Ruskám se nakonec podařilo uhájit nejtěsnější možnou výhru, když po většinu utkání kontrolovaly průběh. Dobrým výkonem se prezentovala Lacrabereová, která nastřílela 11 branek, ale jejímu týmu to k úspěchu nestačilo. V ruském dresu se nejlépe střelecky vedlo Polině Kuzněcovové se 6 góly. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne.
Konec zápasu. (25:26)
60
Chybí 21 vteřin do konce a Siraba Dembeleová snižuje na rozdíl jediné branky! (25:26)
59
Dembeleová ještě trošku komplikuje Ruskám situaci a zmenšuje ztrátu na dva góly. (24:26)
59
Olga Akopjanová zřejmě pojišťuje vítězství svého celku, když do konce hrací doby chybí jen minuta. (23:26)
58
Dembeleová se pokoušela snížit, ale trefila pouze brankářku Ruska. (23:25)
57
Oddechový čas pro Rusko, které je v poměrně dobré situaci, kdy má dvoubrankové vedení a do konce utkání zbývají necelé tři minuty. (23:25)
56
Dlouhou dobu se netrefil ani jeden z týmů. Poslední šanci nevyužila poslední střelkyně Pineauová. (23:25)
54
Allison Pineauová dokázala opět snížit na rozdíl pouhých dvou branek. (23:25)
53
Polina Kuzněcovová střílí další branku svého celku a Rusky se opět dostávají do trháku. (22:25)
52
K vidění byly zbytečné ztráty míče na obou stranách, takže skóre zatím zůstává stejné. (22:24)
51
Oba celky se přetahují ve střílení branek a máme před sebou zřejmě ještě zajímavý finiš. (22:23)
49
Ovšem Polina Kuzněcovová nedává brankářce soupeřek šanci a vrací alespoň dvoubrankové vedení. (20:22)
48
Allison Pineauová dokázala dostat Francii na dostřel a Rusko už vede o jediný gól! (20:21)
47
Dlouhou dobu jsme nemohli sledovat žádnou další branku, ale poté se přeci jen prosadila Siraba Dembeleová. (19:21)
45
Dembeleová svou další brankou udržuje naděje Francie na obrat v utkání. (18:21)
44
Estelle Nze-Minková o sobě také dala vědět a snižuje na rozdíl tří gólů. (17:20)
42
Polina Kuzněcovová trefuje pod břevno a střílí dvacátou branku Ruska v dnešním klání. (16:20)
41
Nejprve trefila přesně Sudakovová, jenže Dembeleová ještě v té samé minutě opět snižuje. (16:19)
40
Lacrabereová pokračuje v dobrém výkonu a zmenšuje rozdíl na pouhé tři góly. (15:18)
38
Bobrovniková se trefuje do spodní části branky a opět upravuje skóre ve prospěch Ruska. (13:18)
37
Grace Zaadi Deunaová se dostala ke střele, ale nedokázala se prosadit. (13:17)
36
Přetahovaná pokračuje i nadále, když se trefuje dobře hrající Lacrabereová. (13:17)
36
Ovšem Anna Senová vrací ruskému družstvu pětibrankové vedení. (12:17)
35
Chloe Bulleuxová se prosazuje po pěkné přihrávce Gnonsiane Niomblaové. (12:16)
35
Žlutá karta pro realizační tým Rusko. (11:16)
34
Do spodní části branky se přesně trefuje Dmitrijevová a vrací Ruskám náskok. (11:16)
33
Ovšem nyní Lacrabereová fauluje a musí si na dvě minuty odpočinout. (11:15)
32
Alexandra Lacrabereová se opět prosazuje a drží naděje své vlasti nad hladinou. (11:15)
31
Začal druhý poločas. (10:15)
Máme za sebou první poločas utkání mezi Francií a Ruskem, kde zatím mnohem lépe hrají ženy z východu Evropy. Francie si ze začátku udržovala jednobrankový náskok, ale pak se přeci jen iniciativy chopily Rusky a přestřílely své soupeřky. Uvidíme, jestli se Francii podaří ve druhé půli s nepříznivým stavem něco udělat.
30
První poločas skončil. (10:15)
30
Polina Kuzněcovová ještě vylepšuje skóre svého celku a Francie zatím nevypadá v dnešním utkání příliš dobře. (10:15)
29
Allison Pineauová trefila pouze tyčku ruské branky, což je velká škoda pro Francii. (10:14)
28
Anna Vjachirevová se prosazuje přesnou ranou do pravého horního rohu. (10:14)
27
Několik minut jsme již nemohli vidět žádnou branku, takže ruský třígólový náskok stále trvá. (10:13)
26
Francie si bere oddechový čas. (10:13)
24
Nejprve se dokázala prosadit Ruska, po níž opět skóre upravuje Niomblaová. (10:13)
23
Allison Pineauová však ve stejné minutě snižuje. (9:12)
23
Marina Sudakovová po přesné přihrávce Bliznovové zakončuje a navyšuje vedení Ruska již na rozdíl čtyř gólů. (8:12)
22
Bobrovniková poslala přihrávku Kuzněcovové a ta se dokázala prosadit. (8:11)
21
Marina Sudakovová pojišťuje vedení svého celku. (8:10)
19
Jekatěrina Ilinová se prosadila do levého horního rohu, takže vrací Ruskám vedení. (8:9)
18
Siraba Dembeleová je napomenuta žlutou kartou. (8:8)
16
A máme opět vyrovnáno, když se přesnou ranou prosadila Alexandra Lacrabereová. (8:8)
15
Ovšem Francouzkám se podařilo dotáhnout nebezpečný únik ruského družstva na rozdíl jediné branky. (7:8)
13
Anna Vjachirevová skóruje a ještě zlepšuje současnou pozici ruských házenkářek. (5:8)
13
Landreová oslabuje svůj celek dvouminutovým vyloučením. (5:7)
11
Irina Bliznovová je ve formě a dává branku, díky níž Rusko odskakuje na rozdíl dvou gólů. (5:7)
10
Poprvé se do vedení dostávají Rusky, když se trefila Dmitrijevová. (5:6)
9
Žlutou kartu dostává Camille Ayglon Saurinaová. (5:4)
8
Nejprve vyrovnala Bliznovová, ale výborně si vedla na druhé straně i Lacrabereová. (5:4)
7
Francie se opět ujímá vedení díky přesnému zakončení Alexandry Lacrabereové. (4:3)
6
Irina Bliznovová vyrovnává průběžný stav na 3:3, nicméně u míče budou opět Francouzky. (3:3)
5
V zásadě je k vidění stejná situace jako před chvíli, kdy nejprve Rusky vyrovnaly, ale Francie opět strhává vedení na svou stranu. (3:2)
4
Rusky vyrovnaly díky přesné ráně Akopjanové, nicméně Francie opět vede, protože skórovala Allison Pineauová. (2:1)
1
Francouzky se ujímají vedení díky přesnému zásahu, o nějž se postarala Alexandra Lacrabereová. (1:0)
1
Utkání právě začalo. (0:0)
Obě družstva za sebou mají již jedno utkání, které skončilo vítězně. Rusko na úvod přehrálo Jižní Koreu 30:25, zatímco Francie zvítězila s Nizozemskem 18:14, takže je zřejmé, že Francouzkám se příliš nedařilo střílet branky, ale obrana jim fungovala na výbornou.
Olympijská házenkářská skupiny B ženského turnaje svedla dohromady celky Francie a Ruska. Mírným favoritem budou ruské reprezentantky.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.