Házená - MOL liga ženy - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hodonín : Poruba - 28. října 2017   16:00

Hodonín
Hodonín
52' Smetková
16:39
(0:0)
Poruba
Poruba
51' Miháčová   • 59' Miháčová
Hodonín
Zichová, Nejezchlebová, Blažková – Ivičičová, Poláchová, Kováčiková, Tóthová, Smetková, Tobiášová, Jadamíková, Jastrábová, Klásková, Gätnerová, Pospíšilová, Patrnčiaková, Kalinová, Nováková, Višňovská, Furyová, Slobodová, Birkušová, Budayová, Bydžovská, Marková.
Poruba
Roháčková, Mučková – Mácalová, Varmužová, Desortová, A. Dvořáková, Konečná, Tomašechová, Maiwaelderová, Sekulová, Šviráková, Polášková, Rechtorisová, Minarčíková, Marčíková, Svobodová, Revajová, Kostelná, Miháčová, Varmužová, Demajová.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji vám za pozornost a u dalších online přenosů na počtenou.
Je dobojováno! Dost možná je však otázkou, zdali dnešní zápas nějaký boj nabídl. A pokud ano, tak snad jen boj hráček Hodonína, které bojovaly samy se sebou. Na házenkářky Poruby dnes vůbec neměly, o čemž svědčí i drtivá porážka poměrem 16:39.
60'
Pár vteřin před koncem zápasu nejspíš jeho definitivní podobu uzavírá Smetková.
59'
Na rozdíl 24 bodů zvyšuje Miháčová.
58'
Blíží se poslední dvě minuty zápasu a Poruba do nich půjde s náskokem 23 branek!
57'
Jeden z mála čestných úspěchů zaznamenává hodonínská Klásková.
56'
Další dvě branky přidávají hostující hráčky. Tohle již zavání exhibicí.
54'
Další gól Poruby dává z křídla Budayová.
53'
Během minuty však hráčky Poruby přidávají další dvě branky a jejich náskok nadále narůstá.
52'
Po dlouhé době registrujeme také gól domácích, o který se postarala Smetková.
51'
Miháčová přidává další gól a rozdíl ve skóre utěšeně narůstá.
50'
V krátkém časovém sledu teď přidali hostující házenkářky další dvě branky a tohle již vypadá na pořádný debakl.
49'
A Mihačová stále nemá dost a z křídla dává další gól.
48'
Další branku Poruby přidává Mihačová.
47'
Bohužel až nyní jsme získali plnohodnotný obrazový signál z Hodonína, pojďme si tedy popsat alespoň blížící se závěr zápasu. V něm prozatím jasně dominují hostující hráčky, za něž na rozdíl 14 bodů zvyšuje Svobodová.
44'
Po hodně zajímavém vstupu do druhé půle se hra poněkud zklidnila a branek, především těch v brance Hodonína, značně ubylo.
37'
Troufám si tvrdit, že o vítězi dnešního zápasu je již rozhodnuto. Vstup do druhé půle se domácím vůbec nevydařil, a tak pro hráčky Poruby nebyl problém vytvořit si náskok dvanácti gólů, o který již nejspíš nepřijdou.
31'
Za stavu 10:17 vstupují oba celky do druhého poločasu.
31'
30'
27'
Hodonínské házenkářky se přeci jen snaží vzdorovat a bojovat, ale nabranou ztrátu ne a ne stáhnout.
10'
Ani po deseti odehraných minutách se domácím hráčkám nedaří zastavit útočný uragán, který spustily házenkářky Poruby.
7'
Házenkářky Poruby jsou i nadále lepší a prakticky každý jejich útok končí gólem.
4'
Jak se bohužel zdá, budeme mít v průběhu utkání problémy s obrazovým přenosem materiálu, avšak pokusím se udělat maximum pro co možná nejplnohodnotnější online přenos. Začátek duelu zastihl v lepší formě hostující hráčky, které vedou 3:0.
1'
To házenkářky Poruby jsou na tom o poznání lépe. Ze sedmi odehraných utkání dokázaly vytěžit šest bodů, které jim stačí na prozatímní 8. místo tabulky. V posledních dvou duelech však Poruba padla, a tak se bude chtít v Hodoníně opět dostat na vítěznou vlnu.
Především hráčky Hodonína by rády bodovaly, neboť od posledního 13. místa v tabulce je dělí pouhé dva body. Právě tolik jich hodonínské házenkářky mají za vítězství nad Bánovcemi. To stačí na 12. místo v tabulce.
Zdravím všechny příznivce té nejkvalitnější tuzemské házené. Mol liga žen je v plném proudu a nás bude zajímat utkání mezi celky HK Hodonín a DHC Sokol Poruba.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.