Házená - Extraliga muži - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Strakonice : Hranice - 4. listopadu 2017   18:00

Strakonice
Strakonice
1' Krejčí  • 9' Pek  • 10' T. Nejdl  • 11' Marienka ml.  • 12' Marienka ml.  • 14' Krejčí  • 21' Mošovský  • 26' T. Nejdl  • 28' Marienka ml.  • 37' T. Nejdl  • 40' Krejčí  • 41' Mošovský  • 44' T. Nejdl  • 44' T. Nejdl  • 45' Krejčí  • 48' Zbiral  • 49' Mošovský  • 50' Krejčí  • 53' Pek  • 56' T. Nejdl  • 60' Mošovský
23:29
(10:13)
Hranice
Hranice
3' Magrla   • 7' Tůma   • 8' Tůma   • 11' Hub   • 12' Indrák   • 13' Hub   • 17' Magrla   • 22' Hub   • 24' Indrák   • 24' Hub   • 27' Indrák   • 29' Jan Šmíd   • 32' Jan Šmíd   • 34' Jan Šmíd   • 35' Tůma   • 38' Jan Šmíd   • 40' Pernička   • 42' Zemánek   • 43' Hub   • 44' Jan Šmíd   • 46' Magrla   • 51' Indrák   • 52' Indrák   • 56' Tůma   • 57' Pernička   • 59' Jan Šmíd   • 60' Pernička
Strakonice
Jareš, Mráz, Šejvl – Schwarz, Zdychynec, Pek, Tockstein, Mošovský, T. Nejdl, Marienka ml., Vrchlavský, Chvosta, Samek, Zbiral, Krejčí, A. Nejdl, Masák, Halgaš, Landsinger.
Hájek, Vacho
405 diváků
Hranice
Magrla, Kučerka – Magrla, Stržínek, Zemánek, Brož, Jan Šmíd, Andrš, J. Mičola, Tůma, Indrák, Mičkal, Kozlovský, Samiec, Pernička, Hub.

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký večer a u dalších on-line přenosů na shledanou.
HBC Strakonice 1921 – TJ Cement Hranice 23:29 (10:13)

Nejvíce branek: Nejdl 6, Krejčí 5, Mošovský 5/1 – Šmíd 6, Pernička 5/2, Hub 5.
Rozhodčí: Hájek, Vacho.
Sedmimetrové hody: 3/2 – 2/2.
Vyloučení:2:9.
ČK:Brož (HRA).
Je dobojováno. Po relativně vyrovnaném prvním poločase, kdy si hosté odnesli do kabin tříbrankový náskok následovala půle druhá. Do ní ovšem domácí vstoupili tragicky a Hranice svůj náskok navýšili až na rozdíl šesti, místy až sedmi gólů. Toto vedení jim pohodlně stačilo ke klidnému druhému poločasu, během kterého se mohl navíc opřít o dobré zákroky brankáře Kučerky a střeleckou fazónu Jana Šmída. Hosté si tedy zaslouženě odvážejí ze Strakonic dva body za vítězství 29:23.
60'
Gól vstřelil tým HBC Strakonice 1921 (Martin Mošovský).
60'
V rozhozené obraně domácích se ještě lobem z pravého křídla prosazuje Tomáš Pernička.
60'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Jaroslav Zemánek).
60'
Probíhá poslední minuta utkání.
59'
Oddechový čas pro hosty.
59'
Jan Šmíd i s trochou štěstí dává branku ze střední spojky. Brankář Strakonic se po míči natahoval marně.
59'
Navíc z pravého křídla nastřelili domácí jen zadní tyč. Hranice jdou tedy znovu do útoku.
58'
Hranice nikterak nespěchají se zakončením a snaží se co nejvíce času strávit v útoku.
57'
Michal Zbíral byl z hranice sedmimetrového hodu neomylný. Kučerka proti jeho rána jen promáchl.
57'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Tomáš Mičkal).
57'
Pernička navíc krásně vymetl horní roh domácí brány – 21:27.
56'
Tomáš Nejdl ovšem ihned snižuje na 26:21, ale na zvrat to nejspíš již stačit nebude.
56'
Tím spíš, když Marek Tůma svou další brankou zvyšuje na 26:20.
55'
Nepřesnost v přechodu do útoku stojí Strakonice míč. O osudu zápasu je tedy nejspíše rozhodnuto.
55'
Průraz Zemánka stojí hostující celek míč. Rychlý brejk se nepovedl ani domácím, a tak je to stále 25:20 pro Hranice.
53'
Pěkná rána z pravé spojky zapadla k vzdálenější tyči Kučerkovy brány. Zasloužil se o ni Tomáš Pek.
52'
Hotovou dálnici měl nyní na středu hřiště Michal Indrák, jenž tvrdou ranou z devíti metrů dává pětadvacátý gól Hranic.
51'
Indrák si seběhl do pivota a také dostal skvělou přihrávku. Poté již ve stoprocentní šanci neměl problém se zakončením.
50'
Tak už jen čtyřbrankové! Mošovský z levé spojky přihrál na pravé křídlo, odkud se Michal Krejčí již nemýlil.
49'
Martin Mošovský to vzal nyní na sebe a manko jeho týmu je opět pětibrankové.
49'
Žlutá karta pro realizační tým TJ Cement Hranice.
49'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Michal Indrák).
48'
Výborná přihrávka do pivota na Michala Zbírala, jenž si s Kučerkou už věděl rady.
48'
47'
Tomáš Pernička další střelou k pravé tyči proměňuje sedmimetrový hod.
47'
Bránění v brankovišti, byť trochu přísné. Nicméně je tady sedmička po Hranice.
46'
Petr Magrla dal o sobě vědět po delší době a šikovným přehozením z pravé křídla dává dvaadvacátou branku svého celku.
46'
Oddechový čas si vybírá také hostující lavička.
45'
Před Michalem Krejčím se na pravé spojce otevřelo hodně prostoru a ten toho také dokonale využil – 16:21.
45'
Šmíd se tentokrát ze střední spojky nedokázal gólově prosadit a domácí mohou znovu snížit.
44'
Gól vstřelil tým HBC Strakonice 1921 (Tomáš Nejdl).
44'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Jan Šmíd).
44'
Radim Brož dostává třetí dvouminutový trest v zápase, což znamená červenou kartu.
44'
43'
Michal Hub navázal na své branky z prvního poločasu. 20:13 pro Hranice.
43'
Kučerka dobře vykryl střelecký úhel svému soupeři. Ten již tak zakončoval v nevýhodné pozici a měl pramalou šanci na úspěch.
42'
Parádní sehrávka na pivota, odkud se první brankou prosazuje Jaroslav Zemánek.
41'
Martin Mošovský ovšem kontruje svou další brankou a znovu snižuje na rozdíl pěti gólů.
40'
Z velmi těžké pozice na pravém křídle se prosadil Tomáš Pernička. Domácí brankář nyní nebude mít čisté svědomí.
40'
Michal Krečjí reaguje brankou z pravého křídla. Jeho tým ale stále prohrává o pět gólů.
39'
A znovu Kučerka v akci! Tentokrát dokázal vychytat sedmičku Mošovského.
38'
Jan Šmíd navíc podpořil výkon svého brankáře 17. gólem Hranic.
38'
Posléze se Kučerka vyznamenal proti trháku soupeře. Krásný a důležitý zákrok hostujícího brankáře.
37'
Tomáš Nejdl protrhl střeleckou mizérii druhé půle a snižuje na 16:11.
37'
Domácí brankář se o to nyní postaral, když vyrazil střelu z pravé spojky. Na tahu jsou nyní jeho spoluhráči v útoku.
36'
Strakonice ovšem ztrácejí míč v útoku a potřebovaly by ubránit a zastavit tak střeleckou šňůru soupeře.
35'
A tak se také děje. Domácí lavička si vybírá oddechový čas.
35'
Marek Tůma vzápětí prostřelil domácího brankáře z pravé spojky a je to již o šest branek. Strakonice musí nějak reagovat.
34'
Jan Šmíd se šikovně prosmýkl domácí obranou a střelou o zem zvyšuje na 15:10.
33'
Podtsřel Mošovského kryje Kučerka. Hranice mohou nyní odskočit do pětibrankového vedení.
32'
A podařilo se to až Janu Šmídovi, jenž dokonale zužitkoval přihrávku svého spoluhráče do trháku, který zakončil k pravé tyči.
31'
Ani jeden z celků se v prvním útoku druhé půle neprosadil, a tak na úvodní gól čekáme.
31'
Je za námi úvodní půle zápasu. Z jeho počátku jsme mohli vidět poměrně vyrovnanou házenou, kdy se oba celky střídaly ve vedení. Poté si však během krátké pasáže vytvořili hosté až tříbrankový náskok, který si průběžně udržovali po zbytek první třicetiminutovky. Nejlepším střelci této části byli za domácí Roman Marienka a v řadách hostů tento primát drží Michal Hub se čtyřmi góly. Uvidíme, co nám přinese druhé dějství, které začne přibližně v 18:46.
30'
30'
Probíhá poslední minuta prvního poločasu. Hned v jejím úvodu se nedokázal gólově prosadit domácí Mošovský.
29'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Tomáš Pernička).
29'
Tvrdou ranou ovšem odpovídají hosté. zasloužil se o ní Jan Šmíd.
28'
Tomš Nejdl skvěle uvolnil Romana Marienku, jenž z levého křídla překonal Kučerku k bližší tyči.
27'
Pek ve vyložené pozici, kdy proskočil z pravé spojky až na brankoviště selhal. Kučerka totiž vytasil výborný zákrok.
27'
27'
Michal Indrák také uplatnil svůj důraz na brankovišti a procedil míč mezi pravou tyčí a domácím brankářem.
26'
Tomáš Nejdl se nyní protlačit do zakončení a po svém důrazu snižuje na 11:9.
25'
Brož si nyní vylámal zuby v jasné pozici na brankovišti o dobře zasahující domácího brankáře. Strakonice tedy mají možnost snížit.
25'
Oddechový čas pro domácí.
24'
Po chybě v rozehrávce se míč ujal Michal Hub a svůj trhák gólově zakončil – 8:11.
24'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Michal Indrák).
23'
Nyní však proti Hubovi vytasil fantastický zákrok, po kterém se míč odrazil do zámezí.
22'
Michal Hub ovšem vzápětí kontruje další brankou z levého křídla. Domácí brankář neměl šanci zasáhnout.
21'
Martin Mošovský to udělal náramně. Při signalizované pasivitě si naskočil do vzduchu, naznačil střelu a po oklamání obrany se prosazuje z hranice brankoviště.
20'
Také Tomáš Pernička se z hranice sedmimetrového hodu nemýlil. Jeho mužstvo je opět o krok napřed.
19'
Sedmimetrový hod následuje také na druhé straně.
19'
Žlutá karta pro tým HBC Strakonice 1921 (Martin Mošovský).
19'
Po faulu na domácího hráče se házela sedmička, kterou bez problémů k pravé tyči ze svého pohledu proměnil Mošovský.
18'
A Magrla je tentokrát ze stejné pozice neúspěšný a vpřed už se řítí Strakonice.
17'
Petr Magrla chytrým přehozením z pravého křídla upravuje stav utkání na 6:7 z pohledu domácího celku.
17'
Nejdlův podtstřel trefuje jen boční síť. Na řadě jsou tedy opět Hranice.
16'
Navíc nyní netrefují prázdnou strakonickou bránu přes celé hřiště. Domácí brankář se nestačil vrátit zpět, ale jeho tým to přežil bez úhony.
16'
Žlutá karta pro tým TJ Cement Hranice (Petr Magrla).
16'
Hosté se však v dvojnásobné přesilovce neprosadili a domácí nikterak nespěchají do útoku.
15'
Vyloučení v týmu HBC Strakonice 1921 (Michal Zbiral).
14'
Vyloučení v týmu HBC Strakonice 1921 (Michal Krejčí).
14'
Michalu Krejčímu se přeci jen podařilo vystřelit a je z toho šestá branka Strakonic. Do útoku už míří zase hosté z Hranic.
13'
Michal Hub využil chyby domácích v útoku a svůj trhák nekompromisně proměňuje.
12'
Michal Indrák ovšem nenechal dlouho svůj celek pozadu. Svou brankou upravuje skóre na 5:5.
12'
Roman Marienka s trochou štěstí překonává hostujícího brankáře. Strakonice tedy opět vedou.
11'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Michal Hub).
11'
Gól vstřelil tým HBC Strakonice 1921 (Roman Marienka ml.).
10'
9'
Už už to vypadalo, že se domácí neprosadí, ale opak je pravdou. K odraženému míči se dostal Tomáš Pek, který jej nekompromisní ranou z hranice brankoviště poslal do sítě.
8'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Radim Brož).
8'
Vzápětí přidává svou druhou branku a jeho tým odskakuje do dvoubrankového vedení.
7'
Marek Tůma je však už nyní úspěšný. Po parádní ráně z levé spojky posílá svůj celek poprvé do vedení.
6'
Žlutá karta pro tým TJ Cement Hranice (Michal Indrák).
5'
Tůma napálil jen břevno od kterého se míč odrazil před brankovou čáru. Do útoku již spěchají domácí házenkáři.
5'
Mošovský se rovněž nedokázal prosadit střelou z levé spojky. Hranice nikam nespěchají, jelikož hrají v oslabení.
4'
4'
Z levého křídla hosté neuspěli. Brankář Strakonic si připsal totiž úspěšný zákrok.
3'
Žlutá karta pro tým TJ Cement Hranice (Radim Brož).
3'
Magrla ovšem poté vyrovnává na 1:1 a na tahu jsou opět domácí.
2'
Ani jeden z týmů se v následných útocích neprosadil. Nejprve to byli hosté, kde bránu minuli ze střední spojky a poté ani domácí nezakončili rychlý brejk gólově.
2'
Hostující Kozlovský zůstal ležet u stolku časoměřičů, ale vypadá to, že bude moci pokračovat ve hře.
1'
Michal Krejčí dostal přihrávku do rychlého brejku a zakončil jej zkušeně do dolní části branky.