Hokejová Liga mistrů -  ONLINE PŘENOS -  Mannheim : Esbjerg - 10. října 2017   19:30

Esbjerg

To je ode mě pro dnešek vše a přeju vám pěkný večer a u dalšího přenosu napočtenou.
Dnešní utkání sleduje 6794 diváků.
Máme tu konec dnešního utkání. V poslední třetině jsme viděli tak jako v první dvě branky v síti hostů. Nejdříve překonal Henriksena Kolarik a poté ujel v dvojnásobém oslabení Johnson. Mannheim postupuje do vyřazovácích bojů LM a Esbjerg bez jediného bodu končí v letošním ročníku LM.
58:35'
Vyloučení v týmu Esbjerg Energy (Grundtvig – 2 min., hrubost).
58:35'
Vyloučení v týmu Esbjerg Energy (Bruggisser – 2 min.).
58:35'
Vyloučení v týmu Esbjerg Energy (Wejse – 2 min., hrubost).
58:35'
Vyloučení v týmu Adler Mannheim (Sparre – 2 min., hrubost).
58:35'
Vyloučení v týmu Adler Mannheim (Festergling – 2 min., hrubost).
Budeme hrát 5 na 4.
Porada rozhodčích jaké tresty udělí.
58:35'
Máme tu bitku! Festerlingovi se nelíbilo chování Wejse a Sparre se k němu přidal a našel si také jedno z hostů.
58:00'
Poslední dvě minuty třetí třetiny.
56:54'
Plachta to zkoušel beckendem, ale Henriksen si bližší tyč pohlídal.
56:23'
Znovu to byl McMillan, který ohrozil Pickarda.
56:07'
Ofsajd domácích a následuje komerční přestávka.
55:24'
Kink nenašel přihrávkou žádného ze spoluhráčů.
54:25'
Johnsonovi ujeli brusle a sám na Pickarda se řítil Vock, ovšem vůbec netrefil branku.
54:11'
Zakázané uvolnění Orlů.
53:35'
Domácí obránce si tak dlouho hrál z pukem, až o něj přišel, ale McMillan Pickarda střelou na lapačku nepřekonal.
52:55'
Hostům se nedaří dostat domácím na kobylku.
51:52'
Domácí v poklidu rozehrávají ve vlastním obranném pásmu. Nikam nespěchají.
51:06'
Pickard si musí jít zkontrovolat na hráčskou lavici masku.
50:43'
Střela od modré v podání Bruggissera Pickarda nepřekonala.
50:15'
Hostům se přesilová hra nedaří.
49:30'
Domácí vyhazují.
49:06'
Vyloučení v týmu Adler Mannheim (Larkin – 2 min., podražení).
48:10'
Fleming z pravého kruhu našel pouze připravenou lapačku Pickarda.
47:21'
Hosté se snažili o korigaci. Wejse však Pickarda nepřekonal.
47:10'
Komerční pauza.
46:14'
45:37'
Domácí ve čtyřech.
44:35'
Mannheim právě vstřelil branku! Domácí dávají branku v dvojnásobném oslabení. AARON JOHNSON ujel a uklidil puk za Hendriksena. Asistence: Marcel Goc, Thomas Larkin.
44:14'
Vyloučení v týmu Adler Mannheim (Nikolai Goc – 2 min., sekání).
43:37'
Vyloučení v týmu Adler Mannheim (Festerling – 2 min., hákování).
42:49'
Mannheim právě vstřelil branku! Marcel Goc páli puk Henriksen vyrazil pouze na hůl CHADA KOLARIKA, který z dorážkou problémy neměl. Asistence: Marcel Goc, Devin Setoguchi.
42:29'
Domácího Ullmanna zastavuje těšný ofsajd.
41:52'
Domácí se poprvé v třetí třetině dostali před Henriksena, ohrožení z toho však nebylo.
41:28'
Střela Kocha končí v lapačce Pickarda.
40:46'
Střela Crawforda od modré končí ztečovaná v ochranné síti.
40:19'
McMillan měl na holi vyrovnání, Pickard zasáhl vyrážečkou.
40:01'
Domácí vyhráli buly.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 21:06.
Máme tu konec druhé třetiny, která přinesla jednu branku tentokrát v domácí síti a zadělal tak na drama. Fleming šikovně dorazil puk za Pickarda. Proto bude poslední třetina ještě zajímavá. Buďte u toho snámi.
40:00'
39:37'
Vypadáto, že se Luke Adam v jednom ze soubojí zranil a je na střídačce v péči lékařů.
38:37'
Domácí se drží v pásmu hostů zatím bez střely.
37:37'
Vyloučení v týmu Esbjerg Energy (Koch – 2 min., hákování).
37:22'
Hosté mají zálusk na vyrovnání po střele Kocha musel Pickard zasahovat lapačkou.
36:17'
Esbjerg právě vstřelil branku! Máme tu drama. TAYLOR FLEMING snižuje na rozdíl jediné branky. Asistence: Alexis Loiseau, Felix Scheel.
35:25'
Marcel Goc krouží útočným pásmem a hledá některého ze svých spoluhráčů.
34:40'
Koch zakládá další útočnou snahu hostů.
33:35'
Domácí ujeli dva na jednoho. Ullmann hledal na druhé straně Setoguchiho jemu však kotouč přeskočil hůl.
32:35'
Nikolai Goc to zkoušel z pravého kruhu Henriksen byl na místě a následuje komerční přestávka.
32:10'
Zakončení Scheela vypadlo Pickardovi z lapačky, ale ke smůle hostů mimo branku.
31:18'
Z pukem se dostal do pásma Hjulmand, ale nic kloudného sním nevymyslel.
30:23'
Domácí Johnson založil další útok domácích, ovšem ten přišel vniveč.
29:55'
Střela Vinthera nadělala Pickardovi menší problémy.
29:03'
28:22'
A znovu se povedlo hostům osvobodit.
27:59'
Hosté vyhazují až za Pickarda.
27:33'
Domácí ostřelují Henriksena, ale žádný jejich pokus nemíří mezi tři tyče.
27:03'
Vyloučení v týmu Esbjerg Energy (Bruggisser – 2 min., hákování).
26:51'
26:42'
Od modré to vyzkoušel Colaiacovo, Henriksen na místě.
26:17'
Zámek Orlů.
25:15'
Domácí Kink se snažil tečovat puk za Henriksena, brankář hostů byl rychlejší a puk schoval na výstroji.
24:51'
24:00'
Hosté začínají kousat. Další střelecký pokus Kocha musela domácí obrana zablokovat.
23:06'
Ve výborné pozici se po přihrávce Loiseau ocitl Anders Koch, jeho střelu dokázal Pickard zvlikvidovat.
22:12'
Střelu Scheela zablokovala domácí obrana.
22:04'
Icing Orlů.
21:45'
Hosté se dostali do útoku, ale zakončení z toho nebylo.
20:52'
Domácí drží pk na holi a snaží se něco vymyslet.
20:01'
Domácí vyhráli vhazování a ženou se do útoku.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 20:17.
Máme za sebou úvodní třetinu ve které jsme viděli dvě branky a obě v hostující síti. Nedříve využil přesilovou hru LUKE ADAM a poté ve 12. minutě poslal domácí do dvoubrankového vedení kapitán MARCUS KINK.
20:00'
19:15'
Domácí dohrávají úvodní třetinu v útočném pásmu hostů.
19:00'
Poslední minuta první třetiny.
17:40'
Opět se domácí útočník snažil ztečovat puk před Henriksenem, tentokrát na puk nedosáhl.
17:10'
Déle jak dvě minuty drželi domácí hosty v jejich pásmu.
16:25'
Kink obkroužil branku ovšem ve vynikající šanci přestřelil.
13:47'
Hosté snaží o zkorigování. Ke střele se dostal znovu McMillan, ale Pickard byl znovu připraven.
11:43'
Mannheim právě vstřelil branku! Potvrdilo se nedáš dostaneš! McMillan Pickarda nepřekonal tak na druhé straně ujel MARCUS KINK a posílá tak domácí do dvoubrankového vedení. Asistence: Daniel Sparre.
11:10'
Posunutá Pickardova klec.
10:45'
Domácí jsou stále aktivní a snaží se navýšit vedení.
09:30'
Na druhé straně se dostal Vock a také Pickard si musel připsat zákrok.
09:15'
Těsně před Henriksenem ztečoval puk Kolarik, hostující brankář zklapl betony včas.
08:25'
Valenti dostal přihrávku zpoza branky, nezamířil přesně.
07:30'
Domácí se snažily přidal další branku, ovšem Henriksen drží.
06:38'
Mannheim právě vstřelil branku! Domácím se podařilo využít přesilovou hru. LUKE ADAM krásně tečoval nahození Larkina za záda Henriksena. Asistence: Thomas Larkin, Aaron Johnson.
04:43'
Vyloučení v týmu Esbjerg Energy (Fine – 2 min., nedovolené bránění).
04:43'
Nyní se pokus zakončit Festerling jeho pokus byl sražen do ochranné sítě.
04:33'
Svižná střela v podání Johnsona Henriksena nechala klidným.
04:00'
Puk za brankou Pickarda vybojovali domácí a zakládají tak útok.
03:13'
Domácím ani hostům se nedaří delší dobu podržet puk na svých holích.
02:45'
Hosté se dostáli po dlouhé době k puku, ale jejich útok končí icingem.
02:22'
Denis Reul vyzkoušel připravenost Henriksena.
02:10'
Ofsajd hostů.
01:45'
Od modré to zkoušel Rogl, ale našel pouze připravenou náruč Henriksena.
01:23'
Henriksen raději před dotírajícími domácími puk přikryl v lapačce.
01:05'
Hosté zákládají útok od vlastní branky.
00:25'
Do první akce se dostávali domácí, ale pas Maginota nikoho nenašel.
00:01'
Domácí tým dnes nastoupí v modrých dresech a hosté v žlutých.

Adler Mannheim: Pickard (Endras) – Akdag, Maginot – Larkin, Johnson – Rogl, Colaiacovo – Reul, Goc N. – Kolarik, Adam, Hungerecker – Kink, Goc M., Ullmann – Setoguchi, Festerling, Plachta – Valenti, Sparre

Esbjerg Energy: Henriksen (Seldrup) – Bruggisser, Vinther – Krogsgaard, Crawford – Fleming, Christensen – Koch – Crandall, McMillan, Fine – Scheel, Loiseau, Vock – Hjulmand, Wejse, Grundtvig – Clausen, Nielsen

Rozhodčí: Tobias Wehrli, Gordon Schukies – Robert Schelewski, Marcus Höfer.
Příjemný úterní večer všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z posledního kola skupinové fáze Ligy Mistrů mezi týmy Adler Mannheim a Esbjerg Energy. Úvodní buly je stanoveno na 19:30 hodin. Zápasem vás provede Jan Přikryl.
Esbjerg Energy

ještě v základní skupině nezískal ani bod. V domácí soutěži se tým drží po neodehraných 10 kolech na 6. místě z 11 se ziskem 15 bodů.
Adler Mannheim

má již zajištěn postup ze skupiny D, zaleží pouze, jestli postoupí z prvního anebo druhého místa. V domácí soutěži se tým drží po 11 odehraných kolech na 4. místě ze 14 se ziskem 18 bodů.

První vzájemný zápas:
3. 10. 2017 Esbjerg – Mannheim 2:6 (0:1,2:2,0:3)

Branky a přihrávky: 23. Scheel (Nielsen, McMillan), 27. McMillan – 14. Wolf (Festerling), 30. Kolarik (Setoguchi, Adam), 36. Adam (Setoguchi, Colaiacovo), 48. Setoguchi (Festerling, Plachta), 54. Colaiacovo (Adam), 54. Setoguchi (Festerling).

Esbjerg Energy: Seldrup (Henriksen) – Krogsgaard, Crawford, Bruggisser, Crandall, Christensen, Hjulmand, Clausen – Grundtvig, Pedersen, Anders, Nielsen, Scheel, Loiseau, Vinther, Fine, Wejsem, Fleming, Clausen, Vock, McMillan.

Adler Mannheim: Pickard (Endras) – Colaiacovo, Setoguchi, Johnson, Festerling, Akdag, Kolarik – Maginot, Kink, Ullmann, M. Goc, Larkin, Sparre, Wolf, Adam, Hungerecker, Plachta, Reul, N. Goc.

Rozhodčí: Lindqvist, Christensen – Haurum, Jensen
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.