Z mé strany je to pro dnešek vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Je dobojováno! Prostějov zvládl důležitý domácí souboj s Mostem a vítězí vysoko 7:3! Domácí vlétli do utkání jako velká voda. Během osmi minut se postupně prosadili Novák, Krejčík a Rudovský! Most se probudil až ve druhé polovině úvodní třetiny a Rod potrestal statickou obranu. V úvodu druhé časti navíc proměnil přesilovou hru znovu Rod a už to bylo jen o gól! Prostějov ale ovládl druhé dějství! Rudovský, Štindl, Venkrbec a Novák zajistili, že po čtyřiceti minutách svítilo na tabuli skóre 7:2! V závěrečné části už Prostějov jen hlídal svůj náskok. Pět minut před koncem snížil v přesilové hře na konečných 7:3 Havlíček!
59:22
Jan Rudovský spěchal do útočného pásma, už se tlačil před obránce, ale zastavuje jej postavení mimo hru! Vhazuje se ve středním pásmu.
59:00
Jakub Neužil si poradil i s prudkým nahozením od červené čáry. Brankář Prostějova ještě rychle vyklepal kotouč pro obránce a Jestřábi mohou zaútočit.
58:15
Neužil dlouho nevěděl, odkud přiletí puk. Domácí brankář si však stihl pokrýt mezírku u levé tyče domácí branky.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:05
Jan Rudovský doslova odmítl hattrick! Domácí střelec byl sám před Spěšným, chtěl brankáře vymíchat, ale Spěšný se nenechal rozhodit!
56:40
Prostějov už pouze čeká na závěrečnou sirénu. Domácí fanoušci se mezitím skvěle baví a nadále hlasitě skandují chorály.
56:02
Jakub Neužil musel dávat pozor na další střelu od modré čáry. Domácí brankář si hokejkou pokryl mezírku mezi betony a puk vyrazil.
55:12
Most právě vstřelil branku!
Most se přeci jen dočkal snížení! Tomáš Divíšek krásnou přihrávkou bekhendem našel ONDŘEJE HAVLÍČKA, který byl nekrytý před brankou a dopravil puk do sítě! Asistence: Tomáš Divíšek, Vojtěch Kubinčák.
55:02
Jeden z obránců skvěle zastavil ránu Tomáše Divíška. Domácí hráči se poté zmocnili kotouče a okamžitě jej vyhodili.
54:32
Marek Indra dostává dvě minuty za sekání. Most si přeci jen zahraje ještě jednu přesilovou hru.
54:16
Šimeček spěchal před branku Prostějova, kam měla doputovat žabička z pravé strany, ale kombinaci hostů zastavil Tomáš Protivný.
54:07
53:21
Holík si nedokázal zpracovat skákavou přihrávku a kotouč propadl na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před brankou Jestřábů.
53:10
Mostu se podařilo vytlačit domácí hokejista ven z útočného pásma. Jestřábi se snaží kombinovat alespoň ve středním pásmu.
52:21
Holík pálil od modré čáry. Domácí zadák vyslal ránu po ledě, kterou ještě tečoval Venkrbec, ale brankář stačil vykopnout levý beton.
52:07
Prostějov si zahraje další přesilovou hru! Dvě minuty za držení si odsedí Jan Walter.
51:35
Novák se v rohu kluziště obtočil kolem svého strážce a hledal Rudovského. Jestřábi nyní v klidu kombinují v útočném pásmu a nepouštějí soupeře k puku.
51:02
Vojtěch Kubinčák chtěl rozehrát křížem, ale jeho pobídku zastavil Jan Rudovský. Naštěstí pro Most se mu puk zamotal mezi bruslemi.
50:23
Jakub Neužil upozornil spoluhráče na rozjetého Divíška. Domácí zadáci ihned k Divíškovi přistoupili a nepustili jej do zakončení.
50:03
Mostu se ale nepovedla blesková rozehrávka. Dlouhá přihrávka prolétla na zakázané uvolnění a hra se přesune na druhou stranu.
49:42
Most se nyní tlačí do útočného pásma, nicméně zadáci Jestřábů se nenechávají zaskočit a výborně kryjí prostor.
49:08
Tomáš Rod nahodil puk od modré čáry. Hostující střelec zkusil štěstí střelou na zadní tyč, ale kotouč prolétl těsně vedle branky.
48:38
Rod vracel puk před branku Alinčovi. Druhý jmenovaný se ale neprobil do zakončení přes výborné postavení domácích hokejistů.
48:10
Kvapil dobře nahodil puk do rohu kluziště. Puku se zmocnil Matuš, ale k tomu včas přistoupil Martynek, jež vyvezl puk do bezpečí.
47:28
Jan Rudovský mohl zaútočit na hattrick! Domácí hokejista ve velké rychlosti projel před branku soupeře, objel klec, ale už nestačil zasunout puk k tyči!
47:10
Vojtěch Kubinčák pobavil diváky krásnou samostatnou akcí. Kubinčák se na levém křídle zbavil obránce, chtěl zakončovat bekhendem, ale domácí brankář nenechal mezi betony mezírku.
46:40
Kotouč v posledních minutách létá ze strany na stranu a ani jeden z celků zatím nejeví větší zájem o útočení.
46:15
Tomáš Frolo nahodil puk do útočného pásma, ale hráči Mostu znovu neudrželi puk na hokejkách. Domácí celek se také nikam netlačí.
45:22
Jan Alinč mohl vyrazit do rychlého protiútoku, ale pouze nahodil puk ze středního pásma za branku. Most znovu ztratil puk.
45:05
Jan Rudovský dojel za brankou soupeře nahozený kotouč a po mantinelu jej posunul do rohu ledové plochy. Most vyhazuje do středního pásma.
44:17
Most se po delší době vydal do útoku, ale Alexandr Grebeňuk na modré čáře zdržel jednoho ze soupeřů a Jan Alinč projel do ofsajdu.
44:00
43:35
Holík vypálil od modré čáry, jenže jeho dělovka postrádala potřebnou přesnost a kotouč pouze zaduněl o zadní mantinel.
43:10
Krásná kombinace Jestřábů v útočném pásmu. Domácí vyšachovali obránce Mostu rychlou akcí, ale nikdo v bílém nevypálil.
42:20
Radim Matuš vlétl do útočného pásma za prudkou přihrávkou. Domácí útočník se snažil zakončovat z ostrého úhlu, ale minul branku.
42:00
Domácí si zahrají další přesilovou hru. Dvě minuty za krosček dostává Jan Walter.
41:27
Hosté se z tlaku Jestřábů vymanili jen za cenu vyhození přes všechny čáry. Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Mostu.
41:02
Lukáš Krejčík tečoval nahozený puk od levého mantinelu. Puk se od jeho hokejky odrazil vedle brankové konstrukce.
40:31
Jan Rudovský se v útočném pásmu snažil najít rozjetého Krejčíka. Domácí hráč ale poslal příliš prudkou pobídku, na kterou Krejčík nedosáhl.
40:10
Hosté uspěli na úvodním vhazování třetí třetiny. Most se okamžitě tlačil do útočného pásma, ale Jakub Neužil přikryl odražený puk.
40:01
Siréna oznamuje konec druhé třetiny! Prostějov v prostřední části ještě navýšil své vedení! Tomáš Rod sice hned v úvodu zužitkoval přesilovou hru, ale Jan Rudovský bleskově vrátil Jestřábům dvoubrankové vedení. O dvě minuty později navíc zužitkoval přesilovou hru Petr Štindl. Poté přišel parádní hokejový moment! Matouš Venkrbec s Krejčíkem ukázkově rozebrali hostujícího brankáře a první jmenovaný dopravil puk do prázdné branky. Tři minuty před přestávkou ještě přidal sedmou branku Martin Novák.
40:00
39:20
Lukáš Žálčík se prodral před branku soupeře, kde si ještě rovnal kotouč na střelu, ale puk mu na poslední chvíli přeskočil čepel.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:25
Matuš zkoušel v útočném pásmu štěstí individuálním průnikem. Do cesty se mu postavil jeden z obránců a Matuš se poroučel k ledu.
38:07
Další akci Prostějova zastavuje postavení mimo hru. Marek Švec neudržel brusli na modré čáře a vlétl do útočného pásma. Vhazuje se ve středním pásmu.
37:15
Domácí fanoušci si užívají vysokého vedení Jestřábů. Z tribun se nyní ozývají hlasité chorály a domácí hráči se mohou spolehnout na podporu.
36:49
Jestřábi právě vstřelili branku!
Další branka Prostějova! Spěšný neudržel odražený puk, obrana Mostu poté také nevyhodila kotouč ven z obranného pásma. MARTIN NOVÁK si nabruslil před branku a prostřelil Spěšného ránou na lapačku! Bez asistence.
36:18
Luňák krásnou žabičkou vyslal do šance svého spoluhráče, ale puk poskakoval a hráč Prostějova minul branku!
35:40
Nyní se Most usadil v útočném pásmu. Hosté si posílají kotouč po mantinelu, jenže nikdo v modrém zatím nestačil vypálit.
35:07
Martin Novák se dostal za záda hostující obrany, mířil sám na Spěšného, snažil se jej rozhýbat, nicméně Spěšný jeho pokus do horního rohu vyškrábl ramenem!
34:45
Domácí brankář na druhé straně schytal tvrdou střelu do masky. Neužil však dává gestem najevo, že může pokračovat.
34:09
Jan Rudovský objel branku hostů, vybruslil si na kruh, odkud vybídl ke skórování Martina Nováka, ale brankář Mostu se stačil přemístit!
33:25
Walter zastavil puk na modré čáře, připravil si ji jej na střelu. Pokus mu však vůbec nesedl a skákavý kotouč se odrazil do rohu kluziště.
33:10
Domácí fanoušci se dožadovali odpískání nedovoleného zákroku. Lukáš Luňák byl podle domácích příznivců držen, ale vylučovat se nebude.
32:33
Matouš Venkrbec spěchal do útočného pásma za nahozeným kotoučem. Domácí hokejista vlétl mezi zadáky, ale puk nakonec nevybojoval.
32:15
Aleš Holík předvedl ukvapenou přihrávku. Most se rychle vydal do útoku, ale Jakub Neužil dnes chytá dobře a poradil si i se střelou z ostrého úhlu.
31:48
Mohlo to být 7:2! Před branku Mostu přilétla prudká pobídka. Kotouč se od jedné z holi vymrštil mimo dosah brankáře, ale zastavil se na břevně!
31:20
Most se tlačí do útočného pásma. Domácí obránci se však skvěle pohybují a útočníkům Mostu berou prostor ke kombinaci.
30:52
Domácí celek si opravdu užívá dnešní souboj! MATOUŠ VENKRBEC se dostal do úniku, předal kotouč Krejčíkovi, který se neukvapil, vrátil mu kotouč zpátky a Venkrbec doklepl puk do prázdné branky! Asistence: Lukáš Krejčík.
30:23
David Šesták střílel od modré čáry. Neužil měl tentokrát dobře zakrytý výhled, ale domácí gólman si přeci jen našel cestu ke kotouči.
30:16
Vojtěch Kubinčák si sjel na přihrávku do útočného pásma. Hostující střelec se pohotově opřel do přihrávky na pravý kruh, ale jeho ránu Neužil kryl.
29:35
Lukáš Válek nahodil puk od modré čáry. Jeho pokus prolétl kolem zadní tyče domácí branky a hokejisté Prostějova se ubránili.
29:12
Vojtěch Kubinčák na modré čáře nedosáhl na prudkou přihrávku. Puk se poté odrazem o hokejku vymrštil na střídačku Mostu.
28:40
Lukáš Válek se otočkou zbavil obránce v rohu útočného pásma. Válek ale nestačil předat puk na modrou čáru a Most musí vyklidit pásmo.
28:10
Lukáš Luňák vlétl do souboje v rohu ledové plochy. Domácí hokejista bojoval o puk s Alinčem, jenže hráč Mostu si počínal zkušeně.
27:48
Prostějov je naopak aktivní a nadále se dere do útoku. Hosté se nyní z tlaku Jestřábů vymanili jen za cenu vyhození přes všechny čáry.
27:15
Krejčík hledal Tomáše Protivného, který si nabruslil před branku Mostu. Protivný se natahoval po prudké pobídce, ale kotouč nezasáhl.
26:50
Hokejisté Mostu jsou v posledních minutách poněkud zaskočeni vývojem utkání a nyní se nedokážou prodrat do útočného pásma.
26:15
Lukáš Luňák mohl postupovat sám na branku soupeře, ale na poslední chvíli se stačil vrátit jeden z obránců, který mu vypíchl puk.
25:42
Domácí brankář musel znovu dávat pozor. Jan Dufek objel branku Prostějova a snažil se zasunout puk k tyči. Jeho ránu však gólman vytěsnil.
25:15
Na druhé straně se za odraženým kotoučem hnal Mical. Hostující hokejista se natahoval po odraženém puku, ale nakonec nestihl vypálit.
24:43
Prostějov využívá další přesilovou hru a vede už 5:2! PETR ŠTINDL po dvanácti sekundách tečoval dělovku od modré čáry přesně mezi betony hostujícího brankáře! Asistence: Martin Novák, Jan Rudovský.
24:31
Prostějov si zahraje přesilovou hru! Daniel Hora dostává dvě minuty za hákování.
24:10
Walter se dostal k odraženému kotouči a vyslal prudkou přihrávku před branku. Jeho střílenou pobídku ale nezasáhl nikdo v modrém.
23:20
Vojtěch Kubinčák nadvakrát nahodil puk na branku Prostějova. Neužil byl ale na místě a padající kotouč schoval do lapačky.
23:02
Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Marek Švec – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu HC Most (Martin Mical – 2 min., podražení).
23:02
22:34
Tomáš Kvapil střílel od modré čáry. Spěšný měl dobře zakrytý výhled, ale nikdo z clonících hokejistů nestačil puk tečovat do sítě.
22:10
Jenže Prostějov si rychle bere zpět dvoubrankové vedení JAN RUDOVSKÝ se znovu dostal do samostatného úniku a krásnou střelou do horního rohu překonal brankáře! Bez asistence.
21:35
Most snižuje na 3:2! Most přeci jen využívá přesilovou hru. Alinč přiklepl puk Martynkovi, který přihrávkou před branku našel TOMÁŠE RODA, který dopravil puk za záda Neužila! Asistence: Rostislav Martynek, Jan Alinč.
21:03
Vojtěch Kubinčák se dostal k puku v útočném pásmu. Hostující střelec vyslal zajímavou střelu z úhlu, ale Neužil byl na místě.
20:45
Rudovský pouze protečoval puk do útočného pásma a Most může vymyslet první útok ve druhé třetině. Prostějov podle všeho pokračuje vlažně.
20:10
Na úvodním vhazování do druhé třetiny uspěli hokejisté Prostějova. Domácí hráči se ihned hnali do útoku, ale nahození do útočného pásma bylo nepřesné.
20:01
První třetina končí! Zatím sledujeme parádní utkání! Most vlétl do utkání ve velkém tempu, ale Kubinčák hned v první minutě hosty do vedení neposlal. Poté se probudili domácí. Martin Novák nejprve zužitkoval přesilovou hru, chybu hostů v obraně poté potrestal Lukáš Krejčík a na konci osmé minuty přidal třetí branku Jestřábů Jan Rudovský! Od té doby se však domácí spokojili s náskokem a začal hrát také Most. Tomáš Rod snížil na 3:1 a hosté si vypracovali i další šance. Další branky se už Most ale nedočkal. Druhou třetinu však zahájí v početní převaze. Po dvaceti minutách svítí na světelné tabuli skóre 3:1.
20:00
19:59
V samotném závěru se ještě bude vylučovat! Dvě minuty za vysokou hůl dostává Matěj Zabloudil.
19:12
Jestřábi po delší odmlce zatlačili na rozehrávku Mostu a hosté museli vyhodit puk přes všechny čáry. Vhazovat se bude před brankou Mostu.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:33
Hokejisté Mostu mají nyní jasně více ze hry. Most se nadále tlačí do útočného pásma, ale Neužil ve spolupráci s obranou likviduje jejich jeho snažení.
18:05
Daniel Hora obdržel parádní přihrávku do jízdy. Hora zkoušel štěstí střelou na zadní tyč, ale Neužil jeho pokus zlikvidoval parádním semaforem!
17:20
Černý se Strejčkem rozjeli další útočnou akci Mostu. Švec se ale zmocnil nepřesné přihrávky, nabil spoluhráči na modrou čáru, ale Spěšný si připsal další jistý zákrok.
17:00
Jan Rudovský vlétl do útočného pásma příliš brzy a připravil Prostějov o dobrou možnost. Krejčík totiž nemohl postupovat sám na brankáře.
16:35
Prostějov se v posledních minutách trápí. Domácí se nyní nejsou schopni prosadit v útočném pásmu a sami mají velké problémy v defenzívě.
16:15
Za dalším nahozením do útočného pásma Mostu spěchal Kubinčák. Zkušený hokejista vyjel s pukem do rohu, odkud nenašel nikoho v modrém.
15:19
Lukáš Luňák se pustil do souboje za brankou Mostu. Domácí hokejista bojoval s přesilou obránců, ale nakonec udržel puk pro Jestřáby.
15:05
Martin Novák musel krotit nepříjemné nahození do středního pásma. Za pukem už startoval jeden ze soupeřů, ale domácí hráč jej stačil zneškodnit.
14:17
Hora si udělal prostor na modré čáře a nahodil puk na domácí klec. Jakub Neužil však nemusel zasahovat, jelikož mu pomohl obránce.
14:01
Mícal se dostal k odraženému puku, bleskovou stahovačkou se zbavil obránce, jenže následnou střelu zápěstím Jakub Neužil vyrazil.
13:35
Tomáš Divíšek mohl snížit na rozdíl jediné branky! Kanonýr hostujícího celku se dostal k odraženému puku, jenže z ostrého úhlu minul horní roh!
13:10
Martin Novák se bekhendem snažil vyslat do úniku Rudovského. Puk se mu ale svezl po čepeli a končí na hokejkách soupeře.
12:37
Nyní už se Mostu podařilo snížit! Hosté znovu dostali příliš mnoho prostoru v útočném pásmu. TOMÁŠ ROD si sjel mezi kruhy a pohotovou střelou zápěstím prostřelil Jakuba Neužila! Asistence. Jan Alinč, Rostislav Martynek.
12:21
Domácí obránci nyní nechali příliš mnoho prostoru Havlíčkovi! Hostující hráč si vymíchal zadáka, jenže jeho rána prolétla kolem zadní tyče!
12:10
Krejčík nahodil puk z levé strany před branku. Po kotouči se natahoval Šlahař, nicméně ten před brankářem nenasměroval puk mezi tři tyče.
11:20
Mostu se však nedaří ani rozehrávka v obranném pásmu. Walter chtěl přenést puk na levou stranu, jenže daroval kotouč domácím.
11:00
Střídající brankář Mostu si připisuje první zákrok. Spěšný vytasil krásný zákrok lapačkou proti prudké střele Jana Rudovského.
10:20
Marek Švec obětavě skočil do přihrávky na modré čáře a vypíchl puk ven z obranného pásma Jestřábů. Zatím se hraje útočný hokej.
10:12
Pavel Neužil musel hasit chybu jednoho z obránců. Domácí brankář se vrhl pod nohy Martynkovi a včas dokázal kotouč přikrýt.
09:30
Lukáš Luňák chtěl na sebe navázat dva soupeře. To se mu však nepovedlo, Luňák pokazil přihrávku na modrou čáru a u puku jsou mostečtí.
08:51
Hora se bleskovou kličkou zbavil obránce, jeho pokus Neužil vyrazil jen před sebe, ale dorážející hráč Mostu netrefil poloprázdnou branku!
08:20
Hokejisté Mostu se zatím nemohou dostat do tempa. Hosté si nejsou schopni přihrát na krátkou vzdálenost a nedaří se jim zaútočit.
07:55
Střídání v týmu HC Most: ze hřiště odchází Michael Petrásek, přichází Patrik Spěšný.
07:55
Prostějov zatím hraje opravdu famózně! JAN RUDOVSKÝ ujel hokejistům soupeři, naznačil brankáři střelu, ještě si posunul puk do strany a propálil bezmocného Petráska! Bez asistence.
07:10
Divíšek dojel nahozený puk za branku Prostějova. Zkušený hokejista ale neuspěl v souboji s obráncem a Prostějov může uklidnit hru.
06:33
Havlíček postupoval sám proti domácím zadákům. Hokejista Mostu čekal na spoluhráče, ale při jednom z oblouků ztratil balanc i puk.
06:00
Jestřábi nadále tlačí soupeře v jeho obranném pásmu. Petrásek není zkrotil ošemetné nahození od modré čáry. Vhazuje se po jeho levici.
05:33
Jestřábi navyšují vedení na 2:0! Strejček vyrobil chybu v defenzívě, nahrál Rudovskému, který předal puk před branku a LUKÁŠ KREJČÍK s přehledem zakončil do horního rohu! Asistence: Jan Rudovský.
05:12
Domácí brankář musel zasahovat ihned po vhazování. Tomáš Divíšek se snažil dopravit odražený puk do branky, ale jeho pokus končí v lapačce domácího gólmana.
05:06
Hosté spěchali vpřed s rychlým pokusem o odpověď. Nahozený puk se od zadního mantinelu odrazil před branku, nicméně Jakub Neužil dával pozor.
04:52
Domácí celek se ujímá vedení! Prostějov sevřel soupeře v obranném pásmu. Matuš vymyslel krásnou přihrávku na MARTINA NOVÁKA, ten si přiklepl puk bruslí a zavěsil do prázdné branky! Asistence: Radim Matuš.
04:10
Hned tři domácí hokejisté bojovali o puk v rohu útočného pásma. Ke kotouči se však dostali mostečtí a hosté okamžitě vyhazují přes celé kluziště.
03:50
Také Prostějov si vyzkouší hru v početní převaze! Tomáš Frolo dostává dvě minuty za držení.
03:23
03:05
I napotřetí se domácímu celku podařilo vyhodit puk za branku hostujícího celku. Prostějov zvládá první oslabení opravdu dobře a nenechává Mostu prostor.
02:25
Mostu se zatím nedaří usadit se v útočném pásmu. Kubinčák nyní operoval s pukem za brankou, ale obráncům Prostějova se podařilo vypíchnout puk do bezpečí.
02:00
Domácí se však rychle zmocnili puku, vyhodili jej přes celé kluziště a Lukáš Luňák navíc nasbíral další cenné vteřinky. Most musí začít nanovo.
01:23
Most si zahraje první přesilovou hru! Jan Rudovský dostává dvě minuty za držení hole.
01:10
Rostislav Martynek neuspěl na vhazování v útočném pásmu. Posila Mostu se však bleskově vrátila do obranného pásma, kde Martynek získal puk.
00:35
Obrovská šance Mostu! Vojtěch Kubinčák využil nedůslednosti domácí obrany, dostal se před brankáře Neužila, ale ani nadvakrát jej nepřekonal!
00:10
Na úvodním vhazování uspěli domácí hokejisté. Prostějov se okamžitě žene do útoku, ale Zadražil nahodil puk jen k hostům.
00:01
Oba týmy už naskakují na ledovou plochu. Jestřábi sehrají dnešní duel v bílých dresech, zatímco Most přijel v modrém.

LHK Jestřábi Prostějov: Neužil (Kantor) – T. Kvapil, A. Holík, Protivný, V. Zadražil, Vokurka, Štindl, Grebeňuk – Luňák, Venkrbec (C), Žálčík – Martin Novák, Rudovský, L. Krejčík – Matuš, Šlahař, Švec – Indra, Hozák, Zabloudil.

HC Most: Petrásek (Spěšný) – Frolo, K. Černý, Strejček, Hora, Šefl, Šesták, Walter – Kubinčák (A), Divíšek (C), Smolka – Rod, Alinč, Martynek – Mical, J. Šimeček, R. Veselý – Dufek, Havlíček, Válek.

Rozhodčí: Mikula – Měchýš, Reich.
Vzájemné zápasy v letošní sezóně

Most – Prostějov 3:2
Prostějov – Most 3:2
Most – Prostějov 3:4
LHK Jestřábi Prostějov

Ani Prostějovu se však po parádním vstupu nedaří a Jestřábi ještě budou muset bojovat o postup do předkola play-off. Aktuálně jim patří devátá příčka, ale na jedenáctý Frýdek-Místek mají pouze jednobodový náskok. V posledních čtyřech domácích zápasech Jestřábi nezískali ani bod. V sobotu ale zvítězili 3:0 v Třebíči.
HC Most

Mostu se nedaří ani v letošní sezóně. Celek ze západu Čech vybojoval ve čtyřiceti jedna duelech jen sedmatřicet bodů a krčí se na posledním místě WSM ligy. Mostu navíc patří nelichotivá výsada nejhoršího útoku a nejhorší obrany. V minulém duelu však doma zvítězil 5:4 v prodloužení nad Přerovem.
Příjemný podvečer všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z WSM ligy. Společně se dnes zaměříme na duel mezi Prostějovem a Mostem. Duel startuje v 18 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.