spojce z druhé vlny z šesti metrů.
42'
Landa fauloval Kocicha a dostane dvě minuty.
42'
Hostující celek útočí na spojce s Bednárkem a na pivotu s Vaculou.
41'
Bednárek střílel z levé spojky na bližší tyč, kde byl brankář.
40'
Domácí souhru vyřešil Klimt z pravé spojky tvrdou střelou z výskoku, brankář bez šance.
40'
Strack udělal málem chybu na středu, posléze vychytal domácí brankář levou spojku.
39'
Motl neuspěl, nedostal se k dorážce z levého křídla, na tahu budou hosté na spojce s Bednárkem či Kocichem.
39'
Boučkovi nevyšla souhra z pravé spojky s pivotem Semerádem, domácí pokračují v útoku.
38'
Bednárek s Kocichem si vyměnili míč na spojce až ze střední spojky udeřil k levé tyči Kocich.
38'
Motl krásně pravačkou do pravého horního rohu branky.
37'
Bednárek udělal kroky na pravé spojce, z kontru budou mít domácí sedmičku po faulu na šesti metrech.
37'
Kocich vytvořil prostor pro spoluhráče na levé spojce, ten získal faul na vlastní osobu.
36'
Po přihrávce Klimta ze střední spojky neuspěl z pravé spojky Bičiště technickou střelou s falší.
35'
Bednarek dohrál z pravé spojky do pravého křídla a to zakončilo na přední tyč.
35'
Po přihrávce Boučka ze střední spojky povolil na pravé spojce krásně levačku Bičiště.
35'
Je tady faul na Jelínka na levé spojce.
34'
Motl měl na levé spojce problémy, Semerád se z pivota neprosadil.
34'
Petrovský udělal přešlap na pravé spojce a domácí mají opět šanci, jak jít do vedení.
33'
Kocich s Bednarkem kombinovali na spojce.
33'
Bouček faulovaný na levé spojce. Následně zakončení pravé spojky šlo k pravé tyči do ruky gólmana.
32'
Tvrdá rána Bičištěho skončila zákrokem rukama brankáře, z kontru jsme viděli technickou chybu na levé spojce.
32'
Chyba hostů na levé straně dostává domácí celek k útoku na křídle s Motlem, na spojce s Bičištěm.
31'
Po nahrávce Boučka srovnává z pravé spojky k zadní tyči Bičiště.
31'
Semerád obstaral výhoz druhého poločasu.
31'
30'
30'
Strack střílel pravačkou mimo tři tyče.
30'
Poslední akcí první půle bude devítimetrový hod Stracka.
30'
Krásná dohrávka domácích do levého křídla a Motl zakončil lobem na vzdálenější tyč.
30'
Jelínek dirigoval hru až jsme viděli faul na Bičištěho na pravé spojce.
29'
Bičiště se neprosadil, ale domácí celek zůstane na balonu.
29'
Strack našel Bosáka na levém křídle, následovala ztráta hostů.
29'
Technická pravačka Motla skončila při sedmičce vedle pravé tyče.
28'
Chyba Motla při nahrávce Boučka, z kontru z trháku reagoval tvrdou levačkou Bednárek.
28'
Bouček hrál s obrovským nasazením v útočné fázi.
28'
Kocich a Bednárek se starali o zábavu až hostující celek přišel o balon.
27'
Jelínek s Boučkem tvořili hru, Motl neuspěl z levé spojky do nohy brankáře, ale z dorážky z šesti metrů byl pravačkou přesný.
56'
Kocich zrychlil hru, ale pravé křídlo se neprosadilo. Z brejku trefil po výhozu brankáře z levé strany pravou tyč Motl.
26'
Na levé spojce Strack, na středu Kocich.
26'
Jelínek přihrál z pravé spojky na pravé křídlo Konárika, který zakončil lobem na delší tyč.
25'
Vypadalo to, že Bosák z trháku usměrnil míč z šesti metrů mezi nohama brankáře.
25'
Strack nenašel spoluhráče na levé straně, ale hostující brankář vychytal pivota.
25'
Petrovský faulovaný. Hosté zůstanou na balonu Strackem.
24'
Hostující celek útočí Strackem či Petrovským, zatím bez zásahu brankáře domácích.
24'
Bouček do druhé vlny na levou spojku Jelínka a ten z úhlu přeloboval brankáře.
24'
Jelínek s Boučkem spolupracovali na levé straně až byl Motl faulovaný.
23'
Petrovského schovaná střela ze střední spojky zapadla k pravé tyči.
23'
Strack asi nejaktivnější v hostujícím útoku, nakonec je tady faul na Bosáka na levém křídle.
22'
Jelínek to celé zrychlil na středu, ale hostující brankář vychytal levé křídlo.
22'
Strackova technická chyba dává domácím šanci na přesný zásah.
51'
Hostující celek jde do útoku i s Vaculou na pivotu.
21'
Motl pravačkou ze sedmičky o zem do levé poloviny branky donutil hosty k timeoutu.
21'
Červená karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Adam Gřešek).
21'
Gřešek nemohl zpracovat balon na pivotovi, následně byl Bouček faulovaný na levé straně.
20'
Motl snižuje z levého křídla.
20'
Bičiště zablokovaný ze střední vzdálenosti, balon se odrazil k hostujícímu hráči na pravé straně, ale ten nedal trhák.
19'
Po nahrávce Boučka byl na pravé spojce faulovaný Bičiště.
19'
Obrovská chyba domácích na levé spojce, Bosák se trefuje z trháku z pravé strany.
19'
Po nahrávce Kocicha střílela střední spojka hodně vedle levé tyče.
18'
Motl přetáhl hru z levé spojky na pravou spojku Boučka a ten udeřil z druhé vlny mezi dvěma hráči hostů.
18'
Kocich krásně pravačkou do pravého horního rohu branky.
18'
Strack byl aktivní na levé spojce a dostal míč na pivota, ten střílel do levé tyče, ale byl faulovaný, takže sedmička Kocicha.
17'
Jelínek s Boučkem si vyměnili balon až Konárik ukončil trápení domácích z pravého křídla pod víko.
17'
Bouček s Jelínkem na spojce, připravený je i Motl na levé straně.
16'
Kocich pravačkou dostal míč k levé tyči.
16'
Po faulu na Gřeška bude házet hostující celek sedmičku.
16'
Bouček reagueje zřejmě z pravé spojky do pravého horního rohu branky.
16'
Strack otřel pokus z levé spojky o nohu brankáře a balon skončil u levé tyče.
15'
Strack místo Petrovského na levé spojce, na středu poté Kocich.
15'
Jelínek nahrál ze středu na levou spojku Boučkovi do druhé vlny a ten přeloboval brankáře na zadní tyč.
14'
Bosák z levého křídla na levou spojku Petrovského, ten dohrál do pivota, Gřešek zakončil z otočky z šesti metrů pravačkou mezi nohama brankáře.
14'
Domácí rozpohybovali obranu hostů, ale zakončení Bičištěho z levé spojky z výskoku bylo sraženo.
13'
Navíc ztráta hostů a balon pro Jelínka.
13'
Bičiště uspěl z levé spojky k pravé tyči.
13'
Hosté hrají s obranou 0:6, zatím bez střely na branku Frýdku.
13'
Boučka vystřídal na střední spojce Jelínek, balon drží Bičiště.
12'
Tak dlouho rozdával Petrovský balony až Bednárek zakončil ze střední spojky levačkou k pravé tyči. Domácí berou timeout.
12'
Bouček na levé spojce daroval útok hostům. Ti začínají u Petrovského.
11'
Bouček na středu, Konárik na křídle, na pravé spojce Bičiště, v obraně Gřešek.
11'
Zřejmě Petrovský narval tvrdou střelu do levé tyče!
11'
Faula na Boučka na levé spojce a poté nepřesné zakončení z výskoku Klimta k levé tyči.
10'
Klimt prorážel na levé spojce, a tak dohrával Petrovský do levého křídla na Bosáka, jenž vše vyřešil zakončením do dolní poloviny branky.
10'
Žlutá karta pro tým HK FCC Město Lovosice (Jiří Bouček).
10'
Petrovský krásně zrychlil hru na levé spojce do levého křídla a Bosák uspěl dle všeho na přední tyč!
9'
Bičiště šel jeden na jednoho na pravé spojce a vybojoval faul, následovala ztráta domácích.
9'
Konárik našel Semeráda v tísni na brankovišti, ten byl faulovaný Gřeškem.
8'
Bouček a Bičitšě na spojce, Motl na křídle.
8'
Bednárkova levačka z pravé spojky dává branku, jednalo se o trefu z devíti metrů po ruce.
8'
Hosté mají postupný útok s Petrovským a Kocichem na spojce.
7'
Po nahrávce Boučka z levé spojky přišla střela o zem ze středu v podání Klimta, brankář hostů nezasahoval.
7'
Konárik důrazem na šesti metrech na pravé spojce srovnává.
6'
Petrovský i přes faul zakončil z pravé spojky pod víko.
6'
Motl pravačkou srovnává ze sedmičky do pravé poloviny branky.
5'
Petrovský kontruje z pravé spojky do bližšího horního rohu branky.
5'
Skvělá černá práce domácích na brankovišti, Bičiště vyskočil na devíti metrech na středu a levačka zapadla k pravé tyči.
4'
Kocich dostal hodně místa, pomohl mu i pivot hostů až vše skončilo střelou z levé spojky k pravé tyči.
4'
Bednárek faulovaný na pravé spojce Bičištěm. Ten dostává kartu.
3'
Sýkora z levého křídla srovnává po dohrávce z levé spojky.
3'
Bosák si sbíhal z křídla na pivota, k levé tyči zakončil Bednárek z pravé spojky.
3'
Kocich faulovaný jeden na jednoho na středu, míč pro hosty.
2'
Motl to zkusil individuálně až přišla střela z pravé spojky z šesti metrů mezi nohama brankáře.
2'
Kocich z pravé spojky zakončil z devíti metrů k delší tyči.
1'
Hra hostů stojí na Petrovském, na středu byl faulovaný Kocich.
1'
Petrovský hned hlídaný na levé spojce a nemohl střílet, následně pokračoval na pivotu Gřešek.
1'
Zápas začal výhozem Gřeška, na levé spojce Petrovský, na křídle Bosák.
1'

HK FCC Město Lovosice: Hrdlička, Gebur – Landa, J. Kalík, Sýkora, J. Motl, Bouček, Jelínek, Bičiště, Barth, Klimt, Konárik, Semerád, Prokop, Kopáč, Malý.

Pepino SKP Frýdek-Místek: Pyško, Coch – Bednárek, Petrovský, Bosák, Gřešek, Vacula, Hes, Kichner, Kocich, Strack, Geist, Mazur.

Rozhodčí: Bečička, Horák.
Delegace
Rozhodčí = Marek Bečička, Jiří Horák
Delegát ČSH = Petr Novák
Pepino SKP Frýdek-Místek
Hostující celek naposledy schytal debakl od Karviné doma, která v letošní sezoně může díky Brůnovi a Marjanovičovi útočit na medaili, spíše i na titul. Pepino v domácím prostředí nemělo nárok také proti loňskému nováčkovi z Nového Veselí. Dnes je hostující mužstvo po právu předzápasovým outsiderem podle mínění sázkových kanceláří. Jeho hlavní zbraní je střela ze spojek, především Petrovský bude dnes ústřední hrozbou pro Lovosice.
HK FCC Město Lovosice
Domácí celek je dnes jasným favoritem. V domácím prostředí prohrál v této sezoně s Plzní. Na Západočechy se mu ovšem dlouhodobě nedaří. Ostatně, vypadl s nimi i na jaře v semifinále play-off. Svěřenci trenéra Berky mladšího naposledy bodovali naplno proti Kopřivnici, která je příjemným překvapením tohoto extraligového ročníku.

Lovcům by dnes neměly chybět hlavní opory, tzn. brankář Adamík, spojky Motl a Bouček. Na pivotu by se mohl objevit Landa, který před sezonou víceméně ukončil kariéru, ale manželka jej na základě motivace v podobě EURO 2018 v Chorvatsku přemluvila. Tohle je ovšem pro reprezentačního srdcaře poslední sezona. Děti mu doma brečí. A rozhodně po nich nechce, aby hrály házenou, stejně jako on.
Přeji příjemné odpoledne všem nadšencům házené! Dnes je na programu 8. kolo Extraligy, ve kterém se mimo jiné utká celek HK FCC Město Lovosice proti celku Pepino SKP Frýdek-Místek. Utkání se odehraje od 17:00 hod. ve sportovní hale Chemik.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.