Házená - MOL liga ženy - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Most : Zlín - 16. září 2017   18:00

Most
Most
2' Jeřábková  • 3' Růčková  • 5' Jeřábková  • 6' Jeřábková  • 10' Stříšková  • 20' Borovská  • 22' Zachová  • 23' Zachová  • 30' Stříšková  • 30'   • 32' Szarková  • 34' Zachová  • 34' Jeřábková  • 37' Szarková  • 39' Szarková  • 39' Borovská  • 41' Jeřábková  • 42' Jeřábková  • 43' Jeřábková  • 46' Zachová  • 47' Stříšková  • 50' Szarková  • 51' Borovská  • 52' K. Dvořáková  • 53' K. Dvořáková  • 55' Stříšková  • 56' Růčková  • 59' Šípová  • 60' Mikulášková
35:22
(12:9)
Zlín
Zlín
3' Hubová   • 4' Hubová   • 12' Ševčíková   • 16' Hradilová   • 17' Ševčíková   • 28' Mizerová   • 29' Mizerová   • 30' Očadlíková   • 32' Hubová   • 36' Hradilová   • 38' Hubová   • 38' Ševčíková   • 43' Ševčíková   • 52' Baumbachová   • 54' Hubová   • 54' Popelková   • 56' Baumbachová   • 59' Očadlíková   • 60' Kolářová
Most
Bezpalcová, Müllnerová – K. Dvořáková, Borovská, Stříšková, Jeřábková, Szarková, Šípová, Eksteinová, Růčková, Zachová, Mikulášková.
Pavlát, Točík
Sportovní hala Most
Zlín
Rybníčková, Benedíková, Stojarová – Popelková, Očadlíková, Hradilová, Mizerová, Ševčíková, Kolářová, Baumbachová, Polomíková, Hubová.

DHK Baník Most – HC Zlín 35:22 (12:9)
Nejvíce branek: Szarková 8/4, Jeřábková 7, Stříšková 4 – Hubová 7/2, Ševčíková 5/1, Baumbachová 2. Rozhodčí: Pavlát, Točík. Sedmimetrové hody: 5/5 – 5/3. Vyloučení: 3:4.
Černí andělé si ve svém první domácím utkání v nové sezoně dokázali poradit s hráčkami Zlína, když v prvním poločase nepředvedli příliš atraktivní podívanou, to vše ale napravili ve druhé půli.
60'
Kolářová z levé spojky uzavírá skóre utkání.
60'
Mikulášková přelobovala Stojarovou.
59'
Šípová z pivota překonala střelou o zem brankařku Zlína.
59'
Očadlíková snižuje střelou z levého křídla na vzdálenější tyč.
57'
Růčková ze sedmičky překonala Stojarovou.
56'
Růčková z prostoru brankoviště překonala Stojarovou.
56'
Baumbachová z velké dálky prostřelila Müllnerovou.
55'
Stříšková dostala dlouhou přihrávku přes všechny bránící hráčky a tváří v tvář dokázala překonat Stojarovou.
54'
Popelková z velkého úhlu nachytala Müllnerovou na bližší tyči, tenhle pokus si mostecká brankařka za rámeček určitě nedá.
54'
Hubová teď nachytala nepozornou Müllnerovou.
53'
Dvořáková K. z pivota přidává třicátou branku Mostu.
52'
Müllnerová likviduje sedmičku Ševčíkové.
52'
Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Tereza Eksteinová).
52'
Dvořáková K. překonala střelou z pivota Stojarovou.
52'
Baumbachová z pivota snižuje.
51'
Borovská z pivota v pádu překonala střelou o zem Stojarovou.
50'
Time-out Zlín.
50'
Hubová si ze sedmičky poradila s Bezpalcovou a mírně tak koriguje skóre.
50'
Růčková teď intuitivně poslala přihrávku do výskoku na Szarkovou, která naskočila do brankoviště a překonala brankařku Zlína.
49'
Szarková ze sedmičky bez problému překonala Stojarovou.
49'
Vyloučení v týmu HC Zlín (Michaela Kolářová).
47'
Stříšková teď v krátkém sledu dvakrát překonala Stojarovou.
46'
Zachová dostala dalekonosnou přihrávku od Borovské, udělala tři kroky do středu hřiště a propálila Benedíkovou.
45'
Ševčíková znovu úspěšná ze sedmičky.
44'
První time-out ve druhé půli a dnes celkově třetí míří na lavičku HC Zlín.
43'
Jeřábková přidává další branku.
43'
Ševčíková z dálky vyslala tvrdý projektil, který si našel své místo v brance Mostu.
42'
Jeřábková tentokráte ze své typické pozice, ze střední spojky poslala míč k levé tyči.
41'
Jeřábková z pivota uklidila míč přesně pod břevno hostující branky.
40'
Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Michaela Borovská).
39'
Borovská z pravé spojky vypálila do dolní poloviny branky a její pokus se zastavil až o síť v brance.
39'
Szarková z velké dálky zaskočila Benedíkovou.
38'
Ševčíková na druhé straně velmi rychle rozehrála a prostřelila vše, co jí stálo v cestě.
38'
Hubová opět využila své výšky a při pasivitě si naskočila nad bloky, aby překonala tvrdou ranou Bezpalcovou.
37'
Szarková využila nepozorného návratu do obrany a rychlou brankou kontruje.
36'
Hradilová z brankoviště překonává Bezpalcovou.
36'
Szarková proměňuje další sedmičku a jen potvrzuje výborný vstup Mostu do druhého dějství.
34'
Jeřábková se probila až na brankoviště a prostřelila Benedíkovou.
34'
Zachová utekla všem bránícím hráčkám a navyšuje vedení Mostu.
32'
Vyloučení v týmu HC Zlín (Karolína Ševčíková).
32'
Szarková ze střední spojky úspěšná.
32'
Hubová se prosazuje ze střední spojky střelou přes bloky.
31'
První půle nám toho moc zajímavého nenabídla, viděli jsme házenou plnou nepřesností, ztrát a chyb na obou stranách, ve které mohou být o něco šťastnější Černí andělé, kteří si do šatny odnášejí tříbrankový náskok.
30'
30'
Švihnosová střílí svou první branku za Černé anděly.
30'
Očadíková z pivota překonala Bezpalcovou.
30'
Stříšková překonala Benedíkovou z levého křídla.
29'
Szarková ze sedmičky s ledovým klidem překonala Benedíkovou.
29'
Mizerová přidává v krátkém časové sledu další branku.
28'
Hostující hráčky dokázaly využít zaváhání Šípové a z brejku korigují skóre.
25'
24'
Szarková ze sedmičky překonala Benedíkovou, vedení Černých andělů je tak zpátky na rozdílu tří branek.
24'
23'
zachová si seběhla na brankoviště, dostala přesnou přihrávku a jen usměrnila míč za záda Benedíkové.
22'
Zachová ze střední spojky propálila vše co jí stálo v cestě.
20'
Hubová poslala míč ze sedmičky přímo pod břevno Müllnerové.
20'
Borovská z netradiční pozice pivota vrací vedení na stranu domácích.
17'
Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Kateřina Dvořáková).
17'
Ševčíková srovnává střelou z levé spojky, Černí andělé se trď začínají lehce trápit.
17'
První dnešní time-out míří na lavičku Černých andělů.
17'
Hradilová ze sedmičky orazítkovala jen břevno domácí branky.
16'
Hradilová byla na konci zlínského přečíslení, které zakončila střelou o zem mezi nohy.
12'
Ševčíková si při signalizované pasivitě vzala míč a vyskočila nad bloky a překonala Müllnerovou.
11'
Žlutá karta pro tým DHK Baník Most (Veronika Mikulášková).
10'
10'
Stříšková z levé spojky střílí svou dnešní první branku a zvyšuje vedení Černých andělů na rozdíl tří branek.
9'
Žlutá karta pro tým HC Zlín (Michaela Kolářová).
8'
Očadlíková si vyskočila do brankoviště, ale její pokus na vzdálenější tyč vystihla Müllnerová dobrým postavením.
6'
Jeřábková si vyskočila vysoko nad bránící blok Zlína a střelou do dolní poloviny branky prostřelila Benedíkovou.
5'
Žlutá karta pro tým DHK Baník Most (Petra Růčková).
5'
Jeřábková ze střední spojky našla přesně prostor pod břevnem Moravanek.
5'
Žlutá karta pro tým HC Zlín (Vendula Hubová).
4'
Hubová z podstřelu zakryla svou střelu za bránící hráčkou Mostu a Müllnerová byla bezmocná.
3'
Růčková si seběhla na pravou spojku a propálila Benedíkovou.
3'
Hubová z velké dálky překvapila Müllnerovou.
3'
Očadlíková trefuje jen ruce připravené Müllnerové.
2'
Jeřábková otevírá skóre utkání střelou ze střední spojky.
1'
Ve 3. kole MOL ligy se poprvé představí před domácím publikem hráčky Mostu, které přivítají celek Zlína. Severomoravankám patří v tabulce po dvou odehraných kolech 7. místo, když získaly 2 body za domácí výhru 31:21 s Bánovcemi n. B. minulý týden. V prvním kole Zlín prohrál v Praze na Slavii po boji 30:28.

Mostečanky hrály dvakrát venku, kde se připsaly dvě výhry. Nejprve vyhrály vysoko v Bánovcích 20:41, poté minulý týden uspěly i na palubovce nebezpečné Šaľy 27:30. Za 4 získané body jim patří 2. místo, o skóre za vedoucí Iuventou Michalovce.