Karlovy Vary - Jihlava: Druhý gól v zápase vstřelil Ondřej Beránek, 3:0

Energie to zvládla a může slavit velmi cenné tři body! Třetí třetina již změnu stavu nepřinesla, finální skóre je tak 3:0 z domácího pohledu.
59:51
V závěru utkání se ještě energetici snaží o další gól.
59:00
Minuta do konce, domácí diváci slaví první vítězství za tři body na domácím ledě v baráži.
57:30
Dávid Gríger se v oslabení pokusil vyrazit do protiútoku, jenže i přes velkou snahu slovenského forvarda získává puk Jihlava.
Dnešní utkání sleduje 2268 diváků.
55:44
Matěj Zadražil (KVA) se usadil na trestnou lavici na dvě minuty za podražení soupeře.
55:36
Dukla zakládá nový útok, který je následně přerušen domácím vyloučením.
54:37
Karlovarští se provinili ofsajdem.
54:25
Po zákroku Svobody je tu komerční přestávka.
52:26
Po nahození z jihlavských hokejek Honzík rozehrává.
51:04
Dukla nepobyla v útočném pásmu příliš dlouho a už je na odchodu...
49:17
Potyčka před hostující brankou! Po akci Fleka a následném důrazu k brankovišti dávají Jihlavští jasně najevo, že takto by to nešlo.
48:33
Puk končí v ochranné síti, příčinou je zblokovaná střela Matěje Zadražila.
47:28
Zadražilova střela končí v připravené lapačce jihlavského maskovaného muže.
47:02
Dukla v plném počtu.
46:34
Se Sičákovým pokusem měli beci hostí velké potíže, Svoboda puk našel první a přikrývá ho.
45:49
Obětavost přináší Jihlavským ovoce, v podobě vytouženého vyhození.
45:01
Velmi ošklivý zákrok na Tomáše Rachůnka předvedl Tomáš Kaláb (JIH), ovšem také se při hákování protihráče zranil, a tak trest odpyká Patrik Danišovský.
44:48
Adam Zeman to zkoušel, na Honzíka si nepřišel.
42:51
Jihlavské pokusy končí u Honzíka, karlovarský gólman hájí neprůstřelnost.
42:05
Kohout se dral za dalším gólem, vyčapal ho Svoboda.
41:25
Gorčíkova střela způsobila zmatek před Svobodou, který ztratil hokejku, vše pro Jihlavu dobře dopadlo.
40:40
Harant zamotal hlavy hostujícím, nic z toho nakonec nebylo.
40:01
Energetici ve druhé periodě navýšili svůj náskok na tři branky, prosadil se opět Beránek a Kohout. ,,Do třetí části musíme zůstat aktivní, důležitý je pohyb, který nás v tomto utkání zdobí," říká autor druhé karlovarské branky Martin Kohout. Třetí částí bude klání pokračovat přibližně v 19:14.
40:00
39:52
Poslední střelu si připisuje Sičák, druhá třetina končí.
39:10
Kompletní i hosté.
38:42
Domácí kompletní.
37:13
Moc dlouho si početní výhodu Jihlava neužila, fauloval Kaláb (JIH) a bude se hrát 4 na 4.
36:36
Možnost na snížení pro Duklu, provinil se Skuhravý (KVA).
36:07
Dukla vyhazuje na zakázané uvolnění.
34:04
Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Střelu Jakuba Fleka tečoval před Svobodou Ondřej BERÁNEK, jenž podruhé a zvyšuje domácí náskok na 3:0. Asistence: Jakub Flek.
33:28
Na druhé straně prověřil pozornost Svobody Antonín Dušek.
33:08
Jiránkův pokus schoval ve své rukavici Honzík, zákrok to byl vskutku pohledný.
32:13
Jiří Říha vyzkoušel Davida Honzíka a že jeho střela měla parádní razanci..
32:09
Kotouč v ochranné síti, po komerční pauze se bude vhazovat v domácí třetině.
32:00
Jerglův pokus neohrozil domácí svatyni.
31:00
Energetici přehrávají Dukelské a nedávají jim příliš prostoru na střelu.
29:56
Dujsíkův pokus Svoboda jen vyrazil před sebe, nicméně před brankou nebyl nikdo v bílozeleném, kdo by střelu dorazil.
28:25
Dundáček nahazoval na branku Honzíka a jeho pokus ještě stihl tečovat Čachotský! Honzík o puku nevěděl, naštěstí pro něj se do branky nedostal.
27:26
Gorčík hledal Skuhravého, kapitán Energie ale nedokázal nasměrovat těžký pas do branky.
26:54
Rozhodčí zřel karlovarského útočníka v hostujícím brankovišti, vhazovat se bude ve středním pásmu, ale až po komerční přestávce.
25:29
Martin KOHOUT dostal pas do volného prostoru a bekhendovou kličkou překonává Svobodu. Asistence: Dávid Gríger, Tomáš Dujsík.
25:02
Hubáčkův bekhend končí mimo branku Honzíka.
24:27
Důrasova střela zablokována, puk končí v ochranné síti.
23:57
Ze souboje o puk ve středním pásmu odchází vítězně Energie.
23:08
22:56
Martin Kohout se ukazuje v dobrém světle, připisuje si další střelecký pokus.
21:42
Jihlava si tvoří poprvé v utkání vytváří větší tlak směrem k domácí svatyni.
21:22
Vyhození domácích posouzeno jako icing, buly u Honzíka.
20:33
Sebastian Gorčík trefil tyč! Parádní střela domácího forvarda.
20:02
Energetici vstoupili do druhé třetiny vyhraným vhazováním.
20:01
Po první dvacetiminutovce platí stav 1:0 pro domácí celek, prosadil se Beránek. Herní projev Dukly se zdá být velmi unavený a nevýrazný, zlepší se to ve druhé části? Udrží energetici vysoké tempo?
,,Ve hře pět na pět máme víc ze hry," říká Tomáš Dujsík, bek HC Energie Karlovy Vary.
20:00
19:33
Zkoušel to Dujsík, puk ale přeletěl hostující klec.
18:39
Baránkova střela Svobodu neohrozila.
17:45
Václav Půža (JIH) podrazil Beránka a půjde sedět.
17:24
Beránkova formace si tvoří velmi nebezpečné šance.
16:46
Vlastimil Bilčík zůstal po střetu s Gorčíkem ležet bezhybně na ledové ploše a na nosítkách opouští, pravděpodobně, dnešní zápas.
15:32
Rachůnkova přesliovková lajna si vytvořila slušný tlak, Svobodu však nepřekonala.
14:35
Po vyhození Dukly začíná další útok za karlovarskou brankou.
13:51
Přesilovou hru si zahrají i domácí. Dvě minuty si zasloužil Filip Seman (JIH) za podražení protihráče.
13:10
Tomáš Dujsík našel nehlídaného Ondřeje BERÁNKA, který samostatný únik zakončil perfektní střelou. Asistence: Tomáš Dujsík, Václav Skuhravý.
12:57
Karlovarský tlak končí, u puku je jihlavský Zeman. Po akci, která začala právě u Zemana, musí zasáhnout i David Honzík, jenž není v této části příliš zaměstnáván.
11:57
Tomáš Harkabus pálil z mezikruží. Na konci celé akce je znovu gólman Svoboda.
11:03
Václav Skuhravý dostal pas na levé křídlo, jenže jeho kličku vystihl Svoboda ukázkovým zákrokem.
09:40
Aleš Jergl nedokázal z těsné blízkosti prostřelit domácího brankáře.
08:30
Od modré pálil Říha, Honzík puk vyrazil.
08:19
Karlovarští si připisují první úspěšné vyhození.
07:48
První vyloučení zápasu. Jihlava si zahraje přesilovou hru, na trestnou lavici odchází Tomáš Harant (KVA) na dvě minuty za hákování.
07:46
Martin Kohout dokonale obešel hostujícího beka a dostal se až k zakončení. To si ale pohlídal Miroslav Svoboda.
06:20
Flek urputně bojuje za jihlavskou klecí, proti přesile v oranžových dresech však neuspěl.
06:04
Po ofsajdu domácích je na programu komerční přestávka.
05:17
Mikulík prověřil pozornost Miroslava Svobody.
04:28
Karlovarští načapání postaveni mimo hru.
03:32
Oba celky momentálně hledají způsob, jakým se usadit v pásmu toho druhého. Blíže k cíli je domácí Energie.
02:04
Na led se dostává čtvrtá domácí formace, složena z mladíků Harkabuse, Kohouta a Zadražila. Tito pánové nyní motají hlavu obraně Dukly.
01:32
Další karlovarský tlak a Svoboda raději podrží puk.
01:01
Tomáš Dvořák nahazoval na Svobodu, jemuž touš vypadl, do branky se však nedostal.
00:46
K první příležitosti se dopracovala i Energie, kotouč má ve své moci Svoboda.
00:19
Josef Skořepa z velkého úhlu vyzkoušel Honzíkovu pozornost.
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:01
Oba celky nastupují na ledovou plochu, za necelé dvě mintuy začínáme.

HC Energie Karlovy Vary: Honzík (Závorka) – M. Rohan, Sičák, Harant, Baránek, Tomáš Dvořák, Dujsík, Weinhold – T. Rachůnek, Tuominen, Mikulík – Dušek, Skuhravý, Gorčík – O. Beránek, Gríger, Flek – Harkabus, M. Zadražil, Kohout.

HC Dukla Jihlava: M. Svoboda (Brož) – Kajínek, J. Říha, Dundáček, Bilčík, Šidlík, Půža, Kaláb – Diviš, J. Skořepa, Důras – Anděl, Hubáček, Jiránek – Zeman, F. Seman, Čachotský – Jergl, Březina, Danišovský..
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.