Házená - MOL liga ženy - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Most : Prešov - 7. října 2017   16:00

Most
Most
2' Szarková  • 2' Zachová  • 6' Szarková  • 12' Zachová  • 18' Jeřábková  • 20' Jeřábková  • 24' Borovská  • 25' K. Dvořáková  • 26' Stříšková  • 28' Zachová  • 32' Růčková  • 34' Borovská  • 37' Borovská  • 38' Borovská  • 39' Jeřábková  • 40' V. Dvořáková  • 41' Zachová  • 44' Jeřábková  • 55' Šípová  • 57' Kovařová  • 58' Kovařová
26:21
(13:9)
Prešov
Prešov
4' Vencuriková   • 16' Vencuriková   • 18' Bačíková   • 19' Liebiedieva   • 22' Liebiedieva   • 23' Pavúková   • 24' Pavúková   • 25' Pavúková   • 29' Bačíková   • 33' Liebiedieva   • 36' Bačíková   • 39' Bačíková   • 44' Harčarufková   • 47' Gajdošová   • 50' Gajdošová   • 52' Popovcová   • 55' Harčarufková   • 58' Vencuriková   • 59' Gajdošová   • 60' Harčarufková
Most
Bezpalcová, Müllnerová – K. Dvořáková, V. Dvořáková, Borovská, Stříšková, Jungová, Jeřábková, Švihnosová, Szarková, Šípová, Eksteinová, Kovařová, Růčková, Zachová, Mikulášková.
Frieser, Kavulič
Sportovní hala Most
Prešov
Goboňová, Gubiková, Bernátová, Vagaská – Bačíková, Gajdošová, Popovcová, Liebiedieva, Vraňuchová, Šutranová, Pavúková, Ščerbáková, Puzderová, Vencuriková, Harčarufková.

Je dobojováno, Černí andělé si připisují dva body do tabulky MOL ligy, ŠŠK Prešov však může z Mostu odjet se vztyčenou hlavou, neboť předvedl bojovný výkon.
60'
Harčarufková kosmeticky upravuje skóre se závěrečnou sirénou.
60'
TIme-out Přešov.
59'
Gajdošová snižuje střelou z pivota.
58'
Gól vstřelil tým DHK Baník Most (Sára Kovařová).
58'
Vencuriková ze střední spojky úspěšná.
57'
Kovářová si naskočila do brankoviště a překonala Gubikovu.
56'
Pavúková při signalizované pasivitě vysoko nad branku.
55'
Gól vstřelil tým Bemaco ŠŠK Prešov (Daniela Harčarufková).
55'
Šípová si vyskočila do brankoviště a prostřelila Gubikovou.
55'
Time-out Černí andělé.
54'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Bemaco ŠŠK Prešov (Veronika Gajdošová).
52'
Gól vstřelil tým Bemaco ŠŠK Prešov (Martina Popovcová).
50'
Gól vstřelil tým Bemaco ŠŠK Prešov (Veronika Gajdošová).
50'
49'
Šutranová ze sedmičky orazítkovala jen břevno mostecké branky.
48'
Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Linda Jungová).
48'
Szarková ze sedmičky trefila jen nohu připravené Gubikové.
47'
44'
Jeřábková ze střední spojky trefila přesně prostor pod břevnem.
44'
Harčarufková snižuje.
41'
Vyloučení v týmu Bemaco ŠŠK Prešov (Veronika Gajdošová).
41'
Zachová se dostala po přihrávce přes celé hřiště k míči a pohotově zakončila.
40'
Dvořáková V. střílí dnes svou premiérovou branku.
40'
Time-out Prešov.
39'
Jeřábková rychle kontruje.
39'
Bačíková z levé spojky propálila Müllnerovou.
38'
Borovská z pivota překvapila brankařku Prešova.
37'
Borovská ze střední spojky překonala dalekonosnou ranou Gubikovou.
36'
Bačíková snižuje.
35'
Szarková prostřelila ze sedmičky střelou o břevno Gubikovou.
35'
Vyloučení v týmu Bemaco ŠŠK Prešov (Daniela Harčarufková).
34'
Borovská si našla volný prostor na pivotu, dostala přihrávku a střelou o zem překonala Gubikovou.
33'
Liebiedieva ze střední spojky nedala Müllnerové žádnou šanci.
32'
Růčková ze střední spojky prostřelila Gubikovou.
31'
První dějství je minulostí a vedením o čtyři branky z něj vyšli lépe Černí andělé, kteří se však příliš přesvědčivou hrou favorita zatím neprezentují.
30'
30'
Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Kateřina Dvořáková).
30'
Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Michaela Borovská).
29'
Bačíková z pivota velmi rychle kontruje.
28'
Zachová si naskočila do brankoviště a překonala Gubikovou.
28'
Růčková prostřelila ze sedmičky Gubikovou.
27'
Vyloučení v týmu Bemaco ŠŠK Prešov (Katarína Bernátová).
26'
Stříšková zcela osamocená v úniku navyšuje vedení.
25'
Dvořáková K. z pivota střelou o zem úspěšná.
25'
Pavúková se teď dobře uvolnila na pivotu.
24'
Gól vstřelil tým DHK Baník Most (Michaela Borovská).
24'
Pavúková z brejku přidává v krátkém sledu další branku.
23'
Pavúková se dobře uvolnila na levém křídle a prostřelila Müllnerovou.
23'
Szarková znovu úspěšná ze sedmičky a Černí andělé tak pohodlně hlídají své vedení.
23'
Žlutá karta pro tým Bemaco ŠŠK Prešov (Maryna Liebiedieva).
23'
Žlutá karta pro tým DHK Baník Most (Adéla Stříšková).
22'
Liebiedieva z pravé spojky propálila Müllnerovou.
21'
První dnešní time-out si vybírá také domácí lavička Černých andělů.
20'
Jeřábková znovu trefila odkrytý prostor mezi třemi tyčemi a navyšuje vedení Mostu.
19'
Gól vstřelil tým Bemaco ŠŠK Prešov (Maryna Liebiedieva).
18'
Bačíková ze střední spojky prostřelila Müllnerovou, na druhé straně bleskově kontrovala Jeřábková.
18'
Gól vstřelil tým Bemaco ŠŠK Prešov (Martina Bačíková).
17'
Szarková ze sedmičky prostřelila Gubikovou.
17'
Žlutá karta pro tým Bemaco ŠŠK Prešov (Daniela Harčarufková).
16'
Vencuriková z velké dálky zaskočila Müllnerovou a po dlouhé době vidíme také branku Prešova.
16'
Borovská jen orazítkovala z pivota tyč.
15'
Na palubovce zůstává ležet otřesená Gajdošová po srážce s jednou z mosteckých hráček, vypadá to však, že bude v pořádku.
14'
Pavúková sice dokázala dostat míč za brankovou čáru, dostala se však do brankoviště, takže její branka neplatí.
13'
První dnešní time-out si vybírá lavička ŠŠK.
13'
Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Simona Szarková).
12'
Zachová navyšuje vedení Černých andělů další bleskovou akcí na jeden dotyk.
11'
Prešov marně dobývá mosteckou tvrz při signalizované pasivitě.
9'
Žlutá karta pro tým DHK Baník Most (Michaela Borovská).
8'
Šutranová při signalizované pasivitě jen do připravené Müllnerové.
6'
Szarková si vyskočila vysoko nad bloky a trefila se přesně do protipohybu brankařky.
5'
Žlutá karta pro tým Bemaco ŠŠK Prešov (Katarína Pavúková).
4'
Vencuriková střílí dnešní první branku Prešova.
2'
Zachová dostala dlouhou přihrávku do brejku a tváří v tvář brankařce Prešova navyšuje vedení Mostu.
2'
Szarková otevírá skóre utkání střelou ze střední spojky.
1'
V dalším kole MOL ligy přivítají házenkářky Mostu doma soupeře z východu Slovenska tým Bemaco Prešov. Prešovanky odehrály zatím pouze tři zápasy, ve kterých dvakrát dokázaly zvítězit a jednou remizovaly. Se ziskem 5 bodů jim patří v tabulce 6. místo. V posledním kole doma vysoko přehrály Bánovce 38:25.

Most má odehrané čtyři zápasy, ve kterých dokázal třikrát zvítězit a jednou remizoval. To se stalo v posledním kole před reprezentační přestávkou, kdy Mostečanky pouze remizovaly v Porubě 19:19. Se 7 body jsou Černí andělé v tabulce druzí, o bod za pražskou Slavií.