Házená - Extraliga muži - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Strakonice : Zubří - 3. února 2018   18:00

Strakonice
Strakonice
2' Mošovský  • 4' A. Nejdl  • 6' Krejčí  • 7' Krejčí  • 11' A. Nejdl  • 12' Tockstein  • 13' T. Nejdl  • 15' Tockstein  • 18' Pek  • 18' Pek  • 23' T. Nejdl  • 24' Matoušík  • 35' Pek  • 36' A. Nejdl  • 37' T. Nejdl  • 38' Wildt  • 39' Masák  • 40' T. Nejdl  • 41' Masák  • 44' Pek  • 46' Pek  • 52' Marienka ml.  • 53' Krejčí  • 54' Mošovský  • 57' T. Nejdl  • 60' Zbiral
29:26
(13:16)
Zubří
Zubří
1' Douda   • 3' Přikryl   • 5' M. Hrstka   • 9' M. Hrstka   • 12' Douda   • 14' Douda   • 15' Šustáček   • 18' Šustáček   • 23' Douda   • 25' M. Hrstka   • 27' Douda   • 28' Polášek   • 32' Polášek   • 34' Š. Zeman   • 36' Šustáček   • 42' Šustáček   • 45' Douda   • 48' Přikryl   • 53' Š. Zeman   • 57' Šustáček
Strakonice
Jareš, Šejvl, Mráz – Schwarz, A. Nejdl, Zdychynec, Pek, Landsinger, Tockstein, Mošovský, T. Nejdl, Marienka ml., Vrchlavský, Chvosta, Matoušík, Samek, Zbiral, Krejčí, Wildt, Masák, Halgaš.
Zubří
Orság, Š. Krupa, Malina – Dokoupil, Douda, Přikryl, Holiš, Válek, Šustáček, M. Hrstka, Říha, Janíček, Reček, Pich, Klíma, Dořičák, Polášek, Durković, Š. Zeman, Padalík.

Ihned po skončení vypukla na hřišti i v hledišti obrovská strakonická radost! Poslední tým tabulky si totiž vyšlápl na druhé Zubří a díky skvělému druhému poločasu zvítězil 29:26. Hosté přitom na začátku druhé půle vedli i o pět branek, ale Strakoničtí pak předvedli skvělou stíhací jízdu a koncovku zápasu zvládli lépe.
60'
Senzační výhru Strakonic pečetí v samotném závěru Michal Zbíral!
60'
Jakub Jareš si připisuje skvělý zákrok! Domácí si berou 18 sekund před koncem oddechový čas. Tohle už by si neměli nechat ujít!
60'
Oddechový čas pro hosty.
60'
Martin Mošovský udržel nervy na uzdě a sedmičku proměnil! Domácí vedou 40 sekund před koncem o dva góly!
60'
Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Pavel Pich).
60'
Už je tu poslední minuta a domácí budou házet sedmičku! Senzace je blízko!
59'
Útočný faul hostí, Strakonice u míče...
59'
Míč mají hosté a hra pokračuje.
58'
Hrací plocha se bude upravovat. Nyní ale čekáme, co vlastně rozhodčí odpískali.
58'
Domácí se ubránili a mají míč. Do konce scházejí tři minuty.
57'
Domácí trenér protestoval proti Pekovu vyloučení a tak dostal žlutou kartu.
57'
Vyloučení v týmu HBC Strakonice 1921 (Tomáš Pek).
57'
Domácím vrací vedení Tomáš Nejdl!
57'
Z trháku po levé straně vyrovnává Matěj Šustáček.
56'
Válkovu ránu vytěsnil Jareš do tyče!
55'
Time-out pro domácí lavičku.
55'
Výborný Jarešův zákrok pravou nohou!
54'
Mošovský ranou, která rychle klesala k zemi, dostává Jihočechy do vedení!
53'
Michal Krejčí však hned srovnal.
53'
Hosté sehráli pěknou akci, na jejímž konci byl Štěpán Zeman.
52'
Roman Marienka mladší vyrovnává z levého křídla!
50'
Martin Janíček neproměnil sedmičku a následně vzteky hodil míč do krku domácího brankáře Mráze. Následuje červená karta!
49'
Po Říhově trháku se vyznamenal brankář Jareš!
48'
Na druhé straně Pavel přikryl proměnil svou příležitost.
48'
Jeden z domácích hráčů ve vyložené šanci přestřelil!
47'
Domácí jsou už v plném počtu.
46'
Martin Janíček sedmimetrový hod proměnil a skóre je tak opět nerozhodné.
46'
Sedmička pro hosty.
46'
Z pravé strany brankoviště vymetl horní růžek hostující branky Tomáš Pek.
45'
Vyloučení v týmu HBC Strakonice 1921 (Michal Zbiral).
45'
Jakub Douda vyrovnává!
44'
Tomáš Pek zase dostává Strakonice do vedení! Poslední tým tabulky favoritovi nečekaně vzdoruje.
43'
Bránící domácí zablokovali střelu Doudy!
42'
Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Matěj Šustáček).
42'
Trápení hostí ukončil přesnou střelou ze střední vzdálenosti Matěj Šustáček.
41'
Brankáře Strakonic Jakuba Jareše zachránilo břevno!
41'
Domácí střílejí šestý gól v řadě! Skóre otáčí Masák!
40'
Na sedmičku se do domácí branky postavil Jindřich Mráz, který vychytal Válka! Strakonice jsou teď na koni.
40'
Hosté teď ale budou střílet sedmičku.
40'
A to přišlo! Postaral se o to Tomáš Nejdl.
39'
Domácí ubránili a ženou se za vyrovnáním.
39'
Petr Masák snižuje na rozdíl jediného gólu! Následuje oddechový čas!
38'
Martin Hrstka vypálil vedle domácí brány.
38'
Rychlý kontr zužitkoval Eduard Wildt. Domácí jsou zpět ve hře!
37'
Domácí se nevzdávají! Tomáš Nejdl koriguje na rozdíl tří branek.
36'
Adam Nejdl snižuje.
36'
Matěj Šustáček navyšuje opět na rozdíl pěti gólů.
35'
Gól vstřelil tým HBC Strakonice 1921 (Tomáš Pek).
34'
Štěpán Zeman zvyšuje na rozdíl pěti gólů.
34'
Vyloučení v týmu HBC Strakonice 1921 (Martin Mošovský).
33'
Martin Mošovský proměnil sedmičku a snižuje.
32'
Polášek se prosazuje z pozice levé spojky.
32'
Hosté u míče a tak hrají bez brankáře.
32'
Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Štěpán Zeman).
31'
Po prvním poločase vede Zubří ve Strakonicích o tři branky. Poslední tým tabulky ale dlouho držel s Valachy krok a stav byl dlouho vyrovnaný. Závěr úvodního dějství však přeci jen patřil favoritovi.
30'
30'
Střelu Martina Hrstky dokázala obrana Strakonic zablokovat. V prvním poločase se už skóre nezmění.
30'
Hostující lavička si vybrala oddechový čas.
29'
A Zubří rozjíždí další akci.
28'
Hosté vedou o tři góly. Trefil se Jiří Polášek.
27'
Patnáctý gól hostí vstřelil Jakub Douda.
25'
Martin Hrstka strhává vedení zpět na stranu Zubří.
24'
Je srovnáno! Svým premiérovým gólem v nejvyšší soutěži se o to postaral Jan Matoušík.
24'
Říha vystřelil nad, míč pro domácí.
23'
Domácí se nevdávají. Krásnou střelou snižuje Tomáš Nejdl.
23'
Na druhé straně se naopak prosazuje Jakub Douda.
23'
Domácí fanoušci se zlobí, rozhodčí totiž přerušili jejich nadějnou akci.
22'
Radomír Válek ji s přehledem proměnil a poslal Zubří do těsného vedení.
22'
Hosté budou střílet sedmičku...
21'
Jakub Jareš se blýskl dobrým zákrokem.
20'
Rychlý sled gólů na obou stranách. Stav je nerozhodný 11:11.
19'
Hosté v útoku a tak hrají bez brankáře, aby vyvážili počet hráčů v poli.
18'
Vyloučení Zemana potrestal gólem Tomáš Pek.
18'
18'
Matěj Šustáček z protiútoku odpověděl na Pekův gól a vyrovnává.
18'
17'
Teď už hosté srovnali zásluhou Poláška.
16'
Hrstka neproměnil sedmičku! Jareš ho vychytal!
15'
Na vyrovnání Šustáčka rychle odpověděl Michal Tockstein.
15'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Matěj Šustáček).
15'
Žlutá karta pro tým HBC Strakonice 1921 (Miroslav Masák).
14'
Hosté kontrují přesnou střelou Doudy a ztrácejí zase jediný gól.
13'
Tomáš Nejdl se dostal do trháku, který chladnokrevně proměnil. Domácí vedou poprvé v utkání o dva góly.
12'
Domácí nadšeně bojují! Přihrávku Nejdla využil Michal Tockstein.
12'
Hosté vyrovnávají gólem Jakuba Doudy.
11'
Domácí po trefě Adama Nejdla opět vedou.
10'
Hosty zachránila tyčka jejich branky!
10'
Žlutá karta pro tým HC ROBE Zubří (Štěpán Zeman).
9'
Domácím byl odpískán útočný faul.
9'
Martin Hrstka vyrovnává skóre.
8'
Adam Nejdl zastavil faulem kontr soupeře. Následuje žlutá karta.
7'
Z protiútoku se navíc trefuje Michal Krejčí, který se prosadil po pohledné spolupráci s Mošovským!
7'
Domácí podržel výborným zákrokem brankář Jareš.
6'
Domácí drží s favoritem krok. Z dorážky srovnává Michal Krejčí.
5'
Hned z protiútoku se prosazuje kanonýr Martin Hrstka.
4'
Adam Nejdl srovnává stav.
3'
Pavel Přikryl vrátil Zubří vedení.
2'
Strakonice srovnaly zásluhou Martina Mošovského.
1'
Hosté se ujali vedení. Trefil se Jakub Douda.
1'
Vítám tu všechny házenkářské příznivce! V sobotu v podvečer je na programu utkání 14. kola házenkářské Strabag Rail extraligy mužů mezi Strakonicemi a Zubří. Hosté, kterým patří v tabulce soutěže druhé místo pouze o skóre za vedoucí Plzní, jsou jasnými favority zápasu. Vždyť Jihočeši jsou zatím nejhorším týmem soutěže.