Z mé strany je to pro tuto chvíli vše. Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne!
Je dobojováno! Prostějov zvládl důležité utkání o šest bodů s Frýdek-Místkem a na svém ledě vítězí 3:2! Jestřábi vstoupili do útkání ve velkém stylu a Lukáš Žálčík ve čtvrté minutě otevřel skóre. Domácí celek nadále pokračoval ve vysokém tempu a Jakub Šlahař v přesilové hře navýšil vedení! Frýdku-Místku se podařilo vyrovnat dvě minuty před přestávkou zásluhou Mariana Adámka. Ještě před přestávkou však Marek Švec vrátil domácím dvoubrankové vedení! Poté se dlouho čekalo na gól. Prostějov byl aktivnější, ale na Daněčka recept nenašel. Naopak Slezané ve třetí třetině zlepšili hru a Lukáš Jašek snížil na rozdíl jediné branky. V samotném závěru zkoušeli hosté štěstí bez brankáře, ale Aleš Holík trefou do opuštěné klece pečetil výhru Jestřábů!
59:23
Jestřábi právě vstřelili branku!
Je rozhodnuto! Nejproduktivnější obránce domácího celku ALEŠ HOLÍK zariskoval a nahodil puk od modré čáry na prázdnou branku! Jeho pokus prosvištěl až za brankovou čáru a domácí pojišťují svou výhru! Bez asistence.
59:05
Daneček spěchá na střídačku a Frýdek-Místek zkouší v závěru utkání štěstí při power-play!
58:20
Jan Rudovský spěchal za odraženým kotoučem do útočného pásma. Domácí útočník ale nedosáhl na odražený puk a Frýdek-Místek může zaútočit.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:18
Jestřábi se konečně vymaní z rostoucího tlaku soupeře. Prostějovu se podařilo vypíchnout puk za modrou čáru a hosté vlétli do ofsajdu.
57:02
56:34
Jakub Neužil předvedl důležitý zákrok proti nahození od modré čáry. Domácí brankář měl sice problémy, ale nakonec puk poslal mimo tři tyče.
56:00
Lukáš Krejčík vystihl Růžičkovu nepřesnou přihrávku na levé křídlo. Domácí hokejista vyvezl puk za branku hostů a získal cenné vteřinky.
55:26
Jeden z domácích hráčů se obětavě položil do střely od modré čáry. Žálčík schytal opravdu tvrdý zásah a okamžitě sprintuje na střídačku.
55:02
A pozor! Hosté mají dobrou šanci na vyrovnání! Frýdek-Místek si zahraje přesilovou hru. Jan Rudovský dostává dvě minuty za vysokou hůl!
55:02
Daněček zapracoval výborně svou hokejkou a vypíchl kotouč jednomu z domácích útočníků. Frýdek-Místek může vyrazit do další akce.
54:20
Daniel Kolář byl jako první u odraženého kotouče v obranném pásmu Jestřábů. Domácí obránce bez váhání vypíchl puk do středního pásma.
54:00
Dnešní utkání sleduje 1116 diváků!
53:20
Žálčík se znovu hnal do útočného pásma. Jeho akce podél levého mantinelu se nesetkala s podporou spoluhráčů a hosté vybojovali puk.
53:02
Martin Novák chtěl využít otevřeného prostoru na levém křídle, ale čárový rozhodčí si všiml postavení mimo hru. Vhazuje se ve středním pásmu.
52:21
Po další rychlé akci hostujícího celku se jednomu z obránců Jestřábů podařilo tečovat ránu do ochranné sítě. Vhazuje se po Neužilově levici.
52:05
Kvapil hledal Žálčíka, který ještě tlačil na Adámka, ale obránce Frýdku-Místku se nenechal rozházet a nepustil soupeře k puku.
51:25
Franek poslal puk po mantinelu za branku domácího celku. Frýdek-Místek nadále pokračuje v aktivní hře a snaží se vyrovnat.
51:15
Zadražil rozjel akci Jestřábů po levé straně, jenže jeho přihrávku nezachytil nikdo v bílém a puk končí na zakázaném uvolnění.
50:24
Domácím se vůbec nedaří. Jestřábi hrají opravdu pasivně. Nyní se Prostějov vymanil z tlaku soupeře jen za cenu zakázaného uvolnění.
50:10
Jašek se snažil nachystat kotouč Kovarčíkovi, jenže druhý jmenovaný se v těžké pozici nedokázal vytočit, aby nasměroval kotouč na branku.
49:31
Frýdku-Místku se nyní nepovedla rozehrávka ve vlastní třetině, ale Lukáš Krejčík naštěstí pro hosty vjel do ofsajdu. Vhazuje se ve středním pásmu.
49:00
Jakub Šlahař nahodil puk na branku, ale Daněček puk sklepl pro jedoucího obránce. Jestřábi mohou uklidnit hru.
48:32
Aleš Holík musel dávat pozor na rozjetého Chmielewskiho. Hostující útočník se nedostal ke kotouči, ale Slezané pokračují v napadání.
48:10
Jakub Šlahař rychle míchal pukem před brankou soupeře, ale kotouč mu v kritické chvíli uskočil z hokejky a Šlahař najel až do brankoviště.
47:22
Jestřábi se teď ubránili jen za cenu vyhození na zakázané uvolnění. Domácímu celku se v posledních minutách vůbec nedaří.
47:12
Venkrbec byl sice vytlačen z ideálního střeleckého úhlu, nicméně domácí hokejista znovu dokázal vypálil. Brankář Frýdku-Místku byl pozorný.
46:51
Neužil musel zasahovat po střele z vhazování. Domácí brankář ale puk dobře viděl a schoval puk do lapačky. Vhazuje se po jeho levici.
46:13
Frýdek-Místek se nadále tlačí do útoku. Slezanům narostla po vstřelené brance křídla a Prostějov ještě bude muset o vítězství bojovat.
45:36
Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
Frýdek-Místek se vrací zpět do hry! Miha Štebih v útočném pásmu přiklepl puk LUKÁŠI JAŠKOVI, který pohotovou střelou prostřelil bezmocného brankáře! Asistence: Miha Štebih, Adam Rufer.
45:02
Žálčík měl znovu nabito, vypálil na hokejku najíždějícího Matuše, jenže od jeho hokejky se puk odrazil mimo tři tyče.
44:25
Adámek se pustil do rozmíšky se Šlahařem. Rozhodčí však neponechali nic náhodě a emoce okamžitě uklidnili. Vhazuje se před brankou Frýdku-Místku.
44:05
Chybu v rozehrávce Frýdku-Místku mohl potrestat nepokrytý Lukáš Žálčík, ale na poslední chvíli si nedokázal zpracovat prudkou přihrávku vzduchem.
43:25
Alexandr Grebeňuk vyhodil puk po mantinelu ven z obranného pásma. Marek Švec bojoval o puk na červené čáře, ale Frýdek-Místek tentokrát akci zastavil.
43:10
Frýdek-Místek se hnal do rychlého protiútoku. Franek obdržel přihrávku mezi kruhy, ale jeho svižný pokus prosvištěl kolem brankové konstrukce.
42:32
Daniel Kolář vypálil od modré čáry. Brankář puk vyrazil jen před sebe, ale dorážejícímu Rudovskému obránce na poslední chvíli zablokoval hůl!
42:20
Domácí fanoušci i ve třetí třetině neúnavně skandují. Hosté se mezitím provinili zakázaným uvolněním. Vhazuje se před brankou Frýdku-Místku.
41:33
Hosté se až nyní zmocnili kotouče. Matouš Venkrbec se dral do šance, ale puk mu uskočil a dostal se až na hokejky Slezanů.
41:10
Frýdku-Místku se nyní nepodařilo vyhodit puk ven z obranného pásma. Zadražil zastavil vyhození na modré čáře a ihned nahodil puk.
40:30
Frýdek-Místek se rychle zmocnil kotouče a pokusil se překvapit Jestřáby rychlou rozehrávkou na modrou čáru. Domácí jsou ale opět u puku.
40:10
Domácí uspěli na vhazování do třetí třetiny. Prostějov se vydal do útoku, ale Venkrbec neuspěl s průnikem po pravé straně.
40:01
Druhá třetina končí! Prostějov byl i v prostřední dvacetiminutovce aktivnějším celkem, ale tentokrát se Jestřábi nedočkali branky. Prostějov hrál dlouhou přesilovku 5 na 3, ve které zamkl soupeře před brankou, ale Frýdek-Místek se dokázal ubránit. Největší šanci hostů měl Jiří Půhoný, který střílel z mezikruží, ale ani on nenašel recept na vynikajícího brankáře. Po čtyřiceti minutách je tedy skóre 3:1!
40:00
39:52
Jan Rudovský dostal parádní přihrávku na modrou čáru, srovnal si kotouč na střelu, ale hostující brankář jeho pokus dobře viděl a ukryl puk v lapačce.
39:03
Hostující brankář raději přikryl kotouč před dotírajícím Rudovským. Domácí útočník se ještě pustil do rozmíšky s obránci, ale vylučovat se nebude.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:16
Daněček musel vytáhnout další perfektní zákrok. Brankář Slezanů se nenechal překvapit bleskovou střelou z otočky. Vhazuje se po jeho levici.
38:05
Na druhé straně se Lukáš Krejčík snažil procpat puk na volného Martina Nováka, nicméně nejproduktivnější hráč Jestřábů neměl čas na zakončení.
37:35
Jiří Půhoný si bleskově zpracoval přihrávku mezi kruhy, nicméně Jakub Neužil mu snížil střelecký úhel a bývalý hráč Prostějova nechal vyniknout brankáře Jestřábů!
37:07
Klimša si snažil prohodit kotouč mezi bruslemi soupeře, ale domácí obránce se nenechal nachytat a kopl kotouč ven z obranného pásma.
36:40
Hraje se opravdu dlouhou dobu bez přerušení. Oba týmy se střídají v útočení. Nyní jsou na tahu hokejisté Frýdku-Místku, kteří se drží ve třetině.
36:12
Marek Růžička tečoval nahozený kotouč od modré čáry. Jeho teč ale proskákala kolem pravé tyče domácí branky a skóre se zatím nemění.
35:26
Jan Rudovský zpětnou přihrávkou našel Protivného, který se ale dostal z ideálního úhlu, ale i přesto vypálil na zadní tyč a jeho pokus těsně minul branku!
35:10
Jakub Kania se vyhnul srážce u mantinelu a bez váhání poslal kotouč ven z obranného pásma. Domácí ale puk zachytili a mohou pokračovat.
34:31
Lukáš Luňák vybojoval útočné pásmo, předal kotouč Venkrbcovi, kterého si do parády vzali hned dva obránci a Venkrbec už puk neudržel.
34:00
Radim Matuš se snažil využít nekoncentrace hostující obrany, ale brankář hostů utěsnil mezírku u pravé tyče a vyrazil puk do rohu.
33:25
Frýdek-Místek v posledních minutách přeřadil na vyšší rychlostní stupeň. Po vyhraném vhazování pálil David Cienciala, jenže jeho rána nemířila mezi tři tyče.
33:10
Marek Růžička nahodil puk na domácí branku od pravého mantinelu. Hostující hokejista o několik centimetrů minul vzdálenější tyč.
32:36
Tomáš Franek se snažil dohnat své vlastní nahození. Hokejista Frýdku-Místku se natahoval po odraženém puku, jenže sám upadl.
32:15
Jan Rudovský sváděl boj o puk za brankou Frýdku-Místku. V důrazném souboji u hrazení však ztratil balanc a hosté mohou rozehrát.
31:52
Lukáš Luňák vybojoval puk v útočném pásmu, bleskově si jej připravil ke střele, avšak jeho pohotovou ránu brankář Slezanů udržel v lapačce.
31:15
Ciencala si nabruslil před branku, ale Jašek mu z rohu útočného pásma nedokázal adresovat přihrávku na hokejku. Hosté přesto zůstávají ve třetině.
30:40
Domácí fanoušci si užívají vedení svého oblíbeného celku. Fanoušci Prostějova podporují Jestřáby hlasitým skandováním a ženou své oblíbence vpřed.
30:10
Pechanec zavezl puk do rohu útočného pásma, zadovkou našel Jáchyma, ale druhý jmenovaný nestačil vypálit před stojícím obráncem.
29:13
Matouš Venkrbec se mezi obránci snažil prosmýknout do gólové šance. Domácí útočník si zpracoval krásnou žabičku, ale recept na soupeře nenašel.
29:01
Tomáš Protivný mohl střílet, ale ještě se rozhodl přihrávat lépe postavenému soupeři. Jeho pobídku si jeden z obránců srazil na vlastní branku, ale gólman stačil puk zalehnout!
28:18
Na druhé straně zakončoval po rychlé akci po levé křídle Lukáš Krejčík. Hokejista Prostějova trefil hůl blokujícího obránce, od které se puk odrazil mimo kluziště.
28:10
Ondřej Kovařčík se hnal do útočného pásma za prudkou pobídkou, ale proti přesile toho v rohu hrací plochy moc nesvedl.
27:15
Domácí se i po skončení přesilové hry drží v útočném pásmu a nepouštějí Frýdek-Místek ke kotouči. Fanoušci se dožadovali dalšího vyloučení, ale tentokrát se pokračuje ve hře.
26:58
26:21
Brankář Frýdku-Místku přečetl přihrávku na Martina Nováka. Daneček přikryl pomalou pobídku na brankoviště lapačkou. Vhazuje se po jeho pravici.
25:45
Rudovský tentokrát pokazil přihrávku na Matuše, ale druhý jmenovaný ještě udržel puk. Trojice obránců už je hodně unavená.
25:20
Domácí uzamkli bránící trojici před brankou, nicméně Rudovského rána se od zadního mantinelu odrazila ven z útočného pásma.
24:58
Marian Adámek zatáhl za záchranou brzdu a posílá hostující celek do tří. Adámek si odsedí dvě minuty za podražení.
24:31
Také Prostějov si zahraje přesilovou hru! Jáchym dostává dvě minuty za sekání.
24:05
Aleš Holík vracel kotouč od modré čáry do rohu kluziště Marku Švecovi. Domácí útočník ještě přihrál před branku, ale nebyla z toho šance.
23:35
Venkrbec hledal pěknou přihrávkou Lukáše Luňáka, ale druhý jmenovaný už nestačil zabrzdit a přejel do ofsajdu. Vhazuje se ve středním pásmu.
23:20
Daniel Kolář nešel do protiútoku, protože se v jednom ze soubojů zranil a raději zamířil na střídačku. Frýdek-Místek tak může pokračovat.
22:55
22:00
Prostějov zatím nenechává soupeři možnost k útočení. Lukáš Krejčík znovu zpomalil akci Slezanů a Frýdek-Místek musí začít nanovo.
21:10
Matouš Venkrbec se rybičkou položil do rozehrávky Frýdku-Místku v útočném pásmu. Domácí hokejista vypíchl puk do středního pásma.
20:55
Frýdek-Místek si zahraje další přesilovou hru. Dvě minuty za vražení na hrazení dostává Rudovský.
20:30
Tomáš Protivný zaklekl v předbrankové prostoru a zastavil nepříjemné nahození z rohu ledové plochy. Nikdo z hostů nedokázal zakončit.
20:10
Úvodní vhazování druhé třetiny se lépe vydařilo Frýdku-Místku. Hosté se ihned drali do útoku, ale Pechanec nenašel nikoho ze spoluhráčů.
20:01
První třetina je u konce! Jestřábi v úvodní dvacetiminutovce potěšili své příznivce. Domácí vlétli do utkání s velkou vervou a Lukáš Žálčík už ve čtvrté minutě otevřel skóre. Prostějov nadále pokračoval v aktivní hře a v přesilové hře se krásnou ránou prosadil Jakub Šlahař ! Frýdku-Místku se sice podařilo snížit zásluhou Mariana Adámka, ale Marek Švec bleskově vrátil Prostějovu dvoubrankový náskok. Po dvaceti minutách je tedy skóre 3:1.
20:00
19:09
Frýdku-Místku se znovu nepodařila rozehrávka na modrou čáru. Chmielewski nedosáhl na prudkou pobídku a puk prolétl na zakázané uvolnění.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:17
Prostějov si však bleskově bere nazpátek dvoubrankové vedení! Daněček nevěděl, kde skončil kotouč po prudké přihrávce. Puk nakonec vyplaval před volného MARKA ŠVECE, který měl snadnou práci. Asistence: Vojtěch Zadražil, Matouš Venkrbec.
17:36
Frýdek-Místek snižuje z rychlého protiútoku! Hosté přečetli špatnou rozehrávku Prostějova, předali si kotouč v útočném pásmu a MARIAN ADÁMEK doklepl kotouč do odkryté branky! Asistence: Antonín Pechanec, Aron Chmielewski.
17:02
Jakub Šlahař využil zaváhání soupeřovy obrany za Šimbochem, vybruslil s pukem do dobré pozice a přihrál na brankoviště. Nikdo v bílém ale nezakončil.
16:19
16:00
David Cienciala se krásnou stahovačkou v jízdě zbavil obránce a okamžitě vypálil zápěstím. Jakub Neužil si vychutnal zákrok lapačkou!
15:25
Prostějovu se znovu podařilo vyhodit puk přes celé kluziště. Frýdek-Místek posílá na led čerstvé síly, střídají také Jestřábi.
15:00
Lukáš Krejčík se vydal napadat rozehrávku soupeře a nasbíral pro Prostějov cenné vteřinky. Frýdek-Místek se zatím nemůže usadit v pásmu.
14:19
Také Frýdek-Místek si zahraje svou první přesilovou hru. Dvě minuty za sekání dostává Daniel Kolář.
14:10
Frýdek-Místek se stále ne a ne dostat do útočného pásma. Hosté museli vyklidit pásmo, aby se nedopustili postavení mimo hru.
13:45
Jestřábi se i navzdory zlomené hokejce udrželi v útočném pásmu a pokračovali v zámku soupeře. JAKUB ŠLAHAŘ se odhodlal ke střele a nádhernou ránou trefil šibenici! Asistence: Lukáš Luňák, Lukáš Žálčík.
13:10
Hosté sevřeli útočníky Jestřábů za brankou a srdnatě bojovali o kotouč. Hokejisté Frýdku-Místku však stále nedostali puk ven ze třetiny.
12:28
Prostějov si zahraje první přesilovou hru! Dvě minuty za hákování dostává Miha Štebih.
12:05
Aleš Holík vystihl nepřesnou přihrávku na modrou čáru. Domácí obránce měl čas na rozehrávku, ale rovněž nerozehrál přesně.
11:20
Matouš Venkrbec se pustil do souboje za brankou Frýdku-Místku, ustál tvrdý souboj a našel Marka Švece, který ale nenasměřoval puk na branku.
11:00
Také Frýdku-Místku se teď ale nepodařila rozehrávka. Za prudkou přihrávkou na modrou čáru se nerozjel nikdo ve vínovém dresu a puk končí na zakázaném uvolnění.
10:23
Matouš Venkrbec neuspěl na vhazování v obranném pásmu. Kotouč se po odrazu od jedné z domácích hokejek odrazil mezi diváky.
10:10
Ondřej Kovařčík nahodil puk do rohu útočného pásma, odkud směřovala přihrávka před branku, ale před dotírajícím Jaškem přikryl puk Neužil.
09:30
Marek Švec se vrhl proti střele od modré čáry. Domácí hokejista se obětavě položil do prudkého pokusu a musí odjet na střídačku.
09:05
Luňák dostal parádní přihrávku do mezikruží. Domácí útočník už se chystal ke střele, ale jeden z vracejících se obránců mu na poslední chvíli přizvedl hůl!
08:30
Lukáš Krejčík ještě udržel kotouč v útočném pásmu a poslal jej po mantinelu za branku Frýdku-Místku. Domácí celek zatím nepouští soupeře do šancí.
08:06
S další střelou na branku Prostějova přispěchal Jiří Půhoný. Bývalý hokejista Jestřábů ale neseřídil mířidla a jeho pokus prolétl nad brankou.
07:26
Ondřej Kovařčík napadal rozehrávku Prostějova za Neužilovou brankou. Hostující útočník byl sice aktivní, nicméně domácí obrana si věděla rady.
07:02
Lukáš Luňák tečoval před Šimbochem zajímavé nahození od modré čáry. Kotouč se však od jeho hokejky odrazil mimo tři tyče.
06:07
Hostům už se podařilo překonat Jakuba Neužila. Kotouč směřoval do opuštěné branky, ale Martin Novák jej z brankové čáry dostal do bezpečí!
06:01
Jan Rudovský nedohnal prudkou přihrávku na modrou čáru. Domácím Jestřábům se znovu nepodařila rozehrávka a po zakázaném uvolnění se vhazuje před Neužilem.
05:32
Před branku Slezanů směřovala další zajímavý pobídka z otočky. Naneštěstí pro Prostějov se kotouč od oblouku branky odrazil mimo dosah domácích.
05:10
Juraj Šimboch musel znovu ven ze své klece. Hostující brankář vyjel daleko z branky a pomohl obráncům s rozehrávkou.
04:46
Prostějovu se nyní vůbec nepovedla rozehrávka. Nahozený puk na modrou čáru nezachytil nikdo v bílém dresu a kotouč prosvištěl na zakázané uvolnění.
04:30
Marek Švec objel branku soupeře a zadovkou hledal někoho v bílém dresu. Po jeho přihrávce se ale nikdo z Jestřábů nedostal ke střele.
03:19
Domácí Prostějov se ujímá vedení! Do nahození od modré čáry vložil svou hokejku LUKÁŠ ŽÁLČÍK a kotouč se pro Daněčka odrazil tak nešťastně, že se od ledové plochy odrazil za jeho záda! Asistence: Daniel Kolář, Radim Matuš.
03:10
Aron Chmielewski operoval za brankou Jestřábů. Útočník Frýdku-Místku se snažil najít spoluhráče, ale přihrál nepřesně.
02:15
Marian Adámek si pomohl rozehrávkou se Šimbochem. Hokejista Frýdku-Místku poté rozjel další akci Slezanů, nicméně nenašel nikoho v rudém.
02:00
Další akci Prostějova po pravém křídle zastavuje postavení mimo hru. Martin Novák neudržel brusli na modré čáře a přejel do útočného pásma.
01:11
První zákrok si připsal také Jakub Neužil. Domácí brankář vyrazil betonem pokus od modré čáry. Prostějov může zaútočit do otevřené obrany.
01:01
V prvním obrovské šance se po Zadražilově střele ocitl Matouš Venkrbec, který se natahoval po odraženém kotouči, jenže nestačil obstřelit Juraje Šimbocha!
00:30
Ondřej Kovařčík se po vyhraném vhazování otočil s pukem a chtěl rozjet další akci Frýdku-Místku, nicméně jeden z obránců byl připraven.
00:18
Na úvodním vhazování uspěli hokejisté Frýdku-Místku. Slezané se ihned vydali do útoku, ale přihrávku na modrou čáru zastavil Zadražil.
00:01
Oba týmy už nastupují na ledovou plochu. Prostějov sehraje duel v bílých dresech, zatímco Frýdek-Místek přijel ve vínovém.

LHK Jestřábi Prostějov: Neužil (Kantor) – Protivný, D. Kolář, Grebeňuk, V. Zadražil, T. Kvapil, A. Holík (A) – Martin Novák, Rudovský, L. Krejčík – Luňák, Venkrbec (C), Švec – Matuš, Šlahař, Žálčík – Augustin, Hozák, Indra – Zabloudil.

HC Frýdek-Místek: Šimboch (L. Daneček) – Kania (A), Adámek, Štebih, D. Stránský, M. Jáchym, Bartko, Zahradníček – Jaroš, Chmielewski, Pechanec – Marek Růžička, M. Kovařčík, Jašek – O. Kovařčík, Rufer, Hladonik – Cienciala (A), Půhoný, Klimša (C) – Franek.

Rozhodčí: Mikula – Adamec, Ganger.
Vzájemné duely v letošní sezóně

Frýdek-Místek – Prostějov 2:3
Prostějov – Frýdek-Místek 3:2
Frýdek-Místek – Prostějov 4:3 v prodloužení
LHK Jestřábi Prostějov

Jestřábi za sebou mají o jeden duel méně. Po skvělém vstupu do soutěže ale spadli mezi týmy, které budou muset bojovat o postup do předkola. Prostějov má na svém kontě rovněž padesát devět bodů a díky lepšímu skóre se drží o příčku nad dnešním soupeřem. V sobotu zajížděli Jestřábi do Kadaně, kde po boji padli 4:3.
HC Frýdek-Místek

Nováček WSM ligy z Frýdku-Místku odehrál v letošní sezóně čtyřicet tři duelů, ve kterých nasbíral devětapadesát bodů. Farma třineckých Ocelářů aktuálně drží devátou příčku a ve své premiérové sezóně bude bojovat o postup do play-off. V minulém duelu Frýdek-Místek na svém ledě přehrál 7:4 Přerov. Několik opor Frýdku-Místku však v neděli přispělo k výhře Třince s Plzní. Uvidíme, v jakém stavu dorazí slezský celek do Prostějova.
Příjemný podvečer všem příznivcům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z WSM ligy. Společně se dnes podíváme na duel mezi LHK Jestřábi Prostějov a HC Frýdek-Místek. Duel startuje v 18 hodin.