Házená - Extraliga muži - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zubří : Kopřivnice - 16. prosince 2017   18:00

Zubří
Zubří
2' Douda  • 3' Dořičák  • 6' Šustáček  • 9' Dokoupil  • 10' Hrstka  • 12' Dořičák  • 13' Hrstka  • 14' Šustáček  • 16' Přikryl  • 17' Douda  • 20' Douda  • 22' Hrstka  • 23' Douda  • 24' Reček  • 27' Reček  • 30' Reček  • 35' Klíma  • 38' Říha  • 40' Polášek  • 41' Reček  • 42' Hrstka  • 45' Reček  • 50' Hrstka  • 51' Šustáček  • 53' Dokoupil  • 54' Dokoupil  • 59' Klíma
30:30
(18:16)
Kopřivnice
Kopřivnice
1' Jan Gřes   • 2' Fulnek   • 4' Jan Gřes   • 7' Petřík   • 7' Jan Gřes   • 11' Petřík   • 14' Hanus   • 16' Bukovský   • 18' Mráz   • 20' Jan Gřes   • 21' Rachač   • 23' Bukovský   • 24' Rachač   • 28' Hanus   • 29' Jan Gřes   • 39' Rachač   • 41' Bukovský   • 42' Fulnek   • 44'    • 48' Petřík   • 53' Rachač   • 54' Jan Gřes   • 56' Fulnek   • 59' Rachač
Zubří
Malina, Orság, Š. Krupa – Dokoupil, Douda, Přikryl, Holiš, Válek, Šustáček, Říha, Hrstka, Václav, Janíček, Reček, Pich, Klíma, Dořičák, Polášek, Durković, Š. Zeman, Padalík.
Valášek, Vychodil
Kopřivnice
Kuba, Žingor, Chalupa – Střelec, Očkovič, Rachač, Veřmiřovský, D. Zima, Jan Gřes, Mička, Petřík, Jonák, Unger, Hardt, Fulnek, Antes, Švébiš, Krpelík, Mráz, Hanus, Mynář, Bukovský, Karban.

Díky za pozornost a házené zdar!
Házenkářské derby Zubří – Kopřivnice skončilo tím nejméně očekávaným výsledkem, tedy remízou. Hosté mají nesmírně cenný bod z horké zuberské půdy. Favorit zápasu vstoupil do vyhecovaného souboje o něco lépe a v prvním poločase byl většinu času ve vedení. Úvodní dějství se hrálo v obrovském tempu, o což se postarala i atmosféra v hale.

Kopřivnice ve druhém poločase byla solidní, co se týče střelby z devítky a právě Rachač překlopil zápas málem na stranu outsidera utkání, když v 59. minutě stál na konci souhry spojek a svým gólem na 30:29 dostal mužstvo trenéra Veřmiřovského již bylo ke dvěma bodům.

Jenže souhra Klímy a Šustáčka rozhodla o tom, že se budou dělit. V závěru navíc derby vygradovalo tím, že Rachač vyfasoval dvojku a Zubří šlo v posledních zhruba dvanácti sekundách do přesilovky šest na pět, kterou zuberský stratég Andrej Titkov zvýraznil svým riskem, jelikož poslal brankáře Malinu na střídačku. Kopřivnice ovšem vyválčila bod, protože taktickým faulem znemožnila soupeři hrajícímu na palubovce například s Matějem Šustáčkem dva body.

Málem došlo na prakticky stejný závěr jako v případě prvního derby v této sezoně, kdy Zubří vyhrálo v Kopřivnici sedmičkou z poslední sekundy. Ale nestalo se a ve svém zápase před dlouhou pauzou, kterou vyplní Vánoce a mistrovství Evropy mužů (pochopitelně s českou účastí) v Chorvatsku hrané v lednu, se Zubří s Kopřivnicí rozešlo smírně 30:30.
60'
Kopřivnická lavička vyskočila a to znamená, že hosté mají z horké zuberské půdy velice cenný bod!
60'
Taktický faul a domácí mají ještě šanci z levé strany v podobě devítky. Pochopitelně musí dostat míč do sítě přes pět hráčů ve zdi a brankáře.
60'
Timeout skončil a pětice hráčů Kopřivnice jde do boje proti šestici házenkářů Zubří. Navíc Zubří bude hrát v sedmi lidech a riskovat zápas ve stylu všechno, nebo nic.
60'
Andrej Titkov žádal ještě tvrdší trest pro Rachače, čili žlutou kartu. Hráči v červených dresech si vzali timeout a můžou přetavit tři body na svojí stranu po vlastním timeoutu právě v čase 59:48.
60'
Devatenáct sekund před koncem zápasu dostává Rachač dvojku, Zubří půjde do útoku a zase může porazit svého rivala brankou v posledních sekundách, tak jako se to obhájci bronzu povedlo v prvním zápase v této sezoně na půdě svěřenců trenéra Veřmiřovského.
60'
Bukovský poslal ručník na střídačku a Petřík bude tím, kdo vyhodí míč zpět do hry, kdy domácí hrají v obraně s Říhou.
60'
Čas 59:34 a hosté si berou timeout.
60'
Necelá půl minuta do konce zápasu a na spojce Bukovský, Rachač či Fulnek.
59'
Šustáčkovi vyšla nahrávka po pravé ruce a Klíma díky rychlosti z šesti metrů srovnává z výskoku.
59'
Hosté hrají 0:6 proti Zemanovi, Šustáčkovi či Hrstkovi v obraně například s Ungerem.
59'
Fulnek, Bukovský a Rachač hráli na spojce až střela Rachače z výskoku zapadla do levé poloviny branky a Kopřivnice vede!
58'
Žingor vyrazil střelu po souhře Šustáček – Douda – Hrstka z osy hřiště a Kopřivnice může vést.
58'
2:30 do konce a u balonu Šustáček, na pivotu Zeman. V obraně Petřík či Bukovský.
58'
Rachač z levé spojky mířil nepřesně na přední tyč, kdy zřejmě brankář zasáhl pravou nohou.
57'
Následuje další faul na Rečka a poté střela Doudy z pravé spojky, kterou přestála Kopřivnice.
57'
Taktický faul Hardta na Rečka a sudí mají ruku nahoře.
57'
Po faulu na Hrstku je tady devítka.
56'
Reček nahrával na pravou spojku Hrstku a poté Rečkovu střelu srazila obrana vedle pravé tyče.
56'
Parádní rána Fulneka pod tlakem pasivity skončila z pravé spojky v levém horním rohu branky tak z devítky.
55'
Rachač sehrál akci do pivota Petříka, který se neprosadil, ale útok trvá.
55'
Fulnek na středu, Zubří brání 0:6, kdy hostující celek hraje na pivotu s Petříkem a na křídle s Ungerem.
55'
Házenkářská legenda Lubomír Veřmiřovský si vyžádala timeout.
55'
Malina vykopl sedmičku Petříka zahranou pravačkou svojí levou nohou.
54'
Protože fauloval Reček pivota, tak bude házet Petřík sedmičku proti Malinovi.
54'
Další branka z pivota v podání Dokoupila.
54'
Bukovský nahrával ze středu na levou spojku Gřese, který vyrovnal z druhé vlny proti bránícímu soupeři.
53'
Dokoupil z pivota umístil míč v pádu k levé tyči.
53'
Rachač pod tlakem pasivity využil střelu z desítky přes blok k pravé tyči.
52'
Bukovský na pravé spojce faulovaný Dokoupilem.
52'
Další faul na Bukovského, tentokráte na středu a devítka pro Petříka.
52'
Bukovský faulovaný na pravé spojce, takže hostující celek zůstane na balonu proti Doudovi.
51'
Válek zakončil ze sedmičky pravačkou k pravé tyči proti Kubovi.
51'
Gřes dostane dvojku a navíc sedmička pro Válka.
51'
Šustáček na pravé spojce obešel Ungera a dostal míč do sítě.
51'
Dokoupil se marně hlásil o balon na pivotu a hosté se stále brání v brance se Žingorem.
50'
Petřík umístil míč ze sedmičky pravačkou k levé tyči.
50'
Petřík si na pivotu došel proti Rečkovi pro sedmičku a právě on jí vezme proti Malinovi.
50'
Souhra spojky s falešným pivotem Hrstkou, který srovnává k levé tyči.
50'
Lubomír Veřmiřovský musel v Jičíně při utkání řízeném dvojicí Opava – Válek na tribunu vinou červené karty. Dnes zatím nemá hostující kouč ani žlutou kartu a k ničemu podobnému se neschyluje.
50'
Zubří si bere timeout.
49'
Unger nezpracoval míč na levém křídle a místo velké šance a dvougólového náskoku může Kopřivnice brání Hrstku na středu Fulnekem.
49'
Šustáček zasáhl soupeře do obličeje na středu na deseti metrech v době, kdy měla Kopřivnice tak dvě, možná poslední nahrávku. Pasivita se ruší a Šustáček navíc dostává dvojku.
49'
Rachač snad ani nemohl uspět z levé spojky proti trojici soupeřů.
48'
Fanoušci Zubří nejsou vůbec spokojeni s tím, jakým způsobem se prezentuje dvojice Valášek – Vychodil, ale to asi není překvapením.
48'
Rachač znovu na Petříka a ten z pivota narval míč do pravé poloviny branky.
47'
Rachač na Petříka, kterého v tutovce na pivotu vychytal skvělým zákrokem Malina!
47'
Registrujeme zásah nohou, zřejmě pravou dolní končetinou v podání Žingora a kontr táhne Rachač na středu.
47'
Dokoupil vyhodil míč na Hrstku, který si sbíhal na pravou spojku ze středu až jej fauloval možná i na hranici dvojky Petřík.
46'
Hrstka si po nahrávce Rečka šel na levé spojce zřejmě pro sedmičku, ale je z toho devítka.
46'
Petřík napálil bez náznaku míč ze sedmičky pravačkou do levé poloviny branky ze sedmičky!
46'
Už to vypadalo na ztrátu dvojice Bukovský – Fulnek proti Dokoupilovi, ale hosté ještě získali sedmičku pro Petříka a navíc dvojku pro Poláška.
45'
Fulnek zastavený na levé spojce faulem Šustáčka.
45'
Následuje střela Rečka, kdy hosté neměli daleko k zisku míče a možnosti brejku.
44'
Hostům vyšla nahazovačka na pravé straně.
44'
Delegát zápasu domluvil Andreji Titkovi, který už žlutou kartu má, ale zatím bez vyloučení.
44'
V obraně 1:5 byl Šustáček aktivní na hrotu proti Fulnekovi, ale pískán byl faul na Bukovského na pravé spojce.
43'
Žingor krásně přečetl střelu ze středu v podání vyskakujícího Rečka.
43'
Šustáček na středu a útok Zubří i s Rečkem pokračuje.
43'
Vyloučení v týmu KH Kopřivnice (Jaromír Petřík).
43'
Petřík snižuje ze sedmičky pravačkou do levé poloviny branky.
43'
Trhák hostů a Unger vybojoval faulem na levém křídlo dvojku pro soupeře Navíc sedmička.
42'
Parádní křižná rána Fulneka z pravé spojky do levé poloviny branky, kdy brankář natahoval ruce marně.
42'
Hrstka využil dlouhého míče od spoluhráče poté, co hosté chybovali na spojce při své souhře. Přitáhl si brankáře k sobě a zakončil o zem do pravé poloviny branky.
41'
Reček zřejmě z pivota pod vyskakujícím Žingorem přidává branku.
41'
Bukovský udeřil z druhé vlny z pravé spojky, když ani dva hráči Zubří s tím nic nezmohli.
40'
Reček zastavil levou spojku Rachače faulem.
40'
Polášek zakončuje z levého křídla do branky.
39'
Tvrdou ranou z devítky přes jednoho blokujícího hráče zakončil z devítky Rachač a Malina jen máchl rukama.
39'
Křižnou nahrávku Rachače z levé spojky zablokoval Říha nohou, takže dostane dvojku. A Zubří by mělo hrát ve čtyřech.
38'
Šustáček a Hrstka na spojce vymysleli dohrávku do pivota, kdy proti Žingorovi vyskočil na šesti metrech Říha a dostal míč do sítě.
38'
Petřík zakončil ze sedmičky pravačkou do levé poloviny branky o zem proti Malinovi.
37'
Žingor vyhodil míč do trháku na pravou stranu na Hanuse, následně byl faulovaný z druhé strany Klímou Unger a Klíma dostane dvojku.
37'
Říha se snažil rozhodit Petříka, ale ten uspěl pravačkou do pravé poloviny branky proti Malinovi.
37'
Šustáček fauloval levou spojku, takže sedmička pro Petříka!
37'
Klíma neudeřil z výskoku z šesti metrů ze středu a Kopřivnice kontruje Fulnekem na ose hřiště proti obraně 0:6.
36'
Šustáček na středu a proti němu Hardt, na pivotu připravený Říha, na pravém křídle Přikryl.
36'
Patrik Fulnek nahrával na levou spojku, ale střelu z výskoku do levé poloviny branky vyrazil Milan Malina.
36'
První vyloučení v zápase pro Zemana (Zubří).
35'
Klíma dostal díky důrazu balon do sítě z pravé spojky.
35'
Hosté brání 1:5, ale protože Gřes udělal přestup do vlastního brankoviště, tak se budou bránit dál.
35'
Špatná dohrávka Fulneka do pivota ze středu po pasu z pravé spojky v podání Bukovského.
34'
Tři velké chyby v krátkém sledu a poté byl z výskoku na levé spojce na desítce zablokovaný Hardt.
34'
Zeman vzal volný hod a vyhodil míč na střed na Šustáčka, proti kterému hraje Hardt.
33'
Fulnek dohrával z pravé spojky do pravého křídlo, ale to vychytal Malina.
33'
V brance hostů opět Žingor, který vyhodil míč a Kopřivnice má postupný útok na středu s Fulnekem a na levé spojce s Gřesem.
33'
Petřík držel Rečka, takže devítka.
32'
Avšak nevyšel jim útok a nyní se budou bránit proti Šustáčkovi a Doudovi, na pivotu proti Zemanovi.
32'
Takže tah hostům vyšel ,když se nepostavil do branky startovací brankář Žingor.
32'
Jenže Hrstka narazil na Kubu.
31'
Reček na Doudu a ten si si došel z druhé vlny na pravé spojce pro sedmičku!
31'
Zeman vyhodil míč na Šustáčka a druhý poločas začal.
31'
Zubří začne s Malinou v brance druhý poločas.
První poločas derby Zubří – Kopřivnice, to byl pořádný kotel z obou stran. Házená s obrovským nábojem. Tomuhle utkání nechybí absolutně nic. Obrovská energie a drajv z domácí i hostující lavičky. Litry potu na obou stranách, rozhodčí pod tlakem házenkářských nadšenců. Prostě paráda! Nakonec je spokojenější favorit zápasu.

Bude zajímavé, jestli Andrej Titkov vyfasuje ve druhém poločase vyloučení (popř. kolik vyloučení), protože již v patnácté minutě viděl žlutou kartu. Lubomír Veřmiřovský do druhé půle určitě něco vymyslí, takže zůstaňte s námi!
30'
30'
Hrstka pravačkou o zem do pravé poloviny branky ze sedmičky končí první poločas.
30'
Šustáček s Doudou spolupracovali a Douda získal na šesti metrech sedmičku v poslední sekundě!
30'
Šustáček na středu, na pivotu Zeman, kterého brání Hardt a Petřík.
30'
Jeden z členů realizačního týmu hostů byl ještě v debatě s rozhodčím.
30'
Gřes se individuálně z levé spojky neprosadil po zbavení se soupeře a Zubří si vezme timeout.
30'
Zubří se brání se Zemanem obranou 0:6 proti Fulnekovi a Gřesovi.
30'
Reček vyskočil na pravé spojce a balon zapadl k přední tyči.
29'
Šustáček nahrával na levou spojku, kterou fauloval Fulnek, devítka.
29'
Žingor zasáhl pravou nohou a Gřes udeřil z kontru z levé spojky díky dobré rychlosti.
28'
Nejprve nepřesná nahrávka na Zemana a posléze rychlý brejk zakončený levačkou Hanuse z pravé spojky na šesti metrech.
27'
Fulnekovi nevyšla souhra se spoluhráčem a protože Žingor byl tou dobou na střídačce, tak Reček z vlastní poloviny trefil prázdnou branku pravačkou.
27'
Brankář Kopřivnice se nenechal překonat z levého křídla lobem.
27'
Fulnek střelou á la Veronika Malá tedy zády k brance mířil výrazně vedle pravé tyče z pohledu Kopřivnice.
26'
Domácí tým nezakončil přesně z levé spojky a kontrovat může Fulnek na středu.
26'
Zeman vyhodil míč na Šustáčka, hosté hrají v obraně s Fulnekem či Hardtem.
26'
Vyloučení v týmu KH Kopřivnice (Miroslav Rachač).
25'
Hardt zablokoval střelu, ale domácí celek zůstane u míče v době, kdy brání soupeř.
25'
Šustáček je na středu, s ním v útoku Reček proti Rachačovi či Hardtovi.
25'
Rachač pálil přes blok z výskoku o zem vedle pravé tyče a balon má Zubří.
24'
Reček vyskočil na pravé spojce a míč si našel cestu do sítě i přes blok.
24'
Rachač srovnává rychlým brejkem s velkou pravděpodobností z levé strany.
23'
Douda neuhlídán Petříkem a je z toho branka z desítky po nahrávce od Šustáčka z levé spojky k pravé tyči.
23'
Po souhře s Rachačem a Fulnekem se Bukovský přes soupeře a Zemana dostal k zakončení z pravé spojky na přední tyč.
22'
Hrstka udeřil do dolních pater branky zřejmě z pravé strany.
23'
Šustáček hraje na středu a proti němu vystoupil Unger.
21'
Rachač úspěšný přes blok z devítky ze středu k pravé tyči do protipohybu brankáře.
21'
V útoku Rachač na středu, právě jemu poslal míč do ruky Mráz z pivota z devítky.
20'
Fulnek po debatě s trenérem Veřmiřovským míří na hřiště a míč vyhodí z poloviny hrací plochy Mráz.
20'
Douda poslal míč z pravé spojky do pravého horního rohu branky a hosté si berou timeout.
20'
Hanus hraje osobku na Hrstku.
20'
Rychlá souhra končí zakončením Gřese z levé spojky o zem.
19'
Parádní Žingor proti zakončení zleva v podání Rečka na šesti metrech.
19'
Gřes ze středu pálil do levé ruky brankáře a hraje tak Šustáček s Doudou.
19'
Hrstka přes blok z levé spojky pálil z výskoku mimo tři tyče a hraje hostující tým Hardtem a Gřesem.
18'
Dokoupil faulovaný na pivotu, ale je z toho devítka.
18'
Mráz zakončuje z pivota z šesti metrů v pádu dolů do branky.
18'
Zubří hraje 0:6 proti Fulnekovi.
17'
Douda tak na hranici devítky přes blok otřel míč o břevno a poté spadl balon do sítě.
17'
Hosté se neprosadili a je tady útok domácích s Doudou proti Hardtovi
16'
Douda nahrával na pravou spojku do druhé vlny, ale byla z toho další balon do pravého křídla, kdy Přikryl poslal míč na delší tyč.
16'
Bukovský ze středu vymetl levý horní roh branky při střele z devítky.
16'
Bukovský na středu vybojoval devítku a balon z pivota vyhodil Mráz.
15'
Vynikající Žingor vychytal zakončení z levého křídla v podání Dořičáka i následnou dorážku.
15'
Fulnek nepřesný z pravé spojky a útok Zubří je tady!
15'
Trenér Zubří Andrej Titkov vyfasoval již v patnácté minutě žlutou kartu. Tohle derby má obrovský náboj.
14'
Rychlý brejk ukončil Šustáček z pravé spojky před devítkou.
14'
Dohrávka z pravé spojky na Hanuse na pravé křídlo a zakončení na zadní tyč.
13'
Hrstka zakončil z levé spojky do pravého horního rohu branky.
13'
V době, kdy se dotkl balonu Šustáček na pivotu, tak bylo pískáno a Zubří zůstane na balonu.
13'
Následuje sedmička Petříka zahraná pravačkou o zem!
12'
Špatná souhra hostů na levé straně, takže z kontru nahrál zprava na druhou stranu Přikryl Dořičákovi, jenž z výskoku na středu na šesti metrech napálil míč do pravé poloviny branky.
11'
Reček v obraně s Doudou či Dokoupilem, v útoku poté na středu Gřes či Fulnek.
11'
Přešlap Dokoupila dává útok hostům.
11'
Následuje souhra střední spojky s pivotem Petříkem, jenž je přesný do dolních pater branky.
10'
Hrstka narval míč z levé spojky z devítky na zadní tyč.
10'
Hrstka s Doudou dohráli akci do pravého křídla, jehož zakončení vykopl Žingor pravou nohou.
9'
Pravé křídlo hostů bylo v již v zámezí a hraje domácí tým na středu se Šustáčkem, na pivotu s Dokoupilem například proti Hardtovi.
9'
Právě Bukovský nezpracoval nahrávku ve výskoku a z trháku se spoluhráčem udeřil do pravého horního rohu branky Dokoupil.
9'
Douda hraje na pravé straně obrany, na hrotu Šustáček, v obraně tak Dokoupil. Za hosty v útoku Bukovský.
8'
Šustáček natáhl na sebe na středu snad tři hráče, ale Žingor zasáhl nohou proti pivotovi.
8'
Žingor chytá v hostující brance v době, kdy útočí Šustáček proti Hardtovi na hrotu obrany 1:5.
7'
Střelu Gřese z pravé spojky na přední tyč si srazil brankář do sítě.
7'
Petřík přesný pravačkou ze sedmičky k levé tyči.
7'
Fulnek a Bukovský dirigovali hru až po faulu na pravou spojku je tady sedmička.
6'
Šustáček zakončil po nahrávce z levé spojky na pivotu k levé tyči, jelikož jej neuhlídal Gřes.
6'
Hardt je na hrotu proti Šustáčkovi při obraně 1:5.
6'
Žlutá karta pro tým KH Kopřivnice (Jaromír Petřík).
6'
Kopřivnice zakončily mimo tři tyče.
5'
Fulnek na středu proti obraně 0:6 společně se Střelcem.
5'
Hosté zakončili z pravé spojky vedle zadní tyče, ale následovala technická chyba Doudy na hranici brankoviště po zbavení se soupeře ze stejné pozice.
4'
Hrstka kontruje ze sedmičky pravačkou k pravé tyči po faulu na šesti metrech.
4'
Souhru s Bukovským a Fulnekem ukončil na střední spojce podstřelem do do dolních pater branky Gřes.
3'
Dořičákův výskok na levém křídle končí brankou o zem do pravé poloviny svatyně.
3'
Rozhodčí domluvil Petříkovi, ale žlutou kartu, ani vyloučení nepřišlo.
2'
Fulnek zakončil z pravé spojky na přední tyč z výskoku.
2'
Zase Fulnek na středu, takže mohl přihrát Petříkovi a poté byl na levé spojce faulovaný Gřes.
2'
Ale Douda i tak balon napálil z levé spojky na delší tyč.
1'
Obrana hostů agresivní a aktivní...
1'
Gřes z levé spojky udeřil na zadní tyč.
1'
Výhozem Petříka začal zápas a hostujícícelek útočí na středu s Fulnekem.
1'
Rozhodčí ve žlutých dresech a černých trenýrkách.
Dá se očekávat, že v hale bude hlučno. To je věc jistá, protože Zubří a Kopřivnice jsou dvě mužstva s fanoušky, kteří dokáži soupeři vytvořit peklo.
Házenkářská legenda Lubomír Veřmiřovský a jeho protějšek Andrej Titkov v barvách Zubří si potřásli pravačkou.
Kopřivnice v modrobílém, Zubří v červených dresech a černých trenýrkách.
KH Kopřivnice
Hosté byli víceméně oběma nohama mimo extraligu. Ale nakonec bylo rozhodnuto, že nejvyšší soutěž házenkářů se bude od září hrát s dvanácti celky a přestup druhého týmu, kterým byla právě Kopřivnice padá. Dolů tak šla pouze Litovel.

A vtom vlila házenkářská legenda Veřmiřovský svojí energii do přestavby Kopřivnice. Tam chce v celkem blízké budoucnosti evropské poháry. Jeho svěřenci si navíc nevedou vůbec špatně. Disponují silou na spojce v podobě Bukovského. K tomu výborná dynamika a výskok v osobě Hardta, který dříve oblékal dres Hranic.

Opomenout nemůžeme ani šikovné křídlo Fulneka. Nejstarším hráčem je Rachač. Kopřivnice letos pomýšlí minimálně na play-off. Někdo ji může řadit na pozici černého koně ligy.
HC ROBE Zubří
Domácím v posledním zápase s Jičínem chyběl Zeman. Ten dnes (zřejmě) bude hrát. Robe se rozjelo. Hraje v azylu. Brankář Malina přiznal, že má problém s osvětlením ve "vypůjčené" hale obhájce ligového bronzu.

Společně s Orságem tvoří vyrovnanou brankářskou na dvojici, na kterou se favorit dnešního mače může spolehnout za každých okolností. Malina se také v rozhovoru zmínil o tom, že taková střední spojka Šustáček nemůže po zápase dva dny chodit, ačkoliv si dá čtyři čokolády a dva litry Coly k tomu. Zároveň je toho názoru, že Zubří se reprezentační pauza hodí.

Domácí tým vede ligovou tabulku o bod před Plzní. Douda hrající na spojce si uvědomoval v týdnu, že jej nečeká vůbec nic jednoduchého a připomínal fakt, že Kopřivnice hraje dlouho pospolu.