Eliod - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Třinec : Vítkovice - 22. září 2017   17:00

09:58' Kašpárek  • 35:54' Chovaniak  • 42:06' Kašpárek  • 52:38' Ramik
4:5
(1:1, 1:0, 2:3 - 0:1)
Vítkovice
Vítkovice
12:40' Rajčan   • 41:22' Tvrdý   • 46:45' Kocián   • 50:51' Krejsa   • 61:28' Krejsa
Třinec
Švančara (Halouzka) – S. Cienciala, Kyselý, Wantulok, Chovaniak, Buják, F. Cienciala – Procházka, Králík, Raszka, Przybyla, Wardas, Jurzyca, Kašpárek, Petrovský, Stročka, Hykl, Ramík
Hykel – Bartek, Dohnal
WERK ARENA
Vítkovice
Dolíška (Bartošák) – Havlík, Smolka, Kocián, Bystroň, Cubo, Plánka, Kočí – Tvrdý, Gebauer, Ivan, Krejsa, Schauer, Pastor, Krška, Rajčan, Brada, Kubík

61:28'
Vítkovice právě vstřelily branku!
Druhý gól z dnešního utkání poputuje do Ostravy zásluhou JOSEFA KREJSY. Asistence: René Smolka.
60:01'
Po šedesáti minutách je stav vyrovnaný a uvidíme tedy prodloužení.
60:00'
54:23'
Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Tvrdý – 2 min., nedovolené bránění).
53:19'
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Wantulok – 2 min., napadení).
52:38'
Třinec právě vstřelil branku!
Domácí hráči početní výhodu využívají a již počtvrté je vyrovnáno. Gól si připisuje MICHAL RAMIK. Asistence: Petr Przybyla.
51:14'
Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Havlík – 2 min., sekání).
50:51'
Hosté jdou poprvé v dnešním utkání do vedení a děkovat za to mohou JOSEFU KREJSOVI. Asistence: Jiří Tvrdý.
46:45'
Hosté využívají početní výhodu a opět srovnávají, tentokrát zásluhou MARTINA KOCIÁNA. Asistence: Josef Krejsa.
45:55'
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Wardas – 2 min., vysoká hůl).
43:48'
Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Krška – 2 min., podražení).
42:06'
Vyrovnané skóre ale neplatilo ani minutu a domácí tým už opět vede. Podruhé v dnešním utkání se prosadil ALEXANDR KAŠPÁREK. Asistence: Sebastian Cienciala.
41:22'
Opět je srovnáno. Po přihrávce Josefa Krejsy se trefil JIŘÍ TVRDÝ a budeme začínat od začátku. Asistence: Josef Krejsa, Ondřej Cubo.
40:01'
V prostřední části padaly zejména tresty, diváci se ale dočkali také jednoho gólu, který v šestatřicáté minutě vsítil domácí Chovaniak.
40:00'
35:54'
Podruhé v dnešním utkání jde do vedení Třinec a to zásluhou obránce DANIELA CHOVANIAKA. Asistence: Alexandr Kašpárek.
34:17'
Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Kočí – 2 min., napadení).
31:43'
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Buják – 2 min., podražení).
31:04'
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Przybyla – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Plánka – 2 min., hrubost).
24:49'
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (F. Cienciala – 2 min., nedovolené bránění).
20:01'
Oceláři se v desáté minutě ujali vedení po gólu Kašpárka, hosté ale velmi rychle srovnali zásluhou Rajčana a po úvodní části tedy platí stav 1:1.
20:00'
18:58'
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Wardas – 2 min., faul kolenem).
14:04'
Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Krška – 2 min., faul loktem).
12:40'
Hosté srovnávají krok zásluhou SAMUELA RAJČANA. Asistence: Jakub Gebauer.
09:58'
Domácí ubránili dvě přesilovky soupeře a ujímají se vedení po zakončení ALEXANDRA KAŠPÁRKA. Bez asistence.
07:04'
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Králík – 2 min., nedovolené bránění).
02:08'
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (S. Cienciala – 2 min., podražení).
00:01'
Hezký večer z Třince. Na programu dnes máme také jedno utkání extraligy mladšího dorostu a to regionální derby mezi Třincem a Vítkovicemi.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.