Eliod - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Havlíčkův Brod : Žďár n/S - 4. listopadu 2017   12:00

Žďár n/S

V poslední třetině nepadal ani jedna branka. Hosté v závěru tlačili soupeře, ale Král vše pochytal. Pro tuto chviĺi je to ode mne vše přeji krásný zbytek víkendu.
59:00'
Domácí vyhazují.
58:15'
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (D.Vacík – 2 min., faul loktem).
58:00'
Probíhají poslední 2 minuty dnešního zápasu.
Dnešní utkání sleduje 65 diváků.
56:07'
Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Doležal – 2 min., držení protihráče).
55:02'
Icing domácího celku.
54:06'
Jiří Puczek se dostal přes tři, ale kotouč mu sjel z hokejky.
51:03'
Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Puczek – 2 min., napadení).
50:26'
Adam Prýl přišel o kotouč, toho využil Puczek, ale nedostal kotouč záda Krále.
46:43'
Zakázané uvolnění domácích.
46:23'
Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Cibuzar – 2 min., podražení).
44:37'
Král teď čelí mnoha střelám, ale zatím drží čisté konto.
44:16'
Vhazování ve středním pásmu vyhráli domácí a mají puk pod kontrolou.
41:49'
Domácí zatím soupeře k ničemu nepouští.
40:38'
Domácí kombinují za brankou soupeře.
40:01'
Druhá třetina byla bohatá na góly. Domácí skórovali třikrát během 4 minut. Po jedné trefě zaznamenali Josef Dáňa, Adam Rauš a Marek Kopic. Poslední třetina začne ve 13:27.
40:00'
37:39'
Daniel Král teď předvedl skvělý semafor.
36:36'
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Řehout – 2 min., hákování).
36:36'
Hosté dostali kotouč do sítě, ale branka nebyla uznána z důvodu postavení hráče v brankovišti.
34:55'
Střídání v týmu SKLH Žďár nad Sázavou: ze hřiště odchází Vít, přichází Sivák.
34:55'
Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
Domácí si vytvořili tlak, který následně skončil gólem! Marek Kopic bojoval o kotouč v rohu, ze souboje vyšel jako vítěz a poslal kotouč na JOSEFA DÁŇU, který dostal kotouč do odkryté brány. Asistence: Marek Kopic, Vladimír Juřica
34:21'
Adam Prýl hledal najetého spoluhráče, ale puk mu sjel z hokejky.
32:17'
Josef Vyvial nahrál kotouč na rozjetého MARKA KOPICE, který si obehrál obránce a následně skvělým blafákem překonal Víta. Asistence: Josef Vyvial.
31:31'
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Prýl – 2 min., podražení).
30:50'
Filip Pártl nahrál kotouč na modrou čáru, kde byl ADAM RAUŠ, který si podržel kotouč a když se před Vítem vytvořila clona tak vypálil. Asistence: Filip Pártl
29:26'
Dominik Vacík vypálil od modré čáry, s jeho střelou neměl Vít žádný problém.
28:10'
Hosté se dostali do pásma Bruslařů, kde hned o puk přišli.
25:56'
Znovu pálil Vyvial a znovu ho Vít vychytal lapačkou.
25:50'
Vyvial vypálil, jeho střelu chytil Vít do lapačky.
25:26'
Hosté se zatím brání fantasticky, nepouští soupeře ani k jedné střele.
24:32'
Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Kouba – 2 min., příliš mnoho hráčů).
23:58'
Ofsajd zastavil Marka Kopice při průniku do útočného pásma.
22:45'
Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Picka – 2 min., podražení).
21:49'
Tomáš Doležal vypálil od modré čáry, puk musel Král schovat ve výstroji.
21:35'
Boj o kotouč probíhá v obranném pásmu Bruslařů.
20:01'
Máme za sebou první třetinu, ve které se jako jediní prosadili domácí. Když v sedmé minutě pálil z mezikruží Josef Dáňa , který dostal kotouč za brankářova záda. Druhá perioda začne ve 12:40.
20:00'
19:00'
Poslední minuta první třetiny.
17:40'
Král teď čelil bombě od modré čáry, kterou následně dorážel Melenovský, ani jemu se nepodařilo dostat kotouč za záda Krále.
16:14'
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Vyvial – 2 min., hákování).
15:43'
Hosté se usadili v útočném pásmu, kde kombinují.
13:19'
Marek Kopic zkusil vyhodit jeho vyhození zachytil na modré čáře Jakub Konečný, který vyslal střelu zápěstím na Krále, ten s obtížemi vychytal.
13:05'
12:45'
Domácí soupeře k ničemu nepouští.
12:17'
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Juřica – 2 min., podražení).
11:55'
Střelu Řehouta tečoval před bránou Adam Rauš, ale Lukáš Vít si s tím poradil.
11:10'
Josef Dáňa trefil střelou z mezikruží trefil tyč.
09:02'
Domácí vyhazují a celá čtyřka teď může vystřídat.
08:55'
Hosté vyhráli vhazování a zkusili i vystřelit. Král vyrazil střelu do rohu.
08:50'
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kopic – 2 min., hákování).
06:55'
Marek Kopic vybojoval kotouč v rohu kluziště, následně jej poslal na rozjetého JOSEFA DÁŇU a ten z mezikruží vystřelil nad beton Víta. Asistence: Marek Kopic
06:00'
Zakázané uvolnění domácích, vhazovat se bude po pravici Krále.
03:44'
Marek Kopic z rohu nahrál na Kerbera, nahrávku vystihl jeden z hostí a rozjel se do pásma domácích, kde o puk přišel.
01:24'
Patrik Vacík objel ve středním pásmu jednoho z beků hostí, zkusil rychlý pass na Marka Kopice, ten na puk nedosáhl.
00:02'
Úvodní vhazování vyhráli hosté a hned vyrazili do útoku, následně zkusili i střelu, kterou Král vyrazil.
00:01'

BK Havlíčkův Brod: Král (Vácha) – Řehout, D. Vacík "C", Matula, Trupl, Kerber – P. Vacík, Kopic "A", Klofáč, Dymák, Juřica, Rauš, Prýl, Dáňa, Vyvial, Pártl

SKLH Žďár nad Sázavou: Vít (Sivek) – Macek, Cibuzar, Adámek, Grauer – Putz, Konečný "A", Kouba, Štola, Matas, Malenovský "A", Picka, Bačo, Doležal, Puczek "C", Bednář

Rozhodčí: Jakub Hornáček – Tomáš Krejčí, Václav Kubíček.
BK Havlíčkův Brod v posledních 3 zápasech nedokázali havlíčkobrodští bodovat ani jednou. Nejprve prohráli na ledě tygrů z Liberce 2:4, poté na domácí půdě podlehli Motoru 1:4 a na závěr cestovali do Pardubic, kde chtěli bodovat, to se jim nepodařilo a po porážce 2:6 odjeli domů s prázdnou.
Žďár nad Sázavou v posledních 3 zápasech dokázali mladíci bodovat pouze jednou. Nejprve podlehli na domácím ledě Mladé Boleslavi 1:4, poté cestovali do Pardubic, kde vyhráli 4:2. A ještě na závěr v domácím utkáním utkání padli s Motorem těsně 3:4.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.