Házená - MOL liga ženy - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Veselí n/M : Šaľa - 16. září 2017   15:00

Veselí n/M
Veselí n/M
5' Olšovská  • 7' Olšovská  • 10' Soldánová  • 12' Olšovská  • 13' Lukšíková  • 18' Novotná  • 21' Šustková  • 24' Vinklárková  • 32' Šustková  • 37' Novotná  • 40' Soldánová  • 41' Lukšíková  • 46' Lukšíková  • 47' Šustková  • 52' Olšovská  • 54' Šustková  • 57' Olšovská  • 59' Vinklárková  • 60' Olšovská
22:23
(11:14)
Šaľa
Šaľa
1' Rácková   • 2' Klučková   • 5' Klučková   • 8' Königová   • 9' Klučková   • 13' Vargová   • 15' Pócsíková   • 21' Pócsíková   • 21' Pócsíková   • 24' Klučková   • 25' Bahýlová   • 29' Némethová   • 33' Bujnochová   • 33' Klučková   • 34' Klučková   • 35' Bujnochová   • 43' Vargová   • 50' Rácková   • 58' Bujnochová   • 59' Königová
Veselí n/M
Jiří Králíček, Milan Letev,
Veselí nad Moravou
Šaľa

SHK Veselí n.M. – HK Slovan Duslo Šaľa 22:23 (11:14)
Nejvíce branek: Olšovská 6, Šustková 5/1, Novotná 4/2 – Klučková 8/2, Pócsíková 3, Bujnochová 3. Rozhodčí: Jiří Králíček, Milan Letev,. Sedmimetrové hody: 3/3 – 4/3. Vyloučení: 2:2. ČK: Klučková (SAL).
V napínavem zápase zvítězila Šaľa rozdlem jedné branky 22:23. Domácí hráčky ve druhém poločase mohutně ztrátu dotahovaly, i díky vyloučené Klučkové, ale nakonec se na ně štěstí neusmálo v podobě remízy, ale za svůj předvedený výkon se nemusí stydět.
60'
V posledním útoku Veselanky nedaly branku, poslední střelu vyslala Šustková nad branku a hráčky Šaľy se mohou radovat z vítězství.
60'
Bahýrová proměnila a Šaľa znovu vede.
60'
Šaľa bude ještě zahrávat sedmičku za bránění při střelbě.
60'
Hlavní slovo za Veselí si vzala Mária Olšovská, která opět vyrovnává stav zápasu.
59'
Gól vstřelil tým HK Slovan Duslo Šaľa (Barbara Königová).
59'
Nikola Vinklárková vyrovnává stav zápasu 21:21!
58'
Domácí kouč si v hektickém závěru ještě bere oddychový čas.
58'
Teď se přelévají misky vah z jedné strany na druhou, Šaľa se znovu ujímá vedení.
57'
A je vyrovnáno, Mária Olšovská dává branku.
56'
Po střele jedné z hostujících hráček se rozezvučela branková konstrukce.
56'
Lekešová vychytala Vargovou a poté další střela Šaľy šla na branku, ale hostující hráčka domácí svatyni netrefila.
55'
Šustková vystřelila, ale ránu srazil blok hráček Šaľy, nyní hostující hráčky mohou jít do náskoku dvou branek.
54'
V domácí brance začíná čarovat Lekešová, Panenky mohou vyrovnat!
54'
Kouč Lukaščín si bere oddychový čas a podává taktické pokyny svým svěřenkyním.
54'
A máme tady drama! Jana Šustková dává kontaktní branku Veselí, do konce zbývá šest minut, dočká se Veselí nakonec zisku dvou bodů?
53'
Šaľa využívá maximalně čas v útoku, v posledních útočných fázích je jí často signalizována pasivita.
52'
Teď už to Olšovské vyšlo, když prostřelila Krebs mezi nohy. Před tím dobře zasáhla Lekešová po střele ze strany.
50'
Hostům už byla signalizována pasivita, ale domácí hráčky nepokryly Ráckovou, která střelou o zem překonala Lekešovou.
49'
Zbytečná technická chyba ze strany Panenek, nabídla útok Šaľy.
47'
Jana Šustková proměnila protiútok Veselí.
46'
Dagmar Lukšíková dává branku Veselí a domácím naději ještě něco se zápasem udělat.
45'
Šaľa bude pykat za nesportovní chování Klučkové ještě dvěmi minutami.
45'
Trenér Lukaščín také viděl žlutou kartu.
45'
Klučková dostala za nesportovní chování směrem k rozhodčímu červenou kartu. Delegát utkání upozornil na nesportovní chování hráčky hostí.
44'
Kateřina Novotná je vyloučená na dvě minuty.
43'
Jasmínka Vargová střílí devatenáctou branku Šaľy.
42'
Olšovská znovu měla před sebou volný prostor a tak vystřelila, orazítkovala levou tyč.
41'
Sudí už signalizovali Veselí pasivitu, Olšovská přihrála Lukšíkové a ta pohybem oklamala soupeřky a dostala se na brankoviště odkud prostřelila Krebs.
40'
Soldánová z rychlého protiúkoku s přehledem prostřelila Krebs.
39'
Olšovská už to po několikáté ve druhém poločase zkusila střelou přes obranu, ale Krebs ji vychytala.
37'
Po delší době se také domácí holky radují ze vstřelené branky, autorkou je Novotná.
36'
Olšovská vystřelila, Krebs pohotově ránu vyrazila před sebe.
35'
Domácí trenér si vzal oddechový čas.
35'
Bujnochová dává po další pěkné souhře branku.
35'
Šustková vystřelila ze středu hřiště, nebyla však přesná.
34'
Klučková opět vytrestala obranu Veselí.
34'
Vargová podstřelem se snažila překvapit Lekešovou, ale nevyšlo jí to.
33'
Z rychlého brejku dává další branku Klučková.
33'
Bujnochová šla přes obranu Veselí jako tank a dává gól.
32'
Jana Šustková se prosadila pěknou střelou přes obranu.
31'
30'
30'
Pár sekund před první sirenou ještě byla vyloučena Bahýlová.
30'
Kateřina Novotná proměňuje sedmičku proti Háladíkové.
29'
Minutu před koncem prvního dějství navyšuje náskok Némethová.
28'
Rácková z hodně velké dálky nastřeluje boční levou tyč.
28'
Kouč Šaľy Lukaščín si vzal time-out.
26'
Také Némethová střílela mimo branku.
26'
Dobře se individuálně prosadila přes obranu Šustková, ale zakončila těsně vedle tyče.
25'
Šaľa na to reaguje nejlépe jak může a to brankou z ruky Bahýlové.
24'
Po pěkné souhře přihrála Olšovská míč na brankoviště Vinklárkové, které překonala po delší době Krebs.
24'
Na nepříznivý vývoj reaguje domácí kouč oddechovým časem.
24'
Veselí se nyní nedaří v útočné fázi, gólmanka Krebs přes celé hřiště poslala balon na Klučkovou a ta vpádu překonala Lekešovou.
23'
Lekešová nedává prostor, aby se hostující hráčky vzdálily více než na dvě branky.
21'
Stejná hráčka se opět prosazuje z křídla.
21'
Gól vstřelil tým SHK Veselí n.M. (Jana Šustková).
21'
Póscíková ranou z křídla, která směřovala nad hlavu Lekešové skóruje.
20'
Nyní Lekešová z další sedmičky už Klučkovou vychytala.
20'
Dominika Valovičová byla vyloučena na dvě minuty.
19'
Klučková přesnou střelou ze sedmičky dává gól.
18'
Kateřina Novotná vyrovnává stav zápasu na 8:8.
17'
Nyní se předvedla v dobrém světle Lekešová, která vychytala hráčku Šaľy.
16'
Olšovská vystřelila ze středu hřiště a orazítkovala levou tyč!
15'
Nedáš dostaneš platí i v dnešním zápase, Veselí mohlo jít poprvé v zápase do vedení, ale přečíslení neproměnilo naopak Pócsíková ano.
14'
Veselí zahrávalo sedmičku, postavila se na ni Šustková a střelou k tyči překonala Krebs.
13'
Vargová se také nemýlila.
13'
Dagmar Lukšíková dostala ideální přihrávku přes polovinu hřiště a poté s lehkostí překonala Krebs.
12'
Olšovská je zatím nejpilnější střelkyní týmu, ze spojky se dokázala táto slovenská hráčka prosadit.
11'
Lívia Klučková s přehledem proměnila sedmičku.
11'
Soldánová dostala navíc žlutou kartu.
11'
Šaľa hraje bez brankářky a bude po faulu na Königovou zahrávat sedmičku.
10'
Veselí využívá přesilovku zásluhou Soldánové, která překonala brankářku mezi nohy.
10'
Ivana Bahýlová si půjde odpočinout na dvě minuty na lavičku.
9'
Šaľa má rychlé protiútoky smrtící, to teď předvedla Klučková.
9'
Olšovská to myslela dobře na Vinklárkovou, ale ta nechytla na brankovišti míč.
8'
Königová na druhé straně se taky zapisuje mezi střelkyně.
7'
Olšovská měla před sebou volnou dálnici a toho využila, když přesnou a tvrdou ranou překonala hostující gólmanku.
6'
Königová dostala žlutou kartu za faul na Lukšíkovou, Veselí ale svůj útok neproměnilo.
5'
Veselí se nezvdává a koriguje zásluhou Olšovské.
5'
Lívia Klučková je zatím v koncovce bezchybná.
4'
Také na domácí straně Lukšíková viděla žlutou kartu.
4'
Novotná mohla opět vstřelit branku, ale vylámala si zuby na hostující brankářce.
3'
Kateřina snižuje na rozdíl jedné branky díky proměněnému sedmimetrovému hodu.
2'
Bujnochová dostala žlutou kartu.
2'
Veselí ze dvou útoku nedalo žádnou branku, naopak Klučková z křídla byla přesná.
1'
Rácková po dlouhé kombinaci střelou k tyči dává úvodní branku.
1'
-1'
Jako první zahájí útok hráčky Šaľy.

SHK Veselí n.M.: Lekešová, Vašulková – Olšovská, Novotná, Lukšíková, Slováková, Vinklárková, Žáčková, Šustková, Divilková, Soldánová, Klimešová, Valovičová.

HK Slovan Duslo Šaľa: Haládiková, Ladicsová, Krebs – Rácková, Bujnochová, Tisajová, Pócsíková, Bahýlová, Trochtová, Špendlová, Königová, Vargová, Klučková, Némethová.

Rozhodčí: Jiří Králíček, Milan Letev,.
-5'
Dvojice rozhodčích přivádí obě dvě mužstva na hrací plochu. Po představení hráček se budou hrát státní hymny obou zemí.
-25'
Pikantní utkání to bude pro Jasmínku Vargovou, která ještě minulý rok hájila barvy Veselí nad Moravou.
Veselí má co Šale oplácet, jelikož v minulém ročníku prohrálo oba dva zápasy, nejprve doma 22:30 a poté na Slovensku 26:28.
V tabulce střelců se v top 10 drží dvě hráčky Veselí, se črtnácti branky čtvrtá Jana Šustková a sedmá Kateřina Novotná, která má o jeden zásah méně než její parťačka v týmu. Obrana domácího celku si bude muset pravděpodobně nejvíce dát pozor na Líviu Klučkovou, která nastřílela sedmnáct gólu a je třetí nejpilnější střelkyní.
Veselanky ve dvou odehraných zápasech nepoznaly hořkost porážky, když v úvodním kole porazily Trenčín 36:29 a remizovaly v Písku 19:19. Duslo Šala se také střetla s Pískem hned v pvním kole a vyhrála 33:20 a poté v domácím prostředí nestačila na favorizovaný Baník Most a podlehla o tři branky 27:30.
Příjemné sobotní odpoledne z veselské haly. V rámci třetího kola MOL ligy v domácím prostředí přivítají házenkářky SHK Veselí nad Moravou slovenské družstvo HK Slovan Duslo Šaľa.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.