Eliod - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Havlíčkův Brod : Letňany - 30. září 2017   12:00

Havlíčkův Brod
12:18' Kopic  • 14:05' D.Vacík  • 36:43' D.Vacík  • 39:22' Vyvial  • 39:38' Řehout
5:1
(2:0, 3:0, 0:1)
Letňany
Letňany
59:50' Klatt
Král (Vácha) – Zych, Řehout, Horáček, D. Vacík "C", Matula, Trupl, Kerber – P.Vacík, Kopic"A", Klofáč, Dymák, Juřica, Fiala, Prýl, Dáňa, Vyvial, Pártl
Martin Homola – Roman Zídek, David Potůček
Zimní stadion Kotlina
Letňany
O.Cichoň (Malant), J.Cichoň, Krutil, Stránský, Němec, Skorčík, Bucek, Klatt "C", Suda – Vrkoč, Hebek, Rajilic, Stupka, Straka, Pětník, Zrcek, Hlaváč, Dobrov, Černý, Václavík, Tůma

Pro tuto chvíli je to ode mne vše. Přeji Vám příjemný zbytek dne.
59:50'
Letňany právě vstřelily branku!
Daniel Král v závěru zápasu neudržel čisté konto. Prostřelil ho ADAM KLATT svou střelou pod horní tyč. Asistence: Suda, Rajilič
59:03'
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (P.Vacík – 2 min., podražení).
58:30'
Domácím se nepodařilo vyhodit obránce hostů zachytil puk na modré čáře a svoji střelou prověřil Krále, ten byl v souboji úspěšnější.
57:04'
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Juřica – 2 min.).
55:20'
Domácí stále kombinují před brankou Malanta.
54:19'
Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Němec – 2 min., napadení).
52:33'
Zakázané uvolnění vhazovat se bude v obranném pásmu hostů.
52:13'
Ofsajd Bruslařů.
50:43'
Matěj Trupl zkusil střelu ke vzdálenější tyči brankář ho vychytal.
49:30'
Domácí kombinují před brankou Malanta
45:35'
Dan Fiala zkusil střelu k tyči, ale brankář jej vychytal.
45:16'
Zakázané uvolnění hostů.
45:03'
Střela Matěje Trupla končí v ochranné síti.
44:36'
Zakázané uvolnění domácích.
43:32'
Střela od modré čáry se kterou si Král poradil.
42:32'
Kopic zkusil střelu z pravého kruhu, brankář byl pozorný a vychytal jej.
41:16'
Střídání v týmu HC Letci Letňany: ze hřiště odchází O.Cichoň, přichází Malant.
40:01'
Ve druhé třetině padli v závěru 3 branky, které zaznamenali: Filip Řehout, Josef Vyvial, Dominik Vacík. Poslední třetina začne zhruba ve 13:39.
40:00'
39:38'
Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
FILIP ŘEHOUT dostal puk před bránu od Adama Prýla a prostřelil brankáře hostů. Asistence: Prýl
39:22'
JOSEF VYVIAL prostřelil svou střelou brankáře hostů. Asistence: Kerber, D. Vacík.
36:43'
Josef Vyvial vystřelil z levého kruhu na beton hostujícího brankáře, ten střelu vyrazil a ve správný čas na správném místě byl DOMINIK VACÍK ten puk dorazil za záda Cichoně. Asistence: Vyvial, Kopic
35:40'
Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Klatt – 2 min., podražení).
31:59'
Zakázané uvolnění hostů vhazovat se bude po pravici Cichoně.
31:32'
29:30'
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Prýl – 2 min., nedovolené bránění).
29:00'
Hosté hrají v plném počtu.
28:08'
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Dymák – 2 min., podražení).
27:45'
Bruslařům se nedaří udržet útočné pásmo hosté stále vyhazují.
27:28'
Hosté vyhazují
26:50'
Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Hebek – 2 min., nedovolené bránění).
24:42'
Střela Juřici je zablokována jedním z obránců Letňan.
23:15'
Hosté se snažili dostat do útočného pásma jejich pokus zastavil ofsajd.
22:30'
Střela Marka Kopice končí ve výstroji Cichoně.
20:15'
Domácí se stále drží v útočném pásmu. S nahozením Kopice, ale Cichoň s ní neměl žádný problém.
20:01'
1. třetina byla úspěšnější v podání domácích. Nejprve Marek Kopic svou střelou k tyči skóroval a poté se trefil i Dominik Vacík. Druhá třetina začne zhruba ve 12:50.
20:00'
19:30'
V závěru 1. periody hosté jeli 2 na 1, ale Král střelu vyrazil.
16:48'
15:38'
Velká chyba před brankou domácích! Filip Řehout ztratil kotouč a hostující hráč konkrétně Tomáš Václavík těsně minul bránu!
14:48'
Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Vrkoč – 2 min., hákování).
14:35'
Nahození od středového kruhu O.Cichoň schoval pod svou lapačku.
14:05'
DOMINIK VACÍK, dostal nahrávku na modrou čáru od Marka Kopice a svou střelou zápěstím ke vzdálenější tyči propálil brankáře. Asistence: Kopic
12:18'
Domácí využili přesilovou hru, hostům se nepodařilo vyhodit Josef Vyvial se zhostil kotouče poslal jej na MARKA KOPICE a ten svou střelou k tyči propálil hostujícího brankáře. Asistence: Vyvial
11:47'
Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Němec – 2 min., držení hole).
08:50'
06:45'
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Trupl – 2 min., hákování).
06:38'
Krutil zkusil střelu nad lapačku, ale Král byl pozorný a vychytal jej.
05:36'
Teď šance domácích se kterou měl brankář hostů velké problémy, vše ale zvládl a hra je přerušena!
04:09'
Souboj o puk za brankou Krále, domácí vybojovali kotouč a vrhli se do protiútoku. Brankář hostí, ale jejich pokus o gól zneškodnil.
02:53'
Střelu Kerbera hostující brankář vyrazil.
00:01'
HC Letci Letňany odehrály 5 zápasů, ze kterých mají 5 bodů a patří jim předposlední příčka tabulky. V předchozím kole padli Letci na ledě Pardubic vysoko 3:7.
BK Havlíčkův Brod odehrál 5 zápasů, ze kterých mají mladí Bruslaři 8 bodů a patří jim 3. místo v tabulce. V předchozím kole prohráli Bruslaři na ledě Žďáru nad Sázavou 2:4.
Dobrý den, vítám Vás ze zimního stadionu Kotlina, kde se odehraje mistrovské utkání mezi BK Havlíčkův Brod – HC Letci Letňany Utkání začíná v 12:00.