Házená - Extraliga muži - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Plzeň : Dukla - 26. listopadu 2017   10:30

Plzeň
Plzeň
2' Šafránek  • 5' M. Tonar  • 6' J. Tonar  • 11' Stehlík  • 13' Šafránek  • 18' M. Tonar  • 20' J. Tonar  • 21' Rom  • 23' M. Tonar  • 25' Rom  • 29' M. Ivancev  • 30' Stehlík  • 32' Šafránek  • 33' J. Tonar  • 34' Šindelář  • 37' Stehlík  • 38' M. Tonar  • 40' Chmelík  • 40' Chmelík  • 42' Šindelář  • 43' J. Tonar  • 44' J. Tonar  • 45' Stehlík  • 48' J. Tonar  • 48' J. Tonar  • 51' J. Tonar  • 55' J. Tonar  • 59' M. Tonar  • 60' M. Ivancev
31:31
(13:17)
Dukla
Dukla
3' Mubenzem   • 4' Blecha   • 6' Jeníček   • 11' Patzel   • 12' Patzel   • 12' Jeníček   • 19' Patzel   • 21' Harabiš   • 22' Patzel   • 23' Sviták   • 24' Harabiš   • 25' Mubenzem   • 27' Šimůnek   • 29' Harabiš   • 30' Mubenzem   • 34' Reichl   • 36' Blecha   • 41' Jeníček   • 42' Mubenzem   • 43' Jeníček   • 46' Mubenzem   • 47' Mubenzem   • 47' Šimůnek   • 49' Patzel   • 50' Reichl   • 50' Blecha   • 51' Mubenzem   • 59' Reichl   • 60' Patzel
Plzeň
Horáček, Novotný
Sportovní hala Lokomotiva, Plzeň-Slovany
1 060 diváků
Dukla

To je ode mě pro dnešek z Plzně vše, přeji příjemný zbytek dne, u dalších onlajnů, například z dnešního extraligového utkání hokeje Plzeň – Zlín, se těším na počtenou.
SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň – HC Dukla Praha 31:31 (13:17)
Nejvíce branek: J. Tonar 9, M. Tonar 6/1, Stehlík 5/1 – Mubenzem 7, Patzel 7/1, Jeníček 4. Rozhodčí: Horáček, Novotný. Sedmimetrové hody: 3/2 – 4/2. Vyloučení: 5:4. Diváci: 1 060.
Nervy drásající duel je u konce a nakonec končí remízou! Ta je asi zasloužená. Dukla dominovala v první půli, ale Plzeň se ve druhém poločase zvedla, vypracovala si menší náskok, poté o něj ale přišla. V závěru poslal Talent do vedení Ivancev, ale Dukla dokázala zásluhou skvělého Patzela srovnat.
Utkání skončilo.
60'
Pěkná akce Dukly, Patzel proskočil obranou a srovnává na konečných 31:31!
60'
Pražané hrají v sedmi, 13 vteřin do konce!
60'
Oddechový čas pro hosty.
60'
Milan Ivancev to vzal na sebe, trefil se k tyči a 13 vteřin před koncem posílá Plzeň do vedení! Teprve druhý gól pro Ivanceva.
60'
Michal Tonar faulován, devítka pro Talent, 26 vteřin do konce.
60'
Poslední minuta utkání.
59'
Jeníček sice trefil tyč, ale k míči se dostal Reichl a ten už skóruje!
59'
Michal Tonar ze spojky prostřelil Rangla! Minuta a půl do konce utkání a Plzeň vede.
58'
Jakub Tonar napálil jen skvělého Rangla, ale Michal Tonar poté míč vybojoval!
58'
Hrát se však bude až po rychlém úklidu palubovky.
58'
Pasivita Plzně.
58'
Domácí se nemohou dostat k zakončení.
58'
Domácí u míče, ale hned jim začne pasivita. Za 5 vteřin se na hřiště vrátí Ivancev.
58'
Žlutá karta pro realizační tým HC Dukla Praha, za protesty.
58'
Pasivita domácích, kteří si berou timeout.
57'
Mubenzem nepřesně na Jeníčka, dopředu míří znovu Talent!
56'
Michal Tonar podstřelem napálil jen tyč!
56'
Plzeň však hraje v oslabení.
56'
Herajt vyškrábl pokus Patzela ze sedmičky na břevno!
56'
Vyloučení v týmu SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Milan Ivancev), za faul na Jeníčka, navíc sedmička pro Duklu!
55'
Jakub Tonar znovu úspěšný, tentokrát střelou bez výskoku!
55'
Mubenzem bránu minul, hosté v plném počtu.
54'
Domácí vybojovali míč, Stehlík chtěl trefit odkrytou bránu, ale Pražané se stihli vrátit!
54'
Patzel se snažil projít přes domácí obranu, to se mu povedlo, ale byl pískaný faul domácích.
53'
Ivancev z pravé strany přehodil Rangla, ten však podle rozhodčích stihl zachytit míč před brankovou čarou!
53'
Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Ondřej Šimůnek), za stažení Jakuba Šindeláře.
53'
Jakub Tonar zablokován, ale Plzeň zůstává u balonu.
52'
Herajt chytá střelu Mubenzema a dopředu míří Talent!
52'
Míč si vzal Stehlík a suverénně proměnil!
52'
Po faulu na Šafránka sedmička pro Plzeň!
51'
Na tečovanou střelu Mubenzema Herajt nedosáhl.
51'
Výtečně sehraná akce Plzně na volného Jakuba Tonara, který snižuje z pozice falešného pivota.
50'
Dnešní utkání sleduje 1 060 diváků!
50'
Oddechový čas pro domácí.
50'
Stehlík zablokován a Blecha proměnil rychlý brejk, ačkoliv byl křižován!
50'
Sviták přihrál na pivota Reichlovi, který si míč dokázal zpracovat a skóruje.
49'
Patzel se prosmýkl obranou a srovnává. Navíc Rangl chytá střelu domácích a Dukla může jít do vedení.
48'
Jakub Tonar v euforii, znovu ze spojky zamířil k tyči, už jeho sedmá branka!
48'
Jakub Tonar udělal rychlou kličku a znovu srovnává! Plzeň navíc vybojovala hned míč.
47'
Hosté rychlou protiakci sehráli dobře a Šimůnek posílá Duklu do vedení!
47'
Rangl vyráží střelu Jakuba Tonara o zem.
47'
Mubenzem znovu z velké dálky úspěšný, Dukla navíc v plném počtu.
47'
Plzeň se zatím brání dobře.
46'
Šíra si nezpracoval míč a Dukla může dopředu.
46'
Mubenzem z velké dálky zamířil přesně k tyči, Štochl nevytipoval stranu.
45'
Stehlík ze spojky propasíroval míč k tyči!
45'
Jakub Tonar se uvolnil a byl faulován, Plzeň si zahraje přesilovku.
45'
Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Štěpán Jeníček).
44'
Patzel zablokován a dopředu míří domácí.
44'
Znovu Jakub Tonar, který ze spojky dává svůj pátý gól.
44'
Střelu Jakuba Tonara Rangl vyráží, ale Talent zůstává u míče.
43'
Jeníček se dokázal z křídla prosadit i z velkého úhlu.
43'
Jakub Tonar to vzal na sebe a ranou o zem nedal Ranglovi šanci!
42'
42'
Mubenzem se trefil přesně do levého horního rohu.
42'
Plzeň dokázala vstřelit gól i v oslabení, když Šindelář dostal ideální přihrávku a pivota a vrací Talentu vedení.
41'
Mubenzem pěknou zadovkou uvolnil Jeníčka, který z křídla Štochla prostřelil.
40'
Vyloučení v týmu SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Jakub Šíra). Šíra však naskočil na palubovku moc brzy, a Plzeň dostává trest za příliš mnoho hráčů!
40'
Plzeň hraje v plném počtu.
40'
40'
Sviták nemířil přesně, dopředu vyrazil Chmelík a svou další brankou otáčí skóre!
40'
Stehlík zablokován, ale k míči se dostal Chmelík a srovnává!
39'
Ale Plzeň se nemůže dostat do zakončení. Pasivita, Štochl už v brance.
39'
Domácí to zkouší v oslabení znovu bez brankáře.
39'
Výtečně však v obraně zasáhl Chmelík a Talent je u míče!
38'
Patzel se uvolnil a byl faulován, dvě minuty dostává Jakub Šíra.
38'
Michal Tonar se zmocnil míče a suverénně proměnil rychlý brejk, je to o gól!
37'
Stehlík z brejku snižuje na rozdíl dvou branek!
37'
Avšak Štochl vyrazil ránu Mubenzema na břevno!
37'
Tonar pálil jen do boční sítě.
36'
A Blecha udeří z rychlého protiútoku.
36'
Rangl neměl z pokusem Stehlíka žádný problém.
35'
Mubenzem Štochla nepropálil, dopředu míří Plzeň.
35'
Domácí se zatím brání úspěšně.
34'
Šindelář z pivota úspěšný.
34'
Pěkně sehraná akce na Reichla, který se nemýlí.
34'
Štochl chytá pokus Svitáka, ale hosté zůstanou u míče.
33'
Jakub Tonar vystřelil bez výskoku mezi nohy Rangla. Hosté v plném počtu.
33'
Štochl chytá střelu Patzela ze spojky, dopředu jde znovu Plzeň.
32'
Ale Rangl vychytal Chmelíka z křídla.
32'
Mubenzem pálí mimo.
32'
Šafránek z křídla trefuje mezeru mezi nohama Rangla.
31'
Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Štěpán Jeníček), za sražení střílejícího Jakuba Tonara, který se ale po tvrdém pádu rychle zvedá.
31'
Štochl chytá střelu Mubenzema z úhlu.
31'
U míče hosté. V brance domácích změna, přichází Štochl, v brance Dukly zůstává skvěle chytající Rangl.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 11:19.
Po prvním poločase vede Dukla na půdě Talentu Plzeň 17:13. Pražané hrají skvěle dopředu a zejména Patzel s Mubenzemem excelují. Naopak Talent se směrem dopředu trápí, není úspěšný v koncovce a na kontě má i spoustu laciných ztrát. Avšak duel je teprve v polovině a Plzeň se jistě nevzdá.
30'
30'
Dukla ještě trestuhodně přišla o míč, dopředu vyrazil Šafránek, ale jeho brejk vychytal skvělý Rangl!
30'
Stehlík zamířil podstřelem přesně, patnáct vteřin do konce.
30'
Mubenzem se ale trefuje ze spojky.
29'
Ivancev se rychlou kličkou zbavil protihráče a z proskoku skóruje.
29'
Po uvolnění Harabiše na křídle Dukla vede už o pět!
28'
Plzeň vybojovala míč, ale Šafránek nepřesně hledal Chmelíka.
27'
Stehlík ranou ze spojky otřel jen levou tyč!
27'
Rangl vychytal Michala Tonara znovu, když se plzeňský pivot uvolnil, a na druhé straně prostřelil Herajta k tyči z protiakce Šimůnek!
26'
Kterou však Rangl chytá! Avšak Plzeň zůstane v útoku.
26'
Rom vybojoval pro Talent sedmičku!
25'
Plzeň o míč trestuhodně přišla, ale Herajt vychytal brejk Harabiše!
25'
Zrovna když se vrátil Stehlík na palubovku, tak přesně vypálil ze spojky Mubenzem.
25'
Rom si našel prostor na pivotu a snižuje ještě v oslabení.
24'
A Harabiš využívá rychlý brejk.
24'
Michal Tonar už musel střílet, ale neuspěl podstřelem.
23'
Vyloučení v týmu SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Jan Stehlík).
23'
Dukla rychle rozehrála a trefuje se Sviták, navíc byl faulován.
23'
Michal Tonar zamířil přesně mezi nohy Rangla.
22'
Patzel si našel prostor ke střele a dává už svou pátou branku.
21'
Stehlík přihrál Romovi, který z pivota snižuje!
21'
Harabiš z křídla úspěšný, opět je to o dvě branky.
21'
Hosté se dopustili útočného faulu, ale Jakub Tonar neproměnil rychlý brejk, když musel střílet hodně z úhlu.
20'
Jakub Tonar si naběhl za obranu a skóruje.
19'
Patzel se ranou bez výskoku trefuje přesně k tyči.
19'
Sviták napálil tyč, Mubenzem ještě stihl míč na palubovce a Dukla útočí.
18'
Michal Tonar dokázal z úhlu propasírovat míč k tyči.
18'
Ivancev vystihl přihrávku Mubenzema.
18'
Žlutá karta pro tým SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Jakub Šíra).
17'
Ivancev sám proti Ranglovi napálil břevno! Talent neproměňuje vyložené šance.
17'
Herajt vychytal Mubenzema, Poloz při brejku faulován.
16'
Rom nezpracoval přihrávku, Plzni se nedaří.
16'
Šindelář se uvolnil na pivotovi, ale selhal! Na druhé straně však Dukla o míč rychle přišla.
15'
Jakub Sviták úspěšný střelou o zem.
15'
Patzel proskočil obranou a byl faulován, sedmička pro Pražany, na kterou přijde do brány Jan Štochl.
15'
15'
Michal Tonar bez problémů proměňuje.
14'
Pěkná přihrávka Michala Tonara na Šindeláře, který byl faulovaný, sedmička pro Plzeň!
14'
Žlutá karta pro tým HC Dukla Praha (Štěpán Jeníček).
14'
Žlutá karta pro tým HC Dukla Praha (Jakub Sviták).
13'
Reichl se dopustil prorážení, na druhé straně Poloz z křídla neuspěl, ale domácí zůstanou u míče.
13'
Šafránek z křídla snižuje!
13'
Střelu Tonara vyrazil Rangl, dopředu vyrazil Blecha, ale toho vychytal Herajt!
12'
12'
Další ztráta míče, Plzně, Jeníček z úniku úspěšný a Dukla vede o tři branky!
12'
Žlutá karta pro tým SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Jakub Tonar).
12'
Stehlíkova rána sražena a z rychlého brejku udeří znovu Patzel.
11'
Ale Dukla rychle rozehrála a Patzel sám proti Herajtovi úspěšný.
11'
Stehlík už musel zakončit při pasivitě, ale podstřel se mu povedl!
10'
Patzel ze sedmičky tentokrát úspěšný.
10'
Vyloučení v týmu SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Jakub Šindelář), za sražení Svitáka, navíc sedmička pro Duklu.
9'
Reichl si seběhl na pozici falešného pivota, Herajta prostřelil, ale přešlápl. Na druhé straně selhal proti Ranglovi Šindelář.
9'
Plzeň o míč přišla a znovu se musí bránit.
8'
Michal Tonar ze spojky netrefil branku, na druhé straně chytá pokus Mubenzema skvělý Herajt!
8'
Herajt chytá střelu Patzela ze sedmičky! Ten mířil mezi nohy, ale to si plzeňský gólman pohlídal-
7'
Žlutá karta pro tým SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Ondřej Šafránek), navíc sedmička pro Duklu!
7'
Mubenzem mířil vedle, ale rána byla tečovaná.
7'
6'
Jakub Tonar střelou o zem z výskoku srovnává.
6'
Dobře sehraná akce do křídla na Jeníčka, který Herajta obstřelil.
6'
Mubenzem podstřelem napálil jen Šíru, ale Dukla zůstává u míče.
5'
Michal Tonar se výtečně uvolnil a sám proti Ranglovi byl úspěšný.
5'
Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Ondřej Šimůnek).
4'
Plzeň o míč přišla, ale domácí podržel Herajt zákrokem proti Šimůnkovi!
4'
Jakub Tonar pokazil přihrávku, nalil svému exspoluhráči Blechovi a ten využil brejk.
3'
Mubenzem ze spojky pálí k tyči.
3'
Skvělý blok Šíry, Plzeň vyrazila dopředu, ale Stehlík neproměnil rychlý brejk!
2'
Chyba v rozehrávce Dukly, míč vypíchl Jakub Tonar a vyslal dopředu Šafránka, který se nemýlil.
2'
Tečovaná střela Patzela skončila mimo, ale Dukla pokračuje v útoku.
2'
Rangl vyráží pokus Jana Stehlíka.
1'
Michal Tonar z falešné spojky netrefil, ale byl faulován, domácí zůstanou u míče.
U míče začíná Talent hrající v tmavě modrých dresech, Dukla bude hrát ve žlutých.
1'
Na domácí straně začne chytat Herajt, na hostující Rangl.
Před zápasem se ještě děkuje extrenérovi Plzně Martinu Šetlíkovi, který Talent dovedl k mistrovskému hattricku.
Jan Blecha byl oceněn hlasitým potleskem, teď už přicházejí hráči Talentu.
Hráči postupně přicházejí na palubovku, nejdříve házenkáři Dukly.
Za Duklu dnes nastoupí i Jan Blecha, který ještě loňskou sezónu odehrát za Plzeň!

SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň: Štochl, Herajt, K. Šmíd – Fořt, Jonáš, Šafránek, M. Ivancev, Rom, J. Tonar, M. Tonar, Stehlík, Poloz, Chmelík, Šindelář, Šíra, Wildt.

HC Dukla Praha: Rangl, Zavázal – Hradecký, Režnický, Šimůnek, Sviták, Medenčević, Krouský, Patzel, Reichl, Mubenzem, Křístek, Jeníček, Hlavatý, Blecha, Harabiš.

Rozhodčí: Horáček, Novotný.
Loňskou finálovou sérii ovládla 3:1 na zápasy Dukla a po třech letech srazila Plzeň z mistrovského trůnu. Letos však ani jeden z týmů tak nedominuje. Dokáže si Talent připsat další cenné body z domácí palubovky, nebo se z první venkovní výhry bude radovat pražská Dukla?
SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň
Loňský finalista měl letos vlažný vstup do Extraligy. Po výhře s Hranicemi a Novým Veselím Talent podlehl Kopřivnici i Karviné. Po dalších dvou výhrách přišla nečekaná porážka doma s Jičínem. V posledních dvou duelech však Západočeši zabrali. Předvedli bezchybný výkon proti vedoucímu Zubří, které porazili 33:23. Nezaváhali ani ve Strakonicích, kde sice prohrávali po poločase, ale poté zabrali a zvítězili 31:25. V tabulce se Plzeň vyhoupla už na druhé místo před Karvinou. Před ní je o dva body stále Zubří.

HC Dukla Praha
Mistři z loňské sezóny zatím letos poměrně tápou. Po devíti kolech mají na kontě jen devět bodů a okupují střed tabulky, momentálně jsou na 6. místě. Doma jsou suverénní a ještě neztratili ani bod, porazili například Zubří nebo Nové Veselí, venku však Dukla ztrácí bod za bodem. Prohrála v Jičíně, Lovosicích, Kopřivnici i Hranicích, jediný venkovní bod získala za remízu na půdě nováčka ze Strakonic. To dnes budou chtít Pražané změnit.
Přeji krásné nedělní dopoledne, vítejte u duelu 10. kola Extraligy házené mužů, ve kterém se střetnou loňští finalisté SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň a HC Dukla Praha. Utkáním vás provede Matěj Vybíral, příjemnou zábavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.