Házená - MOL liga ženy - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Olomouc : Hodonín - 16. září 2017   17:30

Olomouc
Olomouc
3'   • 3'   • 10'   • 16'   • 18'   • 19'   • 21'   • 23'   • 25'   • 29'   • 30'
24:20
(11:11)
Hodonín
Hodonín
2' Gätnerová   • 6'    • 9'    • 12'    • 17'    • 20'    • 24'    • 28'
Olomouc
Beranová, Rašková, Bártová, Polášková – Hurychová, Kat. Růžičková, Trumpešová, Kapsová, Jansová, Sovová, Hvostaľová, Gebre Sellasie, Salčáková, V. Fryčáková, Krajčovičová, Severová, Kubáčková, Salašová, Gajdošíková, Chlandová, T. Fryčáková.
Hodonín
Zichová, Blažková, Nejezchlebová – Poláchová, Smetková, Jadamíková, Gätnerová, Patrnčiaková, Birkušová, Budayová, Bydžovská, Furyová, Ivičičová, Jastrabová, Kalinová, Kováčiková, Marková, Nováková, Pospíšilová, Tóthová, Višňovská.

Je dobojováno a z vítězství se radují hráčky Olomouce, které především ve druhém poločase přepnuly na vyšší výkonnostní stupeň, kterému jejich soupeřky již nestačily. S konstatováním, že DHK Zora Olomouc poráží HK Hodonín 24:20 se s vámi loučím a u dalších přenosů z kvalitní házené na počtenou.
60'
Rychlý protiútok Hodonína přinesl jubilejní dvacátý gól v olomoucké bráně.
60'
V samotném závěru zápasu se hostující hráčka nedokázala prosadit náskokem do brankoviště a následnou střelou na bližší tyč.
59'
Běží poslední minuta utkání a diváci již potleskem oceňují výkon domácích házenkářek.
58'
Hezké uvolnění domácí pivotky ztroskotalo na skvěle chytající brankářce Hodonína.
58'
Zakončení hostující hráčky z pravého křídla mířilo pouze do nohy brankářky.
Hostující lavička si vybírá oddechový čas.
57'
Na druhé straně se však domácí házenkářky prosazují a tohle budou mít již hosté nesmírně složité.
57'
Až na křídlo dokázaly hostující házenkářky vykombinovat celou akci, avšak na jejím samotném konci byl zákrok brankářky.
56'
Krásná akce domácích středem končí další brankou.
55'
Rychlým protiútokem si však berou domácí tříbrankové vedení zpět.
54'
To však již neplatí nyní po akci hodonínských hráček.
53'
Ani na jedné straně si teď házenkářky branku připsat nedokázaly, prim hrály brankářky.
52'
Hostující hráčka byla při zakončení faulována, avšak mrzet ji to nemuselo, neboť se prosadila z následného sedmimetrového hodu.
52'
Domácí házenkářky však kontrovaly rychlým brejkem a ranou pod břevno.
51'
Po útoku středem se prosadily hostující hráčky.
51'
Domácí křídelní hráčka trefila z těžké pozice pouze tyč.
51'
Pouze nad bránu zacílila hostující hráčka. Nutno však podotknout, že se jednalo o střelu z velké dálky.
50'
To domácí pivotka si vedla o poznání lépe a navyšuje vedení svého týmu.
50'
Pouze spojnici břevna a tyče trefila hostující hráčka.
49'
Ač tísněna, přeci jen se dokázala domácí hráčka z hranice brankoviště prosadit.
48'
To jim však dlouho nevydrželo, neboť inkasovaly z rychlého brejku.
48'
Olomoucké hráčky si však berou alespoň tříbrankové vedení zpět.
47'
Hostující celek však utkání nezabalil a povedenou akcí z křídla snižuje na rozdíl pouhých dvou gólů.
46'
Rána z velké vzdálenosti končí pouze na brankové konstrukci hodonínské brány.
45'
Tentokrát se jim to však již podařilo a rozdíl je znovu třígólový.
45'
Hostující hráčky nejsou schopné se prosadit přes dobře bránící olomoucké házenkářky.
43'
Hostující lavička reaguje na nepříznivý vývoj věcí oddechovým časem.
43'
Skvělý výkon domácích hráček roztleskal i přítomné diváky, kteří si užívají hezké sportovní odpoledne.
43'
Hráčky Olomouce vlétly do druhé půle ve velkém stylu a momentálně se ujímají již čtyřbrankového vedení.
41'
Rychlá akce Hodonína končí pouze ranou do břevna!
40'
Ze sedmičky navyšují domácí své vedení na rozdíl tří branek.
39'
Domácí chybovali v rozehrávce a byl z toho samostatný únik, který však bravurně lapila olomoucká gólmanka.
38'
Po náskoku do brankoviště se prosazuje domácí pivotka!
37'
Vzápětí je však po tvrdé ráně s z dálky sníženo.
37'
Domácí hráčky se hezkou střelou zpoza bloku ujímají dvoubrankového vedení.
36'
Rychlá akce domácích končí třináctou brankou.
36'
Nyní již zaútočily hodonínské házenkářky, ale ani ony se ke gólu propracovat nedokázaly.
35'
Domácí hráčky se dostaly až k zakončení, to však bylo nepřesné.
34'
Hostující hráčky však srovnávají stav po samostatném úniku.
33'
Rychlý kontr domácích je zakončen přesnou střelou z křídla.
32'
Totéž však platilo i pro akci hostujících hráček.
31'
Domácí hráčky dlouho obléhaly bránu soupeře, ale skórovat se jim nepodařilo.
31'
Po poločase je stav vyrovnaný 11:11. Hráčky Hodonína efektivně využívají protiútoky, ale v závěru přišly o dvoubrankový náskok.
30'
30'
Hodonínu se nepodařilo potrestat faul sedmimetrovým hodem, a tak domácí vyrazily vpřed a srovnávají!
30'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu HK Hodonín (Natálie Gätnerová).
30'
Olomouc byla blízko srovnání, ale míč do branky neprošel.
29'
Ještě před poločasem se domácím povedlo snížit.
28'
S blížícím se závěrem prvního poločasu Hodonín odskakuje znovu na rozdíl dvou branek.
27'
Brankářka Olomouce předvedla výborný zákrok!
25'
Domácím nevyšla kombinace, a tak se vpřed znovu žene Hodonín.
25'
A z další akce se tým hostů znovu vrací do vedení!
24'
Ale opět je srovnáno.
23'
Domácím se podařilo konečně získat vedení na svou stranu!
22'
Nepřesná střela domácích vedla k protiútoku, který se ale Hodonínu nepodařilo využít.
21'
Zápas je velmi vyrovnaný, což dokazuje i stav skore.
20'
Domácí brankářka se vyznamenala a zlikvidovala trhák hodonínské hráčky!
20'
Jenže to netrvalo dlouho, znovu vede Hodonín.
19'
A je srovnáno!
18'
Ale to dlouho neplatilo. Olomouc se vrací k jednobrankovému manku ve skore.
17'
Hodonínu se ale daří využívat protiakce a je to znovu o dvě branky.
16'
Olomouc snižuje.
16'
Žlutá karta pro tým HK Hodonín (Hedvika Nováková).
16'
Ale z další akce už se Hodonínu podařilo zvýšit.
15'
Jen nad střílela domácí hráčka a vpřed míří znovu Hodonín.
14'
Jen za cenu faulu se Olomouc ubránila útočné akci Hodonína.
14'
Domácí podržela brankářka a útočí.
13'
Ovšem domácí znovu odpovídají.
12'
Hodonín rychle získal zpět dvoubrankový náskok.
11'
Žlutá karta pro tým HK Hodonín (Natálie Gätnerová).
10'
A je sníženo.
10'
Olomouc zachránila nejprve tyč a následně dobrý zákrok brankářky!
9'
Hosté odskakují na rozdíl dvou branek!
8'
Na jedné straně se rozezvučelo břevno a na té druhé se vyznamenala brankářka Olomouce!
7'
Jen za cenu žluté karty Olomouc zastavila útočný výpad Hodonína.
6'
Domácím se nepodařilo dobře zaútočit a z protiakce se do vedení vrací Hodonín.
5'
Je srovnáno ze sedmimetrového hodu.
4'
A navíc domácí podržela i brankářka.
4'
Olomouc se dobře brání.
3'
Olomouci se povedlo rychle otočit zápas. Na střelu k tyči brankářka Hodonína nedosáhla.
3'
A z protiakce se domácím povedlo srovnat.
2'
Z pravého křídla se prosadila Gätnerová a posílá Hodonín do vedení.
1'
Hodonínu ani Olomouci úvodní útok nevyšel.
1'
Vše se připravuje ke startu zápasu, který vypukne již za pár okamžiků.
Ve třetím kole MOL ligy žen se v Olomouci představí nováček z Hodonína. Olomouckým házenkářkám se zatím povedlo v obou úvodních zápasech ligy remizovat, a to s Porubou a v Prešově. Hodonín se zatím v lize hledá a po debaklu v Michalovcích nedokázal získat body ani v Prešově.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.