Házená - MOL liga ženy - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zlín : Hodonín - 22. října 2017   17:00

Zlín
Zlín
1' Hradilová  • 2' Sobieská  • 10' Kolářová  • 15' Kolářová  • 17' Kolářová  • 18' Sobieská  • 19' Sobieská  • 24' Očadlíková  • 30' Nygrýnová  • 33' Očadlíková  • 36' Nygrýnová  • 40' Nygrýnová  • 44' Očadlíková  • 48' Sobieská  • 50' Sobieská  • 57' Kolářová
23:20
(14:9)
Hodonín
Hodonín
6' Kalinová   • 7' Patrnčiaková   • 11' Tóthová   • 24' Višňovská   • 25' Pospíšilová   • 28' Patrnčiaková   • 37' Kalinová   • 38' Patrnčiaková   • 38' Patrnčiaková   • 44' Patrnčiaková   • 45' Višňovská   • 49' Višňovská   • 51' Višňovská   • 52' Višňovská
Zlín
Rybníčková, Benedíková, Stojarová – Sobieská, Nygrýnová, Očadlíková, Vlková, Andrýsková, Hradilová, Mizerová, Kolářová, Baumbachová, Polomíková.
Tomáš Deml, Martin Dvořáček
Hodonín
Zichová, Nejezchlebová – Poláchová, Tóthová, Kováčiková, Smetková, Jadamíková, Jastrábová, Gätnerová, Pospíšilová, Kalinová, Nováková, Patrnčiaková, Višňovská, Furyová, Budayová.

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký večer a u dalších on-line přenosů na shledanou.
HC Zlín – HK Hodonín 23:20 (14:9)

Nejvíce branek: Sobieská 8/3, Hradilová 5/4, Kolářová 4 – Patrnčiaková 10/5, Višňovská 5, Kalinová 3/1.
Rozhodčí: Tomáš Deml, Martin Dvořáček.
Sedmimetrové hody: 7/7 – 8/6.
Vyloučení: 1:4.
Je dobojováno! Po první poločase, kdy si Zlín vypracoval pětibrankový náskok, vše nasvědčovalo ve dvoubodový zisk domácích. Jenže Hodonín zlepšil svou střelbu a dokázal se vrátit do zápasu. Několikrát se totiž dostal na rozdíl jediné branky, ale srovnat už nedokázal. Zlomový moment přišel v 58. minutě, kdy se Hodonín mohl znovu střelou z pravého křídla přiblížit do těsného kontaktu, ale výborně zasáhla zlínská brankářka. Následně domácí přidaly další gól ze sedmičky a po výhře 23:20 si připisují dva body do tabulky MOL ligy.
60'
Domácí zbytek zápasu dohrávají v útoku a už se pravděpodobně nic nestane.
60'
Oddechový čas pro domácí.
60'
Gól vstřelil tým HK Hodonín (Annamária Patrnčiaková).
60'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HC Zlín (Michaela Sobieská).
59'
Navíc Zlín bude házet sedmičku, kterou může potvrdit svou výhru
58'
Asi klíčový zákrok domácí brankářky proti střele z pravého křídla. To už by si měly domácí hráčky pohlídat.
57'
Oddechový čas pro hosty.
57'
Vyloučení v týmu HC Zlín (Jolana Mizerová).
57'
Michaela Kolářová krásnou ranou vymetá pavučiny z horního rohu hostující brány.
56'
Ale to se mu nepodařilo. Parádní zákrok domácí brankářky drží stav 21:19. A ten trvá i poté, co se na druhé straně zaskvěla neméně pěkným zásahem hodonínská gólmanka.
55'
Hradilová se snažila přihrát ze středu na křídlo, ale to se jí nepovedlo. Navíc domácí poté minuly bránu a Hodonín je může znovu přiblížit na jeden gól.
54'
Žlutá karta pro tým HC Zlín (Gabriela Nygrýnová).
54'
Dvouminutový trest pro realizační tým HK Hodonín.
54'
Žlutá karta pro realizační tým HK Hodonín.
53'
53'
Hradilová si počkala na předčasný pohyb brankářky a pohodlně ji přehazuje.
53'
Zlín však bude mít možnost znovu odskočit. Bude zahrávat sedmimetrový hod.
52'
Višňovská přibližuje svůj tým na rozdíl jediné branky střelou ze střední spojky.
51'
Nygrýnová vytvořila prostor pro svou kolegyni na levém křídle, která však z této pozice trefuje jen hostující brankářku.
51'
Gól vstřelil tým HK Hodonín (Simona Višňovská).
50'
Gól vstřelil tým HC Zlín (Michaela Sobieská).
49'
Višňovská v těžké pozici v pádu přehodila domácí brankářku a udržuje svůj tým na dostřel.
48'
Sobieská pěknou ranou z levé spojky dává 19. branku svého týmu.
48'
Patrnčiaková opět trefuje šibenici domácí klece a je to už jen o dva góly.
48'
A po faulu na brankovišti bude házet další sedmičku.
47'
Technický prohřešek domácích znamená míč pro Hodonín, který již spěchá do útoku.
46'
Tyčka a následný zákrok domácí brankářky však zamezil v cestě hodonínskému snížení.
46'
Nygrýnová nezachytila nepřesnou přihrávku a míč doputoval do zámezí. Hodonín tak může snížit na rozdíl dvou branek.
45'
44'
Očadlíková si skvěle seběhla na střed z levého křídla a z brankoviště vrací Zlínu čtyřbrankový náskok.
44'
44'
Výborná Patrnčiaková opět straší domácí brankářku. Další branka z pravého křídla znamená snížení na 17:14.
43'
Patrnčiaková krásně trefuje z hranice sedmimetrového hodu horní roh zlínské brány.
42'
Následovat bude další sedmimetrový hod pro Hodonín.
40'
Nygrýnová se ocitla chvíli sama na brankovišti a také dostala přihrávku. Poté svou střelou zvyšuje na 17:12.
39'
Z pravého křídla už však tak úspěšný nebyl a domácí brankářka si tak připisuje další úspěšný zákrok.
38'
Hodonín se výborně ubránil a po dlouhé přihrávce své gólmanky snižuje Patrnčiaková na 16:12.
38'
Patrnčiaková dnes táhne střelecky svůj tým a přidává další gól Hodonína.
37'
Nikola Kalinová také pálí z velké dálky a stejně jako její soupeřka před chvílí je úspěšná.
36'
Nygrýnová se pověsila do vzduchu na jedenácti metrech a trefuje přesně prostor u levé tyče.
35'
Také Zlín však trefuje brankovou konstrukci a na tahu je opět Hodonín.
34'
Patrnčiaková však svou ranou nastřeluje jen břevno domácí brány.
33'
Sedmička pro Hodonín!
33'
Andrea Očadlíková z první střely svého celku dává gól. Prosadila se po rychlém brejku Zlína.
32'
Teď to Hodonín sehrál velmi dobře a vypracoval si vyloženou šanci na levém křídle. Odtud se však hostující hráčce nepovedlo zlínskou brankářku přehodit.
31'
Hostující hráčky se sice dostaly ke střele, ale tu dobře vyrazila domácí brankářka. Hodonín přesto zůstane u míče.
31'
Je za námi první polovina utkání. Domácí v něm potvrzují roli mírných favoritek a vedou po třiceti minutách o pět branek. Zlín těží z dobré obrany, se kterou si hosté prozatím nevědí rady. Navíc se mohou opřít o dobré výkony svých brankářek a gólový příspěvek Lenky Hradilové, která je dnes suverénní hlavně ze sedmimetrových hodů. Uvidíme, co nám přinese druhá půle, která začne přibližně v 17:45.
30'
30'
Nygrýnová těsně před koncem proměňuje rychlý brejk a zvyšuje na 14:9.
30'
Průraz Hodonína. Domácí tak mají ještě čas na zakončení.
30'
Probíhá poslední minuta prvního poločasu.
29'
Lenka Hradilová je dnes ve velké formě. I s touto sedmičkou si věděla rady a míč poslala do horního koutu brány.
29'
Vyloučení v týmu HK Hodonín (Alžběta Tóthová).
28'
28'
Patrnčiaková si naskočila z pravého křídla a otřela svou střelu o vzdálenější tyč, od které se míč odrazil do sítě.
28'
Nakonec mu však míč berou. Zlín ale také neuspěl a hosté opět útočí.
27'
Hodonínu je znovu signalizovaná pasivita, ale sudí ho ještě nechávají rozehrát roh.
26'
Dopustily se však technické chyby a míč tak ztrácejí. Na druhé straně nebyl úspěšný ani Hodonín, a tak jde do útoku opět Zlín.
25'
Šárka Pospíšilová přidává osmý gól Hodonína. Domácí hráčky však již spěchají kupředu s odpovědí.
24'
Gól vstřelil tým HC Zlín (Andrea Očadlíková).
24'
Žlutá karta pro tým HC Zlín (Lenka Hradilová).
24'
Višňovská ovšem vzápětí snižuje na 11:7 z levého křídla.
23'
Sobieská krásnou ranou o zem dává jedenáctou branku Zlína.
23'
V přesilové hře domácích se bude házet další sedmička. Znovu proti Hodonínu.
22'
Také Sobieská proměňuje sedmimetrový hod. Hostující brankáře se za míčem sice natahovala, ale nebylo jí to nic platné.
22'
Vyloučení v týmu HK Hodonín (Šárka Pospíšilová).
21'
Patrnčiaková i nyní dává gól. Tentokrát si vybrala pravý dolní roh branky.
21'
Po prostčení Patrnčiakové na pivota je z toho další sedmička pro hosty.
20'
Patrnčiaková je už však ze sedmičky úspěšná a Hodonín snižuje na 9:5.
20'
Tóthová to myslela dobře se svou střelou z pravé spojky. Její pokus na zadní tyč však vyráží domácí brankářka.
19'
19'
Sobieská znovu v akci! Tentokrát zvyšuje náskok svého celku povedenou ranou z trháku.
18'
Michaela Sobieská svou další brankou z pravé spojky rozvlnila síť hostující branky.
17'
Michaela Kolářová vzápětí trestá střeleckou nemohoucnost Hodonína a poprvé posílá svůj tým na rozdíl tří branek.
16'
Nikola Kalinová však neuspěla. Náhradní brankářka se blýskla pěkným zákrokem, kterým míč vytěsnila mimo tři tyče.
16'
Další sedmimetrový hod pro Hodonín po faulu na Patrnčiakovou.
15'
Michaela Kolářová se svou první střelou neuspěla. Míč se k ní ovšem záhy odrazil a na podruhé si už vedla lépe – 6:4.
14'
Zlín se zatím dobře brání a Hodonín má velké problémy s překonáním jeho defenzívy.
13'
Ve velké šanci selhala hostující hráčka pálící z hranice brankoviště. Ta branku domácích trestuhodně minula.
12'
Lenka Hradilová je znovu ze sedmičky úspěšná. Tentokrát svou střelu poslala k pravé tyči.
12'
Žlutá karta pro tým HK Hodonín (Nikola Kalinová).
11'
Tóthová si však vzápětí naskočila na 9 metrech a střelou do dolní části branky srovnává stav utkání.
10'
Michaela Kolářová se trefuje z levé spojky a Zlín tak znovu vede.
10'
To se jim ovšem nepovedlo, ale ani Zlín nedokázal skórovat. Po nepřesné přihrávce hostující hráčky však bude mít další možnost.
9'
Hostům je signalizovaná pasivita musí rychle zakončovat.
8'
Lenka Hradilová se z hranice sedmimetrového hodu nemýlila a znovu máme srovnáno.
8'
Zlín bude mít navíc po faulu v rychlém brejku výhodu sedmičky.
8'
Vyloučení v týmu HK Hodonín (Natálie Gätnerová).
7'
Patrnčiaková se také zapisuje na listinu střelkyň. Z pravého křídla dává třetí branku svého celku.
6'
Žlutá karta pro tým HC Zlín (Jolana Mizerová).
6'
Nikola Kalinová svou druhou brankou vyrovnává a na tahu jsou opět domácí.
5'
Následně byla domácí brankářka trefena z osmi metrů do obličeje. Po tomto zásahu zůstala ležet na palubovce, ale po krátkém ošetření bude pokračovat ve hře.
5'
Nikola Kalinová už druhou sedmičku svého celku proměňuje a snižuje na 2:1.
4'
Patrnčiaková byla na pravém křídle faulovaná a je z toho další sedmička.
3'
Patrnčiaková ovšem nedokázala domácí brankářku překonat. Ta předvedla skvělý zákrok a diváci ji za to ocenili potleskem.
2'
Sedmimetrový hod pro hostující celek.
2'
Michaela Sobieská posílá svůj celek do dvoubrankového vedení střelou ze země z pravé spojky.
1'
Lenka Hradilová dostala výbornou přihrávku do pivota a z hranice brankoviště si již věděla rady.
1'
Vzájemná utkání

Oba týmy proti sobě neodehrály žádný zápas, a tak to dnes pro ně bude premiéra.
HK Hodonín

Hodonín je na tom ještě hůře než jeho dnešní soupeř. Z šesti zápasů vytěžil 2 body a díky horšímu skóre je na 12. pozici soutěže.
Navíc patří mezi nejhorší celky v ofenzívě i defenzívě. Doposud vstřelil jen 143 branek a hned 188 jich inkasoval. S touto vizitkou má tedy rozhodně co zlepšovat.
Na půdě soupeřů dokonce nedokázal bodovat a po třech zápasech se krčí na posledním 13. místě tabulky venkovních týmů.

HC Zlín

Zlínu se v dosavadním průběhu moc nedaří. Po šesti duelech mají pouhé 2 body a patří mu 10. místo v MOL lize.
Zapracovat by navíc měl jednoznačně na ofenzivní činnosti. V uplynulém průběhu nastřílel jen 141 branek a v tomto ohledu je nejhorším týmem soutěže.
Na vlastní palubovce je však úspěšný z 50%. Ze dvou zápasů vytěžil 2 body a okupuje 8. příčku v tabulce domácích celků.

14.10.2017 Prešov – Zlín 24:21
8.10.2017 Zlín – Poruba 18:21
22.9.2017 Šala – Zlín 28:21
16.9.2017 Most – Zlín 35:22
9.9.2017 Zlín – Banovce 31:21
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.