Eliod - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Přerov : Vítkovice - 25. listopadu 2017   12:00

Vítkovice

Zubři sice ve třetí třetině dokázali snížit, ale na víc se již nezmohli, a tak slaví tři body celek z Vítkovic.
58:33'
Jenže v závěru je vyloučen Lukáš Kuncek (PRE), který dostává trest za podražení.
55:41'
Uvidíme drama? Alex Kotásek (VIT) je vyloučen za nedovolené bránění necelých pět minut před koncem třetí třetiny.
52:53'
Za hákování je vyloučen Patrik Kleniar (PRE), a tak bude hrát vítkovická Ridera přesilovku.
47:53'
Dvě minuty za podražení pro Martina Kubíka (VIT) a Přerovští se mohou v početní převaze dostat do kontaktu.
46:58'
Přerov právě vstřelil branku!
Domácím se povedlo využít početní převahu a snižují na 1:3. Popáté v sezoně se trefuje obránce LUKÁŠ RAŠKA! Asistence: Daniel Ministr a Stanislav Svozil.
45:38'
Josef Krejsa (VIT) je vyloučen za podražení a domácí Zubři tak mají šanci na pokažení Bartošákova čistého konta.
40:01'
Ve druhé části nebyly vidět góly, uvidíme, co přinese třetí část. Domácí mají jistě šanci na to, aby se ještě pokusili zabojovat.
40:00'
33:29'
Ta ale neměla velkého trvání, protože je za podražení vykázán z ledu Patrik Kleniar (PRE). Minutu se bude hrát čtyři na čtyři.
32:28'
Za nesportovní chování je vyloučen vítkovický Marek Brada (VIT), šance na snížení skóre pro domácí mužstvo.
27:30'
Další prohřešek na straně Přerova. Na trestnou lavici jede za nedovolené bránění Stanislav Svozil (PRE).
25:37'
Domácí brankář Tomáš Suchánek (PRE) rozehrál puk tak nešťastně, že tento vyletěl mimo hrací plochu a jsou z toho dvě minuty za zdržování hry.
23:54'
Záhy je ale za nedovolené bránění vyloučen Marek Brada (VIT), a tak je tedy po přesilovce.
22:12'
Hosté mohou navýšit své vedení v početní převaze. Na lavici hanby usedá Daniel Ministr (PRE), který se provinil faulem vysokou holí.
20:01'
Ostravané vedou po první periodě poměrně klidným náskokem. V poslední minutě se prosadili dvakrát a Zubři mají co dotahovat.
20:00'
19:26'
Vítkovice právě vstřelily branku!
Tak ještě jedna branka pro domácí na cestu do kabiny. Brankáře Zubrů překonal JAKUB GEBAUER, který tak dal svou šestou trefou v tomto ročníku svému celku pohodlný náskok. Asistence: Matěj Přibyl a Fabien Kočí.
19:06'
Hosté se gólem do šatny dostávají do dvojnásobného vedení! Prosadil se nejlepší střelec Vítkovic IVAN IVAN. Asistence: Tomáš Havlík a Samuel Rajčan.
09:48'
Ostravské mužstvo zaznamenává první branku tohoto duelu! Do vedení dostává Vítkovickou Rideru její nejproduktivnější hráč JOSEF KREJSA! Asistence: Alex Kotásek.
00:10'
Po deseti vteřinách hry přichází první trest. Za podražení je vyloučen Martin Ryšavý (PRE).
00:01'

HC ZUBR Přerov: Suchánek (Postava) – Kaprál, Raška, Svozil, Holík, Zeman, Gréč – Kolařík, Ministr, Ryšavý, Petr, Kleniar, Kuncek, Hanák, Tarnoczy, Chytil, Jobánek, Šilhavý.

HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Dolíška) – Havlík, Kocián, Veřmiřovský, Bystroň, Plánka, Kočí – Gebauer, Kotásek, Ivan, Krejsa, Schauer, Krška, Přibyl, Melovský, Rajčan, Brada, Kubík.

Rozhodčí: Ivan Čuňočka – Ilona Novotná, Petr Sedlák.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.