Házená - MOL liga ženy - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Slavia : Veselí n/M - 18. října 2017   18:07

Slavia
Slavia
1' Šetelíková  • 2' Galušková  • 5' Tulipánová  • 7' Šetelíková  • 8' Galušková  • 9' Galušková  • 11' Chovancová  • 13' Hudakova  • 14' Hudakova  • 18' Novotná  • 19' Galušková  • 19' Šetelíková  • 20' Jačková  • 23' Chlupová  • 24' Novotná  • 26' Šetelíková  • 28' Jačková  • 29' Tulipánová  • 30' Galušková  • 35' Jačková  • 38' Galušková  • 41' Galušková  • 44' Šetelíková  • 45' Šetelíková  • 49' Galušková  • 49' Jačková  • 50' Chovancová  • 52' Jačková  • 55' Novotná  • 55' Jačková  • 56' Galušková  • 57' Galušková  • 59' Motejlová
34:28
(19:13)
Veselí n/M
Veselí n/M
1' Olšovská   • 8' Šustková   • 9' Šustková   • 11' Olšovská   • 14' Novotná   • 18' Olšovská   • 22' Olšovská   • 23' Olšovská   • 25' Divilková   • 27' Olšovská   • 28' Divilková   • 30' Šustková   • 31' Šustková   • 39' Olšovská   • 39' Divilková   • 40' Lukšíková   • 41' Soldánová   • 42' Šustková   • 47' Šustková   • 48' Olšovská   • 53' Olšovská   • 58' Novotná
Slavia
Hájek, Macho
DHC Slavia Praha, Vladivostocká 1460/10
250 diváků
Veselí n/M

DHC Slavia Praha – SHK Veselí n.M. 34:28 (19:13)
Nejvíce branek: Galušková 12/1, Jačková 6, Šetelíková 5 – Olšovská 13/4, Šustková 6, Divilková 4. Rozhodčí: Hájek, Macho. Sedmimetrové hody: 1/1 – 6/5. Vyloučení: 4:1. Diváci: 250.
Pražanky zaslouženě zvítězily a díky dvěma bodům se dostávají do čela MOL ligy. Veselským panenkám slouží ke cti, jak ve druhém poločase mocně dotahovaly a stály blízko vyrovnání. Na body to však nestačilo, slávistky prodloužily svou vítěznou sérii na 6 zápasů.
60'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým SHK Veselí n.M. (Mária Olšovská).
59'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Nikola Motejlová).
59'
Slavia už je kompletní.
59'
Hillebrandová zneškodnila střelu Šustkové.
59'
Hrají se poslední dvě minuty utkání.
58'
Teď domácí mířily mimo branku, útočí tak Veselí.
58'
Za hosty snižuje Kateřina Novotná.
57'
Galušková v pádu z pravého křídla opět skóruje.
57'
57'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Adéla Novotná).
56'
Galušková po střelecké odmlce znovu udeřila.
55'
Jáčková s trochou štěstí využila další únik. Už je asi rozhodnuto.
55'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Adéla Novotná).
54'
Hudaková trefila jen břevno.
53'
V přesilové hře běžela Olšovská sama na branku a šanci proměnila.
52'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Eliška Jačková).
52'
Eliška Jačková proměnila únik, i když si Lekešová na střelu sáhla.
51'
Oddechový čas pro hosty.
50'
Chovancová se prosadila nenápadnou střelou v úrovni pasu.
49'
Jačková přesně vystřelila z levého křídla.
49'
Hillebrandová vychytala Novotnou!
49'
Nařízena sedmička pro hosty.
49'
Střídání v brance Slavie, chytá Hillebrandová.
49'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Veronika Galušková).
48'
Olšovská se prosadila střelou do protipohybu Kudláčkové.
48'
Slávistky jsou také kompletní, ale stále se musí bránit.
47'
Hosté jsou v plném počtu.
47'
Veselí to zkoušelo bez brankářky a Šustková snížila.
46'
Novotná proměnila sedmičku, i když se proti ní do branky postavila Hillebrandová.
46'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Emma Anette Hudakova).
45'
Vyloučení v týmu SHK Veselí n.M. (Mária Olšovská).
45'
Šetelíková vrací Pražankám pětibrankový náskok.
44'
44'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Alena Šetelíková).
44'
Zblokovaná střela Hudakové.
43'
Kudláčková špičkami prstů vyškrábla střelu Olšovské.
42'
Chlupová v pádu minula branku.
42'
42'
Gól vstřelil tým SHK Veselí n.M. (Jana Šustková).
41'
Důležitý gól pro v těžké chvíli pro Slavii dala Galušková přesně pod břevno.
41'
Soldánová s pomocí tyče snižuje.
40'
Jačková mířila nepřesně.
Veselské panenky v posledních minutách ožily a stále pro ně není nic ztraceno.
40'
Oddechový čas pro domácí.
40'
Lukšíková snížila na rozdíl čtyř branek.
39'
Divilková pěkně skóruje z úhlu.
39'
Gól vstřelil tým SHK Veselí n.M. (Mária Olšovská).
38'
Galušková se pěkně uvolnila a skóruje střelou k tyči.
37'
Kudláčková opět zasáhla, tentokrát proti střele Olšovské.
37'
Galušková teď mířila jen do zdi, Veselí může útočit.
36'
Kudláčková skvěle vykopla střelu Šustkové.
35'
Slavia se dlouho trápila v útoku, ale nakonec to protrhla Jačková.
34'
34'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHC Slavia Praha (Veronika Galušková).
33'
Žlutá karta pro tým SHK Veselí n.M. (Mária Olšovská).
33'
Lekešová chytila střelu Hudakové.
32'
Střela Galuškové byla tečována, Slavia zůstává u míče.
32'
Veselská Šůstková mířila nepřesně vedle tyče.
32'
Hosté ubránili útok Slavie a mají míč.
31'
Kudláčková si na střelu Šustkové sáhla, ale zapadla i s ní do branky.
31'
První útok mají hráčky Veselí.
31'
Přestávka je u konce, za chvilku budeme pokračovat.
Druhý poločas začne přibližně v 18:52.
Domácí slávistky si v prvním poločase vypracovaly šestibrankový náskok. V jejich prospěch hovoří vyšší efektivita útoku a taky výkon brankářky Kudláčkové, která zlikvidovala řadu dobrých střel.
30'
30'
Galušková stihla ještě před přestávkou skórovat.
30'
Šůstková poslala míč za záda Kudláčkové.
29'
Tulipánová proměnila další samostatný únik.
29'
Novotná skórovala, ale byl jí odpískán přešlap.
28'
Divilková v pádu stihla přesně zakončit.
28'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Eliška Jačková).
27'
Kudláčková nohou vykopla střelu.
27'
27'
Olšovská snížila na rozdíl pěti branek.
26'
Šetelíková proměnila samostatný únik na branku.
25'
Žlutá karta pro tým DHC Slavia Praha (Jana Chlupová).
25'
Divilková stála nehlídaná před brankou a hladce skóruje.
24'
Adéla Novotná uspěla ve výskoku z úhlu.
23'
Teď už se Olšovská nemýlila a vsítila devátý gól svého celku.
23'
Slávistky zblokovaly střelu Olšovské.
23'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Jana Chlupová).
22'
21'
Teď ale pokazily útok i slávistky.
21'
Slavia ubránila další útok hostů.
20'
Jáčková se trefila pod břevno.
20'
Kudláčková zneškodnila střelu Olšovské.
19'
Šetelíková běžela sama na branku a chladnokrevně zakončila.
19'
18'
NA druhé straně kontruje Olšovská střelou ke kotníkům.
18'
Adéla Novotná se trefila z ostrého úhlu.
17'
Vinklárková za asistence kulhá na střídačku, nahradí jí Divílková.
17'
Nikol Vinklárková leží na palubovce a rozhodčí volá maséra na pomoc. Ten provádí rychlý obstřik nohy.
17'
16'
Hudakové střelu vyrazila Lekešová dlaní.
15'
Hudaková nastřelila tyč.
15'
Olšovská mířila 2 metry nad břevno.
14'
Na druhé straně kontruje také hráčka s osmičkou na zádech Hudáková.
14'
Kateřina Novotná po dlouhém obléhání slávistické branky snížila.
13'
Veselské panenky musí přidat v efektivitě útoku, příliš často ztrácí míč.
13'
13'
Hudaková navýšila vedení domácích.
12'
Žlutá karta pro tým DHC Slavia Praha (Tereza Chovancová).
11'
11'
Kudláčková vychytala Šustkovou a umožnila únik Chovancové.
9'
Prosadila se i nejlepší střelkyně Veselí Šustková.
9'
Galušková se z dálky trefila k tyči.
9'
Veselí nastřelilo pouze tyč.
8'
Po skvělém zákroku Kudláčkové proměnila Galušková rychlý útok.
8'
Pauza poté, co se míč zatoulal někam do útrob haly.
8'
Žlutá karta pro tým SHK Veselí n.M. (Jana Šustková).
8'
7'
Šetelíková zakončila dlouhé obléhání brankou.
5'
A znovu výborný zákrok Kudláčkové!
5'
Veselské panenky opět neproměnily útok.
5'
Tulipánová využila rychlý protiútok po křídle střelou ke vzdálenější tyči.
4'
Na druhé straně neuspěly ani domácí hráčky v útoku, Lekešová u míče.
3'
Kudláčková dlaněmi vyrazila střelu z dálky a sklízí aplaus.
2'
Galušková se z dálky opřela do míče a poslala ho pod břevno.
2'
Slavia se probíjí do útoku.
1'
Olšovská rychle vyrovnala.
1'
Šetelíková otevřela skóre.
1'
V brankách Kudláčková a Lekešová.
Hráčky se představily divákům, brzy začneme.
Vzhledem k přenosu ČT začne utkání s malým zpožděním.
Rozhodčí Milan Hájek a Karel Macho si už svlékli bundy, a to značí, že za chvilku utkání odstartuje.
Hráčky obou týmů jsou na hrací ploše a rozcvičují se.

DHC Slavia Praha: Kudláčková, Hořáková, Hillebrandová – Motejlová, Hudakova, Míšová, Novotná, Jačková, Tulipánová, Svobodová, Svobodová, Chovancová, Galušková, Továrková, Šetelíková, Chlupová.

SHK Veselí n.M.: Lekešová, Beranová – Olšovská, Novotná, Lukšíková, Slováková, Vinklárková, Žáčková, Šustková, Valovičová, Klimešová, Klimešová, Divilková, Soldánová.

Rozhodčí: Hájek, Macho.
SHK Veselí nad Moravou v tabulce MOL ligy patří sedmá příčka pozice se sedmi body. Stejný zisk avšak s lepším skóre má na svém kontě šestý Prešov.

Veselanky do utkání také vstupují v dobrém rozpoložení se sérií dvou výher v kapse. V pátek na své půdě přehrály Olomouc 32:28, ještě cennější však byl skalp úřadujících šampionek z Michalovců. Ten získaly 23. září poměrem 29:27.

Nejlepší střelkyní panenek je Jana Šustková. Nastupuje s číslem 15 a letos zatím vstřelila 35 branek.
DHC Slavia Praha v tabulce MOL ligy patří druhá pozice s bodovou ztrátou na vedoucí Most. Oproti Severočeškám však Pražanky mají k dobru utkání 3. kola, které budou dohrávat v listopadu.

Slavia zvítězila ve všech pěti dosud odehraných zápasech, a má tak na svém kontě 10 bodů. V minulém kole hrála v Písku a odvezla si výhru 28:21. Poslední porážku Pražanky datují k 16. září, kdy v rámci Poháru EHF nestačily na běloruský Minsk a vinou této porážky z druhého kola soutěžě vypadly.

Nejlepší střelkyní Slavie je Veronika Galušková. Nastupuje s číslem 66 a letos zatím vstřelila 29 branek.
Vítejte u online přenosu z předehrávky 7. kola MOL ligy žen. Slávistky se v ní utkají s Veselí nad Moravou a pokusí se uhájit svou letošní neporazitelnost.