Eliod - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Liberec : Havlíčkův Brod - 26. října 2017   12:30

Liberec
Čajan (Krátký) – Duschka, Kovář, Hampl, Hladík, Moc, Šedivý – Pray, Jansa, Cikhart, Jiruš, Měchura, Pokorný, Folda, Strnad, Nezbeda, Chmelař, Vodlan
Wagner – Grundler, Hejl
Král (Vácha) – Zych, Řehout, D. Vacík, Matula, Trupl, Kerber – P. Vacík, Dáňa, Kopic, Klofáč, Juřica, Fiala, Vyvial, Pártl, Prýl

Liberec vítězí a potvrzuje svou formu. Hosté podali sympatický výkon podpořený dobrou hrou brankáře, ale na body to nestačilo.
Děkuji za pozornost a těším se u dalších onlajnů!
59:30'
Liberci se ale rychle daří vyhodit a hosté musí útok rozjíždět znovu.
59:05'
Hosté v šesti.
59:00'
Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Jansa – 2 min., podražení).
58:55'
Oddechový čas pro domácí.
58:55'
Oddechový čas pro hosty.
58:05'
Liberečtí kontrolují hru, na nějaké drama to zatím nevypadá.
57:05'
Strnad rýsoval přihrávku na před brankou stojícího Jiruše, ta však neprošla.
56:30'
Cikhart útočí na hattrick! Puk po jeho střele orazítkoval břevno branky Bruslařů.
55:45'
I po skončení přesilovky se hosté drží v útočném pásmu.
55:04'
Vyvial ohrozil libereckou branku bekhendovým pokusem z bezprostřední blízkosti. Ke smůle hostujícího útočníka stálo puku v cestě do branky Čajanovo rameno.
54:05'
Do dobré střelecké pozice se dostal Matula, Jansa ale jeho pokus obětavě vykryl.
53:20'
Perfektní krytí kotouče předvedl D. Vacík, když se probíjel libereckou obranou, jeho následná střela ale končí v náručí Čajana.
52:42'
Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Hampl – 2 min., podražení).
50:41'
Liberec právě vstřelil branku!
Další příležitost JANA CIKHARTA ale už brankou končí! Jiruš jej našel pefektním pasem do jízdy a Cikhart před brankářem zvolil bekhendový blafák a uspěl. Asistence: Jiruš, Kovář
50:27'
Cikhart projel téměř celé pásmo a dostal se až před branku hostů, Král je ale opět na svém místě a už poněkolikáté podržel svůj tým.
49:35'
Chmelař se obtočil okolo obránce Havlíčkova Brodu a vystřelil. Pokusu však scházela razance a tak končí v rukavici brankáře.
48:15'
Oba týmy jsou v plném počtu a Havlíčkův Brod se začíná nadechovat k náporu. Tentokrát ale jejich útočné snažení zastavuje ofsajd.
46:40'
Závěr přesilovky se ale Bruslařům příliš nevychází, nedaří se jim usadit v pásmu.
45:16'
Ke rychlé střele z pravé strany se dostal Fiala, Čajan ji vyráží vyrážečkou.
44:29'
Hosté drží puk a kombinují.
44:05'
Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Jiruš – 2 min., podražení).
43:57'
Nahození Libereckých ve skrumáži před brankou změnilo směr a hosté mohou děkovat brankáři Královi, který dokázal puk reflexivním zákrokem vytlačit mimo tři tyče.
42:26'
Čajan vyrazil kupředu aby rozehrál odražený kotouč, vyhozením ale trefil Kopice, ten však ke štěstí domácích nedokázal zaváhání brankáře využít.
41:52'
Tygři se drží v pásmu, jejich střelecké pokusy jsou ale nepřesné.
41:05'
Šelmy si hned v úvodu třetiny zahrají přesilovku. První střelu obstaral Hampl, který se mocně napřáhl na modré, Král vyráží.
40:12'
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (D. Vacík – 2 min., nedovolené bránění).
40:01'
Ve druhé třetině se strhla přestřelka. Nejdřívě poslal Tygry do dvoubrankového vedení gólem v oslabení Cikhart. Havlíčkův Brod snížil zásluhou D. Vacíka, ale Liberec si zanedlouho vzal dvoubrankový náskok zpět, když se prosadil Nezbeda. Na jeho branku ale rychle odpověděl Kopic, takže stav po dvou třetinách je 3:2. Třetí třetina začne přibližně v 14:03.
40:00'
38:48'
Dominik Vacík dvakrát prověřil Čajan ostrými pokusy od modré čáry, liberecký brankář ale dobře vidě, takže střely vyrazil.
37:25'
Únik dva na jednoho v podání domácích končí výborným zákrokem brankáře Krále, poté co Cikhart nedokázal zvednout puk po přihrávce Praye.
35:40'
Liberec chce dvoubrankový náskok zpět a tlačí se do útoku.
33:10'
Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
Přestřelka pokračuje! Po ose Vyvian a D. Vacík se puk dostal až k MARKU KOPICOVI, který snižuje na 2:3 z pohledu hostů. Asistence: D. Vacík, Vyvian
32:21'
Cikhart našel ideálně najetého Jansu, který ovšem tváří v tvář Královi posílá puk nad branku.
31:05'
A Tygři vedou znovu o dvě branky! LUKÁŠ NEZBEDA si nejrychleji našel odražený puk a bekhendem ho posílá za Krále. Asistence: Šedivý, Strnad.
30:09'
Hostům vstřelená branka nalila krev do žil, nebezpečnou střelu vyslal Kerber, Čajan chytá do lapačky.
29:50'
Hosté snižují! DOMINIK VACÍK napřáhl na modré a puk se zastavil až v síti. Asistence: Vyvian
29:45'
Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Jiruš – 2 min., krosček).
29:25'
Rychlý kontr Bruslařů zakončil Dáňa bekhendovou střelou, kterou Čajan vyráží.
28:45'
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Matula – 2 min., hrubost).
28:45'
Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Jansa – 2 min., hrubost).
28:40'
Cikhart si vybruslil do středu kluziště, z ideální pozice ale míjí branku Havlíčkova Brodu.
28:05'
Hamplovu bombu vyráží Král, který je následným pokusem trefen do helmy a rozhodčí přerušuje hru.
27:30'
Liberec rozestavil přesilovkovou formaci a kombinuje.
27:01'
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (P. Vacík – 2 min., hákování).
26:33'
Povedenou kombinaci hostů zakončoval Vyvial, jeho střela prolétla těsně vedle liberecké tyčky!
25:25'
Hosté si zahrají přesilovku, její úvod se jim ale zatím moc nedaří, Tygři aktivně brání.
25:08'
Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Chmelař – 2 min., nedovolené bránění).
24:37'
Chmelař byl tvrdě, ale podle pravidel dohrán Truplem.
24:27'
Ofenzivní lídr hostů, alespoň co se kanadských bodů týče, Kopic se snaží s herním projevem svého týmu něco udělat, nahazuje puky, dobrusluje, dohrává souboje.
23:34'
Druhé zakázané uvolnění Bruslařů z krátkém sledu vrací hru před Krále.
22:23'
Hosté jsou inkasovanou brankou zaskočení a Liberec se tak drží v útočném pásmu.
21:03'
Liberec se prosazuje v oslabení! Konkrétně JAN CIKHART, který vyjel z rohu, hostujícího brankáře nechal odklouzat mimo postavení a poslal puk do odkryté branky. Asistence: Hladík, Nezbeda
20:01'
První třetina utkání je minulostí. Hra je zatím atraktivní a šance jsou k vidění na obou stranách. Spokojenější ale do šaten odchází domácí, které v desáté minutě poslal do vedení Jiruš. Druhá dvacetiminutovka začne přibližně v 13:14.
20:00'
20:00'
Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Šedivý – 2 min., napadení).
19:50'
Pray schytal ránu D. Vacíka a s bolestivou grimasou kulhá ze hřiště.
19:12'
Hostující Vyvial se probíjel před Čajana, přičemž se mu podařilo kličkou překonat jednoho z domácích obránců. V posledním okamžiku hráči Havlíčkova Brodu sjel puk z hole.
18:03'
Zakázané uvolnění hostů přesune hru před Krále.
17:14'
Puk poletuje po liberecké třetině, ale ani jeden z týmů si držení touše moc dlouho neužije.
16:05'
Skrumáž před branou Bruslařů, Liberečtí se dostali hned ke třem dorážkám, Chmelař ani Nezbeda ale úspěšní nebyli a Král schoval puk do své rukavice.
15:26'
Hostující Juřička nadvakrát dorážel svou střelu, puk za brankovou čáru ale neprotlačil.
14:01'
Tygři ustáli oslabení bez újmy, hraje se v plném počtu.
13:38'
Tentokráte se druhý z Vacíků Dominik prezentoval tvrdou střelou od modré, brankář domácích vyráží betonem.
12:11'
Patrik Vacík nebezpečně tečoval nahození jednoho z havlíčkobrodských obránců, Čajan puk na poslední chvíli vyráží hřebetem lapačky.
11:22'
Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Cikhart – 2 min., podražení).
10:26'
Hosté zvyšují ofenzivní aktivitu. Střela Klofáče ale končí mimo.
09:33'
K puku se po Prayově přistrčení v mezikruží dostal VOJTĚCH JIRUŠ a pohotovou střelou zápěstím posílá Liberec do vedení. Asistence: Pray, Nezbeda
08:47'
Aktivní dvojice Strnad – Cikhart vyrazila do protiútoku, střela druhého jmenovaného končí na chráničích brankáře Krále.
05:26'
Teď se ve své útočné třetině usadili naopak hosté a obléhají branku Tygrů. Stejně jako druhé strané ale k vidění žádné výraznější šance nejsou.
03:50'
Dobrou nabídku teď dostal hostujíc Prýl, které se snažil Čajana překvapit rychlou střelou z levé strany. Domácí brankář jeho pokus vyráží.
02:45'
Liberečtí se drží v pásmu, ale k přímemů ohrožení branky to zatím nevede.
01:03'
A liberecký Cikhart v další příležitosti, když po Strnadově pasu zakončoval sám z mezikruží, brankář hostů ale svůj tým podržel.
00:21'
Hned v prvním střídání se do šance prodíral Cikhart, jeden z hostů mu ale na poslední chvíli puk vypích, takže liberecký útočník se ke střele nedostal.
00:01'
Vážení příznivci mládežnického hokeje, vítám vás u přenosu ze zápasu extraligy mladšího dorostu! Dnes své síly poměří výběry Liberce a Havlíčkova Brodu.

Bílí Tygři Liberec
Mladší dorostenci libereckých Bílých Tygrů zažívají velmi povedený vstup do sezóny. Po deseti odehraných kolech mají na svém kontě pětadvacet bodů při skóre 39:19 a drží první příčku tabulky. Mohou se navíc pochlubit nejlepší obranou soutěže. Nejproduktivnějším hráčem týmu je Jan Cikhart, který získal čtrnáct kanadských bodů za deset branek a čtyři asistence. V brankovišti kraluje Pavel Čajan s devíti odchytanými zápasy a více než jedenadevadesáti procentní úspěšností zákroků.

BK Havlíčkův Brod
Havlíčkův Brod prožívá úvod sezóny jako na houpačce. Bruslaři si zatím připsali pět výher a stejný počet proher, což jim zatím stačí na čtvrté místo tabulky. Skóre 41:38 napovídá, že Havlíčkův Brod nemá problém branky střílet, ale také jich hodně inkasuje. Ofenzivu Bruslařů táhne mimo jiné také nejproduktivnější hráč soutěže Marek Kopic se ziskem jedenadvaceti bodů. V brance dnešních hostů se nejčastěji objevuje Daniel Král, který atakuje úspěšnost zákroků osmdesát devět procent.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.