Eliod - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Slavia : Ústí n. Labem - 26. října 2017   18:00

Slavia
Slavia
19:05' Moravec  • 26:51' Jágr  • 27:33' Labuzík  • 31:21' Slavíček  • 43:02' Labuzík  • 52:26' Sarkisyants
6:2
(1:1, 3:1, 2:0)
Ústí n. Labem
02:28' Šrámek   • 37:37' Gašpar
Slavia
Němec – Zimmermann, Kubíček

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji příjemný zbytek večera.
Ve třetí třetině už se slávisté nikam nehnali a hráli zodpovědně dozadu. Přesto se jim povedlo přidat ještě dvě branky, když se prosadili Tomáš Labuzík a Viacheslav Sarkisyants. Tři body tedy zůstaly v Edenu a nutno říci, že zaslouženě.
60:00'
59:58'
Costa trefil pravou tyčku a trestné střílení neproměnil!
59:58'
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Martinec – trestné střílení, podražení).
59:31'
Černý se zmocnil puku na obranné modré a upaloval s ním až do útočné třetiny, kde našel na levé straně volného Moravce, jenž trefil masku Mazourka!
59:17'
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Slavíček – 2 min., sekání).
58:44'
Polata pálil od modré hodně vedle branky.
58:11'
Němec zavezl puk do pásma, ale Severočeši se ve třetině moc dlouho neohřáli.
57:55'
Brankář Němeček si po delší době sáhl na kotouč.
57:43'
Kučera vyhazuje kotouč přes všechny čáry.
57:30'
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Moravec – 2 min., podražení).
57:07'
Srdínkovu ránu od modré hostující brankář zkrotil na hrudi.
56:57'
Martinec se prokličkoval až před Mazourka, který ale sklapl betony včas.
56:22'
Dominik Němeček trefil od modré čáry jen prvního bránícího hráče.
56:13'
Slovan hraje v plném počtu.
55:51'
Slavíček předvedl parádní sólo, v němž obešel dva obránce a dostal se sám před Mazourka, kterého ale trefil do pravého betonu!
55:19'
Šrámek zavezl puk do útočného pásma, ale tam o něj přišel.
54:40'
Jágr pálil z mezikruží jen do zadního mantinelu.
54:22'
Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Němec – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Labuzík – 2 min., hrubost).
54:22'
Výtečnou akci teď sehráli Pražané. Zakončoval nakonec Hofmann, ale z bezprostřední blízkosti na Mazourka nevyzrál!
54:13'
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Hampl – 2 min., napadení).
53:47'
Čapkova rána od modré nenadělala Mazourkovi větší problémy.
53:16'
Černý chtěl obejít tři protihráče, ale na druhém ztroskotal.
52:26'
Slavia právě vstřelila branku!
VIACHESLAV SARKISYANTS dostal výtečnou přihrávku za obranu od Míška a svůj samostatný nájezd mazácky proměnil. Naznačil kličku do bekhendu a místo toho zakončil na druhou stranu mezi ruku a tělo gólmana. Asistence: Robin Míšek a Dominik Němeček.
52:12'
Dominik Němeček rozehrává za vlastní brankou.
51:47'
Slavíček nedosáhl ve středním pásmu na přihrávku a domácí přišli o puk.
51:21'
Martinec se natlačil na brankoviště, Mazourka ale nepřekonal.
50:50'
50:37'
Sešívaní se dobře brání a nedovolují hostům, aby se usadili kolem branku Němečka.
50:13'
49:57'
Míšek udržel kotouč za brankou Mazourka.
49:19'
Tot se protlačil ke střele z levého kruhu, ale Němeček měl připravenou vyrážečku.
48:53'
Němcova rána od modré mířila hodně vedle branky.
48:50'
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Martinec – 2 min., držení protihráče).
48:48'
Martinec se pere o kotouč za brankou hostů.
48:24'
48:13'
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Hampl – 2 min., hákování).
47:51'
Černý dobře zapracoval v útočném pásmu a nasbíral cenné vteřinky.
47:29'
Sešívaní se dobře brání a nedovolují Ústí, aby se usadilo v pásmu.
46:55'
Costa si prohodil puk do pásma mezi obránci a za brankou Slavie se snaží něco vymyslet.
46:32'
46:24'
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (D. Němeček – 2 min., podražení).
45:56'
Moravec zavezl kotouč do pásma středem hřiště a jede střídat.
45:32'
Martinec se hezkou kličkou dostal do střelecké pozice, ale branku netrefil.
45:07'
Srdínko trefil od modré jen prvního bránícího hráče.
44:46'
Moravcova rána od modré byla tečována mimo.
44:32'
44:16'
Pavlíček trefil bekhendem z pravé strany břevno!
43:56'
Střela Dominika Němečka od modré na branku neprošla.
43:02'
Martinec našel zleva na pravém kruhu úplně osamoceného TOMÁŠE LABUZÍKA, který se s kotoučem otočil o tři sta šedesát stupňů a po ledě jej poslal za Mazourkova záda. Asistence: Patrik Martinec.
42:44'
Slavíček se natlačil od levého mantinelu před Mazourka, který mu ale kotouč sebral.
42:11'
Weis se protlačil do pásma a pálil ze středu hřiště, ale branku minul.
41:51'
41:35'
Černý netrefil před brankovištěm přihrávku zpoza branky.
40:58'
Dominik Němeček pálil od modré čáry a jeho tečovaná rána jen těsně proskákala kolem levé tyčky.
40:33'
Pražané se nemohou dostat k tlaku, teď si nerozuměli při rozehrávce a píská se zakázané uvolnění.
40:18'
Slávisty zastavil v útočení ofsajd.
40:01'
Sešívaní pokračovali ve druhé části v aktivní hře a stejně jako na konci první třetiny svého soupeře přehrávali. To se projevilo i na skóre. Za Slavii se postupně prosadili Vojtěch Jágr, Tomáš Labuzík a Šimon Slavíček. Hosté ale dokázali krátce před přestávkou využít nabídnutou početní výhodu a díky trefě Davida Gašpara se dostali zpět do zápasu. Povede se jim utkání ve třetí periodě zdramatizovat?

Třetí třetina začne přibližně v 19:32.
40:00'
39:56'
Hampl vyhazuje puk ven z ústeckého pásma.
39:51'
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Costa – 2 min., držení protihráče).
39:15'
Dominik Němeček pálil od modré čáry, ale Mazourek jeho ránu viděl a zasáhl.
38:42'
Černý dobře protečoval puk do útočné třetiny.
38:17'
Srdínkova rána od modré trefila jen prvního bránícího hráče.
38:05'
Čapkovo nahození od modré sešívaní dobře tečovali, ale hostující brankář stihl zareagovat.
37:37'
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Ústečtí využívají přesilovku a snižují na rozdíl dvou branek. DAVID GAŠPAR se dostal na pravém kruhu úplně osamocený ke kotouči a měl hodně času, aby zamířil přesně k levé tyči. Asistence: Viktor Weis.
37:25'
Costovu ránu od modré Němeček vyrazil do rohu.
37:03'
Rulc vyhazuje kotouč přes všechny čáry.
36:50'
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Slavíček – 2 min., hákování).
36:36'
Slavíček ztratil puk v útočném pásmu a musí se hodně rychle vracet do obrany.
36:22'
Píská se zakázané uvolnění hostů.
36:09'
Labuzík střílel z pravého kruhu, ale trefil jen připravenou lapačku hostujícího brankáře.
35:36'
Palát nahodil puk na Mazourka ze středního pásma a vybojoval vhazování v útočné třetině.
35:08'
Ústečtí jsou stále v pásmu Slavie, ale nedaří se jim dostat se k zakončení.
34:51'
Čermák má puk za Němečkovou brankou.
34:12'
33:54'
Čapka pálil od modré ihned po buly, hostující gólman jeho ránu chytil.
33:51'
Labuzík pálil z levého kruhu jen do připraveného Mazourka.
33:27'
Hofmann nechtěně zastavil na brankovišti svým tělem nahození od modré.
32:54'
Hofmann zavezl kotouč do pásma, ale nedokázal nahrát svým spoluhráčům.
32:08'
Míšek vyhrál sprinterský souboj a icing se tak nepíská.
31:21'
ŠIMON SLAVÍČEK dostal puk před Mazourkem a dokázal dostat kotouč do sítě. Sešívaní vedou už o tři góly! Asistence: Filip Černý a Vojtěch Jágr.
30:58'
Puk je ve změti těl u levého mantinelu v pásmu hostů.
30:26'
Slavíček pálil z levé strany, ale z jeho pokusem z ostrého úhlu si gólman hostů věděl rady.
29:45'
Martinec do toho ve středním pásmu šlápl a dostal se do situace jeden na jednoho. Nakonec vypálil zpoza obránce, Mazourek byl připraven.
29:23'
Hosté si přihráli v útočném pásmu rukou a hra je vykázána do střední třetiny.
28:59'
Kylíškovu ránu z pravé strany zastavili obránci domácích.
28:21'
Černý ve středním pásmu nezpracoval přihrávku, ale sešívaní jsou i nadále na kotouči.
27:33'
A Slavia vede o dvě branky! Hofmann vyslal do samostatného úniku TOMÁŠE LABUZÍKA, který si tváří v tvář Mazourkovi věděl rady. Asistence: Jakub Hofmann a Patrik Martinec.
26:51'
Skvěle to sehráli domácí hokejisté! Slavíček nahrál na pravý kruh Černému, který z první předal puk před branku volnému VOJTĚCHU JÁGROVI, jenž si skvělou kličkou do bekhendu položil Mazourka, kterého následně přeloboval. Asistence: Filip Černý a Šimon Slavíček.
26:12'
Kaše zkusil vypálit od levého mantinelu, ale jeho rána na branku neprošla.
25:57'
Hosté se museli osvobodit vyhozením na zakázané uvolnění.
25:26'
Martinec nabil z levého kruhu mezi kruhy Labuzíkovi, který jen těsně minul pravou tyčku.
25:04'
Sešívaní mají tlak, Mazourek má co dělat, aby svůj tým podržel.
24:46'
Hezky to teď sehráli Sarkisyants s Rulcem. První jmenovaný dal druhému střílenou přihrávku do jízdy, kterou Rulc tečoval na branku, ale Mazourek byl připraven.
24:21'
Kučerovo tečované nahození od modré jen proskákalo kolem pravé tyčky.
24:12'
Černý dostal přihrávku na paty, a tak se celý útok Slavie zpomalil.
23:43'
Od modré pálil Dominik Němeček, jenže jeho rána byla zblokovaná mimo.
23:07'
Pražané jeli do přečíslení tří proti jednomu, ale Labuzíkovu přihrávku nedokázali jeho spoluhráči dostat do sítě!
22:48'
Weis se natlačil až k zakončení z bezprostřední blízkosti, gólman Němeček byl ale pozorný.
22:24'
Čapka prohrál sprinterský souboj a přišel o puk.
21:44'
Sešívaní se i přes velký tlak neprosadili, Ústí je kompletní.
21:24'
Střelu Dominika Němečka zastavil Mazourek.
21:09'
Pražany zastavil ofsajd.
20:47'
Martinec promáchl na pravém kruhu přihrávku, když mohl střílet do odkryté klece!
20:25'
Srdínkovu ránu od modré hostující brankář vyrazil do ochranné sítě.
20:15'
Moravec vypálil od modré čáry, ale Mazourek byl připraven.
20:07'
Labuzík zavezl puk do pásma.
20:01'
Je za námi úvodní dvacetiminutovka. Tu začali lépe hosté, kteří měli více ze hry a po zásluze se dostali do vedení, když využil dvojnásobnou početní výhodu Jiří Šrámek. Sešívaní ale postupem času převzali iniciativu a po několika neproměněných šancích se dočkali vyrovnání v poslední minutě dějství, kdy využil přesilovku pumelicí od modré čáry obránce Dominik Moravec. Uvidíme, jak se bude klání vyvíjet dál.

Druhá třetina začne přibližně v 18:43.
20:00'
19:51'
Srdínkovu nebezpečnou ránu od modré Mazourek vyrazil do rohu kluziště.
19:44'
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Weis – 2 min., podražení).
19:05'
Je vyrovnáno! Pražané zamkli Ústecké v jejich pásmu a kombinaci kolem branky Mazourka zakončil pumelicí od modré čáry DOMINIK MORAVEC, který zamířil přesně k pravé tyči. Asistence: Adam Srdínko a Patrik Martinec.
18:39'
Srdínkovo nahození tečoval Martinec jen do betonu brankáře.
18:24'
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Gašpar – 2 min., sekání).
18:17'
Gašparovo nahození z pravé strany trefilo jen zadní mantinel.
18:02'
Hofmann se protlačil mezi kruhy ke střele, ale v pádu zakončil jen do připraveného Mazourka.
17:47'
Palát rozehrává za vlastní brankou.
17:18'
17:12'
Srdínkova tečovaná rána od modré proskákala kolem pravé tyčky.
16:08'
Na druhé straně jel na Němečka osamocený Hampl! Jeho ránu mezi betony slávistický gólman vyrazil do rohu.
15:27'
Labuzík se ocitl sám před Mazourkem, kterého si skvěle položil, ale následné bekhendové zakončení dokázal hostující brankář vyrazit heroickým zákrokem nad horní tyč!
14:58'
Labuzík dal Martincovi moc prudkou přihrávku a z dobře vypadající útočné akce nebylo nic.
14:21'
Sarkisyantsovo nahození o mantinel vypadlo ve středním pásmu mimo hřiště.
13:53'
Rulc dobře bojuje o kotouč v útočném pásmu.
13:36'
Pražané zatlačili Ústí před jeho brankou. Jágrova střela z levé strany skončila zblokovaná v ochranné síti.
12:48'
Labuzík sám zavezl puk do pásma po pravé straně, objel branku a zkusil zakončit k levé tyčce, což se mu skoro povedlo, proti byl rychle přesunutý Mazourek.
12:06'
Martinec si nedokázal zpracovat na mezikruží skákavou přihrávku a k zakončení se nedostal.
11:46'
Čapka pálil ihned po buly, ale hostující brankář byl pozorný.
11:41'
Sarkisyants tečoval mezi kruhy nahození Kučery a Mazourek musel předvést dobrý reflexivní zákrok.
11:16'
Labuzík vypálil z levého kruhu jen do připraveného Mazourka.
10:43'
10:29'
Teď se dostali do přečíslení dvou proti jednomu Gašpar s Costou, druhý jmenovaný ale gólmana Němečka nepřekonal!
10:15'
Sešívaní se velmi dobře brání, Ústí se nedokáže udržet v pásmu.
09:49'
Čermák zavezl puk do pásma po levé straně, ale hosté se ke střele nedostali.
09:26'
Moravec vyhazuje kotouč přes všechny čáry.
08:56'
Jágr s Míškem dobře vyvezli puk do středního pásma a tam ho nějaký čas podrželi u mantinelu.
08:43'
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Kučera – 2 min., faul kolenem).
08:33'
Srdínko odstavil od kotouče Weise, který už si rovnal puk ke střele.
07:58'
Hraje se hodně do těla, hráči se nebojí jít do souboje.
07:32'
Martinec si najel na levý kruh, ale jeho rána mířila příliš vysoko.
06:58'
Sarkisyants hezky prošel do pásma, ale na pravém kruhu jej čistě obral o kotouč jeden z hostů.
06:43'
Hra se nyní trochu uklidnila, puk je na hokejkách domácích borců.
06:16'
Černý se výborně prokličkoval do pásma a vypálil z mezikruží, jenže branku přestřelil.
05:48'
Rulc se zmocnil puku v útočném pásmu po chybě v rozehrávce, ale hned o něj přišel.
05:17'
Weis zkusil od pravého mantinelu překvapit Němečka, jeho rána ale na gólmana Slavie neprošla.
04:51'
Jarábek má kotouč za vlastní brankou a zakládá útočnou akci.
04:19'
03:59'
Až teď se povedlo domácím vyvézt puk z vlastního pásma a Dominik Němeček dobře tahá čas ve střední třetině.
03:22'
Ústečtí jsou velice aktivní i nadále a Němečka zachránila zvonící tyč.
02:28'
A hosté dvojnásobnou početní výhodu okamžitě využívají! Costa pálil ihned po vhazování od modré čáry a jeho ránu tečoval za Němečkova záda JIŘÍ ŠRÁMEK. Asistence: Kale Costa a Jakub Tot.
02:19'
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Martinec – 2 min., vražení na hrazení).
02:07'
Labuzík výtečně zašlápl puk v útočném pásmu a nasbíral cenné vteřinky.
01:33'
Gólman Němeček chtěl vyhodit kotouč pryč z pásma, ale zaváhal a musel se rychle vracet do branky.
01:16'
Slávisté se osvobozují.
00:55'
Costa ihned po buly pálil od modré čáry, ale v tísni zamířil mimo branku.
00:49'
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Rulc – 2 min., podražení).
00:27'
Hosté jsou v úvodu aktivnější, teď je ale zastavilo postavení mimo hru.
00:17'
Němcova rána od modré na branku neprošla.
00:01'
Za okamžik začínáme!

HC Slavia Praha: J. Němeček (Janura) – Moravec, Srdínko, Čapka, D. Němeček, Topol, Palát, Kučera, Bartoš – Hofmann, Martinec (C), Labuzík – Jágr (A), Rulc, Černý – Míšek, Slavíček, Sarkisyants – Vymětal, Brummel, Svoboda

HC Slovan Ústí nad Labem: Mazourek (M. Haspra) – Němec, Jarábek, Klobouček, T. Haspra, Kylíšek, Polata – Tot (C), Šrámek, Kaše, Gašpar, Čermák (A), Konopásek, Weis, Pavlíček, Costa (A), Hampl

Rozhodčí: Němec – Zimmermann, Kubíček.
Začátek utkání se posouvá o 15 minut, jelikož hosté dorazili do Prahy později a neměli by dostatečný čas na přípravu.

HC Slovan Ústí nad Labem

Ústečtí hokejisté jsou na tom ještě hůře než Slavia. V deseti zápasech totiž uhráli pouhé tři body za jednu výhru v prodloužení a prohru v samostatných nájezdech. Zbylá klání skončila pro Severočechy nebodovanou porážkou a se skóre 23:61 vzhlížejí k Pražanům z předposledního, devátého místa tabulky západní skupiny. V posledním utkání navíc Ústečtí vyfasovali od Litvínova na vlastním ledě jedenáct branek a padli poměrem 1:11. Uvidíme, zda si v Edenu po vysoké prohře spraví chuť.

HC Slavia Praha

Sešívaní zatím podávají v sezoně rozporuplné výkony. Z doposud odehraných deseti utkání totiž vyhráli jen tři a šestkrát nezískali ani bod. Celkem tedy nasbírali mladí slávisté deset bodů a se skóre 22:42 okupují sedmou příčku v tabulce skupiny Západ. V posledním zápase narazili červenobílí na Karlovy Vary, kterým na venkovním ledě podlehli vysoko 2:7, a tak budou mít Pražané v dnešním klání co napravovat. Uvidíme, zda se jim povede připsat si čtvrté vítězství v sezoně.
Zdravím všechny hokejové fanoušky! Vítejte u sledování utkání jedenáctého kola ELIOD extraligy mladšího dorostu. Na ledě v pražském Edenu se střetnou týmy HC Slavia Praha a HC Slovan Ústí nad Labem. Pojďme se nyní na oba soupeře podívat o něco blíže.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:45.