Ode mě je tu pro tuto chvíli vše. Na shledanou.
Brazilky byly v utkání o něco lepší, mohly se spolehnout na skvělou Rodriguezovou a fantasticky chytající Arenhartovou, která měla 44% úspěšnost zákroků a výrazně se tak podepsala na výhře brazilského týmu.
Černohorky neodehrály špatný zápas, ale v koncovce se nedokázaly prosadit, ať už vinou nepřesných střeleckých pokusů nebo zdi jménem Arenhartová.
Černá Hora neobhájí stříbrné medaile z Londýna. Po pěti prohrách končí ve skupině na posledním místě a loučí se tak s olympijským turnajem.

Brazilky tak postupují do play-off turnaje z prvního místa skupiny A.

60
Jaukovicová nastřelila pouze tyč, ta střela symbolizovala celý výkon Černé Hory, jejímž hráčkám nepřálo dnes střelecký štěstí. (23:29)
60
Vyloučení v týmu Brazílie (Rochaová). (23:29)
59
Quintinová poslala do brejku Rochaovou, která úspěšně zakončila. (23:29)
59
Gól vstřelil tým Brazílie (Amorimová). (23:28)
58
Z levého křídla trefila přesně Pavicevicová, když smíš přišpendlila ke vzálenější tyči. (23:27)
57
A skórovala! (22:27)
56
Rodriguezová nepropálila druhou brankářku Barjaktovicovou, ale není jí to nic platné, Brazilku zastavily házenkářky Černé Hory faulem, následuje sedmička, ke které se staví Martinezová. (22:26)
56
Posledních pět minut zápasu. Pavicevicová šla sama na Barbaru Arenhartovou, ale ta mávnutím pravé ruky vytáhla jistý gól. (22:26)
55
Oddechový čas pro hosty. (22:26)
54
Pavicevicová zužitkovala přihrávku Raicevicové. (22:26)
53
Publikum se baví a brazilské házenkářky také. Faschinellová vypálila z pravé strany přesně. (21:26)
52
Rodriguezová vyslal prudkou ránu pouze do břevna, od kterého se míč odrazil k Černohorkám, Pavicevicová se brejkové situace nezalekla a skórovala. (21:25)
51
Rodriguezová poprvé neuspěla se svou střelou. Zbývá necelých deset minut do konce. (20:25)
50
Na druhé straně se prosadila šikovná Mehmedovicová. (20:25)
50
Brazilka se dokázala vytočit a odprostit se tak od bránící hráčky. (19:25)
49
Vzápětí se ale trefuje Piedadeová. (19:24)
48
Jaukovicová trvdě a přesně zamířila k tyči. Arenhartové nedala žádnou šanci. (19:23)
48
Vyloučení v týmu Černá Hora (Raicevicová). (18:23)
48
Brazilská nejlepší střelkyně je zatím dneska stoprocentní. Fantastická střela k levé tyči. (18:23)
47
Sedmičky se tentokrát ujala Jaukovicová a poradila si s ní více než dobře. (18:22)
46
Střela Quintonové zapadla za levou tyčku černohorské gólmanky. (17:22)
46
Gól vstřelil tým Černá Hora (Mehmedovicová). (17:21)
45
A zase udeřila Rodriguezová, která je nezastavitelná. Na palubovce ji Černohorky nedokáží zastavit. (16:21)
44
Nekompromisní zakončení od Radicevicové pod horní tyčku. (16:20)
43
Fantastická Rodriguezová vyslala neuvěřitelnou ránu, která skončila v síti. (15:20)
42
Bulatovicová prostřelila Arenhartovou, Černohorky snížily na rozdíl čtyř branek. (15:19)
41
Gól vstřelil tým Brazílie (Fachinellová). (14:19)
41
K trestnému hodu se postavila opět Bulatovicová a opět byla úspěšná. (14:18)
40
Rochaová ze střední vzdálenosti překonala gólmanku Černé Hory. (13:18)
40
Vyloučení v týmu Černá Hora (Bulatovicová A.). (13:17)
39
Jaký výkon ale předvádí brankářka Arenhartová. Dokázala zlikvidovat z šestadvaceti pokusů celých třináct! (13:17)
39
Bulatovicová nezaváhala z trestného hodu. (13:17)
38
Vyloučení v týmu Brazílie (Amorimová). (12:17)
38
Obě gólmanky vytáhly famózní zákroky proti střelkyním! (12:17)
37
Házenkářská lahůdka v podobě krásného pasu a následného technického zakončení da Silvaové. (12:17)
36
Bulatovicová využila volného prostoru a zamířila přesně k pravé tyči. Bulatovicová zatím dneska není příliš vidět. (12:16)
36
Martinezová potrestala chybu v rozehrávce házenkářek Černé Hory. (11:16)
35
Z prostoru levého křídla se prosadila Pavicevicová. (11:15)
34
Když Rodriguezová nedává góly, tak je alespoň připravuje, nádherně teď vybídla Araujovou, která v pádu propálila Rajcicovou. (10:15)
33
Nejlepší házenkářka za rok 2013 naznačila několikrát rameny a pak poslala míč přesně na druhou stranu kolem brankářky Černé Hory. (10:14)
33
Vyloučení v týmu Černá Hora (Raicevicová). (10:13)
33
Da Silvaová po převzetí přihrávky od Rodriguezové, vletěla jako uragán do obrany a ránou o palubovku překonala brankářku. (10:13)
31
Střelu Raicevicové vykryla Arenhartová, rána letělo přímo doprostřed. (10:12)
31
Černohorky rozehrály druhou půli. (10:12)
31
Začal druhý poločas. (10:12)
První třicetiminutovka nabídla svižný start Brazílie do zápasu, kde především zásluhou Rodriguezové si vypracovala pohodlný náskok až čtyř branek. Jedinou hluchou pasáž zaznamenaly Brazilky kolem desáté minuty, Černohorky se během těchto několika minut dotáhly až na rozdíl dvou branek.

První poločas tedy skončil v poměru 10:12 pro Brazílii.

Druhá půle začne za zhruba patnáct minut.
30
První poločas skončil. (10:12)
30
Aroujová ustála souboj a ze zhruba deseti metrů tvrdě vypálila, ke smůle Brazilek však nastřelila jen tyč! (10:12)
30
Domkonce rvní půle zbývá minuta a Černohorkám se nedaří překonat obranný val Brazilek. Následná střela Raicevicové skončila nad bránou. (10:12)
29
Oddechový čas pro domácí. (10:12)
29
Amorimová nezpracovala přihrávku od Rodriguezové a Brazilky přišly o míč. (10:12)
28
Vyloučení v týmu Černá Hora (Bukatovicová K.). (10:12)
27
Oddechový čas pro hosty. (10:12)
27
V rychlém útoku propálila Radicevicová brankářku Arenhartovou mezi nohama. (10:12)
27
Černohorkám bohužel nevychází vůbec kombinace. I s jednou hráčkou v poli na víc, se jim nedaří přehrát Brazilky. (9:12)
26
Vyloučení v týmu Brazílie (Aroujová). (9:12)
25
Pavicevicová se opřela do rány, která se zastavila až o síť. (9:12)
24
Brazilky jsou na palubovce sebevědomější, málem to ale s kombinací přehnaly, v kombinaci jim vypíchal míč jedna z Černohorek, bohužel míč neudržela. (8:12)
23
Radicevicová z pravého křídla napálila míč do břevna. (8:12)
22
Prudká střela se odrazila od břevna do brány, štěstí se tentokrát stálo na straně Brazilek. (8:12)
21
Černohorky snížily z brejkové situace, postarala se o to Radicevicová. (8:11)
19
Rajcicová vytáhla prudkou střelu jedné z Brazilek na břevno! (7:11)
19
Se štěstím prostřelila Radicevicová Arenhartovou, které míč vyklouzl po střele z rukou. (7:11)
18
Gól vstřelil tým Brazílie (Araujová). (6:11)
18
Pavicevicová dostala míč od pivotky pozdě, ale elegantním obloukem přehodila Arenhartovou. (6:10)
17
Rodriguezová se drze protáhla kolem Černohorky a v pádu skórovala pod nohou Rajcicové. (5:10)
16
Amorinová navýšila náskok o čtyři branky. (5:9)
15
Zpravé strany přesně zamířila Araujová a propálila tak Rajcicovou. (5:8)
14
Gól vstřelil tým Černá Hora (Amorinová). (5:7)
13
Chladnou hlavu zachovala Bulatovicová. Z tresténého hodu snížila na rozdíl jedné branky. (5:6)
12
A kdo jiný by měl skórovat než nejlepší Brazilka Rodriguezová.. Po delší době domácí tým opět udeřil. (4:6)
11
Další parádní zákrok vytáhla Arenhartová, když vytěsnila střelu Ramusovicové. (4:5)
10
I v oslabení se prosadili Černohorky, po kombinaci s gólmankou Rajcicovou skórovala Ramusovicová. (4:5)
9
Na dvě minuty si šla odpočinout na dvě minuty za ostrý zákrok na Rodriguezovou. (3:5)
8
Mehmedovicová využila volného prostoru a v souboji se bránicí Brazilkou předvedla elegantní otočku a tvrdě vystřelila k levé tyči. Její střela rozvlnila síť. (3:5)
6
Na podruhé prostřelila Raicevicová gólmanku Arenhartovou, která si pár vteřin před inkasovaným gólem fantasticky poradila se střelou Ramusovicové. (2:5)
5
Martinezová se postavila k sedmimetrovému hodu po faulu na skvěle hrající Rodriguezovou a pohodlně skórovala. (1:5)
4
A z mohutného útoku vytěžila branku Silvaová. Brazilky zatím válcují svého soupeře. (1:4)
3
A opět udeřila Rodriguezová! (1:3)
3
Nadruhé straně snížila Mehmedovicová. (1:2)
2
A z druhé střely se zase trefila Rodriguezová, která má fantastickou formu. (0:2)
1
Jako první otevřela skóre Rodruguezová. (0:1)
1
Utkání právě začalo. (0:0)
Za několik málo vteřin začne zápas žen mezi Brazílií a Černou Horou. Černohorky, které získaly na poslední olympiádě v Londýně stříbrnou medaili, už nemají šanci postoupit.
V pátém posledním utkání ve skupině A na sebe narazí týmy Černé Hory a domácí Brazílie. Zatímco pořádající země má na svém kontě šest bodů z dosavadních osmi možný, házenkářky Černé Hory zaujímají poslední pozici, když jsem jim ze čtyř odehraných zápasů nepodařilo ani jednou bodovat.

Domácí Brazilky prohrály pouze se Španělkami o pět branek, postup do další fáze turnaje by jim už neměl uniknout.

Podle sázkových kanceláří je Brazílie jasným favoritem, přesto by nikdo neměl poslední stříbrné medailistky z Londýna odepisovat.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.