Házená - MOL liga ženy - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Poruba : Slavia - 9. září 2017   18:00

Poruba
Poruba
1' Rechtorisová  • 4' Kostelná  • 11'   • 12' Konečná  • 13' Revajová  • 18' Konečná  • 25' Konečná  • 27' Demajová  • 30'   • 30' Demajová  • 33' Polášková  • 34' Konečná  • 35' Maiwaelderová  • 36' Konečná  • 43' Revajová  • 44' Konečná  • 51' Varmužová  • 52' Konečná  • 58' Rechtorisová  • 60' Rechtorisová
20:21
(10:14)
Slavia
Slavia
3' Galušková   • 4' Továrková   • 5' Galušková   • 12' Hudakova   • 14' Galušková   • 18' Galušková   • 20'    • 21' Galušková   • 23' Hudakova   • 27' Galušková   • 29' Galušková   • 30' Hudakova   • 32' Šetelíková   • 37'    • 40' Hudakova   • 42' Galušková   • 50' Svobodová   • 55'    • 58'
Poruba
Milan Hájek a Karel Macho
Sareza Ostrava
Slavia

60'
Minutu před koncem Slavia vede o jediný gól.
60'
Oddechový čas pro hosty.
60'
Rechtorisová minutu před koncem na rozdíl jediné branky.
58'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Alžběta Rechtorisová).
58'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Emma Anette Hudakova).
58'
Slávistky utíkají na rozdíl tří branek.
55'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha.
55'
Vyloučení v týmu DHC Sokol Poruba (Eliška Desertová).
52'
Konečná snižuje na rozdíl jediné branky.
51'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Nikola Varmužová).
50'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Magdaléna Svobodová).
47'
Začínají se nám opět na hřišti množit nepřesnosti při střelách na obou stranách hřiště.
44'
Na rozdíl dvou gólů nám snižuje Michaela Konečná. Závěr zápasu tak bude ještě drama.
43'
Revajová teď z dálky prostřeluje slávistickou gólmanku.
42'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Veronika Galušková).
40'
Hudakova přízemní střelou vrací Slávii tříbrankové vedení.
37'
Slávistky se poprvé v prvním poločase střelecky prosazují.
36'
To jsou věci. Slávistky asi zůstaly duchem v šatně! Přišly zbytečně o míč a je z toho snížení na rozdíl jediné branky zásluhou Konečné.
35'
Hostující trenér reaguje oddechovým časem.
35'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Hana Maiwaelderová).
34'
Konečná po rychlé akci domácích snižuje z hranice brankoviště na rozdíl tří branek.
33'
Na druhé straně trefuje přesně Polášková.
32'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Alena Šetelíková).
31'
Silvie Polášková si nepřesně přihrála, míč pro Slavii.
31'
30'
30'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Sofia Demajová).
30'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Emma Anette Hudakova).
30'
Domácí hráčky v samotném závěru prvního poločasu snižují na rozdíl pět gólů.
29'
Galuškové to dneska pálí, dává další gól.
27'
27'
Demajová teď potrestala nepřesnou rozehrávku hostujících hráček.
25'
Žlutá karta pro tým DHC Slavia Praha (Natálie Továrková).
25'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Michaela Konečná).
23'
Hudakova navyšuje vedení hostujících hráček.
22'
Demajová neproměňuje sedmimetrovou hod.
21'
Galušková trestá další nepřesnou střelu domácích hráček. Slávistky už tak vedou v Ostravě o čtyři góly.
20'
Oddechový čas pro domácí.
20'
Poruba přišla o míč a Slavie trestá dalším gólem.
19'
Další gól v podání Galuškové, tentokráte ze sedmimetrového hodu.
18'
Na druhé straně snižuje na rozdíl jediné branky Michaela Konečná.
18'
Galušková když se dostane k míči, tak většinou dává gól. Což předvedla teď v další střele z dálky.
18'
16'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Adéla Novotná).
14'
Galušková z následné akce na druhé straně vrací vedení na stranu Slavie.
13'
Revajová z rychlé akce na levé straně střelou o zem vyrovnává.
12'
12'
12'
Dvoubrankové vedení slávistickým hráčkám vrací Hudáková.
11'
Domácí hráčky z rychlého protiútoku snižují na rozdíl jediné branky.
10'
Adéla Novotná trefuje brankovou konstrukci.
9'
Ze sedmimetrového hodu se prosazuje střelou pod horní tyč Galušková.
9'
Začínají se nám množit nepřesnosti na obou stranách.
8'
Pískáno prorážení pro Slavii. K míči se tak dostanou domácí hráčky.
7'
Polášková vyloučena na dvě minuty.
7'
Signalizovaná pasivita pro Porubu.
6'
Galušková z dálky tentokráte úspěšná nebyla.
5'
Alica Kostelná teď nadvakrát nedokázala překonat gólmanku Slavie.
5'
Galušková napřáhla z dálky a trefila mezírku pod horní tyčkou.
5'
Žlutá karta pro tým DHC Sokol Poruba (Alica Kostelná).
4'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Alica Kostelná).
4'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Natálie Továrková).
3'
Galušková střelou z dálky trefuje přesně pod horní tyč.
2'
Žlutá karta pro tým DHC Sokol Poruba (Silvie Polášková).
1'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Eliška Jačková).
1'
Slávistky ztratily míč, díky čemu se dostala do rychlého protiútoku Rechtorisová, která střelou o zem dává úvodní gól.
1'
Do prvního poločasu začínají jako první hráčky Slavie.
1'

DHC Sokol Poruba: Roháčková, Mučková – Konečná, Maiwaelderová, Sekulová, Polášková, Rechtorisová, Minarčíková, Revajová, Kostelná, Mácalová, Desertová, Svobodová, Miháčová, Varmužová, Demajová.

DHC Slavia Praha: Kudláčková, Hillebrandová – Motejlová, Hudakova, Míšová, Novotná, Večeřová, Jačková, Tulipánová, Svobodová, Chovancová, Galušková, Továrková, Šetelíková, Chlupová.

Rozhodčí: Milan Hájek a Karel Macho.
Oba týmy se v uplynulé sezóně utkaly v semifinále play-off. Šťastnější v tomto souboji se ukázaly hráčky Slavie, které sérii ovládly 2:0. Poruba tak má svým soupeřkám v dnešním utkání co vracet!
Domácí hráčky Poruby se v úvodním kole potkali s ženami Olomouce. Zápas byl hodně vyrovnaný a skončil nerozhodným výsledkem 23:23. To Slavia doma vybojovala těsné vítězství 30:28 proti Zlínu.
Hezký den všem fanouškům házené, vítáme vás u sledování 2. kola MOL ligy žen v házené, ve kterém se proti sobě potkají házenkářky DHC Sokol Poruba a DHC Slavia Praha. Tímto zápasem vás provede přímo z místa dění Michal Chadim.