1. česká hokejová liga - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frýdek-M. : K. Vary - 16. října 2017   18:00

K. Vary

To je dnes ode mě vše, děkuji za pozornost.
Dnešní zápas byl velmi vyrovnaný a mohli jsme vidět kvalitní hokej, který by se neztratil ani ne extraligové úrovni. Hosty může mrzet velký počet nevyužitých přesilových her, konkrétně šest. Třetí třetina patřila hlavně domácímu Frýdku-Místku, který ohrožoval bránu soupeře i v oslabení. V prodloužení se po čtyřiceti osmi vteřinách prosadil Michal Kvasnica a asistenci si připsal momentálně nejlépe hodnocený hráč podle kanadského bodování Milan Mikulík.
60:48'
Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
Je konec! Čtyřicet osm sekund po začátku prodloužení vybojoval puk v levé části třetiny hostů Milan Mikulík, který ho posunul na MICHALA KVASNICU a ten sám před bránou umístil střelu bekhendem k pravé tyči! Asistence: Mikulík.
60:16'
Kofroň letěl s pukem po levé straně, ale přihrávkou Mikulíka nenašel.
60:01'
Další třetina začne přibližně v 20:22.
V základní době gól nepadl a bude následovat prodloužení. Ve třetí třetině Karlovy Vary nedokázaly využít tři dvou minutové přesilovky a je tedy jasné, že každý tým bude mít minimálně jeden bod.
60:00'
59:13'
59:09'
Zmatek před brankářem Danečkem vyřešil vyhozením jeden z domácích hráčů.
58:44'
Domácí vyhodili puk mimo hrací plochu, ovšem ten byl tečovaný a následuje buly v obranném pásmu Frýdku-Místku.
58:18'
Přechod hostů zastavují domácí už ve středním pásmu a tak se hosté nedostanou ani ke střele.
57:44'
A domácí opět v oslabení získali puk, který následně vyhodili do bezpečí.
57:13'
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Ctirad Ovčačík – 2 min., podražení).
57:13'
A další střelu hostů chytil senzační Daneček.
56:51'
Ctirad Ovčačík vypálil zpoza modré čáry a Novotný vyrazil puk do ochranné sítě.
56:32'
Po zblokované střele puk končí mimo hrací plochu.
55:41'
Frýdek-Místek dnes hraje oslabení senzačně a nebojí se ohrozit bránu hostů.
55:33'
55:06'
Ofsajd hostů.
55:01'
A další vyhození domácích. Hostům dnes přesilové hry moc nevycházejí.
54:43'
Poté domácí vyhodili puk do bezpečí.
54:17'
Skuhravý vypálil z levé části, ale střela šla těsně vedle Danečkovy brány.
54:06'
Jaromír Kverka jel sám na bránu, ale Daneček se mu vrhl pod nohy, přičemž se mu sundala helma a hra je přerušena!
53:53'
Hosté mají další přesilovou hru.
53:33'
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Adam Raška – 2 min., sekání).
53:33'
Adam Raška se dostal po pravé části ke střele, ale brankář Novotný puk chytil.
53:07'
52:23'
Domácí vyhodili puk v oslabení do bezpečí.
51:49'
Hosté mohou využít další přesilovou hru, ovšem domácí obrana je zatím skvělá.
51:07'
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Milan Mikulík – 2 min., nebezpečná výstroj).
50:52'
Po střele, která se odrazila od zadního mantinelu si puk chytil Daneček.
50:22'
Martin Kohout se vydal sám, jelikož neměl podporu spoluhráčů, kteří šli vystřídat. poté ztratil puk.
49:28'
Dnešní utkání sleduje 1315 diváků.
48:57'
Hra je přerušena, jelikož se po souboji ocitl ležící na ledě Jan Kalus. Ovšem po svých se dostal na střídačku a hra může pokračovat.
48:50'
Zakázané uvolnění domácích, kteří jsou prozatím ve třetí třetině lepším týmem.
48:33'
Hra je přerušena pro vysokou hru jednoho z domácích hráčů.
47:43'
Střelu Podlipnika zblokoval domácí Adam Raška.
47:10'
David Klimša si objel bránu a poté vystřelil těsně vedle levé tyče!
46:42'
Domácí nyní sevřeli hosty, kteří vyhodili puk pouze na zakázané uvolnění.
46:12'
Mikulík vystřelil bekhendem, ale minul bránu hostů. Následně puk chytil Novotný a uvidíme buly.
45:00'
Celý zápas zatím můžeme vidět velmi vyrovnané utkání, kde skvěle pracují obě obrany mužstev.
44:52'
Ofsajd, tentokrát hostů z Karlových Varů.
44:05'
Stloukal pouze prodloužil přihrávku do třetiny domácího Frýdku-Místku, ale poté rysi získali puk.
43:39'
Jan Tomeček nahodil puk na Danečka, ale nic vážného z toho nebylo.
43:23'
Ofsajd domácího Frýdku-Místku.
42:40'
David Gríger se otočil kolem brány, ale minul bránu.
42:19'
Slabá střela Fleka trefila pouze Przybylu.
41:39'
Martin Kohout jel s pukem po pravé straně, ale skvělým zákrokem mu ho odebral domácí hráč Frýdku-Místku.
41:18'
Domácí během přesilovky ani nevystřelili na bránu, následně skončila sražená střela domácího hráče v ochranné síti.
41:15'
40:25'
Domácí sice začali třetí třetinu přesilovou hru, ale puk dlouho drželi hosté.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 19:42.
Ani druhá třetina nám nepřinesla gól. Tento zápas je velmi vyrovnaný a proto nám nepřinesl zatím ani jednu branku. Ve dvacáté páté minutě se domácí fanoušci málem radovali, jelikož se před bránou sám ocitl Jan Kalus a puk vstřelil mezi betony Novotného. Nikdo nevěděl kde je puk a to ani hostující brankář, nakonec se zůstal těsně před brankovou čárou. Ve druhé části hosté nevyužili ani čtyř minutou přesilovou hru, jelikož domácí bránili senzačně a na Danečka prošel minimální počet střel. Na konci třetiny byl vyloučen Sičík a ve třetí část tedy domácí začnou přesilovou hrou.
40:00'
39:42'
Hosté v oslabení jeli 2 na 1, ale Daneček si krásně povyjel z brány a skóre je pouze bezgólové.
39:15'
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Vladimír Sičák – 2 min., podražení).
38:53'
38:43'
Gríger trefil pouze blokujícího hráče a hosté nezahráli ani třetí přesilovkou nejlépe, jelikož se ke střele na bránu dostali pouze jednou.
38:07'
Gorčík ztratil puk a domácí vyhodili do bezpečí.
37:48'
Beránek trefil pouze blokujícího hráče. Následně opět skvělým zákrokem podržel tým Daneček po teči Jakuba Fleka.
37:12'
Přesilovka hostů bude trvat tedy nadále.
36:53'
36:53'
36:40'
Poté domácí vyhodili puk a mohli vystřídat.
36:22'
Zatím se hosté nedostali k žádné vážnější střele na bránu.
35:30'
Podlipnik nahodil puk před bránu, ale po teči skončil vedle brány Danečka.
35:02'
Hosté mohou využít druhou přesilovou hru v utkání.
34:53'
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Milan Mikulík – 2 min., vysoká hůl).
34:49'
Hosté se teď párkrát dostali k ohrožení domácí brány, ale i tentokrát podržel tým Lukáš Daneček.
34:01'
Bajtek chtěl najít volného Kvasnicu před bránou, ale bohužel pro domácí fanoušky druhý jmenovaný minul puk.
33:45'
Filip Bajtek se po buly dostal k puku na levé části kluziště, ale jeho střela našla pouze brankáře hostů.
33:35'
Zakázané uvolnění domácího Frýdku-Místku.
32:45'
Kvasnica zkusil dalekou střelu z levé části od modré, ale ta šla vedle pravé tyče Novotného.
32:25'
Milan Davídek se dostal k puku sám před bránou, ale vystřelil pouze do Danečka.
31:55'
Hosté se na chvíli dostali do pásma domácích, ale poslední minuty patřily Frýdku-Místku, hlavně díky přesilovce.
31:17'
Zakázané uvolnění hostů z Karlových Varů.
31:10'
31:10'
Filip Haman vypálil tvrdou střelu od modré, ale Novotný puk bez problému chytil.
30:43'
Další nepřesná přihrávka a ke střele se Frýdek-Místek opět nedostal.
30:12'
Mikulíkovi se nepodařila přihrávka a všichni hráči musí opět vyjet z Karlovarského pásma.
29:50'
Domácí mohou využít první přesilovou hru v utkání.
29:10'
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Martin Weinhold – 2 min., držení protihráče).
28:30'
Dopředu se dostal Petr Stloukal a Lukáš Daneček musel předvést trochu gymnastický ohyb aby puk vykopl.
28:04'
Domácí si poslední minuty vytvořili tlak, ale i další šanci chytá Novotný.
27:31'
Hned po vhození puku na buly domácí vystřelili na bránu, ale i tentokrát byl Novotný pozorný a následuje další buly.
27:28'
Po menším zmatku před Novotným se málem ke střele dostali domácí hráči, ale hosté vyhodili puk na zakázané uvolnění.
27:01'
Poté vystřelil Jan Zahradníček, ale Novotný byl připraven a puk chytil.
26:47'
Ovčačík se dostal k odraženému puku, ale minul levou tyč.
25:01'
Jan Kalus málem otevřel skóre utkání, když se dostal před bránu Novotného a poslal mu puk mezi betony, ale ten zůstal těsně před čárou!
24:41'
Mikulík se ocitl sám, ale puk si nezpracoval nejlépe a ten mu utekl.
24:18'
Přihrávka rukou domácího hráče.
24:02'
Hra může pokračovat.
24:02'
Hra je krátce přerušená, jelikož nastaly technické problémy.
23:48'
Hra je na začátku druhé třetiny velmi vyrovnaná a žádné mužstvo se nedostalo k ohrožení brány.
22:31'
Kovář se pokusil nahodit puk na bránu, ale minul jí.
21:42'
21:16'
Krátce po vhození se puk dostal opět k Novotnému, který ho chytil.
21:12'
Zakázané uvolnění hostů.
20:33'
20:14'
Hosté se ihned za začátku se dostali ke střele, ale ta skončila vedle brány.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 18:49.
První třetina nám gól nenabídla, nicméně hosté poukazují zkušenosti z Extraligy a na ledě jsou o něco lepším týmem. Domácí zatím drží brankář Lukáš Daneček. Dvě minuty před koncem se ke střele dostal domácí Klimša, ale trefil pouze masku brankáře Novotného. Konec třetiny byl dost vypjatý, ale i když hosté měli přesilovou hru, branku nevstřelili.
20:00'
19:58'
Martin Kohout se málem dostal k puku, po zblokované střele, ale bohužel pro jeho tým ho minul.
19:36'
Hosté nyní uzavřeli domácí, ale ke střele se nedostali.
18:33'
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Milan Mikulík – 2 min., sekání + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Vladimír Sičák – 2 min., hrubost).
18:33'
Hra je přerušena a na ledě málem vznikla bitka, jelikož domácí hráč zajel do brankáře hostů, který si chytil puk pro sebe. Následně se dozvíme, kteří hráči budou vyloučeni.
18:02'
David Klimša nebezpečně vypálil, ale puk trefil pouze masku Novotného!
17:50'
Klimša se snažil najít Przybylu, ale přihrávka byla moc dlouhá.
17:03'
16:59'
Pechanec dostal přihrávku na levou stranu, ale následná přihrávka nikoho nenašla.
16:07'
Henri Tuominen chtěl poslat přihrávku před bránu, ta ale byla zblokována a pro jistotu jí chytil Lukáš Daneček.
15:38'
Poté se domácí uvolnili výhozem. Ale u puku jsou opět hosté, kteří rozjíždějí další akci.
15:06'
Karlovarští uzavřeli Frýdeckomístecké v jejich obranném pásmu.
14:38'
Klimša neprošel přes obránce Karlových Varů a hosté jdou dopředu.
13:57'
Ctirad Ovčačík se ocitl ve skvělé pozici, ovšem bránu rovněž netrefil.
13:24'
Poté se dopředu dostal Frýdek-Místek, ale bránu netrefil.
12:56'
Weinhold při střele zlomil hůl.
12:34'
Martin Weinhold vystřelil zpoza modré čáry, ale Daneček střelu viděl a chytil do lapačky.
11:48'
Domácí teď vysoko napadali rozehrávku hostů, ale puk nezískali.
11:27'
Další ofsajd Karlových Varů.
10:47'
Filip Bajtek vyvezl puk až k bráně Novotného, ale poté ho o něj obrala hostující obrana.
10:29'
10:08'
Domácí se na chvíli dostali do třetiny hostů, ale nic vážného z toho nebylo.
09:13'
Martin Osmík se uvolnil na levé straně, ale jeho ne moc podařená rána skončila vedle pravé tyče domácího Frýdku-Místku.
08:04'
Martin Rohan vypálil z modré čáry, ale jeho rána šla vedle brány.
07:49'
Nepřesná přihrávka Frýdku-Místku končí na zakázaném uvolnění.
07:15'
Sražená střela Michala Kvasnicy končí v ochranné síti.
06:41'
Flek čekal před bránu na teč, ale tu poslal vedle Danečkovy brány.
05:47'
Po střele hostů se puk dostal pod ležícího Danečka a následná střela Osmíka šla nad bránu domácí svatyně.
05:30'
A další ofsajd Karlových Varů.
05:21'
Ofsajd hostů z Karlových Varů.
05:09'
Domácí si na chvíli vytvořili tlak, se kterým hosté měli menší problémy.
04:14'
Na bránu vystřelil i René Piegl, ale brankář i přes plno hráčů puk vyrazil.
03:14'
Milan Mikulík se dostal ke střele z pravé strany, ale Novotný předvedl pěkný zákrok, poté domácí párkrát ohrozili bránu, ale stav je stále bezbrankový.
02:42'
Ondřej Beránek se dostal k puku, obkroužil si bránu, ale Daneček betonem puk vykopl.
01:58'
Vladimír Sičák chtěl poslat puk na domácí bránu, ale jeho střela byla zblokována do ochranné sítě.
01:11'
Daneček si po nepřesné přihrávce hostů raději podržel puk a následuje buly v domácí třetině.
00:59'
Zakázané uvolnění domácích rysů.
00:50'
Nádhernou akci předvedli hosté, ale ke střele se Jaromír Kverka nedostal, jelikož minul puk.
00:21'
Krátce po vhazování získaly puk Karlovy Vary, následně se ocitly v ofsajdu.
00:01'

HC Frýdek-Místek: L. Daneček (Loubal) – Haman, L. Kovář, Zahradníček, Ovčačík (A), D. Stránský, Piegl – Kofroň, Mikulík (C), J. Kalus – Kvasnica, Pechanec, Bajtek – Klimša (A), Przybyla, Kafka – Kaukič, Peterek, Raška.

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Závorka) – Sičák (A), Weinhold, Podlipnik, M. Rohan (A), Šafář, J. Tomeček – Flek, Gríger, O. Beránek – Kohout, Kverka, Stloukal – Gorčík, Skuhravý (C), Vachovec – Davídek, Tuominen, Osmík.

Rozhodčí: Fiala, Kašík – Lukš, Gančarčík.
Karlovy Vary:

Momentálně se Karlovarští nachází na prvním místě s dvaceti osmi body. V posledním utkání zavítali do Kadaně, kde po první třetině vedli už 2:0. Ve druhé části přidali další tři branky a vypadalo to na debakl. Konec utkání domácí trochu zdramatizovali třemi vstřelenými brankami, ale po výhře 5:3 si tři body odvezl domů tým z Karlových Varů. Hosté se i v dnešním zápase mohou opřít o pětadvacetiletého Slovince Matice Podlipnika, který společně s Jaroslav Roubíkem z Ústí nad Labem vede tabulku kanadského bodování, když vstřelil sedm branek a desetkrát asistoval. Tým vede Martin Pešout, jeho asistentem je Tomáš Mariška.
Frýdek-Místek:

V sobotu 14. 10. zavítali na led domácích rysů hráči z Ústí nad Labem. Frýdecko-místečtí třikrát dotáhli náskok soupeře a následně dokázali urvat dva body po samostatných nájezdech. Mezi nejlepší hráče v tomto utkání patřil i Michal Kvasnica, který vstřelil jeden gól a na další dva přihrál. Nyní na domácí led Frýdku-Místku zavítá tým z dalekých Karlových Varů. V skvělé formě momentálně hraje taky Milan Mikulík, který se třikrát prosadil a sedmkrát nahrával.
Frýdek-Místek se s Karlovými Vary už jednou v této sezóně utkal, v prvním kole s nimi prohrál na jejich ledě po prodloužení. V pondělí 16.10 od 18:00 v hale Polárka budou rysi chtít oplatit tuto porážku a v momentální formě těchto bude k vidění kvalitní hokej.
V prvním vzájemném zápase se už po sedmi minutách dostali Frýdecko-místečtí do vedení, když gól vstřelil Tomáš Franek. Tento stav vydržel až do druhé třetiny, ale na začátku té třetí srovnal utkání Václav Skuhravý. V základní době padly tedy pouze dvě branky a šlo se do prodloužení. V tom byli šťastnější domácí, když se půl minuty před koncem prosadil Jakub Flek a dva body zůstaly v Karlových Varech.