3. Brazílie – 5 bodů
4. Egypt – 3 body

5. Polsko – 2 body
6. Švédsko – 0 bodů
Švédové s Poláky hrají noční zápas, poté budou mít všechny týmy odehrána 4 utkání.
Drama je u konce a Brazilci, kteří celý zápas dotahovali egyptský náskok, oslavují brankáře Maika Dos Santose, který si nejdůležitější ze svých 14 zásahů schoval na poslední okamžiky. Vychytal sedmimetrový hod kanonýra Elahmara, s devíti góly nejlepšího střelce utkání, aby uchránil svému týmu bod za vydřenou remízu. Brazilci tak zvýšili své šance čtvrtfinále.
Konec zápasu. (27:27)
60
Rozhodčí přerušili hru, ale Mohamed Ali Zein poslal míč do brazilské branky. Místo gólu inkasuje trest. (27:27)
60
Brazilci si berou oddechový čas, aby si připravili poslední akci utkání. (27:27)
60
Dvě hvězdy tohoto zápasu proti sobě a brankář Maik dos Santos je tím, kdo pumpuje rukama směrem k rozjařeným tribunám, vychytal totiž devítigólového střelce Elahmara. Do konce šedesáté minuty chybí 16 vteřin. (27:27)
60
Celý zápas je v rukou egyptského střelce Ahmeda Elahmara, protože kapitán Thiagus Dos Santos stáhnul za nohu zakončujícího pivota Abouebaida. (27:27)
60
Necelou minutu před koncem si egyptská střídačka bere oddechový čas. Tohle už budou nervy. (27:27)
59
Future Arena bude sice po turnaji rozebrána, ale jestli vydržela tohle, co předvedli fanoušci na tribunách, asi je smontována perfektně. Brazilské publikum jančí v extázi, Haniel Langaro totiž poprvé od stavu 3:3 srovnává. (27:27)
59
Maik Dos Santos na zemi vychytal Eissu. Neskutečný zásah. (27:26)
58
Brazilci jsou zase na dosah, Da Silva vymetl horní roh branky. (27:26)
58
Žlutá karta pro realizační tým Brazílie. (27:25)
58
Eissa byl držený Teixeirou při střele, Elahmar se proto postavil na sedmičku a svým devátým zásahem zvyšuje vedení. (27:25)
57
Ale Soares už zase snižuje. (26:25)
56
Brankář Hendawi si po sérii gólů na obou stranách připisuje zákrok proti Candidovi, skóre se nemění, což je vzhledem k dění předchozích okamžiků skoro zázrak. (26:24)
56
Ali Zein přece jen vrací dvougólový náskok na egyptskou stranu. (26:24)
55
Aby toho nebylo málo, Brazilci už jsou zase jen o gól pozadu, Lucas Candido trefuje. (25:24)
54
Prosazuje se i Eissa, přestřelka pokračuje. (25:23)
53
Langaro zrovna tak, teď se skóre přelévá rychle. (24:23)
53
A bombarďák Elahmar kontruje. (24:22)
53
Poprvé v zápase se trefuje Guimarraes a je to zase jen o gól. (23:22)
52
Egypťané vystihli brazilský pokus o dlouhou přihrávku a z následného útoku se posedmé dnes trefuje Ahmed Elahmar. (23:21)
51
Tank Langaro se prohnal středem až k úspěšné střele a je to jen o gól. (22:21)
50
Maik Dos Santos vytáhl ránu Sanada na tyč, Brazilci jdou do útoku. (22:20)
49
Joao Da Silva podruhé v řadě brazilským střelcem, egyptský kouč reaguje oddechovým časem. (22:20)
47
Elahmar se rychle uvolnil a opět zvyšuje vedení. (22:19)
47
Vyloučení v týmu Egypt (Elderaa). (21:19)
47
Da Silva si vybojoval gól i egyptské vyloučení. (21:19)
47
A Elahmar proměňuje. (21:18)
47
Sedmičku ale budou po faulu Soarese na Shebiba házet i Egypťané. (20:18)
46
A to se jim daří, Teixeira se trefuje počtvrté v zápase. (20:18)
46
Ali Zein stáhl zakončujícího Brazilce a stráví příští dvě minuty na střídačce, domácí mohou snížit ze sedmičky. (20:17)
43
Ale elán Brazilcům hned z protiútoku bere Sanad. (20:17)
43
Útočnou akci zakončuje úspěšně Soares ranou mezi nohama brankáře. (19:17)
42
Brazilský trenér reaguje oddechovým časem. (19:16)
42
Z pravého křídla naskočil Sanad a pověsil míč přesně do horního růžku. Egypt zvyšuje náskok. (19:16)
40
Brankář Dos Santos drží náskok jen dvougólový senzačním zásahem proti Elderovi. (18:16)
39
Egypťané jsou v plném počtu a dvoubrankový náskok jim vrací důrazný Elahmar. (18:16)
39
Shození na levé křídlo vede k parádnímu zásahu Andre Soarese. (17:16)
37
Brazilci mají další početní výhodu po faulu Sanada. (17:15)
37
Maik dos Sanots je ve varu, čape střely jako jeho fotbaloví kolegové. (17:15)
35
Teixeirova pecka proletěla za záda egyptského brankáře a míč poskakoval po brankové čáře. Rozhodčí branku uznali. Jinak by asi taky vzhledem k reakci publika nemuseli odejít z haly zdraví... (17:15)
35
Mohamed Ibrahim Ramadan se procpal přes dva bránící Brazilce ke svému prvnímu gólu večera. (17:14)
34
Leonardo Santos strhnul střílejícího Elahmara a i Brazilci budou hrát bz jednoho hráče v poli. (16:14)
33
Maik Dos Santos tentokrát skvělý proti střele Edlery. (16:14)
32
I při dvojnásobném oslabení se podařilo egyptskému střelci Mohamedovi ELbassiounymu využít nedorozumění v brazilské obraně a zvyšuje vedení opět na dvoubrankové. (16:14)
31
Vyloučení v týmu Egypt (Elahmar). (15:14)
31
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Brazílie (Teixeira).
(15:14)
31
Začal druhý poločas. (15:13)
Po divokém začátku zápasu se postupně až do čtyřgólového náskoku dostali Egypťané, a to jim ještě sedm střel pochytal brazilský brankář Maik Dos Santos. I díky jeho zákrokům se domácím, které mohutně povzbuzuje publikum ve Future Areně, podařilo stáhnout náskok, 11 vteřin před koncem poločasu snížil kapitán Thiagus Dos Santos na rozdíl dvou branek. Útočná hra Egypta ale zatím vypadá přece jen nebezpečněji.