Házená - MOL liga ženy - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Písek : Most - 28. října 2017   15:00

Písek
Písek
2' K. Kubišová  • 2' Šelaisová  • 3' Šelaisová  • 4' Boorová  • 11' K. Kubišová  • 12' Palasová  • 14' Boorová  • 20' Michková  • 24' Palasová  • 29' Šelaisová  • 30' Novotná  • 33' Boorová  • 37' Součková  • 45' Michková  • 45'   • 48' Šelaisová  • 49' K. Kubišová  • 50' Kalčíková  • 53' Michková  • 56' Königová  • 58' Königová  • 59' Michková  • 60' Boorová
24:29
(11:15)
Most
Most
4' Zachová   • 5' Zachová   • 6' Kovařová   • 7' Zachová   • 11' Kovařová   • 12' Szarková   • 13' Szarková   • 15' Jungová   • 16'    • 17' Zachová   • 20' Szarková   • 26' Szarková   • 27' Borovská   • 29' Švihnosová   • 30' Švihnosová   • 32' Stříšková   • 34' Švihnosová   • 34' Borovská   • 38'    • 39' Švihnosová   • 41' Kovařová   • 43' Szarková   • 44' Borovská   • 47' Chmelařová   • 49' Chmelařová   • 52' Šípová   • 54' V. Dvořáková   • 55' Zachová
Písek
Opava, Válek
Oblouková hala Písek
Most

Sokol Písek – DHK Baník Most 24:29 (11:15)
Nejvíce branek: Boorová 5/1, Šelaisová 4, Michková 4 – Szarková 6/1, Zachová 5, Švihnosová 4. Rozhodčí: Opava, Válek. Sedmimetrové hody: 1/1 – 1/1. Vyloučení: 1:2.
Zápas je za námi, domácí Sokol nakonec prohrává 24:29 nad hostujícím Mostem. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek odpoledne.
60'
Boorová M. dává poslední branku zápasu.
59'
Michková V. snižuje.
59'
Pokus Šelaisové končí na tyči.
58'
Königová A. ještě snižuje.
57'
Boorová M. proměňuje 7m hod.
56'
Königová A. po pěkné nahrávce své spoluhráčky dává.
55'
Zachová D. dává.
54'
Dvořáková V. zvyšuje.
53'
Michková V. dává.
52'
Šípová V. zvyšuje
51'
Szarková S. dává trestný hod.
50'
Kalčíková D. snižuje.
Oddechový čas pro hosty.
49'
Kubišová K. ránou do horní části branky přidává další bod.
49'
Chmelařová T. skóruje.
48'
Šelaisová V. po krásné nahrávce domácí brankářky přidává gól.
47'
Chmelařová T. proměňuje.
46'
Odpískán faul na domácí hráčku.
45'
Velková střelou do spodní části branky snižuje.
45'
Oddechový čas pro domácí.
44'
Borovská M. dává.
43'
Szarková S. dává.
42'
Střelu Borovské chytá domácí gólmanka.
41'
Kovařová S. střelou navyšuje.
40'
Boorové střelu vyráží brankářka Mostu.
39'
Švihnosová N. navyšuje náskok.
38'
Maňáková zvyšuje
37'
Součková M. snižuje.
36'
Střelu Jeřábkové chytá domácí brankářka.
34'
Kovařová S. vyloučena za faul na hráčku Písku.
34'
Borovská M. střelou zvyšuje náskok.
34'
Švihnosová N. se prosazuje.
33'
Boorová M. po střele snižuje.
32'
Stříšková A. navyšuje náskok.
31'
Pískán faul na hráčku Písku.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 15 50 hod.
Je za námi první poločas. Domácí Sokol prohrává o čtyři body nad hostujícím Mostem.
30'
30'
Novotná P. snižuje na rozdíl čtyř branek.
30'
29'
Švihnosová N. zvyšuje.
29'
Šelaisová V. snižuje.
29'
Michková V. – dostává trest na 2 min.
29'
Michková V. – od rozhodčího dostává žlutou kartu.
28'
Dobrý zákrok v podání domácí brankářky.
28'
Střela Písku končí mimo.
27'
Borovská M. po šanci zvyšuje.
26'
Szarková S. zvyšuje náskok.
25'
Střela Palasové končí mimo.
24'
Palasová N. snižuje na rozdíl dvou gólů.
23'
Michková V. dostává za faul žlutou kartu.
23'
Na obou stranách velká šance nebyla proměněná.
Po faulu je v držení míče znovu Most.
Hosté hrají v plném počtu.
20'
20'
Szarková S. zvyšuje střelou ve vlastním oslabení.
19'
Zachová D. je vyloučena na 2 min.
18'
17'
Zachová D. zvyšuje.
16'
Maňáková zvyšuje.
15'
Jungová L. zvyšuje.
14'
Boorová M. srovnává.
14'
Dvořáková K. dostává žlutou kartu.
14'
Další oddechový čas.
13'
Szarková S. znovu skóruje.
12'
Szarková S. srovnává.
12'
Palasová N. přidává.
11'
Kovařová S.
11'
Kubišová K. zvyšuje.
10'
Odpískán faul na hráčku hostů.
8'
Na druhé straně střela domácí hráčky končí na břevnu.
8'
Šance hostů končí mimo branku.
8'
V držení míče Most.
7'
Zachová D. vyrovnává.
6'
Kovařová S. snižuje.
5'
Zachová D. snižuje.
4'
4'
Boorová M. přidává další branku.
3'
Šelaisová V.
3'
Skvělý zákrok domácí brankářky.
2'
Šelaisová V. zvyšuje.
2'
Kubišová K. dává gól.
2'
Faul na hráčku Písku.
1'

Sokol Písek: Preslová, Neubergová – Boorová, K. Kubišová, Königová, Michková, Merglová, Novotná, Talafousová, Velková, Kalčíková, Palasová, Šelaisová, Součková.

DHK Baník Most: Bezpalcová, Müllnerová – K. Dvořáková, V. Dvořáková, Borovská, Stříšková, Jungová, Jeřábková, Švihnosová, Chmelařová, Szarková, Šípová, Kovařová, Maňáková, Zachová, Mikulášková.

Rozhodčí: Opava, Válek.
Před domácím publikem se představí jeden z nejsilnějších týmů v MOL Lize – DHK Baník Most.

Hostující Most je na prvním místě tabulky se ziskem 11 bodů ( ze 6 zápasů má na svém kontě pět výher a jednu remízu).

Sokol Písek
Je na desáté příčce se ziskem 3 bodů ( ze 6 utkání má jednu výhru, jednu remízu a čtyři prohry).

Favoritem v tomto zápase je DHK Baník Most .
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.