Hokejová Liga mistrů -  ONLINE PŘENOS -  Klagenfurt : Gap - 2. září 2017   19:30

Gap

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek sobotního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou.

Oslabení: 1 – 0
Je dobojováno. Domácí nakonec ještě ve třetí třetině vsítili další gól a navýšili své vedení. O poslední trefu v utkání se postaral Manuel Ganahl. Klagenfurt si tak do tabulky ve skupině H připisuje další tři body, hosté naopak odjedou bez bodového zisku.
59:45'
Kotouč mají domácí hráči a už nikam nespěchají. Ještě ale byla k vidění jedna střela Klagenfurtu, kterou vyslal Ganahl, bylo to ale jen do připraveného Lerga.
59:10'
Před Lergem bylo znovu velmi rušno, ale ten dokázal chytit další dvě střely domácího celku a hosté se pak okamžitě osvobozují.
58:47'
Domácí se uhnízdili v pásmu hostů a rozjíždí přesilovkový kolotoč. Poté se ke střele z levé strany dostal Mitja Robar, ale svou ránu poslal jen mimo tři tyče.
58:22'
Vyloučení v týmu Rapaces de Gap (Maxwell Ross – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu KAC Klagenfurt (Kevin Kapstad – 2 min., hrubost).
58:12'
Klagenfurt je v plném počtu a nyní ho čeká zkrácená přesilová hra.
58:00'
Hrají se poslední dvě minuty druhé třetiny.
57:32'
Hraje se ve čtyřech hráčích na obou stranách.
57:32'
Vyloučení v týmu Rapaces de Gap (Maxwell Ross – 2 min., vysoká hůl).
56:30'
Klagenfurt právě vstřelil branku!
Domácí skórují ve vlastním oslabení. Talbot v rohu kluziště na sebe navázal dva hráče, poté prostrčil mezi nimi kotouč před hostující branku, kde si Lerg s pukem hrál tak dlouho, až se k němu dostal MANUEL GANAHL v pohodě ho svou střelou překonal – 4:2. Asistence: Julian Talbot.
56:12'
Vyloučení v týmu KAC Klagenfurt (Marco Richter – 2 min., vysoká hůl).
55:40'
Martin Schumnig pálil od modré čáry, ale jeho rána skončila na Lergovi, který znovu hru přerušuje.
54:51'
V útočném pásmu Klagenfurtu nyní bojují o puk v rohu kluziště Thillet s Talbotem, nakonec vyhrál druhý jmenovaný a střílel na Lerga. Ten měl lapačku připravenou.
53:57'
Johannes Bischofberger nahodil kotouč do útočného pásma, tam mu ale nikdo puk nepřevzal a u něho jsou tak nyní znovu hosté.
53:10'
Domácí chvíli obléhali pásmo hostů, ke střele se dostal Harand, ale tu zachytila pozorná obrana Gapu. Nyní jdou do útoku hosté.
52:45'
Komerční přestávka.
52:11'
Od pravého mantinelu střílel Fabien Métais, ale kotouč se dostal jen na příložník Tomáše Duby.
51:50'
Hra se přelévá ze strany na stranu, ale zatím se v tuto chvíli zase skóre nemění.
50:27'
No domácí hráči mají nyní s hrou Gapu obrovské problémy. Houževnatí hosté stále marně dobývají jejich branku a nutno podotknout, že by si vyrovnání zasloužili.
49:15'
Hosté zvýšili obrátky a zase ohrozili branku domácích. Střela z levé strany z hole Glena skončila jen na boční konstrukci Dubovy branky.
48:07'
Od modré čáry se snažil vystřelit Kapstad, jenže přes zhuštěnou obranu hostů se mu nepodařilo dostat kotouč před Lerga.
47:58'
Zakázané uvolnění také na opačné straně. Role se nyní mění, hra se vrací před Lerga a bude se vhazovat po jeho levé ruce.
47:18'
Dalekonosnou střelu poslal ze středního pásma Mitja Robar, ale ta doplula pouze k připravenému brankáři hostů a ten tak zahrává kotouč do středního pásma.
46:53'
Domácí zahráli kotouč na zakázané uvolnění a hra se tak stěhuje do jejich obranného pásma, kde se bude vhazovat po pravé ruce Tomáše Duby.
46:45'
Přichází další komerční přestávka.
46:34'
Z bekhendu střílel Thillet a opět to byla velmi dobrá střela. Hostům se ovšem stále nedaří vyrovnat a naopak domácí drží těsný náskok.
45:42'
Další střela hostů a v ní Timothy Cambpell. Ten střílel od modré čáry a znovu zaměstnal Tomáše Dubu. Ten vyrazil kotouč před sebe a poté se ho zmocnili jeho spoluhráči.
44:52'
John Lewis si sjel před Tomáše Dubu, stahovačkou na něho vyslal jedovku, ale ta za jeho zády nekončí.
44:10'
Tlak před hostující brankou sílil, zblízka střílel Talbot, ale znovu se mu nepodařilo překonat brankáře Lerga, který znovu přerušil hru.
43:25'
Další rána domácích končí na obraně hostů. Ti se nyní brání zuby nehty a domácí do zakončení nepouštějí. Sami se pak vydávají do útočné třetiny.
42:18'
Vzápětí střílel Kevin Kapstad z levého kruhu, ale také proti němu se postavil Jeffrey Lerg a ukryl puk ve své lapačce. Hra je znovu přerušena.
41:52'
Marco Richter se prodral z obranného pásma až do toho útočného, jeho bekhendová střela ovšem Lerga nepřekonala.
41:25'
Na opačné straně pak střílel Thomas Hundertpfund, ale také Lerg si přichystal přesný zákrok. Po něm pak přerušil hru a bude se vhazovat po jeho levé ruce.
41:03'
Timothy Campbell si sjel podél pravého mantinelu na pravý kruh a jeho rána z první zaměstnala Tomáše Dubu.
40:13'
Hosté se dostali do útočného pásma, ale tam hned o kotouč přišli, na druhé straně střílel Geier, ale na Lerga si nepřišel.

Oslabení: 0 – 0
I druhá třetina je minulostí. V ní se dvakrát trefili hosté a dostali se tak domácím na dostřel jediné branky. V obou případech se trefil Maxwell Ross, který tak dal pro svůj tým naději na úspěch v zápase. Uvidíme, co nám přinese třetí třetina, která začne přibližně ve 21:10.
40:00'
39:18'
Hráči Klagenfurtu neustále dobývají branku hostů, nyní se jim to znovu nepodařilo. Gap tak stále drží šanci na úspěch v tomto utkání.
39:00'
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:28'
Domácí ztratili kotouč a toho hosté využili k další útočné akci. Další šanci ale zmařili a do protiútoku míří domácí.
37:34'
Hosté se dostali do přečíslení a z levého kruhu střílel Lacheny, ale svou ránu poslal jen do připravené lapačky Tomáše Duby.
37:01'
Další oslabení hosté zvládli a zase jsou už v plném počtu.
36:02'
Domácím se nedaří navýšit svůj náskok a hosté naopak vyhazují puky do bezpečí. Své oslabení tak zatím hrají velmi dobře.
35:01'
Vyloučení v týmu Rapaces de Gap (Chad McDonald – 2 min., hákování).
33:53'
Hosté jsou už v plném počtu.
33:45'
Na řadě je další komerční přestávka.
33:35'
Domácí se drželi prakticky celou dobu v pásmu hostů, ale překonat Lerga se jim nepodařilo. Hosté se pak hned na to dokázali osvobodit.
31:53'
Vyloučení v týmu Rapaces de Gap (Raphaël Faure – 2 min., držení protihráče).
31:42'
Tým Gap právě vstřelil branku!
A je to o jednu branku. Hosté jsou svému soupeři na dostřel jediného gólu. MAXWELL ROSS z prostoru mezi kruhy propálil Tomáše Dubu a Gap je zpátky ve hře – 3:2. Asistence: Marius Serer a Graeme McCormack.
31:24'
Domácí jsou v plném počtu.
30:49'
Přesilovka pomalu končí. Hosté její druhou půli nehrají vůbec dobře a více na kotouči byli domácí hráči. Ti pošetřili cenné vteřiny ze svého oslabení.
30:02'
Hráči Gapu se usadili v pásmu domácích a roztáčejí přesilovkový kolotoč. Zatím se ale hráči KAC z tlaku hostů vymanili.
29:24'
Přesilovka pro hosty. Kapstad dostává dvě minuty za hákování a hosté se tak mohou Klagenfurtu dostat na dostřel jediné branky.
29:24'
Vyloučení v týmu KAC Klagenfurt (Kevin Kapstad – 2 min., hákování).
29:04'
Raphaël Faure si šikovně sjel až do blízkosti Tomáše Duby, ale jeho přízemní střela skončila na jeho příložníku. Pěkná akce hostů.
27:39'
Na pravý kruh dostal přihrávku Maxwell Ross a jeho táhlá střela pak skončila na vyrážečce Tomáše Duby. Ten puk hned rozehrál mezi své spoluhráče, kteří už míří do útoku.
27:14'
Přichází také další komerční přestávka.
27:14'
Serer je na ledové ploše a Gap je tedy v plném počtu.
26:19'
Domácí neustále obléhají branku hostů, ale zatím se k pořádné střele před ní nedostali. Nicméně stále drží útočné pásmo.
25:48'
Od modré čáry střílel Richard Regehr, ale letící puk skončil jen na obraně hostů. Poté se k němu dostal i Lerg a raději přikrytím svou lapačkou hru přerušuje.
25:14'
Vyloučení v týmu Rapaces de Gap (Marius Serer – 2 min., hákování).
25:07'
Slibně se rozvíjející akci Klagenfurtu zastavilo postavení mimo hru a ta se tedy stěhuje zpět do středního pásma.
24:06'
Hosté ožili a také před malou chvilkou se dostali do další slibné akce. Jenže před Dubou vystřelil Thillet a puk poslal jen vysoko nad.
23:05'
Hosté snižují na rozdíl dvou branek. MAXWELL ROSS se dostal do samostatného úniku a v blízkosti branky domácích překonal Tomáše Dubu – 3:1. Bez asistence.
22:56'
Ross skáče na ledovou plochu a hosté jsou tedy v plném počtu.
22:34'
Vše se obešlo bez vyloučení, domluva rozhodčích vše vyřešila.
22:34'
Před brankou hostů se strhla menší potyčka v obou táborech. Sudí zatím hráče od sebe odtrhli a uvidíme, zda se bude vylučovat.
22:10'
Domácí se uhnízdili v pásmu hostů a drží se tam velmi dlouho. Na Lerga jde střela za střelou, hosté zatím ale tlaku Klagenfurtu odolávají.
20:56'
20:54'
Bischofgerger si sjel mezi kruhy, nabruslil si blíže Lergovi a poté po zemi vystřelil. Jenže hostující brankář včas sklapl betony a neinkasoval.
20:11'
Domácí hráči jako v první třetině vlétli na hosty i na začátku té druhé. Před Lergem tak bylo hned opět velmi rušno.
20:01'
Statistiky první třetiny

Střely na branku: 7 – 8
Zásahy brankářů: 8 – 4
Vyloučení: 1 – 1
Vyhrané buly: 6 – 11
Je za námi první třetina. Domácí se ujali ve druhé minutě vedení díky trefě Johannese Bischofbergera a o pár vteřin po něm propálil Lerga také Thomas Koch a domácí vedli velmi brzy o dva góly. V desáté minutě využil přesilovou hru Klagenfurtu Richard Regehr a hosté tak mají po první třetině třígólové manko. Uvidíme, jak na danou situaci zareagují v kabině a s jakou taktikou nastoupí do druhé třetiny. Ta začne přibližně ve 20:20.
20:00'
19:50'
Kotouč mají na svých holích domácí hráči a už se nikam neženou. První část hry je tak už téměř u samého konce.
19:00'
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:42'
Fabien Métais si klepl na pravém kruhu o přihrávku, té se ale nedočkal. Znovu domácí hráči nepustili hosty do zakončení.
17:43'
A znovu akce Klagenfurtu. Steven Strong si najel do prostoru mezi kruhy a jeho střela švihem končí na hrudi Jeffreyho Lerga.
17:13'
Kotouč je znovu v útočném pásmu domácích, kteří rozvíjejí další nebezpečnou akci před Lergem.
16:22'
Chad McDonald se málem prodral přes domácího obránce a mohl jít do samostatného úniku, ale byl čistě zastaven jedním z domácích hráčů a rázem tak slibná akce hostů končí.
15:48'
Další nebezpečí před Lergem vyřešil obránce hostů McCormack, jenž vyhodil kotouč do středního pásma šikovně tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění.
14:50'
Marius Serer z otočky vypálil z mezikruží, jeho střela ale byla sražena za branku domácích, kde si puk přebírá obrana Klagenfurtu a zaváží ho do útočného pásma.
14:28'
Regehr se vrací na ledovou plochu a Klagenfurt je tedy v plném počtu.
13:42'
Další vyhození kotouče až před Lerga a hosté musí zakládat svou další akci z hloubi vlastního obranného pásma.
12:54'
Až nyní si Tomáš Duba osahal kotouč. Po střele z pravého kruhu z hole Erica Scheida musel do zákroku a sklapnutím svých betonů svůj tým podržel. Následně pak se domácí osvobozují.
12:28'
Přesilovka pro hosty. Regehr dostal dvě minuty za držení protihráče a už sedí na trestné lavici.
12:28'
12:28'
Vyloučení v týmu KAC Klagenfurt (Richard Regehr – 2 min., držení protihráče).
11:19'
Český brankář ve službách Klagenfurtu je zatím bez práce. Ještě si ani pořádně nesáhl na puk a potřeboval by už jistě nějakou tu střelu. Hosté jsou ale zatím opravdu bezzubí.
10:34'
Hosté jsou jako opaření a nyní znovu narazili na výborný útok domácích. Harand našel volného Schettinu a ten střílel z první, kotouč ale končí jen vedle hostující branky.
09:12'
A domácí hráči hned ze začátku svou početní výhodu využívají. RICHARD REGEHR se dostal na vrchol prostoru mezi kruhy a svou dělovkou prostřelil Lerga, který tak musí lovit puk ze své sítě dnes už potřetí – 3:0. Asistence: Julian Talbot a Stefan Geier.
08:30'
Domácí mohou zvýšit své vedení. Čeká je přesilová hra při vyloučení McDonalda za zdržování hry.
08:30'
Vyloučení v týmu Rapaces de Gap (Chad McDonald – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
08:06'
Matthew Neal, hráč, který na sebe dnes oblékl speciální dres Top scorera, se nyní dostal do palebné pozice, ale jeho ránu zablokovala obrana Gapu.
07:20'
Další pěkná kombinace před brankou Gapu. Hundertpfund nabil na levý kruh Rheaultovi, ale druhý jmenovaný poslal svou střelu jen do hrudi Lerga.
06:45'
Na řadu přichází první komerční přestávka tohoto utkání.
06:25'
Lerg se ve svém brankovišti od úvodních minut rozhodně nenudí a musí se mít neustále na pozoru před dotírajícími domácími hokejisty.
05:50'
Hosté se chystali ke střele, konkrétně Thillet, ale obrana domácích jim zmařila tuto akci a Klagenfurt jde do další akce.
05:02'
Hráči Klagenfurtu jsou zatím jasně lepším týmem a neustále hrozí před brankou Gapu. I nyní střílel Talbot, ale bylo to pouze vysoko nad branku Lerga.
04:16'
Marco Richter si sjel na levý kruh, poté bez přípravy vystřelil, ale kotouč skončil jen těsně vedle levé tyče Lergovy branky.
03:35'
Hra se uklidnila, hosté se dostali ke střele před Tomášem Dubou, ale ten včas sklapl své betony a puk za svá záda nepustil.
01:38'
A hned po vhazování chybovali hosté ve vlastním pásmu a kotouč se dostal na levou stranu těsně před Lergovu branku a THOMAS KOCH ho usměrnil do odkryté klece – 2:0. Asistence: Matthew Neal a Marco Richter.
01:17'
Domácí se velmi brzy ujímají vedení. JOHANNES BISCHOFBERGER dostal přihrávku na levý kruh a odtud svou prudkou střelou dokázal překonat poprvé hostujícího brankáře – 1:0. Asistence: Jonathan Rheault a Martin Schumnig.
00:49'
I hosté se v útoku nepředvedli a na Dubu nevyslali žádnou střelu. Hráči KAC se tak mohou přemístit zase na druhou stranu.
00:16'
Domácí hráči se po vhazování ve středovém kruhu dostali ke kotouči a hned s ním zamířili do útočného pásma. Tam ale nic nevymysleli a záhy kotouč ztratili.
00:01'
Oba celky jsou už na ledové ploše a halou v Klagenfurtu už zní oficiální hymna Champions League.

KAC Klagenfurt: Duba (Madlener) – Kapstad, Fischer, Schumnig (A), Regehr, Robar, Duller, Strong, Kreuzer – Ganahl, Talbot, Geier (C) – Bischofberger, Hundertpfund, Rheault – Richter, Koch, Neal (TS) – Harand (A), Schettina, Brucker

Rapaces de Gap: Lerg (Bertrand) – McCormack, Ross (C), Campbell (A), Raux (A), Faure, Crinon, Métais – McDonald, Glen, Thillet (TS) – Scheid, Bouvet, Gutierrez – Lacheny, Lewis, Tringale – Di Dio Balsamo, Colomban, Serer

Rozhodčí: Stephan Bauer, Miroslav Stolc – Damir Raković, Gasper Jaka Zgonc.
Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty a také videa z gólových příležitostí tak rozhodně nepřijdete. Přeji tedy všem příjemnou počtenou a hokejovou zábavu.