Eliod -  ONLINE PŘENOS -  Brno : Havlíčkův Brod - 16. prosince 2017   14:45

Brno
Brno
11:26' Masař  • 11:57' Meluzín  • 15:59' Furch  • 20:52' Meluzín  • 38:16' Žák  • 53:54' Kos

59:20'
Komeťáci jeli tři na jednoho. Kos se snažil dostat puk na Holemého, který ze vzduchu nedokázal trefit prázdnou bránu.
58:40'
Vyvial se snažil tentokrát po pravé straně dostat před brankáře, obrana domácích mu však odebrala touš.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny a zřejmě i celého utkání.
57:03'
Hosté se usídlili v útoku. Střela Prýla ani Fialy však neskončila v síti.
55:30'
Vyvial se prohnal po pravém křídle do pásma stíhán obráncem, který mu nedovolil dostat se k bráně.
53:54'
Kometa právě vstřelila branku!
Brno dává svou šestou branku. Puk získal Patrik Fajmon, který ve velké rychlosti objel branku, uviděl volného JAKUBA KOSA, který měl před sebou odkrytou bránu, kterou neměl problém trefit. Asistence: Patrik Fajmon, Jakub Masař.
53:15'
Rašovský se chtěl technicky dostat přes dva obránce, ti mu však odebrali puk.
52:11'
Prýl zastavil vypíchnutím puku začínající akci Brna.
51:24'
Žák s Masařem mohli jít dva na jednoho, ale Masař ztratil puk na modré čáře. Žák se i tak dostal ke kotouči a jel vstříc brankáře, toho kličkou do forhendu nedokázal překvapit.
50:14'
Vyvial se snažil tečovat nahození před bránou, jenže kotouč byl příliš prudký na teč.
49:12'
Meluzín pronikl do třetiny, zkusil střelu zápěstím, jenže nad.
48:33'
Pártl nabruslil do třetiny, zkusil nahrát pod sebe na Vacíka, jenže rozehrávce zabránil obránce.
47:50'
Král špičkou betonu dokázal zastavit střelu Kose.
47:36'
Král si připisuje další zákrok. Bude se vhazovat po jeho pravici.
46:28'
Meluzín střelou s příklepem zkusil najít mezeru mezi betony Krále, ten však utěsnil mezeru.
45:41'
Mikulcova rána od modré skončila na betonu, k odraženému puku se dostal Masař, který však neodkázal zpracovat.
45:07'
Juřica se snažil dostat puk z jedné strany na druhou, kde stál spoluhráč, který by mířil do prázdné brány, jenže rozehrávku zmařil jeden z obránců.
44:43'
Kopic se snažil překonat Nešťáka, ten si však poradil a přerušuje hru.
43:27'
Kos se snažil nahrát z otočky Žákovi, obrana hostí však dokázala puk získat.
42:23'
Hosté se dostali před brankáře domácích, který upadl a Vácha vystřelil, jenže rán a mu nesedla a trefila brankáře do betonu.
41:34'
Žák se zkusil obtočit kolem tyče ještě si nabruslit před bránu, ale trefil pouze hruď Krále.
41:01'
Rašovský zkusil střelu zápěstím, puk šel však hodně nad bránu Krále.
40:17'
Hosté se v útočném pásmu dlouho nezdrželi, to se dá říct i o další akci domácích.
40:05'
Mikulec nahodil puk do pásma ještě před červenou čárou a je pískáno zakázané uvolnění.
40:01'
V druhé třetině se roztrhl pytel s tresty. Ani jeden tým však v přesilových hrách neexceluje. Meluzín dokonce dokázal vstřelit v oslabení gól, již jeho druhý. Havlíčkův Brod dokázal snížit stav zásluhou Kopice, ale Brno se opět dokázalo dostat na rozdíl tří branek. Třetí dějství o první a jediné postupové místo do play-off začne asi v 16:21.
40:00'
39:30'
Chybu v obraně Komety mohl využít Daňa, ale nedokázal se rychle obtočit kolem brány.
38:38'
Nešťák musel po střele Juřici řešit dorážky od soupeřů, ale vše ustál a přerušuje hru.
38:16'
Dominik Vacík udělal chybu na modré čáře, toho dokázal využít PETR ŽÁK, který se tím pádem dostal do úniku. Král se mu snažil skokem vypíchnout puk. Žák si toho všiml, objel brankáře a zakončil do prázdné brány. Bez asistence.
37:56'
Rašovského střela po přejetí modré trefila prvního obránce.
36:58'
Dymák nabral rychlost po levé straně hřiště, zkusil střelu na vzdálenější tyč, jenže přestřelil.
36:43'
Král si po delší době připisuje zákrok po lehkém nahození.
35:24'
Nahození Brna před polovinou hřiště dojeli nejrychleji obránci hostí a je pískáno zakázané uvolnění.
34:06'
Brno je v plném počtu.
33:28'
Hosté jsou v útočné třetině a snaží se rozpohybovat obranu Komety sérii nahrávek, to se zatím nedaří.
32:06'
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Mikulec – 2 min., hákování).
31:49'
Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
Hosté snižují vývoj utkání. Dáňa si najel do pásma, ale nechal puk za sebou. Převzal jej Filip Řehout, ten se natlačil se před Nešťáka a zkusil zakončit, jenže trefil pouze beton. Následně vyražený puk skončil na hokejce MARKA KOPICE, který se trefil do odkryté branky. Asistence: Filip Řehout
30:48'
Kometa se usídlila v útočném pásmu. Holemého střela od modré šla těsně vedle.
30:27'
Brňané začínají od vlastního brankáře, ale vůbec se domácím nedaří rozehra.
29:45'
Brno je v plném počtu a začíná jeho přesilová hra.
29:43'
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kopic M – 2 min., vysoká hůl).
28:30'
Řehout vypálil tvrdou ránu od modré, trefil domácího brankáře, který dlouho nevěděl, kde je puk. Ten byl u levé tyče. Obrana byla pozorná a odpálila jej do bezpečí.
28:15'
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Kalčík – 2 min., podražení).
27:22'
Hosté přečíslili soupeře a Vacík se dostal sám před Nešťáka. Vacík zkusil blafák bekhendem a trefil horní tyč!
26:32'
Hosté přežívají i druhou přesilovou hru, nutno dodat, že mnoho práce obrana hostů neměla.
26:20'
Patrik Vacík u hrazení zaklekl puk a rozhodčí přerušuje hru.
25:34'
Havlíčkův Brod brání přechod přes modrou čáru a k vidění je další vyhození puku až za bránu domácího brankáře.
24:40'
Hostům se opět daří rychle vyhodit touš z pásma. Přesilové hry zatím ani jeden tým nedokáže využívat.
24:27'
Jen co skončilo jedno oslabení, je zde další trest pro hosty. Vyvial si jde sednout za vysokou hůl.
23:52'
Havlíčkův Brod již je v plném počtu.
23:19'
Tentokrát vyhazuje Patrik Vacík.
22:31'
Brnu se nedaří dostat se do třetiny a udržet se zde.
21:54'
Hosté ihned po vhazování dostávají kotouč z vlastního pásma.
21:51'
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Trumpl – 2 min., podražení).
21:51'
Brno je v plném počtu a bude hrát přesilovou hru.
20:52'
Brno dává druhý gól ve vlastním oslabení. I tento dává ERIK MELUZÍN, který přebral puk na modré čáře a jel sám na brankáře. Nad ničím nepřemýšlel a střelou trefil místo nad vyrážečkou Krále. Bez asistence.
20:24'
Brno i v oslabení okupuje pásmo Havlíčkova Brodu, který nemůže být se svou hrou v přesilovkách spokojen.
20:10'
Po vhazování se snažil jít ihned do útoku Vyvial, obrana domácích však rychle obrala útočníka o puk.
20:01'
První třetina je minulostí. Brno bylo aktivnější a vytvářelo si vícero šancí. Z prvního gólu se však radovali hosté zásluhou Vyviala. Kometa však velice rychle dokázala otočit vývoj na 3:1 po brankách Meluzína, Masaře a Furcha. Druhá třetina začne zhruba v 15:35.
20:00'
19:54'
Brno vyhazuje přes všechny čáry.
19:43'
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Holemý – 2 min., nedovolené bránění).
19:17'
Fiala se snažil dostat z rohu pik před bránu, obrana však tento záměr přečetla a znemožnila.
18:36'
Brno se dostalo do situace tři na dva, díky špatnému střídání hostů Kos vzal vše na sebe. Jeho rána z vrcholu kruhu šla mimo bránu.
18:04'
Hosté nahodili puk do pásma a dobruslili jej, jenže následná střela byla sražena do ochranné sítě.
17:38'
Bartes zkusil střelu z úhlu. Král drží puk v lapačce.
17:30'
Brno již hraje v plném počtu.
15:59'
Brno jde do dvougólového vedení, a to v oslabení. DOMINIK FURCH dostal přihrávku na levý kruh, puk byl ještě mírně tečován protihráčem, to však nezabránilo Furchovi vystřelit svižnou ránu po ledě a překonat Krále. Bez asistence.
15:48'
Hráči z Havlíčkova Brodu se dopouští po špatné rozehrávce zakázaného uvolnění.
15:34'
Meluzín ihned po vhazování ujel soupeřům a zkusil prostřelit gólmana mezi betony. Tam však Král místo neměl.
15:27'
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Bartes – 2 min., nedovolené bránění).
14:17'
Hosté jsou v plném počtu.
13:40'
Brno si vytváří tlak v útočném pásmu, ale zatím chybí střelba.
12:13'
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Fiala – 2 min., hákování).
11:57'
Kometa velice rychle otáčí vývoj utkání. Jan Holemý ujel po levé straně, nahrál na stranu pravou, kde stál ERIK MELUZÍN, který odkrytou bránou nepohrdl a posílá Brno do vedení. Asistence Petr Žák, Jan Holemý.
11:26'
Kometa velice rychle odpovídá. Jakub Masař si nabruslil na levý kruh, navázal celou hru na sebe a poslal puk na volného JAKUBA MASAŘE, který dokázal trefit prázdnou bránu. Asistence: Daniel Mikiulec.
11:09'
Hosté jdou překvapivě do vedení. Po dlouhé době bránění si vzal puk Dan Fiala, který dokázal najet do třetiny a předat puk lépe postavenému JOSEFU VYVIALOVI, který dokázal překonat Nešťáka střelou zápěstím. Asistence: Dan Fiala.
10:46'
Meluzín dokázal obrat Prýla o puk, ten si to nenechal líbit a dokázal jej získat zpět.
10:31'
Další zakázané uvolnění Komety.
10:20'
Meluzín nabral rychlost a vystřelil z levého kruhu. Král měl se střelou problémy a dal možnost Kosovi dorážet. Hostující brankář těžkou situaci zvládl.
09:48'
Pártl nahodil puk za bránu Nešťáka, kde byl nejrychleji domácí obránce.
09:02'
Hosté na malou chvilku získali puk, ale prakticky hned o něj přišli.
08:16'
Brno je stále v držení puku. Holcman se dokázal dostat přes dva hráče na modré čáře, jenže v útočné třetině puk ztratil.
07:45'
Meluzín zkusil střelu zápěstím z pravého úhlu, trefil stojícího obránce.
07:28'
Hosté jsou v plném počtu, ale stále se musejí bránit.
07:14'
Žák byl postaven v brankovišti a rozhodčí si toho všiml. Hra je vykázána do středního pásma.
07:05'
Havlíčkův Brod se osvobozuje. Následně je mu pískán i úmyslný ofsajd.
06:42'
Mikulec opět dostal přihrávku od Kosa, tentokrát mu rána nesedla.
06:20'
Mikulec pálil od modré mimo tři tyče.
05:47'
Brno však přesilovou hru musí začít od vlastní brány po zakázaném uvolnění.
05:31'
První přesilovou hru si zahraje i Kometa po faulu Trumpla.
05:02'
Brno v plném počtu.
04:18'
Hostům se přesilová hra vůbec nedaří. Nedokáží se pomalu dostat do třetiny.
02:54'
Fajmon ztratil puk a Kopic se dostával před brankáře Komety. Fakmon sekl soupeře přes hůl a znemožnil zakončení.
02:27'
Nepřesná rozehravka Brna směrem do útoku. Zakázané uvolnění.
01:22'
Dva brněnští hráči ujeli do situace dva na jednoho. Meluzín dostal přihrávku a pálil z voleje. Král se dokázal přesunout a zakročit.
00:43'
Dáňa zavezl kotouč do útočného pásma, zde mu byl touš odebrán.
00:30'
Nešťák si připisuje první zákrok, vyràžečkou poslal puk do rohu.
00:18'
Brno se dopouští zakázaného uvolnění.
00:01'
Úvodní buly vyhráli hosté, kteří nahrazují do útočného pásma.
00:01'
Do startu utkání nám zbývá pět minut. Oba týmy již jsou na ledové ploše. Kometa bude hrát v bílo-modré kombinaci, hosté v červené.

HC Kometa Brno: Nešťák (Vystavěl) – Řehák, Holcman, Mikulec, Holemý “A”, Běhůnek, Fajmon, Furch “A” – Žák, Bartes, Kalčík, Holotík, Meluzín, Sedláček, Kos, Rašovský “C”, Harmin, Masař.

BK Havlíčkův Brod: Král (Vácha) – Zych, Řehout, Vacík D. “C”, Trupl, Kerber – Vacík P., Kopic “A”, Klofáč, Dymák, Juřica, Rauš, Fiala, Prýl, Dáňa, Vyvial, Pártl.

Rozhodčí: Slavka – Maťašovský, Maloušek.
HC Kometa Brno-BK Havlíčkův Brod
Mladší dorost vyzve již po několikáté v sezóně Havlíčkův Brod. Poprvé však ve skupině o udržení. V posledním vzájemném utkání Kometa podlehla těsně 5:4 a o bod ji tak uteklo samotné play – off. V sobotu tak mají dorostenci možnost tuto hořkou porážku soupeři vrátit. Kometa v posledním utkání zvítězila nad Letňany vysoko 8:2. Mladý útočník Ivo Sedláček si v tomto utkání připsal hattrick. V poslední utkání Havlíčkův Brod padl těsně 1:2 po samostatných nájezdech s Pardubicemi
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:45.