Domácí vyhráli třetí třetinu 2:1 a ze zápasu získávají velice důležité tři body. O vítězství rozhodla druhá branka Jakuba Chrpy dvě minuty před koncem zápasu. Hosté v závěru tlačili, ale Strmeň i díky porci štěstí udržel domácí náskok. To je pro dnešní večer vše, díky za pozornost a přejí příjemný zbytek dne.
59:27
Trhači vyhazují do středního pásma.
59:15
Oddechový čas pro domácí.
59:11
Na Strměně se rozjel Krejčík, Strmeň kotouč pouze vyrazil a ten poskakoval před poloprázdnou brankou, než jej jeden z bránících hráčů vyhodil na zakázané uvolnění.
Kadaň právě vstřelila branku!
Vyrovnaný stav však nevydržel dlouho. Na modré čáře napřáhl Trefný, jeho střelu těsně před Neužilem tečoval JAKUB CHRPA a kotouč skončil v síti. Asistence: Jakub Trefný, Roman Chlouba.
57:18
Icing hostů.
56:15
Jestřábi právě vstřelili branku!
A hosté okamžitě po vhazování skórují. Krejčík vyhrál vhazování a posunul kotouč na ALEŠE HOLÍKA, který schovanou střelou vyrovnává. Asistence: Lukáš Krejčík.
56:11
Protivného střela od modré čáry skončila v lapačce domácího brankáře.
55:30
Šlahař se dostal sám před Strmeně, ale trefil pouze masku domácího brankáře!
54:37
54:10
Hosté vyhazují.
53:35
Baránkova střela trefila prvního blokujícího hráče.
53:00
Černého střelu zlikvidoval Neužil rychlým natažením levého betonu.
52:36
Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Tomáš Protivný – 2 min., napadení).
52:09
Ofsajd domácích.
51:23
Před brankou hostů zůstal nikým neatakovaný Hejcman, ale trefil pouze Neužila.
50:55
Holíkova střela od modré čáry skončila ve Strmeňově lapačce.
50:26
A domácí jdou znovu do vedení. Do přečíslení dva na jednoho ujeli Kaše s MARTINEM KOHOUTEM, který ukázkovou střelou nad lapačku vrací domácím vedení. Asistence: David Kaše.
50:06
Domácí drží kotouč, ale nemohou se udržet v útočném pásmu
48:55
Žálčík projel podél mantinelu, ale jeho přihrávku zastavil jeden z bránících hráčů.
48:05
Zakázané uvolnění domácích.
47:36
Krejčík získal kotouč v útočném pásmu, ale neměl komu přihrát a brzy o něj přišel.
46:55
Po několika nepřesných nahozeních se ke kotouči dostávají domácí.
46:05
Šlahařovu střela skončila mezi betony domácího brankáře.
45:28
Domácí jsou aktivnějším týmem, hosté se s kotoučem nemohou dostat přes červenou čáru.
44:32
44:07
Neužil neudržel Hlavovu střelu, ale s najíždějícím Hejcmanem si obránci poradili.
43:11
Wágnerova střela skončila na levém betonu brankáře hostů.
42:46
42:16
Venkrbec se zkoušel protáhnout podél mantinelu, ale přišel o kotouč.
41:37
Protivného střelu od modré čáry srazil mimo tři tyče Chlouba.
41:03
Chalupa vyhazuje.
40:46
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Marek Baránek – 2 min., podražení).
40:28
Icing Jestřábů.
40:01
Také druhá třetina přinesla nerozhodný výsledek. Po pomalejším úvodu se ve 36. minutě prosadil Chlouba. Hosté vyrovnali dvě minuty před koncem zásluhou Žálčíka. Jestřábi měli v závěru velkou šanci, když Šlahařův únik zastavil Strmeň. Třetí třetina začne přibližně v 18:43.
40:00
39:20
Šlahař využil chyby v domácí obraně a rozjel se sám na Strmeně, ale domácího brankáře nepřekonal!
38:40
Sérii nahození přerušují hosté, kteří s kotoučem zajíždějí za vlastní branku.
38:07
A je znovu vyrovnáno. Luňákova střela sice v brance neskončila, ale k odraženému puku se dostal LUKÁŠ ŽÁLČÍK, který rychlou střelou překonává Strmeně. Asistence: Lukáš Luňák.
37:45
Po ukázkové kombinaci se k zakončení dostal Venkrbec, ale netrefil domácí branku.
37:19
Kvapilovu střelu od modré čáry zablokoval Havel.
37:00
Domácí drží kotouč v útočném pásmu, ale nemohou se dostat k ohrožení branky.
36:14
Oba týmy hrají v plném počtu.
36:05
35:36
A domácí jdou znovu do vedení! Harkabus si dojel za branku pro nahozený kotouč a vybídl ROMANA CHLOUBU, který střelou pod břevno překonal Neužila. Asistence: Tomáš Harkabus.
34:41
Kaše se rozjel podél levého mantinelu, jeho střela skončila na betonu brankáře hostů.
34:14
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Dominik Tejnor – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Lukáš Krejčík – 2 min., hrubost).
34:14
33:33
Hlavova střela z ostrého úhlu proletěla vedle levé tyče.
33:08
Icing domácích.
32:34
Kolářova střela od modré čáry skončila na betonu domácího brankáře.
32:11
Kaše se zkoušel uvolnit podél levého křídla, ale nepřešel přes obránce.
31:24
Slavíčkovu střelu z levého kruhu vychytal Neužil rychlým zákrokem vyrážečkou.
30:20
Grebeňukovu střelu od modré čáry zachytil jeden z bránících hráčů.
29:35
Ringler zachytil přihrávku hostů a dostal se do střelecké pozice, Neužil si s jeho střelou doprostřed branky lehce poradil.
29:18
Osmík nestihl prudkou přihrávku a je z toho zakázané uvolnění.
28:37
Trefný posunul kotouč do útočného pásma, kde jej Neužil přikryl před přijíždějícím Kohoutem.
28:07
Hosté se nepřesnou přihrávkou vyhánějí z útočného pásma.
27:18
Po dlouhé době se do útoku dostali také Trhači. Havlova střela od modré čáry skončila na Neužilově vyrážečce.
26:29
Rudovský hledal před brankou Krejčíka, ale hostující útočník promáchl.
25:57
Jestřábi stále drží kotouč v útočném pásmu.
25:02
Šlahař se uvolnil po křídle, Strmeň jeho střelu vyrazil pouze na přijíždějícího Hozáka. Domácí brankář se však stačil přemístit a předvedl ukázkový zákrok lapačkou.
24:25
24:19
Tejnorova střela od modré čáry skončila v Neužilově lapačce.
23:59
Harkabus zkusil projet mezi dvěma hráči hostů, ale ztrácí kotouč. Domácím se v přesilové hře vůbec nedaří.
22:55
Prostějov zdržuje hru za domácí brankou.
22:24
Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Jakub Neužil – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo). Trest odpyká Jakub Šlahař.
22:17
Chlouba zkusil překvapit Neužila obtočením branky, ale byl zastaven jedním z bránících hráčů.
21:50
Úvod druhé třetiny je plný nepřesností. Ani jeden z celků se zatím nedostal k ohrožení branky.
21:00
Trhači kombinují v útočném pásmu.
20:01
První třetina přinesla rychlý hokej s celkem mnoha vyloučeními. Obě branky také padly v přesilové hře. V 6. minutě doklepl do prázdné branky Chrpa, hosté srovnali zásluhou Krejčíka v polovině třetiny. Druhá třetina začne přibližně v 17:52.
20:00
18:49
Po sérii nepřesností vzal Zadražil kotouč za vlastní branku a uklidňuje hru.
17:45
Po chybě domácí obrany se ke kotouči dostal Novák. Jeho přihrávka zpoza branky však na volného Krejčíka neprošla.
17:10
Kohout vyslal do brejku Davida Kaše, ale Neužil vyjel z branky a kotouč ukryl do lapačky.
16:20
Černého střelu od modré čáry zlikvidoval Neužil vyrážečkou.
15:54
15:52
Ve vlastním oslabení ujeli hosté do přečíslení dva na jednoho. Šlahařovi nezpracoval přihrávku a kotouč skončil v rohu kluziště.
15:26
Hosté se znovu osvobozují.
14:55
Kaše využil mezery mezi obránci a dostal se do útočného pásma, ale tam jej o kotouč připravil Kvapil.
14:32
14:18
Kohoutovu přihrávku přizvednul Protivný a kotouč skončil mezi diváky.
13:54
Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Matěj Zabloudil – 2 min., podražení).
13:33
Kolářovu střelu ukryl Strmeň do lapačky.
13:24
A napadání přineslo ovoce. Icing Trhačů.
13:14
Domácí drží kotouč ve vlastním pásmu. Hosté aktivně napadají.
12:40
12:20
12:04
Domácí kombinují v útočném pásmu, Neužil zatím nemusel zasahovat.
Hra pokračuje 5 na 4.
11:18
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Darek Hejcman – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Jan Rudovský – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
11:18
11:18
Na ledě zůstává ležet jeden z útočníků hostů.
10:52
Černého přihrávka rukou posílá hru do středního pásma.
10:38
Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Alexandr Grebeňuk – 2 min., vysoká hůl).
10:36
Slavíček zkusil překvapit Neužila střelou zpoza obránce, brankář hostů však včas vystrčil levý beton.
09:52
Baránkovu střelu od modré čáry ukryl Neužil do výstroje.
09:13
Kadaňské přečíslení tři na dva zastavil ofsajd.
08:03
Také hosté využívají přesilovou hru! Novák našel přihrávkou zpoza branky volného LUKÁŠE KREJČÍKA, který přesnou střelou k tyči překonává Strmeně. Asistence: Jan Rudovský, Martin Novák.
07:53
Krejčík zkusil překvapit Strmeně střelou z ostrého úhlu, ale přestřelil branku.
07:31
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Bohumil Slavíček – 2 min., vysoká hůl).
06:54
Hosté drží kotouč ve vlastním pásmu, domácí napadají.
06:17
Kotouč skončil na domácí střídačce.
05:49
05:24
Domácí jdou do vedení! Na levé straně se ke kotouči dostal Slavíček, jehož střela prošla Neužilovi pod výstrojí a odražený kotouč do prázdné branky doklepl JAKUB CHRPA. Asistence: Bohumil Slavíček, Roman Chlouba.
04:57
Prudkou střelu Havla od modré čáry zastavil Krejčík.
04:21
Hosté vyhazují a mohou vystřídat.
03:49
Kohout hledal před brankou Hejcmana, tomu však poskakující kotouč přeskočil hůl.
03:27
Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Daniel Kolář – 2 min., hákování).
03:00
Černého střelu od modré čáry poslal jeden z bránících hráčů do ochranné sítě.
02:20
Vrána napřáhl z prostoru pravého kruhu, Neužil ramenem nasměroval kotouč do ochranné sítě.
01:57
Holík vypálil ze středního pásma, Strmeň raději podržel kotouč před dotírajícím Zabloudilem.
01:17
Po chybě hostů se ke kotouči dostal Kaše, jeho nadějný průnik zastavil ofsajd.
00:47
Zadražilovu střelu od modré čáry ukryl Strmeň do lapačky.
00:32
Venkrbec získal kotouč za domácí brankou, ale jeho přihrávka našla pouze Hlavu.
00:01

SK Trhači Kadaň: Strmeň (Tadeáš Dvořák) – Trefný, R. Černý, Baránek, Tejnor, R. Havel, L. Chalupa, Weinhold – Osmík, Hejcman, Kohout – Harkabus, Kůs, Hlava – Slavíček, Chlouba, Chrpa – Ringler, L. Vrána, Wágner.

LHK Jestřábi Prostějov: Neužil (Kantor) – T. Kvapil, A. Holík, Protivný, V. Zadražil, Grebeňuk, D. Kolář, Vokurka – Luňák, Venkrbec, Žálčík – Martin Novák, Rudovský, L. Krejčík – Matuš, Šlahař, Švec – Indra, Hozák, Zabloudil.

Rozhodčí: Luczków – Coubal, Toman.
SK Trhači Kadaň

Trhači se nacházejí na předposledním místě s 45 body. Domácí ztrácejí devět bodů na dvanáctý Havířov a předkolo play-off se jim vzdaluje. Na poslední Most mají náskok osmi bodů. V posledním zápase se utkali na domácím ledě s ústeckým Slovanem. Už po 47 vteřinách se hosté dostali do vedení, do poloviny zápasu měl Slovan bezpečný tříbrankový náskok. Domácím si vylámali zuby na výborně chytajícím Soukupovi. Nejproduktivnějším hráčem domácích je se 34 body druhý nejlepší nahrávač(29 asistencí) Jaroslav Kůs. Brankářem domácích je Jan Strmeň, který si i přes nepovedený start udržuje téměř 93% úspěšnost zásahů.
Sestava Trhačů ze zápasu proti Ústí nad Labem
Strmeň (Tadeáš Dvořák) – R. Černý, Trefný, J. Tomeček, Baránek, L. Chalupa, Tejnor, Weinhold – Hlava, Hejcman, Kůs – Harkabus, Osmík, O. Beránek – Chrpa, Chlouba, Slavíček – Vaněk, M. Zadražil, L. Vrána.
LHK Jestřábi Prostějov

Jestřábi se nacházejí na osmém místě s 59 body. Prostějovu se v poslední době daří a tabulkou stoupají vzhůru. Z posledních dvou zápasů získali šest bodů a na sedmý Přerov ztrácejí pouhý bod. Naposledy se představili proti Mostu. Po osmi minutách svítilo na světelné tabuli skóre 3:0. Hosté sice snížili na rozdíl jediné branky, ale Prostějov ve druhé třetině přidal čtyři branky a o výsledku bylo rozhodnuto. Most ve třetí části alespoň snížil na 7:3. Třemi body se na výhře podílel nejproduktivnější hráč Prostějova Martin Novák, který si za 41 zápasů připsal 39 bodů(13+26). V brance se střídá Pavel Kantor(90,66% úspěšnost) s Petrem Neužilem(92.66 %).