Hokejová Liga mistrů -  ONLINE PŘENOS -  Brynäs : Mnichov - 10. října 2017   18:30

Brynäs
Sandström (Rautio) – Zanetti, Gunderson, Sundqvist, Kilström, Carlsson, Larsson, Ersson, Hirsch – Johansson, Ölund, Palushaj – Alcén, Liljewall, Mannberg – Paille, Blomqvist, Ikonen – Caporusso, Westfält, Njurström
Fonselius, Winge – Perrson, Ahlen
Gavlerinken Arena
Mnichov
Reich (Aus den Birken) – Abeltshauser, Button, Lauridsen, Quass, Boyle, Kettemer, Grosse – Mauer, Kahun, Kastner – Christensen, Hager, Daubner – Flaake, Eder, Mayenschein – Strodel, Eder, Postel

Je konec! Mnichov otočil skóre v posledních 5 minutách hry. A rozhodl dokonce jednu sekundu před koncem. Neuvěřitelná záležitost. Toto je ode mne pro dnešek vše já se s vámi loučím a na počtenou u dalších onlajnů.
59:59'
Mnichov právě vstřelil branku!
A pozor, Je otočeno! A rozhodnuto! Ryan Button vystřelil od modré čáry a JEROME FLAAKE tečoval kotouč za záda Sandströma. Asistence: Ryan Button a Markus Lauridsen.
57:36'
A je vyrovnáno! V brankovišti se strhla mela ve které se nejlépe zorientoval FRANK MAUER. A posílá puk do sítě. Asistence: Patrick Hger.
Mnichov hraje v šesti mužích v poli!
56:50'
Oddechový čas pro hosty.
56:17'
Vyloučení v týmu Brynäs IF (Ikonen – 2 min., podražení).
55:30'
Hosté se snaží ze všech sil vyrovnat, zatím se ale vůbec nedaří. Za chvilku si zřejmě hosté vezmou oddechový čas.
54:11'
Button prokličkoval útočné pásmo a dostal se do zakončení. Trefil jen připraveného Sandströma, který puk bez problémů schoval do klína.
52:38'
Hosté se usazují v útočném pásmu a snaží se vymyslet akci, která by skončila vyrovnávací brankou.
50:55'
U puku jsou domácí, kteří se snaží vymyslet kombinaci, která by skončila gólem.
49:19'
A teď měli obrovské štěstí také domácí. Po střele hostujícího obránce zvoní horní tyč Sandströmovi brány.
46:22'
Tak to byl parádní zákrok Lauridsena! A ne není to brankář! Reich už byl překonaný a puk mířil do prázdné brány. Jenže z ničeho nic se tam objevil právě Lauridsen a puk vyrazil ještě před brankovou čáru.
45:59'
Tentokrát jsou usazeni v útočném pásmu hosté, kteří se snaží ze všech sil vyrovnat. Sandström vše chytá. Následuje komerční přestávka.
44:10'
Domácí se usazují v útočném pásmu a ostřelují Reicha, který ve třetí třetině odolává.
42:33'
Mayenschein teď obkroužil branku a přihrál na druhou stranu brankoviště, kde stál úplně volný Eder, ale puk mu přeskočil hokejku. V hledišti to jen zahučelo.
41:40'
Hráči Mnichovu nyní kombinují na vlastní polovině a čekají na nějakou mezírku v obraně černých dresů.
41:00'
Hráči Brynäsu teď bojují za brankou Mnichova a snaží se vstřelit 3. branku. Zatím neúspěšně.
40:01'
40:00'
39:00'
Běží poslední minuta druhé třetiny.
37:42'
Teď měli domácí veliké štěstí! Grosse vstřelil bekhendem a Sandströmovi prošla střela pod rukou. Naštěstí pro domácí puk jen těsně minul branku Brynäsu.
36:52'
Hráči Brynäsu teď kombinují v útočném pásmu. Uvidíme zda se jim podaří zvýšit náskok na 3:1.
35:42'
Zakázané uvolnění Brynäsu. Vhazovat se bude po levici Sandströma.
35:13'
U puku jsou aktuálně hosté, kteří se snaží vymyslet nějakou akci, která by vedla k brance na 2:2.
33:44'
Domácí hráči se teď nemůžou vymanit ze zámku, který připravili hráči Mnichova, které snižující gól evidentně nakopl.
32:44'
30:44'
Vyloučení v týmu Brynäs IF (Palushaj – 2 min., podražení).
29:08'
Tak tohle byla chyba jako blázen! Jeden z obránců Mnichova vyhodil puk na Sandströma, který skákající puk nezkrotil a vypadl mu před sebe kde se ho ujal MADS CHRISTENSEN a snižuje na 1:2.Bez asistence.
28:59'
Eder teď předvedl chybu na obranné modré čáře a domácí jeli do přečíslení 2 na 1. Gunderson vypálil přímo do hrudi Reicha.
28:05'
Hosté se teď nemohou dostat přes útočnou modrou čáru. Ve druhé třetině jsou zatím jasně aktivnější domácí hráči Brynäsu.
25:54'
Brynäs právě vstřelili branku!
A je to 2:0! Palushaj vybojoval puk ve středním pásmu a proklouzl do útočného pásma kde vystřelil. Kotouč propadl Reichovi někde mezi rukou a těle. Každopádně domácí vedou 2:0. Asistence: Mikael Johansson a Linus Olund.
24:55'
Domácí se usazují v útočném pásmu a ostřelují Reicha, který ve druhé třetině odolává. Následně hosté vyhazují na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude po levici Mnichovského brankáře.
23:44'
23:27'
Hosté dlouhou dobu okupovalo útočné pásmu. Nyní domácí vyvážejí kotouč až do obrané třetiny Mnichova, který tak i tuhle přesilovku nevyužil.
22:36'
Domácí se opět osvobozují. Hráči Mnichova musí začít od svého brankáře Reicha.
21:44'
Vyloučení v týmu Brynäs IF (Caporusso – 2 min., hákování).
21:35'
Hráči Mnichova se usazují v útočném pásmu a kombinují.
20:28'
Domácí vyhazují za branku Reicha a střídají. Hostům se krátí přesilová hra, která začala dvě sekundy před koncem první třetiny.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 19:17.
Po první třetině je stav utkání 1:0 pro domácí za které se trefil Kanaďan ve službách Brynäs Danel Paille. Hraje se velmi vyrovnaný hokej, který musí diváky v Gavlerinken Areně bavit.
20:00'
19:58'
Vyloučení v týmu Brynäs IF (Larsson – 2 min., hákování).
19:00'
Běží poslední minuta první třetiny!
18:12'
Hosté se už dostali s pukem do středního pásma, takže se píská ofsajd. Vhazovat se bude ve středním pásmu Gavlerinken Areny.
17:25'
Domácí se teď dostali do přečíslení 3 na 2. Alcén vzal zakončení na sebe a vystřelil. Jeho střela jen těsně minula branku Reicha.
16:16'
Hosté se usazují v útočném pásmu a ostřelují brankáře Sandströma, který je zatím stoprocentní.
14:34'
Kettemer vyvezl puk z obranné třetiny a zakončil. Sandström jeho střelu schoval do klína.
11:48'
A je tu první gól dnešního utkání! Juuso Ikonen vystřelil od modré čáry. Reich jeho střelu pouze vyrazil před sebe kde stál úplně volný DANIEL PAILLE, který dorazil puk do odkryté brány. Asistence: Jusso Ikonen a Lukas Kilström.
11:24'
Christensen se teď vydal na výlet, který zakončil střelou pod horní tyč. Místo pokryl brankář Sandström a jeho střelu vyrazil pryč z obranného pásma Švédů.
10:00'
Ersson teď ujel sám na brankáře Mnichova. Jenže jeden z obránců Mnichova se stačil vrátit a skočil mu pod nohy. Trefil první puk a tak se faul nepíská.
09:06'
Eder teď atakoval rozehrávku obrany a málem byl úspěšný! Málem zachytil rozehrávku Zanettiho, který jen taktak včas přihrál.
07:45'
Tak tohle byla pěkná teč, kterou předvedl Hager. Button nahazoval před branku a již zmiňovaný Hager zkusil tečovat puk mezi nohy. Sandström stihl betony dát k sobě, takže se branka nekonala.
06:57'
Domácí mají problém při hře 5 na 5 přejít útočnou modrou čáru, kterou pozorně brání obránci Mnichova.
06:21'
05:32'
Domácí se dnes poprvé usazují v útočném pásmu a obránci kombinují na modré čáře. Chybí tomu zatím to nejdůležitější a to střela, která by ohrozila brankáře Mnichovu.
04:21'
Vyloučení v týmu EHC Red Bull Mnichov (Mauer – 2 min., hákování).
03:58'
Kastner tvrdě vypálil z pravého kruhu. Sandström vše viděl a střelu v pohodě vyrazil do ochranné sítě. Vhazovat se bude v obranném pásmu Brynäsu.
02:50'
Domácí obránce teď čeká za svou brankou až jeho tým vystřídá. Ihned potom se po nedohodě dvou domácích hráčů píská zakázané uvolnění. Vhazovat se bude po levici Sandströma.
01:38'
Hager se zkusil prokličkovat mezi obránci, kteří však byli pozorní a vše v pohodě ubránili. Jejich protiútok zastavil až Reich.
00:36'
Úvodní buly sice vyhráli hráči Mnichova, jenže jejich první útok se jim nevyvedl podle jejich přestav. A tak mají kotouč na svých hokejkách domácí.
00:01'
V šestém kole základních skupin hokejové Ligy Mistrů se střetnou dva celky, které již mají zajištěný potup ze skupiny G a sice EHC RED Bull Mnichov (Německo) – a Brynäs IF (Švédsko).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.