Eliod - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Pardubice : Č. Budějovice - 25. listopadu 2017   12:00

Pardubice
Pardubice
21:49' Kloz  • 36:27' Šťastný
2:5
(0:1, 2:1, 0:3)
Č. Budějovice
11:28' Hail   • 35:24' Remta   • 50:14' Janoch   • 57:52' Michal   • 58:47' Anderle
Pardubice
Michal Suchý – Petr Blümel, Aleš Roischel
Tipsport arena, Pardubice
50 diváků

České Budějovice v závěru rozhodly o svém vítězství a houževnaté Dynamo obraly o všechny tři body. Dvakrát se prosadil Jan Janoch.
58:47'
České Budějovice právě vstřelily branku!
Je definitivně jasné, že se body budou exportovat na jih Čech. Ranou do prázdné branky rozhoduje JAKUB ANDERLE! Asistence: Jan Janoch a David Kašpar.
57:52'
Zřejmě máme v malé pardubické hale rozhodnuto! Dvougólový náskok dává Motoru JIŘÍ MICHAL, pro nějž je to rovněž první extraligový zásah! Bez asistence.
50:14'
Motor se dostává pitřetí v duelu do vedení! Svůj druhý dnešní bod si připisují střelec JAN JANOCH i nahrávač Jiří Remta.
45:35'
Michal Hrádek (PCE) a Adam Ryba (CEM) jsou vyloučeni za hrubost. Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách.
40:01'
Ve druhé části se domácím povedlo dvakrát vyrovnat, a tak se půjde do závěrečné dvacetiminutovky za nerozhodného stavu.
40:00'
36:27'
Dynamo právě vstřelilo branku!
Dynamo se ale vzepřelo a za minutu opět dokázalo srovnat skóre! Čtvrtý gól v této sezóně si připsal před chvílí vyloučený ONDŘEJ ŠŤASTNÝ! Asistence: Matěj Kloz.
35:24'
Další premiérový zásah v extralize mladšího dorostu na straně Jihočechů! Motor sice nevyužil početní převahu, ale necelých pět minut před druhou sirénou se prosazuje JIŘÍ REMTA. Bez asistence.
32:28'
Motor nenalezl recept na gólmana domácích, jenže při bránění došlo k dalšímu faulu a bude tu minutová přesilovka pět na tři! Na trestnou míří Ondřej Šťastný (PCE), rovněž za podražení.
31:23'
Adam Paleček (PCE) podrazil soupeře a České Budějovice budou hrát dvě minuty s přesilou jednoho muže na ledě.
21:49'
Domácí hokejisté hned na úvod prostřední periody srovnávají se svým soupeřem krok. Sedmý zásah v této sezoně si zapisuje MATĚJ KLOZ! Asistence: Šimon Marha.
20:01'
Dynamo po první periodě ztrácí jednu branku, ve dvanácté minutě poslal hosty do vedení Matouš Hail.
20:00'
15:56'
Domácí celek dostává šanci v početní převaze. Jihočechy oslabuje Sebastian Jasečko (CEM), který obdržel trest za nedovolené bránění.
11:28'
Motor se dostává krátce po přepůlení úvodní části do vedení. Úspěšným se stal MATOUŠ HAIL, pro kterého je to tak první zásah v extralize mladšího dorostu! Asistence: Václav Svach a Jan Janoch.
00:01'

HC Dynamo Pardubice: Kraus (Batěk) – Vašíček, Kaštánek, Školoudík, Pavlík, Hrádek, Odehnal, Špinka, Hrdlička, Heligr – Hebek, Kubíček, Novotný, Marha, Herčík, Paleček, Kloz, Šťastný.

HC Motor České Budějovice: Korytar (Lidák) – Jasečko, Pojar, Dvořák, Hail, Svach, Remta – Hracholski, Michal, Dub, Anderle, Ryba, Kašpar, Nevšímal, Brouček, Březina, Schwartz, Janoch, Lukeš, Pouzar.

Rozhodčí: Michal Suchý – Petr Blümel, Aleš Roischel.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.